banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 21:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2011, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
"politikologija"? 8) :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
GialloRosso je napisao:
giometar je napisao:
Koliko je taj Slavko ljigav lik :lol: :lol: :lol:


Ne znam za Slavuja, ali ako je ovo ta Nevena na koju mislim, radi se o jednoj od najljepših cura u BL sigurno.


Ubjedljivo.

Svaka cast oboma. A Slavkec je ljigavac zesci.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sve su to cobani,budale... Nema koristi od prosjeka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 23:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
то су једни од оних који ће сутра све да гледају с висине и од свих да траже да им пуше ку*ац јер су они имали 10,0.
при том ће се трудити да оборе лични рекорд у сношају од 32 секунде.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 00:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
АЛЕКСАНДАР je napisao:
то су једни од оних који ће сутра све да гледају с висине и од свих да траже да им пуше ку*ац јер су они имали 10,0.

A je li bolje da te takvi gledaju s visine ili neko ko je jedva srednju zavrsio a nekako se nasao u poziciji iznad tebe?
Ocjene nisu mjerilo kada je u pitanju karakter ali opet to treba postovati.

Ne znam odakle tolika averzija prema ljudima koji imaju dobar prosjek i zasto svi misle da oni gledaju na ostale sa omalovazavanjem?

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
АЛЕКСАНДАР je napisao:
то су једни од оних који ће сутра све да гледају с висине и од свих да траже да им пуше ку*ац јер су они имали 10,0.
при том ће се трудити да оборе лични рекорд у сношају од 32 секунде.

Neće, to će da rade mamini i tatini sinovi.
Nije ovo država u kojoj se isplati boriti se za prosjek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 21:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
nije ta statistika tacna. Ja koliko znam na masintvu imaju bar dvoje sa 10 prosjekom. Bolonja

Znam ih poprilicno dosta s masinstva(s obzirom koliko ih ima)al za te s desetkama nisam cuo...mada u drugu ruku onda nije ni cudo sto je na par mijesta probijena zicana ograda koja ih dijeli s psihijatrijom.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2003, 22:29
Postovi: 1373
Lokacija: Nedeljica, odma iza Subotice
gledaj, ja pouzdano znam za dvije. Da li ima vise ili ne, ne znam.
Ono sto znam je da je u skoro 40 godina istorije masinstva po starom sistemu najveci prosjek bio 9.3.
Prve godine nakon uvodjenja "bolonje" odjednom nekoliko desetki. Sasvim solidno govori o tom sistemu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Bolonja je nesto najgore sto se moze desiti obrazovanju a pogotovo obrazovanju u zemlji poput nase.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2011, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Ja mislim da je to sve cista laz jel moja je majka uvjek pricala kako je ja sramotim s svojim osmicama i devetkama dok druge mame se hvale kako njihova djeca sve zavrsise u roku i s 10. Po tome mora biti nekoliko stotina ljudi koji su zavrsili s desetkama.
Moja mama ne laze!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
MuskoBre je napisao:
Mogu da prihvatim da nije lako dobiti ni devetku ni desetku ni na jednom fakultetu, ali ti moras prihvatiti da je na nekim ipak lakse :wink:

Na nekim fakultetima (mom) je jako lako dobiti 9 ili 10...s malo truda...Na nekim je potrebno puno, puno više truda za puno manju ocjenu...
Porediti filozofski, pravni ili filološki fakultet s ETF-om ili mašinskim ne samo da je nemoguće, već bi bilo i bezobrazno...
S druge strane, normalno je dok se studira imati želju za dobrim ocjenama, ali imati želju za svim desetkama je premećeno...Znam par osoba koje su takve i ni za jednu ne bih mogao reći da su kao druge, ali ne u onom dobrom smislu...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 16:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2011, 23:57
Postovi: 670
Svaka njima cast ali ocjena nije mjerilo znanja xP

_________________
Who said nights were for sleep?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 16:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ima tu još jedna stvarčica, kada profesor vidi indeks i na jednoj strani šestice i sedmice, onda ni on neće da te pita za ocjenu veću od osam, a ako je još student zadovoljan onda se na tome završava. Ako se u drugom djelu indeksa nalaze osmice, devetke i pokoja desteka, a ti nisi baš spreman profa ti kaže da dođeš sljedeći put jer neće da ti kvari prosjek sa nekom šesticom ili sedmicom.

Ja da sam profesor ne bih imao srca da u indeksu u kom su sve desetke upišem manje od deset. Na svakom fakultetu moraju postojati po dva ili tri glupa predmeta, koja se ne daju naučiti i najvrjednijem studentu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
MonaLisa je napisao:
Nije ovo država u kojoj se isplati boriti se za prosjek.

potpis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9850
Lokacija: Далеко од раја
filozof sa vrbasa je napisao:
Ja da sam profesor ne bih imao srca da u indeksu u kom su sve desetke upišem manje od deset.

Zajebi srce zbog toga u poslednjih nekoloko godina imamo deset vukovaca po odjeljenju.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2011, 21:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 18:56
Postovi: 21
Lokacija: ...deep inside...
Jedan lik mi je jednom rekao: ''Kad završiš fax sa svim desetkama,onda ti fakultet neće ni trebati u životu.''

E sad je na vama da skontate šta to znači...

_________________
I wish you all had one neck and that I had my hands on it.

Optimizam je samo nedostatak informacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2011, 09:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
MonaLisa je napisao:
MuskoBre je napisao:
Da se razumijemo, suludo je porediti desetku na jednoj sociologiji npr, i masinstvu.

Jašta.
Ja skidam kapu ovom geodeti.
Mada, znajte da ni srpski nije lako studirati. Ko ne zna nekoga ko je kroz to prošao... neka ne sudi.

Lisa,iskreno,meni je bila teza srednja medicinska nego srpski jezik,osim nekoliko "pacijenata"koji su se izivljavali,npr pokojni prof Vulin koji je bio sef odsjeka nije mi dozvolio da izadjem na ispit uopste dok mi nije porasla kosa(a predavao je nacionalnu istoriju,potpuno nevazan predmet) :roll: i jos tako nekoliko sizika...meni je jedino Ruski jezik bio zaista tezak a ostalo je limunada uglavnom...nemam ni ja niti jednu 6 u indexu pa jaka mi vajda od toga...svaka cast ljudima na masinstvu,etf,medicini,gradjevini... a ove filoloske i filozofske grupe...ne znam sada ni kakav je program ali vjerujem da je jos lakse nego ranije,ja sam studirala na staroj lokaciji kad je sve bio Filozofski fakultet(koliko se sjecam cak je i DIF neko vrijeme bio sa nama :lol: )i bila je zeza dugo godina da su vrata najteza na cijelom faxu ( a i jesu poprilicno :lol: )

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2011, 18:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Mar 2010, 22:13
Postovi: 76
Džontra je napisao:
Porediti filozofski, pravni ili filološki fakultet s ETF-om ili mašinskim ne samo da je nemoguće, već bi bilo i bezobrazno...


Uz duzno postovanje, ja smatram da je bilo sta omalovazavati bezobrazno. Na masinskom fakultetu postoje ljudi koji su ga zavrsili sa prosjekom 10.00, ali na pravu u Bl niko nikad nije zavrsio sa 10,00 prosjekom. Za ostale drustvene fakseve ne znam, ali sto se tice prava ko dobije 10 iz rima, obligacija, krivicnog i jos barem 10 teskih predmeta koje necu ovdje da spominjem, taj zasluzuje isto postovanje kao neki ko je dobio desetke iz nekog predmeta koji je tezak npr. na masinstvu. Ne znam samo odakle tolika uobrazenost pojedinaca sa tehnike, kao da su popili svu pamet svijeta, pa misle da mogu svima da pametuju. Strava....

P.S. Raspitaj se koliko ljudi npr. pravo zavrsi u roku, a koliko zavrsi masinstvo. Pravo upise 450 na prvoj, a u roku zavrsi jedva 10, a masinstvo ?

_________________
IURIS PRAECEPTA SUNT HAEC: HONESTE VIVERE, ALTERUM NON LAEDERE, SUUM CUIQUE TRIBUERE.

DOMITIUS ULPIAN


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2011, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Elvis Presley je napisao:
Bolonja je nesto najgore sto se moze desiti obrazovanju a pogotovo obrazovanju u zemlji poput nase.


Велики риспект. ;)

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2011, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2003, 22:29
Postovi: 1373
Lokacija: Nedeljica, odma iza Subotice
Valtazar je napisao:
P.S. Raspitaj se koliko ljudi npr. pravo zavrsi u roku, a koliko zavrsi masinstvo. Pravo upise 450 na prvoj, a u roku zavrsi jedva 10, a masinstvo ?

Evo reci cu ti ja. U mojoj generaciji je upisano 92 to je bilo 2005. U drugu je proslo 20-tak, u petu petorica ili sestorica.
Evo nakon 6+ godina niko jos nije zavrsio (tj od 92 nije niko zavrsio u roku). Ja bih trebao da diplomiram do kraja godine. Situacija iz 2006 je slicna, upisano je jos vise studenata (mislim oko 120), takodje niko nije zavrsio u roku. Godisnje bude diplomskih na fakultetu da im mozes na prste izbrojati.

(nema ovo veze sa "dizanjem" masinstva, vec ti kazem onako kako ja znam da je na masinstvu)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs