banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 486 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
Да вас чујем... :)

Кад сам се ја прошле године регистровала на овај форум, након пар дана боравка на истоме одлучила сам да га више не посјећујем... :-? Разлог за то је била ''добродошлица''...
Наиме, ја сам поставила двије различите теме из исте области које је један модератор одмах спојио и на ПП ми рекао да не отварам исте теме други пут. :roll: То ми је баш без везе било...
Осим тих тема, отворила сам и неке друге и један члан ми је на ПП ''у повјерењу'' рекао да није паметно да новајлије на форуму одједном отварају толико тема.. :roll:
Није ми било јасно... Шта се било ког тиче што ја имам слободног времена и инспирације да дискутујем о различитим стварима и отварам нове теме...? :roll:
Рекла сам да је ваљда боље ако има више тема и постова јер се онда има шта читати и коментарисати на шта ми је он одговорио да се на форуму већ довољно пише... :-?
На теме које сам отворила дискутовало се искључиво у неком шеретском тону тако да више нисам ни писала... :-?
На форуму сам опет...

Ваша искуства, мишљења и сл...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Будимо транспарентни, реци нам који је то модератор урадио, да барем знамо на кога си кивна? :wink:

Што се тиче чланова и тема, нормално је да свугдје има зезатора (заје*аната), обично када се отвори тема, првих пар постова су њихови, па тек онда креће озбиљна дискусија. Погледај мало остале теме, и у оним "најтмурнијим" има смијешних постова.

Ово је социјални форум, позивитно расположење влада на форуму тако да доста чланова пише саркастичне и интересантне (барем мени) постове. :)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
Danny ^_^ je napisao:
Будимо транспарентни, реци нам који је то модератор урадио, да барем знамо на кога си кивна? :wink:
Нисам кивна, то је било прије пола године... ;)
Само сам се присјетила тих неких детаља због којих нисам посјећивала форум...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Nisi ni prva ni zadnja koja se vratila ;) Forum ti je kao neko drustvo za stolom, a u drustvo ne upadas sa milion pitanja, teza i ostalog u minuti. Em nije fino, em te nece primiti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ma ja, normalno je da ima zaje..nata, ali kako za koga :-? , uglavnom meni se post obrise samo tako, a neki zive od spama...
Sekta.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
Citiraj:
Em nije fino, em te nece primiti.

Па, кога не интересују теме и постови, нека их прескочи.
Зашто да будем ''ограничена'' да шаљем оволико или онолико постова само зато што сам нова? :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Nikad, ali bas nikad mi nece biti jasno zasto ljudi ucesce na ovom forumu dozivljavaju kao svoje pravo, a ne kao privilegiju. Nije to gradjansko pravo svakog covjeka, ustavna kategorija, koja se stice radjanjem, kao npr. da biras, i budes biran.

U koju god kafanu da odes, ipak moras postovati neka pravila, da se ne penjes po astalima, da ne pravis kavge, drz ne daj. I svima je to ok.A kad treba prihvatiti da i ovde postoje neka pravila, svi se nekim cudom cude?

Vjerovatno je mnogima internet poprilicno apstraktna stvar, pa im onda to implicira svako moze kako god hoce, sta li je..

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Ha jbg indijko tako ti je to, svi smo mi nekad bili novi :lol:
Laktaj se, guraj se, hejtuj, zaboli te šta ko misli, vidi mene, ša mi fali :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
MuskoBre je napisao:
A kad treba prihvatiti da i ovde postoje neka pravila, svi se nekim cudom cude?
Тема је Ваши утисци и мишљење о овом форуму, а не коментарисање мог поста.
Нисам знала да је противно правилима отворити више тема за кратко вријеме. :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
indian rose je napisao:
MuskoBre je napisao:
A kad treba prihvatiti da i ovde postoje neka pravila, svi se nekim cudom cude?
Тема је Ваши утисци и мишљење о овом форуму, а не коментарисање мог поста.
Нисам знала да је противно правилима отворити више тема за кратко вријеме. :-?


Slika

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Dokle god su teme u skladu sa pravilima foruma, otvaraj ih.
Ne skodi da se tu i tamo pojavi novi diskutant voljan da "razmrda" stanje kvalitetnim novim temama.
Sto se (ne)prihvatanja od strane "starih" clanova tice - svi smo prosli kroz to :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Utisci?
Ovo mi nije prvi forum tako da sam poštovala neka najosnovnija pravila:
- Kao novi član nisam uskakala odmah u diskusije, niti se nametala bilo čime nego prvo vidjela kakva je atmosfera foruma (svaki forum ima svoju atmosferu) pa ili se prilagodiš ili zaboraviš na forum
- Nisam nikad čačkala i spuštala članove sa dužim forumskim stažom ma kako oni nekad djelovali neozbiljno

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
old fashion men je napisao:
vidi mene, ša mi fali :lol:


ovo je naravno cisto retoricki bilo :lol:

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
ima i gorih! i know i try!:D
recimo ovaj forum ima ok "pristupnu politiku", moderacija i nije tolko losa(jes da brisu postove 8xdnevno, al imaju i sta! da to ne rade sruslib server kolko ovdje neki mogu khm postat!)
a kad podjes otvarat nove teme dobijes etiketu "troll"!
al to je sve ocekivano, jer su forumi ko sela nepovjerljivi i uvjek spremni na linc, a i privatno vlasnistvo dakle treba to postivat a ako ti se nesvidja zna se,,, 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 21:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
V@nja je napisao:
Dokle god su teme u skladu sa pravilima foruma, otvaraj ih.
Ne skodi da se tu i tamo pojavi novi diskutant voljan da "razmrda" stanje kvalitetnim novim temama.
Хвала. :*


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ma ja samo pazi da ne prodjes ko ovaj Milodrag ;


"Da, samo nažalost, Vas "20" ste tu ne da diskutujete, već da mene vrijeđate, a moji stavovi ma kakvi bili ne pozivaju nikoga na svađu i provokacije. I svaka tema zbog vas u kojoj ja sudiskutujem na kraju završi zaključana. Sve zbog vas. Jednostavno me prihvatite da postojim, ne morate me voljeti "

:wink:
A moderacija srca kamenog pusta ove trolove da mu se mlade krvi napijaju
:cry:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 22:14 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
meni je forum super..ostavio sam djevojku zbog foruma..skolu sam zapustio zbog foruma..ne trazim posao zbog foruma..ostat cu vjeran forumu dok god srce kuca..

@indian rose

ako te neko bude dirao javi mi se na pp...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 22:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Nov 2010, 15:22
Postovi: 82
Важи. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2011, 02:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam zbog ovog foruma čak bio spreman krenuti na INFOarse.

Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2011, 06:39 
meni samo nije jasno, prvo sto musko rece zasto ljudi dozivljavaju forum kao pravo, i drugo, zasto se ti isti ljudi pojave, pa ih izguraju, nesretni su, ljute se, nisu prihvaceni, otvaraju teme o nedruzeljubivosti clanova, ALI SE STALNO VRACAJU!!! indijanska ruza nije prvi slucaj nego hiljaditi koji se zali na isto.
da li kad ih prodje bijes, pod istim nickom, ili se ponovo registruju nebitno, ali svi redovno pljuju kako smo sekta i zatvoreni za ostale, debelo su potreseni i razocarani nasim gostoprimstvom, a svi se na ovaj ili onaj nacin nastoje uvaliti i ostati na forumu...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 486 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs