banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 07:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Sep 2007, 08:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
U zadnjih 10 dana dobio sam tri mail-a kako sam primio pp ali kada dodjem na forum, uopste mi ne pokazuje da imam novih poruka niti tih poruka ima kada odem u inbox. Imao sam prostora u Inboxu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
možda se taj neko predomislio pa obrisao poruke prije nego sto si pogledao u inbox


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2007, 10:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
Pa jeste moguce ali tri poruke :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 01:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2008, 22:54
Postovi: 1051
Имам и ја малих проблема са ПП које ми стижу од тачно одређених деликвената :lol:
Иначе да кажем,да ћу сваку ПП коју добијем од појединих корисника овог форума,избацити да се види :D па да можете уживати колико-толико,а и да се види кога и кавих ми то безнадежних случајева имамо на нашем форуму :)

Дакле,ево прве :lol:

Tema poruke: Sine
Od: Banjalucki_Behar
Polato na: 29 Mar 2009, 10:38
Za: Black Boy

Poruka

Samo da te pozdravim,,,,najbolji si lik na forumu :D :D :D :D


А ја ћу ево,одговорити да сви корисници овог форума могу да виде ,шта има везе ,ха ја :lol:
Дакле,бехаре,хвала ти на комплименту од срца :) ,а ти си добро поглуп са тензијом ка најглупљем на овом форуму :)

_________________
Ne sam Safete!

Nećkala se lopta nećkala...


Poslednji put menjao Grobo dana 31 Mar 2009, 04:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 02:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2008, 22:54
Postovi: 1051
А ево и друге дивне ПП од великодушног трухлог бехара :lol:


Tema poruke: I ja
Od: Banjalucki_Behar
Polato na: 29 Mar 2009, 10:41
Za: Black Boy

Poruka

Jarane ja jos slavim cetri komada u Belgija,,,,,Bosna je na nogama,,,Kao sto Marijan kaze,,,,,,nego ozbiljno,,,mada je nemogoce naci karte za utakmicu u Zenicu,,,ja cu ti pokloniti,,,pa da te povedemo,,,,vjeruj bi ce ti nezaboravno...


Мислим коментар је непотребан,можда само Slika

Чуј Зеница :lol: је ли то она чаршија гдје су се легли муџоси,ха бехаре :lol: је ли то она чаршија ђе је један од главних професора на факултету стриктно наређиво, а то је било скоро заборавих му име,шеријатска правила које се састоје у томе да женске особе обавезно долазе обучене по шеријатким правилим на факултет,иначе од испита нема ништа :lol: :confused1: Хвала ти јаране,али мене џамахиријски дио БиХ не интересује,много ба више волим ово около :lol:
Него ба мого би ти са нама мало до БГ у јуну мјесецу против Аустрије.Да мало видиш шта је милионски град,космополитских људи да упознаш итд. итд. а не усмрђелу Зеницу :lol: ха јаро мој,оћеш ли да доживиш незаборавне тренутке и никад више послије тога :lol:
Немојте ми безвезе слати ПП ретарди потурчени,а ти бехаре води своју нану у Зеницу,а кад будеш требо ићи са нама за БГ онда ћу ти ја рећи кога да поведеш,прољеву.
Питам се :D зашто ме овако воле па имам талас ПП ових дана од појединих :lol:

_________________
Ne sam Safete!

Nećkala se lopta nećkala...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 06:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Black Boy je napisao:
А ево и друге дивне ПП од великодушног трухлог бехара :lol:


Tema poruke: I ja
Od: Banjalucki_Behar
Polato na: 29 Mar 2009, 10:41
Za: Black Boy

Poruka

Jarane ja jos slavim cetri komada u Belgija,,,,,Bosna je na nogama,,,Kao sto Marijan kaze,,,,,,nego ozbiljno,,,mada je nemogoce naci karte za utakmicu u Zenicu,,,ja cu ti pokloniti,,,pa da te povedemo,,,,vjeruj bi ce ti nezaboravno...


Мислим коментар је непотребан,можда само Slika

Чуј Зеница :lol: је ли то она чаршија гдје су се легли муџоси,ха бехаре :lol: је ли то она чаршија ђе је један од главних професора на факултету стриктно наређиво, а то је било скоро заборавих му име,шеријатска правила које се састоје у томе да женске особе обавезно долазе обучене по шеријатким правилим на факултет,иначе од испита нема ништа :lol: :confused1: Хвала ти јаране,али мене џамахиријски дио БиХ не интересује,много ба више волим ово около :lol:
Него ба мого би ти са нама мало до БГ у јуну мјесецу против Аустрије.Да мало видиш шта је милионски град,космополитских људи да упознаш итд. итд. а не усмрђелу Зеницу :lol: ха јаро мој,оћеш ли да доживиш незаборавне тренутке и никад више послије тога :lol:
Немојте ми безвезе слати ПП ретарди потурчени,а ти бехаре води своју нану у Зеницу,а кад будеш требо ићи са нама за БГ онда ћу ти ја рећи кога да поведеш,прољеву.
Питам се :D зашто ме овако воле па имам талас ПП ових дана од појединих :lol:



Ovo sam ti poslao kao odgovor na psovanje majke meni,i ostale vulgarnosti koje si pisao.A ja nikada u zivotu nepsujem,a pogotovo, neciju majku...To jasno pokazauje odraz tvoje kulture i vaspitanja.
Vidim da ti je rijecnik i dalje jako vulgaran,i ovo ti je posljednja poruka u kojoj cu tebe spominjati u bilo kojem kontekstu,a zamolio bih da i ti ohladis lagano od mene......

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2009, 07:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2008, 22:54
Postovi: 1051
Banjalucki_Behar je napisao:


Ovo sam ti poslao kao odgovor na psovanje majke meni,i ostale vulgarnosti koje si pisao.A ja nikada u zivotu nepsujem,a pogotovo, neciju majku...To jasno pokazauje odraz tvoje kulture i vaspitanja.
Vidim da ti je rijecnik i dalje jako vulgaran,i ovo ti je posljednja poruka u kojoj cu tebe spominjati u bilo kojem kontekstu,a zamolio bih da i ti ohladis lagano od mene......


Slusaj glupsonu,taj moj rijecnik je takav za sve one koji mene nazovu fasistom,a fasista je onaj koji je tebe tako zadojenog odgojio.Ja se za tebe nisam ni kacio tako da nemam potrebe ni da ohladim,ne pridaji sebi znacaj jer si prazan skup.Trebo si ti odmah u startu da ohladis od mene i ne bi bilo nesporazuma.Sa takvima kao ti jarane ne pazim na rijecnik.Zaletio si se previse bio,a tvoje PP govore dovoljno o tebi ,mislim poziv u Zenicu i slicne gluposti.A sad,sikter!

_________________
Ne sam Safete!

Nećkala se lopta nećkala...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs