banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 22:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 494 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ajkula je napisao:
Koliki procenat isfeniranih tetki u stiklama na kojim nabada a ne hoda, dolazi pjeske u Maju na posao? :D


jedno 95%..po lolly

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2449
P.s. mnoga ministarstva rade od pola 8 do pola 4 a ostala od 8 do 4, bas zbog te guzve tamo na tim parkinzima. Pa je moguce da vidite ljudi i prije 4 da odlaze s posla.
Ma ne govorim da ne dolaze, vec da nije to omjer ni problema sa parking mjestima u BL ni krize, ni price o duznickom ropstvu a ispade da samo radnici vlade imaju kola i za benzin.. i jos ih sve nagrdi imenima raznim na ovoj temi. Vise me to ponukalo da pisem.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2449
Izabrao si pogresnu temu da pises. A i na drugoj bih ti isto rekla, procitaj svoj post pa razmisli koliko je glupav. Spominjes da imas i vikendicu i nova kola, a ovamo svi zive u teskom luksuzu jer imaju za benzin. Bez komentara sam..
I sta ako idem na posao kolima, sta je to tako skandalozno.. ne kontam.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
moja kola su starija od većine forumaša :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Lolly, aj' malo odmori zivota ti. Nisi Dodikova glasnogovornica da se nista lose o zgradi Vlade spomenuti ne smije :roll: I kako stignes toliko na forum u radno vrijeme :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2449
Dobro, spominjao si da kupujes nova. Nebitno. Uglavnom ne vidim nista skandalozno u onom sto si opisao u postu na koji sam prvo reagovala a jos i na ovoj temi. Eto
Ajkulo, ne radim ako bas zelis znati. A drugo, ja to ni ne mislim, samo nisu radnici vlade jedini koji se parkiraju oko schlagerovog posla, a meni puca ona stvar generalno sta ko misli i osjeca prema, kako ti kazes isfeniranim tetkama.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Tebe bas satrase hormoni :oops:


Slager, nisam upucena u kakvom si biznisu ali mozes li zakupiti dva tri parkinga ispred radnje/lokala?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2449
ajkula je napisao:
Tebe bas satrase hormoni :oops:


Slager, nisam upucena u kakvom si biznisu ali mozes li zakupiti dva tri parkinga ispred radnje/lokala?


Svoj ti posao :wink:

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Slager, nisam upucena u kakvom si biznisu ali mozes li zakupiti dva tri parkinga ispred radnje/lokala?


U biznisu sam takvom,da stranka umjesto da sluša šta joj ja objašnjavam,unezvereno gleda kroz mene i samo iskrivljuje vrat,da li će mu komunalna staviti lisice,pauk odnijet auto,ili neko od bjesnih stanara izbušiti ili izduvati gume jer mu je parkirao pred garažu...

Takođe,sa sve i jednim majstorom sam super,družimo se,pijemo kafu,i kad im zafali neka sitnica na montaži,radije će otići platiti negdje i neznatno skuplje,kod nekoga nepoznatog kome može začas prići autom,nego da u tim inkriminisanim terminima,koje si pomenula,naleti do mene...eto,ukratko...

A sve smo probali,stanari zgrade i mi...Nisu nam dozvolili rampu u haustoru,takođe kažu da kupovinom stana ili poslovnog prostora nismo stekli nikakvo pravo na parking mjesto,tj da ovaj iz zgrade Vlade ima potpuno isto pravo na parking kao i mi...Pojedinci stavljaju one neke gluposti sa katancem,ali i to neko razjebe začas....Ja sam davno odustao od borbe,ostaje mi samo da gledam psovke,i skoro svaki dan je ovdje na ivici fizičkog obračuna :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4305
Нова Варош je napisao:
Nisi me razumio, ne na parking, nego tamo gdje se treba prokopati nova ulica...

E tu se cuvaj slikaju komunalci, lafo zelena povrsina i ta njesra. I da napomenem da sud presudi u njihovu korist. E sad sto tu zelenila nema nikom nista.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 11:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Schlager je napisao:

A sve smo probali,stanari zgrade i mi...Nisu nam dozvolili rampu u haustoru,takođe kažu da kupovinom stana ili poslovnog prostora nismo stekli nikakvo pravo na parking mjesto,tj da ovaj iz zgrade Vlade ima potpuno isto pravo na parking kao i mi...



Odakle ti uopste ideja da pokusas i pomisliti oteti mjesto napacenom radniku iz Vlade? :oops: Grijesi su tvoji ogromni :evil3: :lol:

To je tebi tvoja borba dala.. Sad hodaj pjeske i kisni da ne bi tetkama uzeo mjesto :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Tetka Lolly, sta je bilo? Zar ne mozete otici na bolovanje za vrijeme pms-a?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2206
Lokacija: Бања Лука
veteran 1987 je napisao:
Нова Варош je napisao:
Nisi me razumio, ne na parking, nego tamo gdje se treba prokopati nova ulica...

E tu se cuvaj slikaju komunalci, lafo zelena povrsina i ta njesra. I da napomenem da sud presudi u njihovu korist. E sad sto tu zelenila nema nikom nista.

Мом колеги је стигла честитка због паркирања на том мјесту :wink:

И има доста приправница која пјешачи из правца Борика ка админ центру, мало ми само жао кад набадају штиклама на оне плоче поред стадиона :D

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 12:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Zatekao sam se skoro kod zgrade vlade, a vrijeme tu negdje 15:40-16:15.. Kroz glavu mi prodje da nekoliko njih znam iz grada, recimo da ja njima nebi dao 2 nacrtane ovce, nesposobno do zla boga..




Sretnem komsiju koji radi u zgradi vlade, kaze mi otvoreno, prije se moglo zaposliti lako preko kreveta ako je treba mladja, ima fin broj nasih vladajucih sto padaju na to.. :D

To je bilo PRIJE, sad navodno manje, sad jedino radi direkt linija preko vozda ili jaca partijska linija. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4305
Andiamo a Combattere je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Нова Варош je napisao:
Nisi me razumio, ne na parking, nego tamo gdje se treba prokopati nova ulica...

E tu se cuvaj slikaju komunalci, lafo zelena povrsina i ta njesra. I da napomenem da sud presudi u njihovu korist. E sad sto tu zelenila nema nikom nista.

Мом колеги је стигла честитка због паркирања на том мјесту :wink:

И има доста приправница која пјешачи из правца Борика ка админ центру, мало ми само жао кад набадају штиклама на оне плоче поред стадиона :D

Ma bez obzira sto onaj parking izgleda ogroman nemoguce je da primi sve jer je zaista mnogo institucija tu. Recimo samo koliko ljudi dodje u poresku i treba mu minimalno pola sata da obavi nesto, tu je vlada, rtrs, pa onaj restoran itd.
Kazu da se nekad u kraljevini SHS nije mogao otvoriti lokal bez da se obezbjedi parking za dva fijakera :lol: .

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 12:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Nego da ne zaboravim, rece mi da uopste nema puno onih sto imaju + 4000-5000 KM plate..

Masa je onih sto imaju plate po 1800-2500, pobrojati ih ne mozes.. :D :oops: Eto neka neko potvrdi/demantuje, ako on laze mene, lazem i ja vas..




Sto se pripravnica tice, ima finih, doduse nisam zagledao u zgradi vlade toliko. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5038
Lokacija: Gradiška
Većina onih koji rade u vladi po ministarstvima sa visokom stručnom spremom ima radno mjesto "viši stručni saradnik" i koeficijent plate im je 15, osnovica 106 KM (bila 100 nekad do ljetos) pa na to sve umanjenje od 20%, pa plus minuli rad izađe oko 1300KM. Načelnicu odjeljenja imaju koeficijent 22 i umanjenje 25%, sekretari 27 a pomoćnici ministara 30 ne znam koliko je njima umanjenje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 13:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
veteran 1987 je napisao:
Kazu da se nekad u kraljevini SHS nije mogao otvoriti lokal bez da se obezbjedi parking za dva fijakera

Nije danas problem u fijakerima nego u konjima što ih voze.....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 14:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Schlager je napisao:
A sve smo probali,stanari zgrade i mi...Nisu nam dozvolili rampu u haustoru,takođe kažu da kupovinom stana ili poslovnog prostora nismo stekli nikakvo pravo na parking mjesto,tj da ovaj iz zgrade Vlade ima potpuno isto pravo na parking kao i mi...Pojedinci stavljaju one neke gluposti sa katancem,ali i to neko razjebe začas....Ja sam davno odustao od borbe,ostaje mi samo da gledam psovke,i skoro svaki dan je ovdje na ivici fizičkog obračuna

Ja ću ti samo jedno reći - živim u strogom centru! Sve znaš za parking :-? Otkad su stavljeni naplatni automati, nema više gužvi i budala sa strane koji ostave auto pa niz put 8) Stanari plate godišnju od 50 KM u odsjeku za parkinge i to je to...naime sad u bilo koje doba dana uvijek nađem parking mjesto, kako se plaća nema gužvi :) Mjesta iscrtana, a ovi za parkinge špartaju redovno, svako malo nekom kandža što nije platio :P

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2014, 14:23 
Ali ljudi moji zla onog parkinga preko puta muzeja, do nove sperbanke, udjoh i jedva ziv izadjoh odande, 300 rupa na parkingu...

Sto je najgore ne moze se nigdje normalno u blizini parkirati, 10 minuta sam kruzio da bih na kraju uvalio auto negdje na parking gdje nece nikome smetati...jos mi gore kada poslije toga vidim da pojedini retardi zauzmu dva parking mjesta...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 494 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs