banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 21:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Vidi, ja te nisam napao i ono sto sam ja napisao opet ne osudjuje niti
napada tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 18:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
SM odustani

ovdje izgleda malo ko kapira ( cast izuzetcima) da svako ima pravo na svoje misljenje... sve se shvata previse licno....

neko cak napisa.. zasto dolazimo??? :roll: gdje ces gluplji komentar :lol:

steta sto nas se nece nikada rijesiti.... nas otislih :P :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 21:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
ma fazon je u tome sto ja ne zelim nikog da provociram, u pravu si svako ima svoje misljenje samo sto se ja dosad nisam ni izjasnila.. ma glupo mi je uopste to sto svi pricaju kako svako ima pravo na svoje misljenje i kad covjek kaze sta misli, ispadne sam sebi glup sto se uopste petlja sa ljudima koji imaju osjecaj da mogu svakom suditi.. gluposti, al eto hajd dodjem da se malo opustim..

misko, nisam ni rekla da si me napao... gdje si to vidio, srce? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Sugar.....aludiras da sam ja napala na te tvoje iskrene osjecaje o "tvom" gradu, da nemam pojma o tvom senzibilitetu, pominjes i neke plemenite pasmine gore.... :o to samo govori sa koliko kulture i tolerancije se obracas.... :roll:
ja nemam nista protiv nijednog bosnjaka,hrvata koji je otisao i zeli da se vrati.
Ali sam jako protiv onih (cak i Srba) koji pljuju svoj grad, govore da smo mi drvosjece, kako ovde nista nema, niti ce ikad biti, a kako je njima super tamo negdje preko grane, kako su se snasli tako sto su se poudali pa dobili drzavljanstva, izrodili djecu,ali super zive u tim "stranjskim" zemljama...a misle u Bl to nikad ne bi postigli...e na te sam alergicna....

indijanka: e bash tipican primjer....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 22:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
:lol: :lol: :lol:

hvala hvala

autograme dijelim drugom prilikom :P


:lol: :lol: :lol:

cisto za informaciju :P drzavljanstvo mi je jos bosansko .... dozivotna njemacka viza .. ali i to ce se uskoro promjeniti :lol:

dosadilo mi svake 2.god. mijenjati pasos.... :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 23:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
gipsy, zaboravi.. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 23:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
SM tesko je to :-? trun i kad ispadne oko svejedno suzi i bol se osjeti :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 07:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2003, 17:30
Postovi: 195
Lokacija: N.V., B.Luka
:D :D
I....
...KAKO NEKOME PREDSTAVITI BANJALUKU?????
:lol: :lol: :lol: :wink:

_________________
Upravi u inat, uvek uz PARTIZAN!!!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 10:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 85
sudeci po bivsim jugovicima (da ne nabrajam sve) na net-u , zapad je samo cekao da se oni tako pametni i talentovani, pojave i pocnu divne karijere.od silnog uspjeha kako poslovnog, drustvenog tako i privatnog ne znaju sta ce pa dan i noc vise na netu i pametuju .


a oni koji jedva cekaju da odu u rodni kraj pa se vrate i galame......
radite li tako i kada idete na more?
zar nije malo suludo ici svake godine na odmor u isti prljav i ruzan grad, u hotel koji je u stanju raspadanja, sa uzasno neljubaznim osobljem itd. samo da "naljutite" mjestane ili vlasnika tog hotela ??? ma, bas cete ih naljuti

_________________
kasno je da se sada mjenjam.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2003, 17:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Sep 2002, 16:57
Postovi: 4
miskO, svaka cast na temi!
gipsy_girl, cestitam na "odbrani"nasheg grada. Navela si najvise konkretnih stvari i sa skoro svim tvojim stavovima se slazem!
Ovim likovima cija imena necu da pominjem, a koji pljuju po gradu, bih porucio da se ne javljaju povodom ove teme, da idu na neki drugi forum vezan za politiku, kao sto je neko rekao, jer je miskO pitao za konkretne prijedloge: Dakle, gdje nekoga odvesti i sta pokazati?
Eto, imamo cak i ekstremne sportove, ako sto ste dobro primjetili. Nedavno je bio paraglajding miting na jezeru Balkana, koje je jako blizu i jako lijepo. Ovog ljeta imamo mogucnost raftinga na Vrbasu kroz kanjon. Prvi put je odrzano i Prvenstvo srednjih skola u vaterpolu na bazenu Incel, kao i NIIIIZ drugih zanimljivih sportsih manifestacija...
I ja sam imao priliku da ugoscavam strance, iz USA, npr. i takoodje su odusevljeni mnogim stvarima u nasem gradu. (U USA ne mogu da naruce pice u kaficu ako su ispod 21 god., tao da su nam nasi vecernji izlasci izgledali skoro fantasticno)
Mislim, zar nije PROVOD ono sto prosjecnog turistu najvise interesuje. I on je - zagarantovan!!!
A ako ih interesuje istorija, pa nije nam grad ni lijeo ni bogat istorijom kao sto su Pariz i Bec ili sl. ali svakako ima sta pokazati i ispricati, samo ako se zna.
I da, Vrbaski camci (a ne dajaci - dajak je stap) se i dalje prave i voze u velikom broju, sto svakako trba popularizovati i u svakoj prilici pokazati strancima, jer smo po njima jedinstveni!
Ma ko ce svega da se sjeti odmah! ... :) :) :)

_________________
graffiti!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs