banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jun 2012, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Prije nekoliko mjeseci sam počeo prilično neplanirano da radim u ovim oblastima, pa želim da proširim znanje: konkretno, želio bih da učim grafički i multimedijalni dizajn (Corel, Photoshop, Flash...), web dizajn (html, css, Dreamweaver, CMS, web trgovine...), internet marketing (platforme za oglašavanje, social network marketing, e-mail marketing...)

Treba mi neki kvalitetan kurs/akademija/šta već gdje bih mogao dobiti solidnu osnovu za to u nekom kraćem vremenu (do godinu dana), pa da se kasnije na toj osnovi mogu sam usavršavati. Znači, ne treba mi fakultet koji traje 3-4 godine, već nešto ubrzanije, cijena nije bitna jer bi firma pokrila troškove. Najbolje bi bilo da je u Banjaluci ili u Zagrebu, ali može i Beograd ali da imaju program "na daljinu".

Eto, ako neko može da preporuči kvalitetan i provjeren program, samo molim vas nemojte pisati komentare tipa "uči sam, skidaj tutoriale s neta" :D toga sam se naslušao :D

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2012, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Ne znam da li je kvalitetno, ali...sve ostalo se uklapa. http://www.it-akademija.com/ITAkademija ... _510_2_78_

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2015, 20:21 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 04 Mar 2015, 20:06
Postovi: 1
Zna li neko gde ima u Republici Srpskoj,Bijeljina ako ima najbolje bi bilo,neki fakultet za graficki dizajn,recimo bilo sta 3D modelovanje da se uci,neki photoshop,corel...Upisao bi jer programiranje mi ne ide,a ovo nekako bi mogao nauciti kad bi htjeo.
I sta mi treba recimo da bi radio kao naprimer Operater u adsl-u kad me neko nazove u vezi kvara pa da im govorim sta da rade,ili tako nesto da prikljucujem ljudima internet?
Treba li neki fakultet za to,posto sto se tice ovako popravljanja softwerski znam dobro oko android telefona i racunara,malo slabije harwderski,ali programiranje mi ne ide nikako a ni matematika.A ni engleski nesto specijalno ne znam kao sto bi trebao da znam za svoje godine.Ali za engleski bi upisao neki kurs engleskog pa bi valjda naucio.Ja znam engleski sto se tice racunara i u programima photoshop i ostalo sta je sta,ali da pricam i da prevodim slabo. :(
Pa sta bi mi preporucili sve osim onoga sto ima veze sa programiranjem,po mogucnosti da nije matematika toliko bitna :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2015, 20:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Apr 2012, 12:15
Postovi: 421
skitnica je napisao:
Ne znam da li je kvalitetno, ali...sve ostalo se uklapa. http://www.it-akademija.com/ITAkademija ... _510_2_78_


Код нас у окружењу нема квалитетније од овога, уз то добијеш и адобе цертигикат са којим можеш радити било гдје у свијету, а ИТ Академија свима који заврше школу нуди посао итд...
На сајту имаш све, можеш студирати од куће, доста опција наравно свака кошта :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2015, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Ja ne znam otkud se pojavila ta priča da IT academy nudi posao svima koji završe tu školu? To uopšte nije istina, samo šalju newslettere sa konkursima, ali uglavnom se traže mnooogo veće kvalifikacije.
Takođe, Adobe sertifikat se ne dobija po završenoj IT acdemy, več se dobija pravo da se jednom besplatno polaže za Adobe sertifikat (a ispit je prilično težak)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2015, 20:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Apr 2012, 12:15
Postovi: 421
Није бесплатно платиш ти то све са лијепом цифром, то је цијена школовања... а неко ко се први пут среће са дизајном на академији по мени ће тешко положити адобе тест, што је циљ свега да га добијеш, ако немаш тај цертификат а дао си толике паре остаје ти неко знање, скупо плаћено, боље да си годину дана гледао туторијале на јутјубу :D
А за посао зависи који курс, ако си просјек и испод просјека логично да ти шаљу глупости неке...
Пар њих ради у Шнајдер електрику а прошли су кроз академију..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs