banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 19:13 Danas je 25 Jun 2026, 19:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 582  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jul 2025, 11:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
anoniman je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Znači oni koje je Mile nazivao stranim plaćenicima će se grliti sa njim,ok.

zvao je i vucica politickim pobacajem pa se druze i prave talove...
na temi o sds ti o mili...
a teslicko-bijeljinska i paljanska struja sds ratuju oko toga ko ce biti na vrhu stranke... jos jedna tragikomicna situacija...

Ako ti još niko nije javio promjene u Srbiji su suštinske a ne personalne kao što je bio slučaj sa Tadićem i Vučićem....Vučić je samo nastavio tamo gdje je Tadić stao ili nije smio dalje

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2025, 11:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
A sta se u Srbiji promijenilo.?
Pogotovo sustinski. Koliko vidim nista.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2025, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
čekaju se izbori

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2025, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Misljenja sam da se tek tu nece promijeniti nista. A ako nasa opozicija ceka rasplet situacije u Srbiji kao tracak nade za njih onda ni ne trebaju izlaziti na izbore. Inace sto se tice ovog paljanskog puca u SDS , mislio sam da ce jos sacekati, bar do poslije izbora, ali eto nestrpljivi su.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2025, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1257
i da budu promene,sto je vrlo tesko,jer nema izbora i blokade po vecim gradovima su zamenile bleja i odlasci na more,srbija ce se prvo zabaviti sama sobom...
protesti i blokade se nisu prebacile iz beograda u banjaluku...sto puno govori...

veteran 1987 je napisao:
A ako nasa opozicija ceka rasplet situacije u Srbiji kao tracak nade za njih onda ni ne trebaju izlaziti na izbore.

potpisujem


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2025, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Мислим да у Србији много тога зависи од тога са каквим именима би студенти изашли на изборе. Људи се везују за људе, уосталом зато је и Алек себи изградио толику популарност, створио је врсту култа личности.

Иначе, Миличевић и Жељка Цвијановић добили орден Светог Саве другог реда. Мислим да то иде од патријарха директно. Миличевић, колико видим, је 2023. добио орден Светог Краља Драгутина од владике Фотија. А иначе је често са владиком.

Slika

Slika

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2025, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
veteran 1987 je napisao:
Misljenja sam da se tek tu nece promijeniti nista. A ako nasa opozicija ceka rasplet situacije u Srbiji kao tracak nade za njih onda ni ne trebaju izlaziti na izbore. Inace sto se tice ovog paljanskog puca u SDS , mislio sam da ce jos sacekati, bar do poslije izbora, ali eto nestrpljivi su.

Naša opozicija je popriličo hetrogena po pitanju podrške blokaderima tako da opet mješate babe i žabe

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2025, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
СДС сага се наставља.

https://katera.news/milicevic-nece-da-s ... a-zamijene

Елем, посљедњих дана могли смо видјети скуп у организацији Рестарта и Љубише Петровића (занимљива комбинација?) гдје се моли Милан Миличевић да се врати на чело странке. Била је присутна и Пандуревићка. Пошто је Миличевић то децидно одбио, шушка се да ће кандидат његове струје бити Желимир Нешковић. Дакле све што ваља са истока у СДС, тј. све што није у МоМа клану, Пандуревићка, Нешковић... је уз Миличевића.

Тај Нешковић је по свему судећи позитиван лик. Оно што сам раније чуо је да је посланичко мјесто узео практично без кампање, идући као доктор по забитима источне РС и посјећујући болеснике. И дјелује момак поштено, сјећам се кад сам га први пут видио, код прошлих избора, да је оставио утисак нормалне особе па сам се мало распитао о њему.
Само не источни клан опет, то би био крај СДС. Поготово сад кад су се приклонили Аци Мурату.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2025, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Чуј да поражени буде потпредсједник, поражене треба истјерати из странке јер је то багра која ће наставити роварити и чекати нови тренутак за напад.
У оваквој ситуацији сам далеко више за опцију Љубише Петровића, јер се он не би много натезао са њима, показао би им пут према излазним вратима, па нека иду код Драшка и Вучка.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2025, 18:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Мени се нешто и учинило да овдје Љубиша тактизира и покушава да се наметне, јер дјелује извијесно да се Миличевић не враћа.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2025, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
А мени више изгледа да гура Милана да не би на њега дошао ред :)
Љубиша је испао огромна људина од хапшења Милана па све на даље(иако у неком ранијем периоду нису били баш нешто блиски и добри), тада се већ знало за намјере ћаци групе у СДС-у.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2025, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Љубиша има херца, али мени су још импресивнији ови са истока, а који се нису приклонили источном клану / ћацијима. Др Желимир Нешковић, Пандуревићка. Пандуревића је у свом прајму и била највеће мушко тадашњег врха СДС...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2025, 20:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
https://srpskainfo.com/jovica-radulovic ... dnika-sds/

Први пораз амбиција повампиреног паљанског клана?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2025, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Rivaldinho je napisao:
https://srpskainfo.com/jovica-radulovic-ostaje-v-d-predsjednika-sds/

Први пораз амбиција повампиреног паљанског клана?

Ja mislim da je ovo ipak njihova pobjeda. Sacekace malo da se neko izblamira na izborima i onda ici sa preuzimanjem vrha.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2025, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Испиздили су добро што се пролонгира избор.
Не могу прихватити да немају већину ни у ГО ни у Скупштини, а већ им се појединци двоуме и размишљају да ли су на "правој" страни.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2025, 14:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Па не чуди ме, јер их тако и доживљавам, као јунад која су упрла пошто пото да се излактају горе, а можда и добили директну наредбу за то од оног чије се име не спомиње. Нема више таквих јунака, као што је био Мурат...

Ако опозиција и поред свега кандидује Миличевића за председника и он оствари иоле солидан резултат, они су доњи и то знају. А Миличевић тешко да ће на Шаровићевих 30% против Жељке...
Овдје сада колико видим Љубиша вуче као коњ и не пита превише за мишљење, има момак херца.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2025, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Polako ljudi,langzam....sve su prilike da niko ne želi da se isprsi na vrh stranke jer bi taj po automatizmu u novembru izašao crvenim na crtu.....a izbori,brojanja glasova,kontrole,komisije su još uvjek pod kontrolom crvenih tako da je poraz neminivan.Znaju to svi tako da se čuvaju da ne postanu potrošen izborni kadar nakon novembarskih izbora koji u principu ne znače ništa jer su redovni na pragu.A tad,biometrija i ostala čudesa
Ja u tom pravcu gledam na ovu odluku da se izbor za presjednika stranke održi nakon novembarskih izbora...

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2025, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Значи, Јелена Тривић кандидат. Њој ће сујета бити задовољена, а популарност јој пасти свеједно не може, само може мало добити враћањем у жижу. А опет не може толико порасти да угрози СДС.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2025, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
neko mora biti žrtva svjesno ili nesvjesno...

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Mar 2026, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 7116
Citiraj:
Vrhovni sud je tako potvrdio presudu Okružnog suda u Banjaluci koji je prije godinu dana prvostepeno oslobodio Miličevića i Stokića.

Podsjećamo, optužnica je Miličevića i Stokića teretila da su krivična djela počinili od 2018. do 2024. godine prilikom privođenja zemljišta trajnoj namjeni i izdavanja upotrebne dozvole za objekat investitora Alena Seferovića.

U optužnici se navodilo da je Milan Miličević tražio poslovni prostor, stan ili 100.000 KM da posreduje u završetku postupka.

Stokić se teretio da šest godina nije završio potrebne procedure, uključujući uklanjanje nelegalnog objekta neophodnog za postavljanje trafo-stanice i priključenje zgrade na električnu mrežu što je jedan od uslova za dobijanje upotrebne dozvole.



https://srpskainfo.com/hronika/milan-mi ... n-krivice/

И шта ће сад јадни Ален. Дијете се трудило, намијењало послова и странака, прву зграду тек до 25. направио, и онда ти се појаве ови политичари и не дају ти да направиш нешто више у животу. Треба сви млади да оду одавде...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 11627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 ... 582  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs