banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Nov 2013, 22:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2009, 01:57
Postovi: 118
Kao što piše u naslovu interesuje me u kojoj banjalučkoj banci bih mogao dići studentski kredit (sa žirantom svakako) kako bih otišao na work and travel za studente. Neki od vas koji su možda išli već na work and travel znaju da za to treba uložiti oko 3500KM samo za odlazak u USA. To bi se svakako brzo otplatilo, ali je u današnje vrijeme teško naći tolike pare, pa su krediti brza riješenja za tako nešto.

[TL/DR]: Da li i jedna banjalučka banka daje studentske kredite?

Unaprijed zahvalan


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2013, 22:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Dec 2008, 15:19
Postovi: 396
Lokacija: New York
Druze, ako ides zbog kesa predlazem ti kruzer. U zadnje vrijeme se jako brzo ide. Imas agenciju u BL gdje i ako ne znas nista bukvalno raditi rece ti sta da naucis, a sve se moze nabrzinu vjeruj mi. Ali ako bas hoces W&T mislim da sam vidio da Hypo daje studentske kredite...

_________________
But if you never try, you'll never know - Coldplay


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2013, 22:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2009, 01:57
Postovi: 118
Puno hvala na brzom odgovoru. Raspitaću se malo i u vezi kruzera, ali me trenutno konkretno interesuje samo ovo za work and travel.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2013, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
ChildOfRock zbog čega kruzer ? Ja znam dosta ljudi koji su zaradili poo fino preko work and travela. A čuo sam od nekih da na kruzeru možeš i da ništa ne zaradiš. :-? Mislim, može se i ovamo ako si duduk, ali po pričama u sad-u možeš naći posao na svakom ćošku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2013, 23:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2009, 01:51
Postovi: 318
Lokacija: Banja Luka
Ne vjerujem da će ti banka dati kredit samo zato što ideš na WT. Možda je neophodan uslov da bi samo mogao uopšte da apliciraš za kredit, svakako ti treba standardno osiguranje: izjava roditelja a ako je roditelj nezaposlen, penzioner ili ima premalu platu, pored roditeljske izjave ti treba i žirant.

_________________
Klauss

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2013, 23:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
NLB
Ne pitaju te za sta ti treba kredit
Jedan zirant (roditelj) i potvrda da si student i Bog da te vidi (tako je bilo prije nepar godina, mozda se sada nesto sitno promjenilo)
Cini mi se da je limit 3000 KM

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs