banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 15:15 Danas je 22 Jun 2026, 15:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Pa rjesenje je vrlo jednostavno, brisite i banujte, nisam upozant koliko je tesko nekog banovati, ali evo i danas koliko vidim na nekim forumima postoje teme od onog degenerika. Rjesenje je da se urednicka palica predaje novim clanovima koji su aktivni, a nisu pretjerano kreteni. Ako urednika nema po mjesec dana na formu, sasvim je logicno da se otpad gomila.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ja predlažem opciju da nakon registracije admin mora odobriti nalog, pratim i pišem na nekim viđenijim forumuma koji imaju više postova i tema nego naš a deset puta manje članova.
Što se tiče novih moderatora, evo ja se dobrovoljno javljam, nikad nisam banovan, nikad upozoren, znam s ljudima, posjedujem široko znanje iz svih oblasti života, ulogujem se svako malo, strog sam ali pravičan. A član sam već duži niz godina.

Mislim, ne morate vi jebe se meni, al da znate...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
ne može. ti si prekvalifikovan.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 13:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2582
Lokacija: Banja Luka
Frisky_Dingo je napisao:
ne može. ti si prekvalifikovan.

:sign5:

_________________
dejo the best - professional


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 14:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jel se to meni čini ili ima nova grupa -novi registrovani korisnik-?
I šta ona radi?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 14:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
To nešto kao forumski limb.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Pa piše da je specijalna grupa, vjerovatno za nemali broj forumaša sa specijalnim potrebama.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 14:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:lol:
A šta bismo radili da nema ovih sporadičnih padavičara? :D Moguće je da se odobrava novacima nekoliko prvih postova ali nije zanimljivo. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
:lol:
Evo ga opet. Kažem ja aktivacija naloga i mene za moderatora...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zaista, nema tu mnogo mudrosti.

Ili koristite opciju da novim forumasima prvih 3-5-10 postova mora biti odobreno ili dodijelite moderatorska mjesta ljudima koji su tu redovno a ne jednom u 2-3 dana.

Nemoguce je da samo 3-4 covjeka budu azurni u svim temama na forumu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Da ignorisem?
Jesam, ignorisala sam, ne pomaze.
Reagujte.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ja sam mislio da on samo otvara nove teme, ali upada i na postojece teme, to se vec ne moze ignorisati tako da povlacim sta sam napisao u prethodnom postu :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Dobrojtro

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Predlazem da se sacuva njegov post i posalje svim medijskim kucama, jedna ce vec objaviti sta pise. Kad vidi da steti i Federaciji, prestace, ako sazna SIPA bice im u interesu da stupe u kontakt sa FBI i udju mu u trag.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 10 Jan 2012, 16:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
shakal je napisao:
Zaista, nema tu mnogo mudrosti.

Ili koristite opciju da novim forumasima prvih 3-5-10 postova mora biti odobreno ili dodijelite moderatorska mjesta ljudima koji su tu redovno a ne jednom u 2-3 dana.

Potpis!

A još jedno od rješenja je da administracija svim novim članovima odobrava registraciju, a da proces traje do 24h.
Pa, samim tim, administratori će biti prisutni kada neko počne da posta.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Meni se cini da u ovom slucaju postoji dovoljno razloga i za zaposliti policiju. Pa nek se malo zabave i "visokotehnoloskim kriminalom" kad se vec hvale da to rade.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ovo predstavlja sirenje nacionalne i vjerske mrznje, ne znam sta mu je motiv ali mislim da se treba i policija pozabaviti time.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
nesto mi se cini da to ne bi zanimalo policiju previse. ali da bi neki mediji trebali objaviti ovako nesto, to svakako, mozda bi se mnogi normalni ljudi sokirali kad bi vidjeli koliko mrznje jos postoji na ovim prostorima i kakvim se sve oblicima ispoljava.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Imam jednog poznanika u Grand Rapids, Michigan, trebao bih ga pitati zna li Zlatka, pa da i mi njegovu sliku okacimo, da ne nagadjamo da li je donji ili gornji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 10 Jan 2012, 16:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
seven je napisao:
nesto mi se cini da to ne bi zanimalo policiju previse. ali da bi neki mediji trebali objaviti ovako nesto, to svakako, mozda bi se mnogi normalni ljudi sokirali kad bi vidjeli koliko mrznje jos postoji na ovim prostorima i kakvim se sve oblicima ispoljava.


Eno RTRS redovno čita postove sa foruma u po dnevnika.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
  
 
 [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs