banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jan 2023, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Vidi ovog šabana:
https://www.nezavisne.com/novosti/inter ... ija/755885

Poguban ruski uticaj? Jebem li ti i sjeme i pleme!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 11:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Svidja mi se kod nezavisnih sto stave ovo na dnu teksta, da bez greske znamo ko je na platnoj listi US Embassy.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 11:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Grantovima se u oči ne gleda

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Mr.Magistar je napisao:
despot777 je napisao:
Mr.Magistar je napisao:
despot777 je napisao:
Mr.Magistar je napisao:
[quote]Jedino ispravno i moguće rješenje je dosljedna primjena rezolucije 1244. Pritisci i snaga zapada nije ni blizu onome kako je to bilo devedesetih, naravno i dalje nisu bezopasni, naprotiv...Veći su problem pičkousti i karamila oko njega, pola vlade mu je na platnom spisku zapada, a druga polovina se gura na taj spisak... čini se da ih za sad jedino usporava raspoloženje javnog mnjenja i to visoki postoci protiv Nato-a, protiv sankcija Rusiji i protiv predaje Kosova i Metohije uprkos neumornoj aktivnosti gotovo svih medija da poguraju te postotke u drugu stranu...
Kako stvari u Ukrajini budu dolazili u moment kada se neće moći sakriti neuspjeh zapada, tako će im trebati da negdje ostvare uspjeh, Srbija im je zgodna za to...zato im se i žuri... slažem se sa čičom, narednih mjeseci će se na svaki način stvari na Kosovu zaoštravati i potpaljivati...


To nije rjesenje, to je fantazija. Njima da je stalo, ne bi se ni petljali po pitanju Kosova. I opet dolazimo na to da ne postoji rjesenje koje je dobro po nas.
Ako ne odgovara 1244 vraćamo se na period prije '99, imaće autonomije koliko i Vojvodina...
Stvarno, da je ovakav defetizam bio devedesetih, danas nas ne bi ni bilo, ni ovdje, ni na mnogim drugim prostorima...


Mislis vracamo se na period kad je Srbija bila pod sankcijama. Devedesete su bile nesto drugo. Tada je svijet bio unipolarni, sa amerikom na celu. Ocigledno im je cilj rjesiti pitanje Kosova. I sta ako su dva jedina izbora priznati sve sto traze ili sankcije(prekid investicija itd.)
Shvatio si ti da se moj komentar odnosio na pravni status Kosova i Metohije u okviru Srbije a ne sankcije, ali si očito sinhronizovan sa kampanjom što medijskom što onim što propagira pičkousti i kamarila mu pa onda nema svrhe da polemišemo.
Evo čovjek ti je rekao, neka vlast traži investicije na drugoj strani, daleko većoj, brojnijoj, i najbitnije ne agresivnoj u zahtjevima. Od njih neće biti sankcija...


Ne podrzavam ja Vucka, sto vise volio bih vidjeti nekog drugog na celu (iako im je opozicija kao i nasa ovde, q). Ali sta ako su nam opcije ovakve kao sto je Vucko predstavio ? Da li je bolje trpiti sankcije ili pustiti Kosovo u UN ?[/quote]

Ne podrzavaš "Vučka" ali mu vjeruješ da je tako kako on predstavlja? :D

A sankcije i kad bi bile, u šta sumnjam, ni blizu ne bi bile kao one iz devedesetih.
Lično smatram da se ne treba odreći Kosova i Metohije ni po cijenu čak i tih iz devedesetih.
Istorija nije samo ovih par decenija što smo mi proživjeli, malo je to drugačije kad se gleda iz daljeg! Vučko je sad na raskrsnici, ili će postati jedan od najvećih izdajnika (možda to neće odmah biti jasno etiketirano ali vremenom sigurno hoće) ili će sve ovo odbiti što traže zapadnjaci i onda to iskoristiti da medijski naduva svoj herojski poduhvat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
hadzidado je napisao:
Vidi ovog šabana:
https://www.nezavisne.com/novosti/inter ... ija/755885

Poguban ruski uticaj? Jebem li ti i sjeme i pleme!



on i pošteni Darko Trifunović, ortaci u udruženom NATO poduhvatu. sad ih već ima podosta (onaj Darko Obradović sa hanumom mu, nesrećni Šormaz, advokat Č.Stojković...).
meni je tu zanimljivije što se uglavnom radi o teškim dilejama ali praktično nema televizije na kojoj nisu gostovali. a to dosta govori o dubini infiltracije pronato agentura.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 12:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Meni iskakali neki Tvitovi tog advokata, prvo sam mislio neka zajebancija/parodija, kad ono...

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
To nije dobro s glavom al baš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 13:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Pa sa tom ekipom u krajnjoj liniji postižu kontra efekat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 14:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
despot777 je napisao:
Pa sa tom ekipom u krajnjoj liniji postižu kontra efekat...

Što inplicira rezon da su oni produkt srbijanskih službi kojim je to i cilj. :lol:
Ona Milićka je očit primjer...za nagradu je postala ambasador u Hr....ili tako nešto

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 14:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Da i onda ide na promocije knjiga o oluji. Tih placenika je sve vise.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 14:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Čiča iz Rogače je napisao:
despot777 je napisao:
Pa sa tom ekipom u krajnjoj liniji postižu kontra efekat...

Što inplicira rezon da su oni produkt srbijanskih službi kojim je to i cilj.
Ona Milićka je očit primjer...za nagradu je postala ambasador u Hr....ili tako nešto


Da, ali kao što si rekao, to su "srbijanske službe", nisu SRPSKE! :D
A i da jesu, u ovim okolnostima (čitaj maskiranoj okupaciji) sumnjam da su sposobni da rade na tako kompleksnim manevrima... jednostavno zapadnjaci primjenjuju metode kao i svagdje drugo, samo ne računaju na karakter naroda koje kod nas ipak malo mimo standarda...


Poslednji put menjao despot777 dana 27 Jan 2023, 14:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Na žalost, tako je. Mnogi bi i ćaću prodali za pare a kamo li Kosovo.

Послато са KING_KONG_3 помоћу Тапатока

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
despot777 je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
despot777 je napisao:
Pa sa tom ekipom u krajnjoj liniji postižu kontra efekat...

Što inplicira rezon da su oni produkt srbijanskih službi kojim je to i cilj.
Ona Milićka je očit primjer...za nagradu je postala ambasador u Hr....ili tako nešto


Da, ali kao što si rekao, to su "srbijanske službe", nisu SRPSKE! :D
A i da jesu, u ovim okolnostima (čitaj maskiranoj okupaciji) sumnjam da su sposobni da rade na tako kompleksnim manevrima... jednostavno zapadnjaci primjenjuju metode kao i svagdje drugo, samo ne računaju na karakter naroda koje kod nas ipak malo mimo standarda...




Moze dvije tri rijeci o tom "mimo standarda"??
Pa podlosit nisu oni ucili od nas vec mi od njih. Bagri nije ovde prirodno staniste vec se kopira i preslikava...!
Doduse uvijek se tezi da ucenik prevazidje ucitelja..!! Ali u ovom slucaju nema sanse.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Brale, mislio sam mimo standarda ako uzmeš da su po standardu hrvati, muslimani, bugari i ostali...pa ako hoćeš da vidiš koliko je to "mimo" onda pogledaš raspored u 2. svjetskom ratu, 1. svjetskom, periodu pod turcima...
Sa ostatkom se slazem, kukolja ima više nego što bi smo voljeli, ali to nije slika čitavog naroda, koliko god se trudili da predstave tako. Mada ima dosta i onih koji su dobronamjerni ali zbunjeni, i ovdje na forumu je vjerovatno tako...

Eto, preuzmi smjenu, meni je počeo vikend :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2023, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
despot777 je napisao:
Brale, mislio sam mimo standarda ako uzmeš da su po standardu hrvati, muslimani, bugari i ostali...pa ako hoćeš da vidiš koliko je to "mimo" onda pogledaš raspored u 2. svjetskom ratu, 1. svjetskom, periodu pod turcima...
Sa ostatkom se slazem, kukolja ima više nego što bi smo voljeli, ali to nije slika čitavog naroda, koliko god se trudili da predstave tako. Mada ima dosta i onih koji su dobronamjerni ali zbunjeni, i ovdje na forumu je vjerovatno tako...

Eto, preuzmi smjenu, meni je počeo vikend :D


Mastarije o nekoj nezvisnoj politci i ovdasnjim "sluzbama" koje vode neku samostalnu agendu su mastarije.
A narod ko narod slijedit ce pricu i ovu ili onu koja mu se plasira.

Jesu Srbi kao narod odlucivali gdje ce i skim ce i u prvom i u drugom sv ratu? Da nisu mozda izlazili na referendum da glasaju o tome skim ce i kako ce?
Jeli narod tada neko nesto pito?
Je li 27 mart izniko iz svijesti i volje Srpskog naroda ili je instrumentalizovan?
Svako voli slobodu.
Nema tog naroda koji voli robstvo i sluganstvo ali nema svako ni sansu za slobodu u istorijskom kontekstu.

Tako i Japanci misle da su slobodni i da uzivaju slobodu isto kao i Italijani, Poljaci, Hrvati...i da ne nabrajam.
Srbi jesu osjetili i zivjeli jedan period bez pritiska i u slobodi, to je uslo u svijest naroda ali sloboda nije vakcina da te zastiti vijecno tu svijest treba njegova i odrzavat!
Toliko sto se naroda i standarda tice..
Hajd sad malo vi.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2023, 22:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
despot777 je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
despot777 je napisao:
Pa sa tom ekipom u krajnjoj liniji postižu kontra efekat...

Što inplicira rezon da su oni produkt srbijanskih službi kojim je to i cilj.
Ona Milićka je očit primjer...za nagradu je postala ambasador u Hr....ili tako nešto


Da, ali kao što si rekao, to su "srbijanske službe", nisu SRPSKE! :D
A i da jesu, u ovim okolnostima (čitaj maskiranoj okupaciji) sumnjam da su sposobni da rade na tako kompleksnim manevrima... jednostavno zapadnjaci primjenjuju metode kao i svagdje drugo, samo ne računaju na karakter naroda koje kod nas ipak malo mimo standarda...

Kompleksnim manevrima??? :lol: :lol:
Pa oni su u tom domenu prvi experti,u stvari ti manevri su im osnovno zanimanje....npr,osnivanje tzv stranaka extremne ili blage desnice (čitaj SPO,SRS V.Šešelj i sl.) čime se okupira javni prostor za rađanje zdrave nacionalne politike.....osnivanje tzv udruženja koja su pod strogom kontrolom države....imamo svježi primjer prošlogodišnjih protesta poljoprivrednika u Srbiji gdje su službe tako lako i brzinski stvorile par udruženja poljoprivrednika pod svojom kontrolom.Vođe tih udruđenja su pozivani u skoro sve medije,davali intervjue,okupirali javni prostor i čitava stvar je pala u vodu.
Sumnjaš da su sposobni :D - bjež, nemoj me zajebavat

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 00:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Evo, sad je i zvanično. https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... ine/760883 Vučić ako ovo potpiše je spreman za političku likvidaciju jer je ovo defakto priznavanje nezavisnosti Kosova i Metohije.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
vrlo je naivno vjerovati da će Vučić da popuši na nekim izborima/referendumu/šta već, ako potpiše sporazum.
Vučić će da padne kad mu Zapad - sa kojim je, otkako je prismrdio vlasti, u udruženom zločinačkom pothvatu - izmakne stolicu.

unazad mjesec dana udarni pinkovi su sve puniji tzv. "prihvatanja realnosti" u kombinaciji sa "ruskim uticajem". kad se još malo naturira, široke mase će našeg Aleka prigrliti kao 1 "glas razuma" po sistemu jebo Kosovo - idemo u svijetlu budućnost.
jebo ti nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Jebe ga ime, ni jedan Aleksandar, koji je vladao u Srbiji, nije dobro završio...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2023, 08:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ako izuzmemo naknadna baljezganja u ovoj emisiji ovaj Musić je u uvodu detaljno obrazložio na čemu smo

https://youtu.be/Q4uFCDldtB8?t=93

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs