banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 13:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Avg 2011, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
E ako je istina da je pjevala po kafanama i studirala te diplomirala, moj naklon do poda i ljubim joj ruku, ona je u mojim očima dama, inače imam veliki respekt za takve osobe.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 14:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:06
Postovi: 35
Шајин je napisao:

и за крај да напишем, још нешто у вези Саничанина. Не знам колика је професорска плата и да ли он лично има неке приходе са стране, али знам да је возио новог Реноа Клиа тројку, а сад је колико видим купио новог Цитроена Ц4


......dovoljno si rekao.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 15:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ala sto Jasminka sere.., Sad joj to smeta, a ne smeta joj kad njoj placaju i kad ponizava i pljuje studente na ispitima!... Cudi me da ju jos niko nije ubio, ili makar isprebijao...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
miss black je napisao:
Шајин je napisao:

и за крај да напишем, још нешто у вези Саничанина. Не знам колика је професорска плата и да ли он лично има неке приходе са стране, али знам да је возио новог Реноа Клиа тројку, а сад је колико видим купио новог Цитроена Ц4


......dovoljno si rekao.....

Pre klia je vozio Skodu Favorit, ali stvarno ako mislite da je Biohemija placena 50.000 onda ste smesni... Sumnjam da je Mirjanic platio neki ispit, jer je studirao u doba dok mu je stari bio rektor, a i da jeste, ne verujem da je ukupno dao 50.000 na ispite, a kamo li na jedan


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
O ovome se pricalo prije par godina ,ja koliko se sjecam Mirjanic iz svog dzepa nije dao marke...vec je otislo iz nekog drz.budzeta ,vjerovatno Min.Prosvete...oko toga se digla prasina.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Hertzog je napisao:
miss black je napisao:
Шајин je napisao:

и за крај да напишем, још нешто у вези Саничанина. Не знам колика је професорска плата и да ли он лично има неке приходе са стране, али знам да је возио новог Реноа Клиа тројку, а сад је колико видим купио новог Цитроена Ц4


......dovoljno si rekao.....

Pre klia je vozio Skodu Favorit, ali stvarno ako mislite da je Biohemija placena 50.000 onda ste smesni... Sumnjam da je Mirjanic platio neki ispit, jer je studirao u doba dok mu je stari bio rektor, a i da jeste, ne verujem da je ukupno dao 50.000 na ispite, a kamo li na jedan

да ли је плаћено 50 000 то ја не знам. лично не вјерујем, јер претпостављам да је ректор могао средити свом сину већину испита без плаћања.

а чињеница је да саничанин опет купио ново ауто. дакле има се пара. одакле ја не знам, зато сам и написао да не знам какви су његови извори финансирања. можда има богату породицу, а можда је украо, шта ја знам...

искрено, мени је Саничанин много дражи био него Јасминка. а колико сам чуо и много је мање малтретирао на испиту.
мада су ме обоје избијали због тога што траже да се купе њихове књиге, које нису баш ни јефтине...

Мени је Улетиловићка најбоља, баш је некако симпатична и добра је може се са њом нормално причати(бар сам ја стекао овакво мишљење)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 18:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2011, 14:06
Postovi: 35
Шајин je napisao:
искрено, мени је Саничанин много дражи био него Јасминка. а колико сам чуо и много је мање малтретирао на испиту.
мада су ме обоје избијали због тога што траже да се купе њихове књиге, које нису баш ни јефтине...

Мени је Улетиловићка најбоља, баш је некако симпатична и добра је може се са њом нормално причати(бар сам ја стекао овакво мишљење)


Ljudi, prebacujemo li mi to temu na to koji je prof. bio simpa, a koji ne?
E, onda moram ja da se izjasnim...
meni je ass. bila Bljana, sjecam se da sam isla kod nje na konsultacije u vezi nekog zadatka i znate šta mi je rekla? Ne znam ja to, to moraš pitati profesora. Pa za šta ti onda služiš ovdje?????
Ta Uletilovićeva nikad mi nije bila simpa, istina vidjela sam ju samo na ispitu (nikad mi nije bila ass.), sjecam se da je bila uvijek dobro raspoložena ali, nešto mi kod nje nije štimalo i sad ju znam sresti, nisam kompetentna da pričam o njoj....
A što se tiče ass. biohemije, Milada je bila super, voljela je da objasni, pomogne ako nešto ne razumijemo, a Nela kao ass. je užas, ona mi je predavala u IV semestru, vjerujte, ta žena ne zna da zatvori usta, a najmanje o biohemiji priča, kako je njena kcerka išla na ples, kako su njene studentice učile njenu kcerku da pleše, a sad te iste studentice studiraju nešto dr. jer im nije išla med....pa kako 5 god. nije bila na fak. a kad se vratila zatekla je iste one studente kojima je predavala prije kako još zamislite samo polažu njen predmet....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 18:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Jan 2011, 13:29
Postovi: 35
boze sacuvaj cega sve ima

_________________
Sastavi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs