banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Sep 2011, 17:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 04 Sep 2011, 17:52
Postovi: 2
Pozz ljudi :) Evo ja sad ove godine tj sledece trebam upisivat faks.. i malo sam geldao i naisao sam na ovo.. cini se zanmiljivo tj najblize onome sto ja hocu.. Mene zanima web dizajn i fotogradija, da budem profesionalni fotograf.. sta mislite vi o tome i da li neko ima iskustva sa tim faksom? Ili ako neko nesto zna blize ovome sto mene zanima. Eto, hvala na pomoci :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2011, 18:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb 2008, 02:17
Postovi: 826
Popricaj sa ljudima s tog smera...ako se radi o ovom smeru na Tehnoloskom fakultetu, mislim da vecina ljudi proklinje sto su to upisali. Uglavnom se tu radi kao graficko inzenjerstvo, gde imas predmete tipa mehanika i sl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Obrati se ovom forumasu:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=20541

On ti je Bog za te stvari.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Togapyy je napisao:
Pozz ljudi :) Evo ja sad ove godine tj sledece trebam upisivat faks.. i malo sam geldao i naisao sam na ovo.. cini se zanmiljivo tj najblize onome sto ja hocu.. Mene zanima web dizajn i fotogradija, da budem profesionalni fotograf.. sta mislite vi o tome i da li neko ima iskustva sa tim faksom? Ili ako neko nesto zna blize ovome sto mene zanima. Eto, hvala na pomoci :)



Na tehnoloskom je otvoren ovaj smijer, naravno da se ne moze ocekivati da kao inzinjer nista ne znas, sigurno da je smijer "tezak" ali koji fakultet (osim privatnih) nije tezak?!

Sigurno je da ces dobiti bar neke osnove za dizajin, web i slicno ali ti si taj koji mora da prosiri svoje znanje niko te ne moze bas svemu nauciti, pogotovo dizajnu bilo cega. Ja sam na tehnoloskom faxu, dizajin je u pitanju, ali odjece. Imao sam neke predmete tipa fizika, hemija, matematika... ali sve je to neophodno, tako da ne vjeruj svakom na rijec, ljudi ne zele da uce pa im je lakse kukati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 14:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 04 Sep 2011, 17:52
Postovi: 2
Hvala na svim odgovorima. A znate li mozda nesto slicno, neki dobri kursevi da postoje? A i cuo sam da na Akademiji Umjetnosti ima smjer za fotografiju, navodno su samo 5 primili ove godine ali nista ne mogu naci o tome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2011, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
@siki, koja si godina? Kako si ti zadovoljan sa tim smjerom?
Imas li dodira i sa konstrukcijom odjece? Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2011, 13:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Ja sam apsolvent, naravno da moram znati konstrukciju odjece. Zensku, musku, djeciju.. Najmanje dva predmeta su vezana za to. Profesori su potpuno ok, uvjek izlaze u susret i nemam nekog ruznog iskustva. Osim sto sam ja malo nemaran pa nisam sve to u roku i na vrijeme iako sam trebao i mogao. Tu su zanimljivi predmeti poput: Dizajin odjece, dizajin modnih detalja, planiranje u kreiranju kolekcija, konstrukcija uz pomoc racunara CAD/CAM ( Program se zove Optitex, vise o njemu imas OVDE ) mada je 3D prikaz predvidjen za master studije.

Ne znam sta vise da ti pisem, osim ako te nesto konkretno ne zanima, pitaj slobodno. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2011, 20:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 18:24
Postovi: 40
Има ли неко искуства са пријемним испитом? Колико знам полаже се математика и неки тест општег знања. Какви су задаци били, каква су остала питања?

Што се тиче студирања, каква су искуства?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs