banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 12:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Nov 2011, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2003, 22:29
Postovi: 1373
Lokacija: Nedeljica, odma iza Subotice
Valtazar je napisao:
Na masinskom fakultetu postoje ljudi koji su ga zavrsili sa prosjekom 10.00,

zaboravih ovo da citiram

ne ne postoje ljudi koji su zavrsili masinski fakultet sa prosjekom 10. Bar ne jos


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2011, 22:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2010, 22:13
Postovi: 76
[quote="[Enterprise]"]ne ne postoje ljudi koji su zavrsili masinski fakultet sa prosjekom 10. Bar ne jos[quote]

Ok, izvini, ucinilo mi se da sam negdje to procitao. Nije problem u masinstvu, tu se slazemo, to niko ne osporava da je ok fax. Samo sam htio da kazem, a to mogu i da potpisem, da na pravu jos niko nije zavrsio sa 10.00 prosjekom, tako da se ne moze reci da je lagano, i da mi se ono poredjenje nije svidjelo. Jer u mojoj generaciji, a to je 2007/2008 upisalo je tacno 426, cetvrtu je upisalo 49, a diplomiralo je u roku dakle sad do kraja oktobra 4. To je 0.9% od upisanih. Prema zvanicnim statistikama na pravu prosjecno godisnje zavrsi 80 ljudi, sto znaci manje od 20% od upisanih, evo ti link http://www.unibl.org/index.php?firmaid= ... &catid=291
Priznajem lakse nego na masinstvu, al opet ne bas da se ne moze porediti. A kad bi se gledao prosjek, u mojoj generaciji tek dvoje imaju prosjek 9.00 i oni nece zavrsiti u roku.

Poenta je da koliko god se cinilo lagano, NIJE.

_________________
IURIS PRAECEPTA SUNT HAEC: HONESTE VIVERE, ALTERUM NON LAEDERE, SUUM CUIQUE TRIBUERE.

DOMITIUS ULPIAN


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2011, 22:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Niko nije rekao da je pretjerano lagano, ali da je lagano jeste. Zašto malo ljudi završava pravo? Ljenost. Da bi položio pravo, ili bilo koji sličan fakultet, trebaš sjesti i zagrijati stolicu. Ljudima se ne da par sati na dan izdvojiti za učenje pa ne završavaju fakultete. ETŠ i Mašinski nije dovoljno samo sjediti i čitati, ti fakulteti zahtjkevau određeno "shvatanje materije".
Ja znam samo jednu osobu koja je imala 10,0 prosjek, dotični stuira sa mnom, ali moj fakultet ima težinu osrednje srednje škole, jer kao što rekoh zahtjeva jedino volju za učenjem.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2011, 00:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2010, 22:13
Postovi: 76
Nije pravo samo bubatorski fax, to su price ili propalih studenata prava, koji sebe tako pravdaju, ili neupucenih. Pitaj koga god uspjesnog na pravu i to ti nece reci. Osim toga ima zaista puno materije da bi se sve samo bubalo bez razumjevanja. Na nekim ispitima se uopste puno ne trazi teorije vec slucajevi kao npr. na obligacijama i krivici, ili GPP... A ne mogu da prihvatim da se bilo koji fax ne moze zavrsiti uz prosjecnu pamet i punooo rada.... Kako to da je prosjek studiranja na ETF u Bg 4-5 god a kod nas 10, ili na medicini u Zg 7,5 , a kod nas 10? Mislim da je tu problem u necem drugom, mozda u sistemu ili prof., a bogme ponekad i u studentima...

_________________
IURIS PRAECEPTA SUNT HAEC: HONESTE VIVERE, ALTERUM NON LAEDERE, SUUM CUIQUE TRIBUERE.

DOMITIUS ULPIAN


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2013, 17:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Genijalnost maturanta banjalučke Gimnazije Dejana Gvozdenca krunisana je na sedam prestižnih američkih univerziteta gdje je uspješno prošao prijemne ispite, a kao put za budućnost odabrao je čuveni Jejl.
Simpatični i skromni osamnaestogodišnjak kaže da je ostvario svoju životnu želju, jer će nastaviti školovanje na jednom od najprestižnijih svjetskih univerziteta.
- Ideja da studiram u Americi rodila se kada sam tamo bio na razmjeni učenika. U SAD sam završio drugi razred srednje škole. Živio sam sa jednom američkom porodicom i dopao mi se njihov način života i rada - priča Dejan dok mu osmijeh ne silazi sa lica.
Još u avgustu prošle godine počeo je da kuje planove gdje i kako da aplicira, iako nije bio ni blizu kraju gimnazijskih dana.
- Poslao sam 15 prijava. Možda sam malo pretjerao, ali plašio sam se da neću biti primljen i dobiti stipendiju. Kada sam dobio pozitivne odgovore sa polovine univerziteta, nisam mogao da vjerujem - prisjeća se Dejan, piše Glas Srpske.
Svoju sreću na prijemnom ispitu na univerzitetu Jejl okušalo je oko 30.000 kandidata, a mjesta je bilo za samo 2.000. Među njima je i banjalučki genije koji je pored Jejla primljen i na Univerzitet u Pensilvaniji, Kolbi, Amherst, Vilijams, Skidmor i Dartmut. Na svim univerzitetima ispunio je visoke kriterijume i dobio stipendiju. Iako je u početku priželjkivao prolaz na bilo kojem od univerziteta, dileme nije bilo. Jejl se ne odbija.
- Odlučio sam se za Jejl, jer je to savršen fakultet. Odnos učenika i profesora je 5:1, a na programu koji ću pohađati 1:1. Ovaj univerzitet nudi mnogo mogućnosti za istraživanje, putovanja, ali i sve ono što je potrebno za svjetsku karijeru - istakao je Gvozdenac navodeći da će pohađati predmete iz hemijskog inženjeringa, odnosno biohemiju.
Za jednu akademsku godinu na Jejlu potrebno je oko 65.000 dolara, ali je Dejan zahvaljujući svom znanju dobio stipendiju tog univerziteta, koja pokriva skoro sve troškove.
- Stipendija koju sam dobio pokriva školarinu, hranu, smještaj i knjige - kazao je on.
Osim prosjeka ocjena, za upis su presudni bili eseji koje prilikom prijavljivanja dostavljaju svi kandidati.
- U esejima moramo da kažemo nešto o sebi, šta nam je važno i zbog čega želimo da pohađamo studije. Bitne su i preporuke koje sam dobio od profesorke matematike iz Amerike i dva profesora i koordinatora banjalučke gimnazije. Naravno, tu su i testovi iz matematike i engleskog jezika na kojima sam od mogućih 2.400 dobio 2.270 bodova - kaže Dejan.
Da mu se s pravom može dodijeliti titula genija, svjedoči i Dejanovo priznanje da se ne sjeća kada je poslednji put sjeo i uzeo knjigu da uči.
- Ne učim mnogo, prije svega zbog toga što idem u program međunarodne mature u Gimnaziji, koji je koncipiran tako da se na času raspravlja i uči. Samostalno radimo eseje tako da sam pišem i istražujem - kaže Dejan.
Ima vremena i za sport, pa tako svakodnevno trenira plivanje. U slobodno vrijeme volontira u mnogim organizacijama i narodnim kuhinjama i Domu za nezbrinutu djecu "Rada Vranješević".
- Volontirao sam i u Americi, gdje sam od predsjednika Baraka Obame dobio nagradu - dodaje.
Dejan u Ameriku odlazi za nekoliko mjeseci i, kako kaže, po završetku školovanja tražiće posao koji će mu pružiti priliku za napredak u karijeri.
Ponos Gimnazije
Direktor banjalučke Gimnazije Zoran Pejašinović kaže da je Dejan sjajan mladić, kojim se ponosi ova škola.
- Izuzetno je pametan i nadaren. Momak za primjer! Znanjem osvaja takmičenja iz matematike, a osmijehom sve koji ga upoznaju - istakao je Pejašinović.
Dejan je na republičkom takmičenju iz matematike u subotu osvojio drugo mjesto, a za mjesec ga čeka i takmičenje na nivou BiH.
- Želio bih da dobro prođem na tom takmičenju kako bih u julu ove godine predstavljao BiH na Olimpijadi u Kolumbiji - kaže Dejan.


Log: Tekst kopiran sa BanjalukaLive portala: http://www.banjalukalive.com/banjaluka/ ... z2PtAXL8Ho


:)

Svaka mu čast.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2013, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Hehe, ocjenjivanje.
Imam kamaru primjera sa svog faxa, evo nekih:
-Nuklearna medicina - taj dan samo nas dvoje na ispitu, ispit nista posebno, bar za medicinu, skoro i da ga nismo racunali kao predmet. Ispit zavrsio, na sva pitanja, ali bas na sva i potpitanja - sve odgovoreno, oboje. Kaze profesor da izadjemo, izadjemo mi i cekamo, cekamo, nakon 15 minuta vraca se on dade indexe i ode. Ja u index -7, kolegica - kod nje 6. Nisam osoba koja se zali, ali je to stvarno bilo ponizavajuce - pokucamo na vrata, on nevoljko otvori, taman je zdrao neki sendvic i mi ga upitassmo u cemu je problem, zasto tako niske ocjene - nista vi niste znali, - sta konkretno, profesore - nista vi niste znali i zalupi vrata pred nosom. Razlog niskih ocjena je bio taj sto je moja zadnja ocjena bila 7, a njena 6 (na tom se predmetu inace moglo proci skoro i bez da beknes, stvarno izuzetak).
Drugi primjer: - Socijalna medicina, isto tako neki lijevi predmet, prvo pismeni, pa usmeni, s tim sto se ocjenjiavlo zajedno. Kolega odgovara, profesor vrti glavom,govori: slabo je to, nedovoljno, uze index da pogleda i rece: aaa kolega xx, pa to je bilo jako dobro, evo vama jedna desetka.
To je sto se tice naseg nacina ocjenjivanja. U Austriji dodjes sa Ausweisom , gdje samo stoji slika, datum rodjenja, datum upisa i da li si upisao taj semestar - profesor nema pojma je li ti prosjek 10,0 ili 6,0, nema nikakvog uticaja.
U BL je isti sistem od osnovne do faxa, ako si dobar na pocetku, poslije komotno mozes ziviti od stare slave ( sto sam i sam ponekad koristio :D ).

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2013, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Лаоце, има истине у томе што причаш, знам за многе сличне примјере и у средњој школи и на факултету, међутим не може се генерализовати - неки професори су строги, неки су подложни утицају оцјена из других предмета (као горе описани), неки су генерално превише попустљиви, али их се богме нађе и који су океј :-)

Мени је иначе потпуно имбецилан овај систем оцјењивања у коме професор који је држао наставу даје оцјене својим студентима. Па се онда квалитет рада професора оцјењује на основу тих оцјена (по принципу - ако ти је висока пролазност, онда си добар, а ако је ниска онда не ваљаш), што је до крајности ретардирано јер ништа лакше него свима раздијелити десетке и готова ствар. Сматрам да у принципу професори који држе наставу не би требало да оцјењују своје студенте, требало би да буде нешто слично као са возачким испитом - идеш у коју год хоћеш ауто школу, али кад полажеш испит не полажеш га код свог инструктора, него код комисије састављене од сасвим десетих људи.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2013, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
laoce je napisao:
-Nuklearna medicina -

Микач?
Јбт, мени дао 7 ја се и дан данас питам зашто? :) :)

Harvester je napisao:
међутим не може се генерализовати - неки професори су строги, неки су подложни утицају оцјена из других предмета (као горе описани), неки су генерално превише попустљиви, али их се богме нађе и који су океј :-)

Јбт, на најлакшем факултету код нас, код најлакшег професора, код којег сам већ прије тога добио двије десетке, ја након листања индекса и гледања у мене, па у индекс, па у мене, па у индекс... добијем осам. Једноставно, тај дан сам био тута-хава... Мада, за осам одговор и јесте био, али пошто ми је то била прва осмица у индексу - врло болна осмица! :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2013, 00:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Nije Mikac, prije njega. Cuo sam da je on napravio nauku od tog predmeta, koji sam zapravo zalud polagao, jer ga u Austriji i nema.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2013, 04:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
laoce je napisao:
Nije Mikac, prije njega.

Прије Микача ја заиста не знам ко је био... Могуће лично Абдул Хамид Други, или већ који султан је био тад!
Јбт, лаоце... имаш и ти година у гузици! Ако ја овог папка памтим, а не памтим да је ко био прије њега, онда - Bismillahir rahmanir rahim, es selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuhu! :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2013, 09:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Taman je te godine Mikac preuzeo od njega, jer je doticni te godine i umro. A mlad jesam, kao rosa u podne :wink: .

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2014, 21:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Filip Savić student iz Srpca sa prosjekom ocjena 10

Filip Savić student iz Srpca sa prosjekom ocjena 10
N.N. - 21.07.2014 21:42
BANJALUKA - Filip Savić iz Srpca ušao je u anale Elektrotehničkog fakulteta u Banjaluci.
U 52-godišnjoj istoriji ove ustanove prvi je student sa prosjekom ocjena 10,0.
Izaći na svaki ispit, ne sa namjerom da dobijete maksimalnu ocjenu, već da date sve od sebe u tom trenutku, bilo je dovoljno za maksimalnu ocjenu - priznaje najbolji.
Linearna algebra - 10. Elektromagnetika - 10. Impulsivna elektronika - opet 10. Ovu su neki od ispita koji studentima Elektrotehnike zadaju muke, dok je Filip, bez problema, nanizao sve 10-e i odbranio diplomski rad istom ocjenom, javlja RTRS.
"Ocjene su takve kakve jesu, a možda tokom 4.-e godine sam se tek trudio da taj prosjek i održim. Nisam nikada poništio ispit. Svaki put na sve ispite koje sam izlazio izlazio sam samo jednom i tad sam ih i položio", rekao je Filip Savić, najbolji student ETF-a Univerziteta u Banjaluci.
Za 52 godine, koliko postoji Elektrotehnički fakulteti, zvanje inženjera steklo je 2.500 studenata. Filip je, odbranivši diplomski rad najvišom ocjenom, ušao u anale fakulteta.
"Svaka generacija izbacivala je po 2 studenta slična Filipu, koji su sad istaknuti profesori po svijetu i istaknuti istraživači, ali Filip je formalno i suštinski najbolji od svih do sada",istakao je Željko Jungić, profesor ETF-a i mentor Filipa Savića.
Na njega ponosni prijatelji, kolege, a najponosniji oni koji su tu i kada padneš ali i kad poletiš - roditelji.
"Samo njegov rad, rad i rad. To je garantovan put do uspjeha", dodao je Simo Savić, otac.
Filip ide dalje. Dvogodišnje master studije nastavlja u Norveškoj. Student koji je u školskim klupama srbačke Gimnazije, planirao da se upiše na farmaciju, predomislio se i upisao Elektrotehniku.
Sa ovakvim radnim navikama i inteligencijom, nesumnjivo je da bi junak naše priče bio isti, samo bi fakultet možda bio Medicinski.

http://www.nezavisne.com/novosti/obrazo ... 54671.html

BRAVO!

Impulsivna elektornika, nemam pojma sa elekrtonikom, ali impulsivan može biti čovjek ili je to elektornika na steroidima.

Ne bih da se hvalim, ali sam i ja sve polagao iz prve.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2014, 22:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Impulsna elektronika, ne impulsivna :lol:

Kako god čovjek je tito za nas ostale, uporan i vrijedan. Odličan momak, ne sumnjam da će za par godina biti profesor na nekom fakultetu.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2014, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Kada-lekari-sa-prosekom-deset-padaju-na-testu-znanja.sr.html

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
U indeksu samo desetke: Banjalučanka obara rekord
Slika
Jelica Rastoka iz Banjaluke najbolji je student Ekonomskog fakulteta banjalučkog Univerziteta, a ako nastavi ovakvim tempom, “prijeti” da postane i prvi student koji će ovaj fakultet završiti sa svim desetkama u indeksu.

Student je treće godine i u njen indeks profesori su do sada nanizali 16 desetki, a uporedo “pokorava” i Bečki univerzitet, gdje je odmah položila sve ispite iz zimskog semestra. Autor je mnogobrojnih naučnih radova iz oblasti ekonomije, za koje je više puta nagrađivana.

Ova uspješna dvadesetjednogodišnjakinja dobitnik je i brojnih nagrada na opštinskim, regionalnim i republičkim takmičenjima iz matematike, fizike i srpskog jezika, na kojima je bila redovan učesnik tokom osnovne i srednje škole. Njen rad prepoznali su i vrednovali mnogi, a nedavno je postala i stipendista Fonda “Dr Milan Jelić”.

Svaki ispit je položila iz prvog puta, i za sebe kaže da nije od onih studenata koji jure prosjek.

– Najniža ocjena koju sam dobila jeste jedna trojka u srednjoj školi jer mi je bilo loše i nisam bila u stanju da uradim zadatak iz informatike do kraja. Tu trojku još nisam prežalila, a četvorke mogu nabrojati na prste – kroz smijeh kaže Rastoka.

Bila je đak generacije u osnovnoj i srednjoj školi, te dobitnik Svetosavske nagrade za najboljeg učenika.

Za svoj uspjeh “krivi” majku, koja ju je od ranog uzrasta podsticala na brojne aktivnosti. Sa tri godine ju je upisala na kurs engleskog jezika, balet i plivanje. Od tada je naučila šta znači organizovati se i isplanirati vrijeme.

Ispostavilo se da joj dobra organizacija najviše pomaže na fakultetu jer zbog mnoštva obaveza ne može svaki dan da uči određen broj sati.

– Sve planiram precizno i u minut. Dan ne dijelim na jutro, podne i veče, već na 24 sata u okviru kojih moram da završim sve obaveze, a spavam kad i koliko stignem – govori Rastoka.

Priča da za ispite ne uči mnogo, ali uči efikasno.

Najveći problem, ali i prednost joj predstavlja “znatiželja”, pa tokom učenja često “zapne” za nešto interesantno i tako usvoji mnogo više znanja nego što joj je potrebno.

– Dok učim obavezno slušam klasičnu i pravoslavnu, duhovu muziku. Nikada ne posežem za knjigom ako se loše osjećam zdravstveno, jer je to teror nad organizmom. Redovno prisustvujem vježbama i predavanjima, a imam i neke male “cake”, ali želim da ostanu tajna – kazuje Jelica.

Od prošle jeseni ponosni je vlasnik indeksa Bečkog univerziteta. Na dodatne studije u inostranstvu se odlučila zbog dobrih referenci i velike primjene naučenog u praksi. Veliko interesovanje gaji prema menadžmentu, marketingu i preduzetništvu. Već ima ponude za posao, a sebe u budućnosti vidi kao asistenta i profesora na fakultetu.

– Već sa deset godina sam znala da ću biti ekonomista jer su mi roditelji završili ekonomiju i usadili ljubav prema brojevima. Mom ocu je ekonomija način života i on me podučio da je ona srž svih zbivanja, državne organizacije i funkcionisanja društvenog sistema. Nešto kao krvotok u organizmu – sam za sebe nema nikakvu svrhu, ali bez njega ostatak tijela ne funkcioniše – rekla je Rastoka i precizirala da nakon završenog fakulteta svoje znanje želi da ulaži u napredak i razvoj Republike Srpske.

– Volim ovu zemlju jer je prelijepa za življenje. Inostranstvo gledam kao opciju za stručno usavršavanje ili nekoliko godina života. U inostranstvu je lakše sagraditi karijeru, ali ovdje je veći izazov – kategorična je Rastoka.

Perfekcionista

Jelica Rastoka priča da visok prosjek nije posljedica natprosječne pameti, već isključivo rada, predanosti i marljivosti.

– Poznajem mnogo izuzetno pametnih ljudi koji jednostavno nisu zainteresovani za visoke ocjene, a opet i onih koji imaju visoke ocjene, a nisu naročito pametni. U mom slučaju prosjek 10.00 je posljedica moje opsjednutosti perfekcionizmom – kaže Rastoka.


Bravo! Mislim da je ona budući ministar finansija!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Будући гастарбајтер.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Još ako propuši....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Klajv_Biksbi je napisao:
Будући гастарбајтер.


Upravo. Budući ministar finansija je neki debil.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 21:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ako nastavi ovakvim tempom sa 35 ce biti nedojebana isfrustrirana iskompleksirana dzangrizava zenturaca


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2016, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Mislim, sa srećom joj, volio bih da po zavrsetku faxa ode napolje pa da vidimo kako se uposljava sa nasim desetkama. Sjecam se MB i fiki su na pocetku teme imali kont da je to makar neki pmf matiš, il etf il mf...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs