banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Mar 2005, 12:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Nov 2004, 17:59
Postovi: 65
Lokacija: Obilicevo,Banja Luka,RS
Zaključen tender za prodaju jedne od većih robnih kuća u BiH

"Cepter" i "Janjoš" žele da kupe "Bosku"
BANJA LUKA - Na zaključeni tender za kupovinu banjolučke robne kuće "Boska" prijavili su se švajcarska filijala kompanije "Cepter international" i preduzeće "Janjoš" iz Prijedora, saznajemo u Vladi RS.

Od kupovine 58,52 odsto državnog kapitala jedne od većih robnih kuća u BiH odustalo je preduzeće "Bewo" iz Austrije, koje je bilo otkupilo njenu tendersku dokumentaciju.

Ranko Labović, direktor Cepter komerc banke iz Banje Luke, potvrdio je juče da poznata međunarodna kompanija u vlasništvu Filipa Ceptera želi da od robne kuće "Boska" napravi moderno zdanje, napominjući da nije upoznat sa detaljima same ponude.

"Trgovački dio kompanije 'Cepter' je očigledno zainteresovan za 'Bosku' za koju lično smatram da je dobar kapacitet, iako je sistem trgovine koju oni obavljaju prilično prevaziđen. Bez obzira na to, treba računati da se 'Boska' nalazi u samom centru Banje Luke", kaže Labović.

Zanimljivo je da je kompanija "Cepter" nedavno predložila Vladi RS da im preda državni kapital "Boske", kao i još nekoliko atraktivnih preduzeća u zamjenu za njihovo odustajanje od tužbe protiv RS koju krive za propali posao sa mobilnom telefonijom.

Preduzeće "Cepterfon", dio imperije "Cepter", tužio je Vladu RS na iznos od preko 16 miliona KM.

Zainteresovani ponuđač za kupovinu "Boske", prema uslovima tendera, u svakoj od posljednje dvije poslovne godine morao je imati ostvaren prihod od 30 miliona KM, te se mora obavezati na zadržavanje njene pretežne djelatnosti najmanje tri godine nakon privatizacije.

"Boska" posjeduje prostor na nekoliko etaža ukupne površine od preko 16.000 kvadratnih metara koji je izdat u zakup mnogobrojnim trgovcima, dok su pojedini poslovni prostori u prizemlju prodati. U objektu radi blizu 400 radnika.


DRIGI,EVO NAJBOLJEG DEMANTA TVOJIH PRETHODNIH POSTOVA.DA LI SAM BIOI U PRAVU?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Mar 2005, 16:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
??? ne kontam, sorry

_________________
Sto manje crnaca to manje rasizma!

http://drigi.blogabet.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2005, 20:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Nov 2004, 17:59
Postovi: 65
Lokacija: Obilicevo,Banja Luka,RS
drigi je napisao:
??? ne kontam, sorry


naravno da "ne kontas".izjavio si u jednom od prethodnih postova da ce bosku kupiti mercator.nikada vise slovenci nece prodavati svoj otpad na ovom podrucju.

raduje me da ce janjos i cepter kupiti bosku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2005, 21:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
stari ti imas problema sa jednom stvari a to je da brkas nase firme...cepter je za mene isti merkatoru a mogao bi biti iza tebe

Merkator - direktor i vecinski vlasnik Zoran Jankovic, srbin, firma Slovenacka
Cepter - Filip Cepter, rodjen Jankovic, srbin, firma multinacionalna, sjediste SCG


ni jedna nije BIH ...

_________________
Sto manje crnaca to manje rasizma!

http://drigi.blogabet.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2005, 21:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2004, 19:52
Postovi: 378
Lokacija: banjaluka
stari izvini ako mozes da se predstavis , vidim da radis u nekoj marketinskoj firmi, da znam koliko si kompetentan i koje izraze da koristim ( ako si u struci)

ja sam zavrsio ekonoski faks, trenutno polazem ispite da radim financijske analize i revizije u firmama ( u SLO i Austriji ) a na jesen krecem dalje na kolumbiju magisterij raditi.

_________________
Sto manje crnaca to manje rasizma!

http://drigi.blogabet.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 18:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Nov 2004, 17:59
Postovi: 65
Lokacija: Obilicevo,Banja Luka,RS
drigi je napisao:
stari ti imas problema sa jednom stvari a to je da brkas nase firme...cepter je za mene isti merkatoru a mogao bi biti iza tebe

Merkator - direktor i vecinski vlasnik Zoran Jankovic, srbin, firma Slovenacka
Cepter - Filip Cepter, rodjen Jankovic, srbin, firma multinacionalna, sjediste SCG


ni jedna nije BIH ...


ne znam na kojem si fakultetu naucio da je ucesce od 1% u ukupnom kapitalu vecinsko vlasnistvo?vecinski vlasnici merkatora su vodece slovenacke prehrambene kompanije.

za razliku od zorana,gosp. cepter zeli da ulaze novac u proizvodnju a ne u trgovinu,kako bi slovenacku robu plasirali na nase trziste.

pomenuo si u jednom od prethodnih postova da ce merkator kupiti bosku,zar ne?vidis da nece.


Poslednji put menjao duck dana 03 Apr 2005, 11:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2005, 18:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Nov 2004, 17:59
Postovi: 65
Lokacija: Obilicevo,Banja Luka,RS
drigi je napisao:
stari izvini ako mozes da se predstavis , vidim da radis u nekoj marketinskoj firmi, da znam koliko si kompetentan i koje izraze da koristim ( ako si u struci)

ja sam zavrsio ekonoski faks, trenutno polazem ispite da radim financijske analize i revizije u firmama ( u SLO i Austriji ) a na jesen krecem dalje na kolumbiju magisterij raditi.


sa srecom u kolumbiju!pozdravi valderamu i igitu,zasluzili su.
sada mi je jasno zasto si branio slovence.diplomirao sam na ekonomskom fakultetu u novom sadu(opsta).slobodno koristi strucne izraze,neces me zbuniti.dobar revizor-jos bolji ekonomista.nadam se da cemo imati priliku da se upoznamo.bitno je da doneses znanje,proslo je vrijeme kvazieksperata.
veliki pozdrav kolegi drigiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Apr 2005, 23:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
drigi je napisao:
stari izvini ako mozes da se predstavis , vidim da radis u nekoj marketinskoj firmi, da znam koliko si kompetentan i koje izraze da koristim ( ako si u struci)

ja sam zavrsio ekonoski faks, trenutno polazem ispite da radim financijske analize i revizije u firmama ( u SLO i Austriji ) a na jesen krecem dalje na kolumbiju magisterij raditi.


zajebavas..

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs