banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 130 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Okt 2004, 13:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Pozdrav,
Namjeravam da upisem engleski jezik u Marko Polo skoli, pa me interesuje kakvi su tamo uslovi rada. Cuo sam da su casovi dva puta sedmicno, 22 marke mjesecno, sto je super-povoljno, samo me brine kvalitet "usluge" za ovako male pare. Cuo sam da na kursevima bude po 50tak ljudi i da je jako tesko skoncentrisati se na predavaca, da je vrijeme kratko... :roll: ...itd. Ovo su sve glasine, treba mi informacija iz "prve ruke".
Takodje me interesuje kakav je test znanja koji se polaze, posto nisam bas na nivou kuca-house, mis - mouse, vrlo dobro pricam i citam engleski, ali mi je gramatika slabija strana (kao i vecini samoukih "Engleza" :D)
Hvala unaprijed (izvinite otpozadi :lol:)

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 14:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
da si pazljivije citao...
nego hajd` odgovoricu ti ja koliko znam
uplacuje se 44 marke (prve dvije rate odjednom), 2x sedmicno po sat vremena, predavanja su u ekonomskoj skoli, s obzirom da ih finansira Italijanska vlada kvalitet zavrsenih diploma je mizeran, kurs traje 7 mjeseci (samo jedan stepen)
za ono 50-ak ljudi ne znam to ces morati pogledati

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 15:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Da sam pazljivije citao...gdje? Nisam vidio da ima neka tema sa slicnim nazivom, a ako ima pliz show me the (money :wink: ) link.
Hvala ti za podatke, to sam manje vise znao, vise tamo idem zbog znanja samog, a ne zbog diplome, tako da me interesuje samo kakvi su predavaci i koliko se trude i objasnjavaju i koliko stvarno mozes nauciti za ta tri semestra...

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2005, 16:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
zna li se kad pochinje upis na kurseve? i gdje se upisuje?
jel' iko ishao na talijanski? iskustva?

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2005, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
mozes se sada upisati, postoji upis za oktobarski kurs
upute za pronalazak Marco Polo-a :D :
izmedju skauta i hotela atine postoji mala kucica obojena u neku zuto-narandzastu boju (cini mi se) ,na jednim od vrata te kuce pishe Marco Polo , tu udjes i uzmes listice za uplatu i josh neke obrasce sto moras popuniti o sebi (ako ti je lakshe to je vrata prije izvidjaca).

Za 50-ak ljudi, pa uglavnom bude oko 30-ak na tim engleskim kursevima, dok je na ovim ostalim normalan broj od 15-ak ljudi, i zavisi koji ces kurs da upises tako te uce. Ako upisujes pocetnicki onda ucis macka-cat i ostalo. Ipak sve je na kraju do tebe koliko ces ti sam sjesti kod kuce i nauciti to sve. Moja drugarica super govori grcki, a naucila ga je u Marco Polu, cak je dvaput i otishla preko njih u Grcku(posto oni imaju neke stipendije za najbolje ucenike, osim za kurs engleski, posto mi se cini da nemaju ponudu za Englesku)

:D

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 21:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ja sam isla na italijanski-Fabio legenda :) a i na engl nekad davno bila neka amerikanka Mary i super kursic bio,upis je ovih dana u toku,poslali su mi mejlic :)a upis je pored "Skauta" u onim barakicama gdje je bio izvidjacki klub...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 21:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
zahvaljujem... ma i mislila sam da je tu, al' mi neko reche da su se preselili, ochigledno pogreshna informacija..
ima da im budem najbolji uchenik, samo nek' me poshalju u Italiju :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ja sam zadovoljna koliko sam tamo naucila,a naravno da nije kurs ako ti odslusas sat vremena i do iduceg casa ne vidis knjigu,mislim da su te stipendijice preusmjerili na studente italijanskog,ali imaju smijesno jeftine ekskurzije('bem ti engl,blokirao mi mozak cini mi se da ne znam napisati pravilno ovu rijec :()moj brat je bio u maju i bilo mu loodo :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 21:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
znam.. placali su 180km 5 nocenja mislim, shto je stvarno extra povoljno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ne znam cijenu ali kaze da im je bilo dobro ;)a sto se tice kursa,kreni pa vidi nije neka cifra pa ako ti se ne svidi...ali mislim da su za italijanski jako dobri

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2005, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
hm,za kvalitet nisam siguran,znam par ljudi koji su tamo radili kao predavaci,a ni sami nisu bas upuceni u jezik koji predaju...mada ne znam za ostale

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2005, 00:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
moje dvije prijateljice su isle na talijanski tamo. jedna sad radi nesto u upravi. mogu da ispitam situaciju pa da javmi mada one nisu nesto frcale od znanja talijanskog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 08:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
gdje su se preselili ?
kontam upisati japanski jezik

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
predavanja su bila prosle god u ekonomskoj skoli,a kancelarija im je u onim barakama kad ides prema skautu,izmedju onog bijesnog hotela i skauta(pored kluba izvidjaca),evo nadjoh,Vanja je vec napisao adresu :)Slobodana Kokanovica 4,upis do kraja mjeseca,svaki dan 9am-7pm,tel 051/310319 i 065/314623,pretpostavljam da im je i cijena ista 44km 2mj,2h nedjeljno

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2005, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
azdajica-ny je napisao:
......mislim da su te stipendijice preusmjerili na studente italijanskog,ali imaju smijesno jeftine ekskurzije

Da da da! Mi cemo valjda ici u februaru za 100eu, ali cemo biti vishe od 5 dana..... Za stipendije takodje znam, i to chak i ko ne dobije stipendiju, Kapaso mu pomogne da tamo nadje jefitniji smjeshtaj i bude mjesec dana..... Bilo je chini mi se oko 300eu mjesec dana tamo (kurs i smjeshtaj) samo si hranu trebao sebi obezbijediti.... Ishlo se u Torino. Mogao si birati mjesec: juni, juli ili avgust.
Inache u Marco Polo-u je moja sestra dobila stipendiju za 2.5 mjeseca u Sieni i bilo joj je odlichno!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 10:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
znaci nisu se preseljavali
jos su kod Skauta

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
hehe evo i ja se upisao na italijanski prvi stepen ,ali posto su mi iz zabune rekli soba 9 ja upo na 3. stepen .hahahha bilo je fino gledati kada provale nesto na italijanskom pa se valjaju od smjeha a ja samo blejim ,valjda cu veceras uci u pravu ,soba 8 mislim :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
I ja sam upisala intalijanski, soba 7 :)

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Sto se tice broja ljudi, ja sam isao prije 2 godine (ili mozda i vise) na francuski i nakon par sedmica bio sam sam na casovima, pa ti to dodje kao privatni casovi za 22 KM mjesecno :D

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2005, 14:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2003, 21:02
Postovi: 296
Lokacija: banja luka
e ja idem na francuski -drugi stepen i culi smo pricu da je covjek jedne godine isao sam na casove :D to si dakle bio ti 8) ma na prvom stepenu prvih mjesec dana nas je bilo 30-ak a zavrsilo 10,vecina je presla i na drugi stepen...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 130 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs