banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 19:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Okt 2018, 06:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Odjebati nije tesko. Neka izadju i kazu da upravo Vucic i patrijarh dijele narod. Jeste, odmah bi ih razapeli, ali i ovako ih razapinju preko Vucicevih tabloida. Raskrsti za sva vremena i cao.
Sto se tice Vukote, mislim da je on predobar da bi upravljao i radio u ovom mulju

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 08:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Raskoljnikov je napisao:
Sto se tice Vukote, mislim da je on predobar da bi upravljao i radio u ovom mulju


Možda bolje reći naivan i nedosratao situaciji i položaju u kome se našao...Što se tiče pičkoustog, dok ne bude naglavačke visio na Terazijama neće ni ovdje biti bolje...jer kad završi sa Kosovom mi smo na redu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 09:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Raskoljnikov je napisao:
Sto se tice Vukote, mislim da je on predobar da bi upravljao i radio u ovom mulju

:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
onokaoljubav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 11:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Kaze jedan “Njegov neuspjeh je toliki da se ni iz gusle ne more opjevat”...

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
despot777 je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
Sto se tice Vukote, mislim da je on predobar da bi upravljao i radio u ovom mulju


Možda bolje reći naivan i nedosratao situaciji i položaju u kome se našao...Što se tiče pičkoustog, dok ne bude naglavačke visio na Terazijama neće ni ovdje biti bolje...jer kad završi sa Kosovom mi smo na redu...


Mislim da bi on sutra zavrsio sa Kosovom da se samo njega pita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
The_new_Statesman je napisao:
despot777 je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
Sto se tice Vukote, mislim da je on predobar da bi upravljao i radio u ovom mulju


Možda bolje reći naivan i nedosratao situaciji i položaju u kome se našao...Što se tiče pičkoustog, dok ne bude naglavačke visio na Terazijama neće ni ovdje biti bolje...jer kad završi sa Kosovom mi smo na redu...


Mislim da bi on juče zavrsio sa Kosovom da se samo njega pita.


Malo sam ti popravio rečenicu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2018, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Dok god Shlager ne kaže nešto na ovu temu ja neam komentara.

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 00:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Čiča iz Rogače je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
Posto mi je bila muka citati sve ove teme, tak sad vidim tvoje pitanje. Govorio sam i ranije, a ponovicu i sada. Sds da je pametan, javno bi poslao Vucica, kao i Irineja u tri lijepe.

Vukota prije izbora reče karadićevij ženi da će u slučaju pobjede biti kao Radovan.A radovan je svojevremeno u vrijeme najveće ratne krize i pregovora znao odjebati Miloševića i memljivog Ćosića....UNPROFORove vojnike je vezao za bandere.Da li možeš zamisliti ovakvog Vukotu??


Moj učitelj bio rezervni major i neki palac na frontu 1992, krenuo manji napad neprijatelja, on prvi krenuo bježati, vojska iz zajebancije pita đes krenuo druže majore. Kasnije ga iz zajebancije prebacili u PVO na Pale. Tako nekako zamišljam i Vukotu kada bi se našao u rašinoj situaciji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mimikrija je napisao:
Dok god Shlager ne kaže nešto na ovu temu ja neam komentara.

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


suvise sam ja sitan i beznacajan u nasoj hijerarhiji,da bi cekao moj stav...jedino mogu rec,da ja u toj vrsti incesta necu ucestvovat,ako zaista prevlada u nedjelju ta struja da se ide u vlast sa ovima koji me cetiri godine zovu izdajnikom...sorosevcem koji obojenim revolucijama rusi banjaluku....bakirovim srbinom.......necu napustat,ali uzecu jos jednu dugogodisnju pauzu,nece mi bit prvi put,nego treci :D
niko nista ne zna....po kuloarima,za ulazak sa njima bi figurativno,jos juce bili obren i cicko...jos danas milan milicevic i mico micic...a vec sutra aleksandra i sarovic...
jedino je banjaluka uz Vukotu i protiv bilo kakve price sa njima...da se ne ulazi ni u Skupstinu,a pogotovo na bilo kakve buduce izbor,dok se ne uvede skeniranje listica i video nadzor 24h na svim mjestima koja uticu na izborni proces,a podrzavaju je bosic i mektic...kuloari

ja ne vjerujem nikome,i ocekujem da Glavni Odbor u nedjelju pokaze jedinstvo,odbije bilo kakvu vrstu price i saradnje sa njima,da ne prevarimo skoro pola naseg naroda koji je glas dao Vukoti....vidjecemo,nedjelja ce reci sve

ako bude drugacije,necu napustat Srpsku Demokratsku Stranku,ali cu imat puno razumjevanje za sve one koji budu smatrali da smo ih prevarili,i da su Jelena i Drasko ostali zadnja opozicija ovdje..a da smo ih mi prodali za pokoje ministarstvo,agenciju,upravni ili nadzorni odbor..

PS Ovaj moj stav je cak i medju forumskim SDS-ovcima u manjini

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 23 Okt 2018, 22:05, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
mimikrija je napisao:
Dok god Shlager ne kaže nešto na ovu temu ja neam komentara.

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


suvise sam ja sitan i beznacajan u nasoj hijerarhiji,da bi cekao moj stav...jedino mogu rec,da ja u toj vrsti incesta necu ucestvovat,ako zaista prevlada u nedjelju ta struja da se ide u vlast sa ovima koji me cetiri godine zovu izdajnikom...sorosevcem koji obojenim revolucijama rusi banjaluku....bakirovim srbinom.......necu napustat,ali uzecu jos jednu dugogodisnju pauzu,nece mi bit prvi put,nego treci :D
niko nista ne zna....po kuloarima,za ulazak sa njima bi figurativno,jos juce bili obren i cicko...jos danas milan milicevic i mico micic...a vec sutra aleksandra i sarovic...
jedino je banjaluka protiv,a podrzavaju je bosic i mektic...kuloari

ja ne vjerujem nikome,i ocekujem da Glavni Odbor u nedjelju pokaze jedinstvo,odbije bilo kakvu vrstu price i saradnje sa njima,da ne prevarimo skoro pola naseg naroda koji je glas dao Vukoti....vidjecemo,nedjelja ce reci sve

ako bude drugacije,necu napustat Srpsku Demokratsku Stranku,ali cu imat puno razumjevanje za sve one koji budu smatrali da smo ih prevarili,i da su Jelena i Drasko ostali zadnja opozicija ovdje..a da smo ih mi prodali za pokoje ministarstvo,agenciju,upravni ili nadzorni odbor..

PS Ovaj moj stav je cak i medju forumskim SDS-ovcima u manjini



Ovo je priča zlostavljane žene, "on me tuče ja ga volim"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam kriva, nije on kriv što me tuče...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Gutao sam ja i mnogo gore stvari u Srpskoj Demokratskoj Stranci,nego sto bi bio ulazak sa Dodikom u vlast.
Kad je moj Predsjednik Stranke (i sto je jos gore,Predsjednik Republike Srpske :( :( ),potpisivao 8000 ubijenih Srebrenicana,bez ikakve evidencije...jmbg....pomilovavao Erbeza i ostale kriminalce...davao vlast bez izbora

Da ne govorim o septembru 1993,gdje je ispalo da sam se protiv svoje stranke pobunio :(

Ovo bi bila nova visegodisnja pauza....ali ne bih mjenjao boje..kao i u FK Borac..ne mozes prestat voljet,ali mozes prestat ici na utakmice,i cekas da zlo prodje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 21:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
A ja se Šakala odrekao kad je rekao da Curb your enthusiasm ne valja...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Samo da ispravim "pola našeg naroda koji je glas dao Vukoti". Nisu oni dali glas Vukoti,nego su glasali protiv Željke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 22:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Svejedno...i svjestan sam toga...na mom Paprikovcu,gdje sam prvi SDS-ovac ja :( ,a prva SNSD-ovka ona....izgubila je ubjedljivo na svih osam glasackih mjesta,i u Skoli za slusno ostecene,i u MZ...i u Distroficarima.....i to ne ni zbog Vukote,koji je 350 kilometara odatle....ni zbog mene...vec samo zato sto nju vise niko ne moze gledat ni tu gdje zivi..ide ljudima na q....pogresno sam se izrazio

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Дочим је Вукота освојио "Оскар популарности"... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2018, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Đe Vukota, izgubio se ?
Borenović daje izjave, oće da broji sve, a Vukota ni mukaet.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2018, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Schlager je napisao:
Svejedno...i svjestan sam toga...na mom Paprikovcu,gdje sam prvi SDS-ovac ja :( ,a prva SNSD-ovka ona....izgubila je ubjedljivo na svih osam glasackih mjesta,i u Skoli za slusno ostecene,i u MZ...i u Distroficarima.....i to ne ni zbog Vukote,koji je 350 kilometara odatle....ni zbog mene...vec samo zato sto nju vise niko ne moze gledat ni tu gdje zivi..ide ljudima na q....pogresno sam se izrazio


Dobro, malo su pripomogli i "mangupi" iz DNS-a :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2018, 08:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Schlager, cini mi se da je Cavic isto prolazio lose na Lausu kada se kandidovao kao SDS.ovac. Ivanic je takodje gubio u Centru, a postajao je i premijer i ministar inostranih poslova i clan Predsjednistva.

Logika ti je nidje veze. Banjalucani nisu poznati kao ljudi koji nisu zavisni na komsije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs