banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 22:07 Danas je 22 Jun 2026, 22:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 701 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 13 Avg 2025, 20:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Da nisi za'ebao šta sa limitima?
U tom slučaju ne dobiješ nikakvo obavještenje, samo ne prođe transakcija.
Ako nisi omogućio plaćanje, dobićeš uredno poruku za neuspješan pokušaj.

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Avg 2025, 08:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Ма какви ситне су уплате, на рачуну има довољно средстава, а одобравао и преко СМС-а и преко апликације.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Avg 2025, 09:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Рјешење корисничке службе је да узмем њихову допуњиву картицу од 10 КМ, они не виде никакав проблем.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Avg 2025, 21:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Okt 2022, 10:15
Postovi: 150
Ja imam NLB visa karticu i sve regularno placam, kladionica isto prolazi bez problema.
Imas u aplikaciji sigurnosnu postavku pa moras dopustiti uplate preko interneta ti rucno, jedino je to mozda problem.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 15 Avg 2025, 07:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Преко десет година код њих ми је рачун и користим картице и никад нисам имао никаквих проблема по питању плаћања.
Поднио сам јуче захтјев за издавање нове картице па ћемо видјети.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 21 Nov 2025, 09:15 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 1090
Da morate dizati 30 - 40k, koju bi banku birali, mada kontam da je to sve isto, u 5 deka..nemam kredit sreca, sad sam u toj fazi da bi dizao, i naravno razvukao bi to da mi bude sto manaj rata..na 10 - 15 god


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 21 Nov 2025, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
I ja sam mislio da su sve iste, prije 6 godina kad sam uzimao neku pribliznu sumu.
I ne bude mi tesko, sjednem u auto jedan dan i obiđem sve banke po BL. Ispostavi se da je razlika u rati 50-ak maraka između dve banke, isti iznos i isti rok otplate.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 21 Nov 2025, 12:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Ozrenx je napisao:
Da morate dizati 30 - 40k, koju bi banku birali, mada kontam da je to sve isto, u 5 deka..nemam kredit sreca, sad sam u toj fazi da bi dizao, i naravno razvukao bi to da mi bude sto manaj rata..na 10 - 15 god
Buraz je dizao prije par godina sličnu sumu i najpovoljnija mu je bila ona turska banka, imali su neki akciju tada. Znatna razlika je bila u odnosu na Adiko u kom je imao račun i primao platu godinama.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 21 Nov 2025, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Ziraat, da i trenutno su možda najpovoljniji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 21 Nov 2025, 12:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Da i posebno za budzetske korisnike imaju povoljnije kamate.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Rade li banke u ponedeljak ili je neradni dan ogranicen samo na drzavne jasle?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 15:28 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Rade valjda ako se ono radno vrijeme banaka u zadnjih par godina može nazvati radom.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 17:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
Hahaha, e radno vrijeme banaka je stvarno smješno. Kao da su pravili da što više otežaju korisniku. Subota neradna. Kamate na štednju nikakve. Pola šaltera ne radi. Sve u svemu, usluga nikakva.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5388
Lokacija: Gradiška
Pa od pojave bankarskih aplikacija za telefone i samouslužnih aparata za plaćanje računa i polog gotovine, značajno se smanjio broj klijenata na šalteru. Većinom su to penzioneri. Zato su i skratili radno vrijeme. Ja se i ne sjećam kada sam zadnji put trebao ići u banku!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Nije tema skracenje radnog vremena, smanjivanje broja zaposlenih i predstojeceg smanjenja broja filijala, vec rade li?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2758
Rade

a možda ne rade... ko će ga znati


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Dec 2013, 02:05
Postovi: 274
Naravno da rade, privatne ustanove ne smiju stati za razliku od javnih....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5388
Lokacija: Gradiška
One kojima je centrala u Sarajevu, sigurno rade. Kolega radi u jednoj takvoj i radi u ponedeljak. E sad TNS, pitanje koja banka tebe interesuje!?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6808
Lokacija: Banja Luka
despot777 je napisao:
Pa od pojave bankarskih aplikacija za telefone i samouslužnih aparata za plaćanje računa i polog gotovine, značajno se smanjio broj klijenata na šalteru. Većinom su to penzioneri. Zato su i skratili radno vrijeme. Ja se i ne sjećam kada sam zadnji put trebao ići u banku!


Podigneš li kredit preko aplikacije, otvoriš račun, zatvoriš račun, otvoriš štednju? :D
Neće da zaposle radnike, da može da i de u dvije smjene ili da se radi i subota. Nekada su banke tako funkcionisale. Radnici koštaju, ali nije baš ni da banke ne zarađuju dobro.

@The new statesman

Tema je o bankama. Tvoje pitanje je vezano za neradni ponedeljak. A i lijepo je što nas Vlada petkom u podne obavijesti o neradnom ponedeljku!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 14 Feb 2026, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5388
Lokacija: Gradiška
Megabyte je napisao:
despot777 je napisao:
Pa od pojave bankarskih aplikacija za telefone i samouslužnih aparata za plaćanje računa i polog gotovine, značajno se smanjio broj klijenata na šalteru. Većinom su to penzioneri. Zato su i skratili radno vrijeme. Ja se i ne sjećam kada sam zadnji put trebao ići u banku!


Podigneš li kredit preko aplikacije, otvoriš račun, zatvoriš račun, otvoriš štednju? :D


Pa kao što rekoh, ne sjećam se kad sam zadnji put trebao ići u banku, jer nisam dizao kredit, ni otvarao račun, ni zatvarao račun, štednja mi je regulisana i kroz aplikaciju...
Ti svaki mjesec dižeš kredit, otvaraš i zatvaraš račune?


Vrh
  
 
 [ 701 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs