banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 11:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Irish Pub...
Odlicna kafana 80%  80%  [ 49 ]
Sranje od kafane 20%  20%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 61
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2005, 20:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Feb 2005, 09:35
Postovi: 17
cccc..dosao ja jednom u pub pjan ko(da ne kazem ne`dlja isfurace se vuk), bila je srijeda,a jebote sve napucano, ne znam dje sam, kontam u haniotu smo.. nemos disat, oznojile se miske, ma daj reko bjezmo...
kakva crna alternativna mjesta, evo ovaj se izbio sto su u klubu umjetnika klinci i pjandure,sta bi bilo da je otisao u Lav,kafic koji ima cast da se nalazi u Banskom dvoru, pao sam u nesvjest kad sam vidio, pjevaljka na stolu, bajuni zapjenili, ma rokaj batooo..na manjaci smo, a sve je to ljudi povezano sa ovom posranom situacijom u drzavi,kao da bi neko u npr. Italiji dozvolio da majmuni u domu kulture skacu po stolovima i ...aj dosta od mene otegnu se ovo..

_________________
sjedim u kaficu ,kad ce ti meni lik:"sta me gledas?"##...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Mar 2005, 13:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2005, 13:26
Postovi: 49
Rupa od kafane. Pivo skupo, a razvodnjeno.
"Bajkal" Rules.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Mar 2005, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
progression je napisao:
hm... prvo vidim primjedbe na interfejs u pabu. Pa ovako, prvo profesorice i ostali ucenici koji tako mislite, morate da uzmete u obzir da je ta kafana nastala na jedan specifican nacin. Jako malo je ulozeno u nju, a sve sto mozete da vidite unutra su uglavnom stvari koje su ljudi donosili, sto znaci da ako imash irsku zastavu koju oces da stavis tamo stavish je i ona stoji. Puno artikala je tamo sasvim slucajno. Meni strasno odgovara to sto nije klasican pub. Pub u gradisci je fenomalan, slazem se bio sam tamo bas nedavno. Ovaj nas pub jednostavno ima atmosferu pub-a. To je jedino mjesto u ovom very gradu gdje ti mozes otici i biti totalno opusten. Kontrasta radi, probajte jednom zapoceti vece u pubu a poslije ga nastavite u titanijumu ili nekom tako trivijalnom mjestu, osjetice se ono sto ja zelim da naglasim.



Zivim u Baile Ath Cliath, Eire [Dublin, Irska] vec duze vremena tako da imam pravo na repliku :) Pub u BL opet cu reci nije ni P od PUB...sto su potvrdili i ljudi koji su silom prilika boravili u BL, posjetili PU-BL a i uz sve to i Irci su!!! Izmedju ostalog u PU-BL fali sluzenje hrane tj. bar osnovni menu, normalan konobar koji zna how to pull a pint of Guinness da ne spominjem da je Guinness u PU-BL njesra inace ga ne volim al znam sta je dobar Guinness, Budweiser kojeg nikad nema itd. da ne nabrajam sada.

P.S
najvishe me nerviraju nashi ljudi koji se tamo susrecu sa strancima i gledaju ih kao male bogove ... prvi put to da vidim u svijetu da domicilno stanovnishtvo hoce da se ponasa kao neki luzer koji je doshao da radi u Bosnu i svi misle kako je on super jer lupa gluposti i smije se citavu noc jer se nadrobio alkohola pa ne zna gdje goni, a ne vide da je to ustvari samo jednam mali ushljivi, perverzni, brain washed english twat koji zaradjuje kintu na tudjim problemima.


P.P.S.
Jednom prilikom cugajuci u PU-BL [ne mojom incijativom] prikrao mi se s ledja jednam mali gore opisani cunt sa nekom ekipicom iz bl i zauzeo sto iza mene. Poceo je da sere o bosni [RS] nije ni bitno a ekipica se kochila od smijeha njegovim zakljuchcima i shegi o nashoj drzavi podrzavajuci sve to. Nisam mogao vishe izdrzati te sam se okrenuo i pitao lika da li zeli da bude povrijedjen vecheras jer kinji nashu drzavu
a nasha surovost je u svijetu poznata...spustajuci svoju kriglu zamolio ekipu da napuste PUB .... 1: 0 za mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Mar 2005, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
PIMP... a ja sam mislio da sam jedini ja imao sukob sa belosvetskom fukarom u prostorijama Pub-a ... i jos su mi rekli da sam nekulturan, primitivan i agresivan... al' svejedno je bilo 1:0 i za mene... u ukupnom skoru... 2:0 za nas :D :D :D

Pub ko pub... nekad bude dobro, nekad bude onako... a pivo ko pivo...

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Mar 2005, 10:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Feb 2005, 09:35
Postovi: 17
svaka cast, e pimpek ako si u BL imas pivo od mene za ovu zadnju.tek kad odes u inostranstvo vidis koliko smo blesavi.

_________________
sjedim u kaficu ,kad ce ti meni lik:"sta me gledas?"##...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Mar 2005, 12:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 15:23
Postovi: 34
PUB - SUCKS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2005, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
zip je napisao:
svaka cast, e pimpek ako si u BL imas pivo od mene za ovu zadnju.tek kad odes u inostranstvo vidis koliko smo blesavi.



nisam u bl al pivo moze kad budem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: 24 Mar 2005, 21:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Mar 2005, 21:01
Postovi: 44
DELETED


Poslednji put menjao lopta dana 11 Avg 2007, 11:22, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Mar 2005, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
sinni je napisao:
Jel istina da u Pub-u visi raja sa chata, foruma i mirc-a,
ali prvenstveno onog staroga prije pada banjaluke.
Ja sam cuo da je to jedino mjesto pored Gardena gdje se skupljaju svi ti profili, pogotovo srijedom...


Pa srijedmo se BAS NE SKUPLJAJU ljudi koji su cesto u pabu.

pozdrav

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
***


Poslednji put menjao emeritus dana 22 Dec 2008, 11:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2005, 01:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
:-? Još jedno od uporišta urbanluka :-?

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2005, 22:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2005, 00:38
Postovi: 39
Ma PUB je sad smece,nazalost...

_________________
Slika
KRV I PONOS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Apr 2005, 23:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Nisam odavno bio u pub-u al nazalost mislim da je sve ovo gore navedeno tacno.To je nekad bila dobra kafana u koju si mogao otic sa rajom na pivo (pilot babo zna o cemu pricam) a sad sve neke cice i fenseri.Kao ono sad je "in" ic u pub srijedom al sam cuo da je subotom opet sve po starom kad sve te cice i fenseri odu na neka druga mjesta u koja je "in" ic subotom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Apr 2005, 23:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
nego friche, kad cemo ici provjeriti kakvo je sad stanje tamo? ja otkad sam prestao ici tamo, vishe nishta nisam napisao na ovoj temi...treba otici i provjeriti u svakom slucaju. prva prilika nam se pruzha za godisnjicu mature...no o tome cemo na nekoj kafi, jel'te...ova virtuelna prepiska mi pomalo ide na zivce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Apr 2005, 17:53 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2005, 21:58
Postovi: 9
Meni je super. Slazem se s tim da je jedino opusteno mjesto u gradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Maj 2005, 13:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Mar 2005, 13:26
Postovi: 49
PUB je toliko los da ne vrijedi raspravljati o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Maj 2005, 14:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2004, 13:24
Postovi: 26
Pub kao pub je inace uzas/sranje/smrad, nazovi ga kako 'oces... a pub u BL :roll: , smijesno. Kao prvo to nije pub, i ja licno ne znam zasto ga nazivaju pubom, mozda zbog okacenih djindjurija po zidovima ili nesto. Guinness nije ni G od pravog guinnessa, a sto PIMP rece, apsolutno ni jedan od konobara tamo nema pojma kako se servira guinness. Danas je internet svakodnevnica i skoro ga svako ima u kuci, a ako nema internet kafe u BL nikad nije daleko, edukacija o serviranju Guinness-a 10 min. Druga stvar, volio bih da vidim "ostale" prostorije tog BL Puba, konkretno mislim na tocenje i sistem (citaj higijena)
vjerujem da sto se tice pubova nismo nista propustili, bolje nam je da se drzimo nasih "euro" style kafica ili "summer" style barova, sigurno ce u bilo koje doba dana/noci privuci vise musterija nego tri puba, pa cak i iraca :wink: ... o nocnim klubovima da ne govorim, nemamo ni jedan...

P.S. rijetko kad cete poslusati muziku u pubu u IRL ili GB, mozda ponekad neke karaoke, ali tada cete morati trpiti raznorazne zvukove i usklike pijanih budala. Ali zato cete veoma cesto tj svaki put kad udjete u njega morati trpiti raznorazne mirise (citaj smradove)... a otkako su uveli "smoking-ban" situacija je mnogo teza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Maj 2005, 16:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Po tvom bi najbolje bilo da Dzaja dovede 6-7 Iraca da rade u pabu. :roll: Nije napucan kao sto bi trebalo,ali ono sto pruza je skoro najbolje sto ima u ovome gradu (izuzimam srijedu kad svaki baja dodje u pab (cast izuzecima)).Sto se tice konobara,daleko najbolja ekipa u ovome gradu.I na kraju krajeva...najbolje je popiti pivu tamo.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Maj 2005, 16:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2004, 13:24
Postovi: 26
Flavoure-Flave je napisao:
Po tvom bi najbolje bilo da Dzaja dovede 6-7 Iraca da rade u pabu. :roll:


Ne, kao sto sam vec napisao, 10 min je sve sto treba da se teoretski nauci serviranje guinnessa i josh pola sata prakse, a taj pub postoji dobrih par god i josh uvijek to ne znaju. Znaci nemam ja apsolutno nista protiv tih konobara, siguran sam da su dobra ekipa, samo govorim o mjestu.
A sad, kome je gdje najbolje mjesto za izlaske u to ne ulazim, to je vec stvar ukusa i ljudi s kojima izlazis, meni pub sigurno nije. Nisam bio vise od god dana, mozda se nesto i promjenilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Jun 2005, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
Apsolutno se slazem sa gornjom konstatacijom da je u pabu Ginis pivo katastrofa, tj. da nije vidjelo Ginisa. Mislim da ga malko razvodne, tj. dodaju vode...?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs