banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2012, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Primjetili smo neko bitno nezadovoljstvo kod ekipe koja pise na Caffeu pa bi htio da se to rijesi....

Naime....

Ne kontam u cemu je tacno problem...pa bi molio dezurnu spamersku ekipu da navede tacne razloge okupacije ostatka foruma relativno smislenim ali krajnje nepotrebnim postovima....

Znaci konkretno pitanje je

Oko cega je tacno nastao problem???

EDIT : Brisat cu postove sa ove teme dok neko ne odgovori na postavljeno pitanje....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Uglavnom zbog uzurpiranja podforuma i brisanja offtopica. Pobunjeničko vijeće je sklopilo privremeno primirje u zamjenu za ostavljanje offtopica na podforumu cafe.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
I zasto su uzurpirani iskljucivo moji podforumi ( sa par izuzetaka i izleta na druge podforume)?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Nemoj to shvatati lično, i E. je moderator tih podforuma. A gdje je lakše podjebavati ako ne na sex&erotika? ;)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Tu pricu komotno zajebi :wink: Da je tako onda ne bi uzurpirali i Psihologiju i Ljepotu i zdravlje na kojoj sam samo ja moderator.. Ajde sada ponovo, valjda izmedju vas ima makar jedan momak sa kockastim mudima koji je u stanju reci sta i kako.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Ja nemam pojma ni sto ni ciju temu smo spamovali,ja sam samo posao za Dzontrom :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Na psihologiju nikako nezalazim, a pošto sam lijep i zdrav ni taj drugi podforum mi nije interesantan. :D

Sad neka se jave kockasti, kod mene su još uvijek elipsoidna. :roll:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ja sam diskutovao iz vlastitih pobuda, koliko na tvojim toliko na podforumima ČiD, čak i politika iz nekih mojih razloga. Brisani su mi postovi koji su uopšte nisu bili off, na onoj temi o uvaljivanju djece, još sam zbog 2 (slovima dva) posta od kojih je jedan bio on topic a drugi replika dobio upozorenje zbog spama. Ne krivim toliko moderatore koliko forumske drukare, ljubomorne na moj duhoviti spam.
I na sexu i erotici mi postovi često nestaju te sam naravno i tu diskutovao.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Problem je bio u sljedećem: Cafe je tu za spam i OT. Da bi se zadnjih par dana isti brisao, a da nije bio uvredlji. I sam je Vanja rekao koja poenta tog podforuma ako se spam briše. Realno svrha tog podforuma je bila da se umanji spam na ostatku foruma, i donekle je ispoštovan taj cilj.
Drugima je smetalo brisanje čitavog posta na drugim podforumima, iako se većina posta držala teme. To nije moj problem, to je bio problem drugih i zbog toga su pristupili malom i bezveznom društvu.
Što se tiče Ajkule, pokret "okupirajmo forum (tm)" je počeo ovde a nastavio se ovde, Vaderov domen. Međutim, cilj je bio po čitavom forumu smarati i pokazati da malo spama ne škodi, jer je puno veća šteta kad se spameri počnu praviti pametni, tako da smo se proširili na ostatak foruma, s tim da su određeni zanimljiviji od drugih, a isti su tvoji. možda bi to i prestalo, ali ona obrnuta psihologija je bila uvreda za našu malu inteligenciju, pa je osveta morala doći. I pod tri, ja sam Tašku rekao da sam spreman na ultimativnu žrtvu, da ću otići i pisati na podforumu Sport. Srećom po sve nas, do toga nije došlo. Realno podforumi Seks i erotika, Ljubav i romantika, Duhovnost i religija (ko da je 6 a ne 3 podforuma) iz mene izvlače najgore/najbolje. Da ne spominjem što je nastala frka zbog S&E i prije našeg, ko zna čega.
alkibijad je napisao:
Ja nemam pojma ni sto ni ciju temu smo spamovali,ja sam samo posao za Dzontrom :)

Respect.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Problem oko brisanja postova je rijesen...spam ostaje tamo gdje mu je mjesto dok god nije uvredljiv...znaci caffe je kao i prije...doslo je do nekih pretumbavanja moderatora a samim tim i brisanja postova...nije bilo potrebe za nekim kolektivnim spamom al ako se vec desio nek se desio....jedna tema na caffe-u je kompletna nestala vjerovatno nekom greskom na server/hosting/baza/nestlijevo i ne znamo kako da je vratimo....rijec je o "najboljim citatima foruma"....niko nije obrisao temu nego je nestala....desi se...jbga....nastavite bez nje ili otvorite novu...

Nadam se da je problem rijesen....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
ali ona obrnuta psihologija je bila uvreda za našu malu inteligenciju, pa je osveta morala doći.


Da li ste vi svjesni da ste svojim kvazi filozofiranjem ozivjeli skoro sve moje podforume, na sta su se nadovezali i drugi i time ste samo ucinili uslugu da ti podforumi ozive? Sta god da ste planirali, to vam ocito nije uspjelo. Meni se osvetili niste a dobili ste upozorenje.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Hvala ti, na bismo nikad skontali, a sasvim slučajno o tome diskutujemo čitav dan... Forum je zahvaljujući nekolicini entuzijasta oživio.

Ja nisam dobio upozorenje.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Pa eto, sami rekoste da je dobra stvar da se oživio forum. :D Odlično, ekstra! Hvala na obavještenju. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Freak, nije u pitanju ta tema, već što su se zadnjih par dana brisali post/ovi.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Meni su obrisani postov o babinama.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Obrisani postovi na cafeu i obrisani postovi na Novosti i Desavanja - imaju kakve veze sa mnom? :o

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Freak, nije u pitanju ta tema, već što su se zadnjih par dana brisali post/ovi.

Objasnio sam to gore...
Citiraj:
Problem oko brisanja postova je rijesen...spam ostaje tamo gdje mu je mjesto dok god nije uvredljiv...znaci caffe je kao i prije...doslo je do nekih pretumbavanja moderatora a samim tim i brisanja postova...
bilo pa proslo....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Želio sam da ti kažem da nije problem bio u onoj obrisanoj temi, jer svako normalan zna da je to vjerovatno nesretni slučaj, pošto je bila "normalna" ttema...Tema nije ni povod ni razlog bila.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
ajkula je napisao:
Citiraj:
ali ona obrnuta psihologija je bila uvreda za našu malu inteligenciju, pa je osveta morala doći.


Da li ste vi svjesni da ste svojim kvazi filozofiranjem ozivjeli skoro sve moje podforume, na sta su se nadovezali i drugi i time ste samo ucinili uslugu da ti podforumi ozive? Sta god da ste planirali, to vam ocito nije uspjelo. Meni se osvetili niste a dobili ste upozorenje.


Nakon brisanja spama i offtopica ja (a vjerovatno i ostali forumaši) sam odlučio da prestanem spamovati i da pišem samo postove koji imaju veze sa temom. Tih nepar podforuma su bili mrtvi kao cigansko magare otkako je megan banovana i mi smo ih reanimirali. Smatrali smo da nije uredu da budu zapostavljeni iako imaju potencijala, pa smo krenuli od njih. Kao hvala smo dobili neka upozorenja koja su mene lično dotakla kao suze sporedne junakinje turske serije i hvala na tome. Ne predstavljaju mi nikakav problem jer je to beznačajna žrtva za bolju budućnost naše djece kojima ćemo tek otvoriti naloge.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Džontra je napisao:
Tema nije ni povod ni razlog bila.


Ako nije ta tema, sta onda jeste?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs