banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 00:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jan 2009, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
gdje pise koji su razlozi za zakljucavanje teme???,


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2009, 22:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:10
Postovi: 248
Зашто не може едб у птт?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2009, 23:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2008, 22:54
Postovi: 1051
Cuj sto se neka tema zakljucava :roll: Pa kako sto,evo primjer tema za rodjendan REPUBLIKE SRPSKE i narod je li kome se svidja ta tema dolazi i svako na svoj nacin cestita i tema se odrzava kao i svaka druga dokle to moze tj. dok ne krene corsokakom.Dakle narod cestita ,veseli se naravno dok ne dodje neki internet-proljevaš koji svojim pitanjem koje je niđe veze sa temom,pokusava nametnuti neku svoju psihopatsku teoriju,aludirajuci dalje na raspravu koja sigurno vodi u svadju i uz to jos ne cestita rodjenjdan na koji se tema odnosi(sto opet implicira to da doticni ima nesto protiv REPUBLIKE SRPSKE,ali to je opet njegov problem)!Ja teme koje mi se ne svidjau zaobilazim i ne pada mi na pamet da upadam i da provociram raspravu i da jos uz to vrijedjam PRVI,sto je jako bitna stvar!
Kada lijepo odjebes internet -proljevasa,onda istom bude vokri pa te onda pocasti recimo epitetom ,,ološ,,....i ostale zahebancije se desavaju gdje se ukljucuju ostali i naravno uzvracaju istom mjerom ako ne i na gori nacin (kao ja),jer okle ti pravo bilmezu žvaljavi da me nazivaš ološem,pa jel tako?Jeste!E tako ode u svadju i naravno da ce se tema zakljucati upravo zbog internet-proljevaša.Hvala na pažnji! :D

_________________
Ne sam Safete!

Nećkala se lopta nećkala...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 14:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Okt 2008, 10:47
Postovi: 58
Koliko ja znam na svakom forumu admin ili urednik ako procijene da je tema spam,offtopic itd.itb. oni mogu zakljucati ili obrisati temu bez davanja objasnjenja.Tako da sto bi nas narod reko man se corava posla jer neces dobiti objasnjenje.

_________________
Kada ti zivot donese limune zatrazi tekilu i so i nazovi me


http://www.oocentar.org/forum
http://www.sipovo.org/forum
http://www.exyuforum.co.cc/phpbb2


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 14:51 
Zakljucava se jer ode previshe u offtopic....


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 23:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2008, 22:54
Postovi: 1051
@ЛаЏоинт
Reci da se salis Bljak Boj? Da te recenice ispisa neko drugi, u redu, al da dodju od tebe? Pa ti si slika i prilika tupog insana.



@БљакБој Slika @ЛаЏоинт

:dontknow:

:hello2:

_________________
Ne sam Safete!

Nećkala se lopta nećkala...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 23:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2598
avatarx je napisao:
gdje pise koji su razlozi za zakljucavanje teme???,

Mislis li na neku temu konkretno ili onako generalno?

Generalno - moderator nije duzan da napise razlog zakljucavanja teme... Moze, ali ne mora... :D
Ma svi moderatori su ti licimuri, bagra bjelosvjetska i iskompleksirani pacenici... mojne se kacis s njima, inace ce nadrljas samo tako ;)

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 23:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Digresija je napisao:
avatarx je napisao:
gdje pise koji su razlozi za zakljucavanje teme???,

Mislis li na neku temu konkretno ili onako generalno?

Generalno - moderator nije duzan da napise razlog zakljucavanja teme... Moze, ali ne mora... :D
Ma svi moderatori su ti licimuri, bagra bjelosvjetska i iskompleksirani pacenici... mojne se kacis s njima, inace ce nadrljas samo tako ;)


nisu svi :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2009, 09:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29530
Lokacija: Banjaluka
Svi! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2009, 09:57 
Aj smirite se inache cu lockat i ovu temu... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2009, 13:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Black Boy je napisao:
Cuj sto se neka tema zakljucava :roll: Pa kako sto,evo primjer tema za rodjendan REPUBLIKE SRPSKE i narod je li kome se svidja ta tema dolazi i svako na svoj nacin cestita i tema se odrzava kao i svaka druga dokle to moze tj. dok ne krene corsokakom.Dakle narod cestita ,veseli se naravno dok ne dodje neki internet-proljevaš koji svojim pitanjem koje je niđe veze sa temom,pokusava nametnuti neku svoju psihopatsku teoriju,aludirajuci dalje na raspravu koja sigurno vodi u svadju i uz to jos ne cestita rodjenjdan na koji se tema odnosi(sto opet implicira to da doticni ima nesto protiv REPUBLIKE SRPSKE,ali to je opet njegov problem)!Ja teme koje mi se ne svidjau zaobilazim i ne pada mi na pamet da upadam i da provociram raspravu i da jos uz to vrijedjam PRVI,sto je jako bitna stvar!
Kada lijepo odjebes internet -proljevasa,onda istom bude vokri pa te onda pocasti recimo epitetom ,,ološ,,....i ostale zahebancije se desavaju gdje se ukljucuju ostali i naravno uzvracaju istom mjerom ako ne i na gori nacin (kao ja),jer okle ti pravo bilmezu žvaljavi da me nazivaš ološem,pa jel tako?Jeste!E tako ode u svadju i naravno da ce se tema zakljucati upravo zbog internet-proljevaša.Hvala na pažnji! :D

Pazi, pojedinci (da ih ne imenujem) su, u nedostatku bilo kakve kulture, napisali nekoliko psovki...
I to je bio logičan razlog za zaključavanje teme.
Mada, bilo bi bolje da su ih moderatori odstranili sa foruma.
Ako nemaš ništa pametno napisati, onda nemoj ništa...
Tema je otvorena da bi se diskutovalo, a ne psovalo.

A pojednici, koji ne znaju diskutovati, su svojim psovkama napisanim u temi o rođendanu Republike Srpske samo dokazali tvrdnju da u našem entitetu zaista ima primitivaca!
I sada ispade da onaj lik što nije iz RS-a je kulturniji, a mi smo primitivci jer u "našim redovima" ima osoba koje na svako prozivanje i podj...vanje ispoljavaju svoju nekulturu i primitivizam.
Tako nam i treba!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs