banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jan 2010, 00:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Okt 2004, 15:34
Postovi: 146
Ako je ovo jos aktivno evo mog iskustva sa ovim VoIP.

Imam Iphone (sigurno mora moci i sa drugim tel. na koje mozete staviti neku VoIP aplikaciju ili sa racunara freecall program koji oni nude) na koji sam instalirao VoIP program. Sjednem negdje gdje ima wi-fi ili mozete od kuce sa kompa zovete, ali prvo morate uplatiti 15 eura na racun i zovete.
Sad mene je izlazilo npr. oko 4 KM 20 minuta razgovora sa Australijom a zvao sam drugara na mobilni da sam ga zvao na fiksni vjerovatno bi dzaba bilo. E sad ako ga ja uhvatim kuci onda mogu i preko skype ili msn-a pricati sa njim ne moram na fiksni zvati, zato mi je lakse ovako da ne cimam njega kuci a ni sebe.

Nadam se da sam priblizio nesto nekome :)

_________________
MRZIM PETARDE!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 12:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2009, 10:01
Postovi: 119
Lokacija: Österreich
jeste, tako je, voip podrzava skoro svaki tel. koji ima wifi ili ti wireless internet !
jedna od super aplikacija je FRING ( www.fring.com ) koja je besplatna i podrzava iphone
i sve ostale telefone... nokia itd...
stim sto sa fringom se mozete nakaciti na razlicite fazone kao sto su skype i voip
( da navedem interesantnije ima jos i googletalk, aim, msn...)
mada skype nudi sad svoju oficijenlnu aplikaciju za iphone i nokiju ali po meni fring je bolji...
u fringu su ukljuceni svi kontatki iz telefona kao i buddy-liste... sa skajpa ili msn-a
i mozete odluciti kako da pozivate osobu..., standard...voip call...skype call...cak chatanje je moguce...

_________________
Enciklopedofalomenodipolareguzomelizator...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs