banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jun 2012, 07:30 
Juce prodjoh pored fakulteta, ne izgleda nista bolje... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2012, 10:56 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jun 2012, 21:19
Postovi: 3
Na zaokruzivanje,super :D A dal je neozbiljno,pa...takav je prijemni i na saobracajnom u BG :D HVALA PUNO ;) ps a kako to izgleda? :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2012, 11:31 
Nekako zapusteno, a mozda mi se i samo ucinilo, na brzinu sam prosao...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2012, 11:39 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jun 2012, 21:19
Postovi: 3
Ako izgleda zapusteno kad na brzinu prodjes,kako li je onda kad zastanes o.O :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2012, 16:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
BSE je napisao:
matematika na zaokruzivanje? je li to test za prijem u 1. razred osnovne?
kako to neozbiljno zvuci

Tako nekako. Uglavnom tako je :)

tensSa je napisao:
Nekako zapusteno, a mozda mi se i samo ucinilo, na brzinu sam prosao...

Ne znam na koju si zgradu mislio, ona stara tamo gdje uprava je ostala ista, one supe su prepravljene u menzu, amfiteatri su kao renovirani. Inace ona stara zgrada, sada narandzasta je renovirana i unutra izgleda dosta dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2012, 01:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2012, 00:46
Postovi: 11
E ovako, slucajno sam se zadesio na ovom forumu, cackao sam nesto po netu, i morao sam se registrovati samo da objasnim neke stvari, samim tim sto sam isao 3god na taj fax :D
Malo kasnim, upis je prosao ali mozda bude nekoga zanimalo iz sl generacija :)
Sam prijemni je bio lak, do sad, nije se nista promenilo u zadatcima i bodovanju, samo su deca pocela izgleda da uce :D pa ih dosta ima sa dobrim prosekom, pa ih dosta i padne ispod linije, imam druga, odlican u srednjoj a nije prosao...Radi se 20 zadataka iz razlicitih oblasti matematike (osrednjih zadataka iz srednje teh skole), 4 ponudjena odgovora, 3 sa resenjima (od kojih je 1 tacno) i jedno je "ne znam" :D :D logicno moras da uradis zadatak i ako ti se resenje poklapa sa jednim od tri, onda ga zaokruzujes, ako ne, radis ponovo ili zaokruzis nasumice pa ako ubodes ubodes hehe
To da je lak, ispravka, nije, cak sta vise komplikovan je i tezak, profesori (cast izuzetcima) ima ih prgavih da Bog sacuva.... prve 2god 70% vezano za matematiku, sto preko fizike (Zoran Ćurguz...a jooooj :D ), mehanike, operacionih istrazivanja itd, tek u trecoj sleduju strucni predmeti...ko moze da zagreje stolicu na mesec-dva i da uci jedan predmet i ima klikere sto se racunice tice onda nece imati vecih problema ;)
Da se pojedini, ne svi (primer Zoran Ćurguz tj fizika) predmeti mogu kupiti, to stoji, ali naravno za tatine sinove koji imaju para i koji imaju veze. Tesko da ce i jedan profesor uzeti na ruke pare ;) ali ko nema para ili ne zeli da placa, za neke predmete ce morati da zagreje stolicu dok mu se dupe ne usija :D ...jedan sam od tih i zato sam obnovio drugu godinu, ne dam pare u inat hahaha :D ruku na srce ima i onih koji su dobri pa progledaju kroz prste u socijali ^_^
E sad, izgled...kakav je bio kada sam ja 2009 upisao a kakav je sad, razlika je ogromna...stara zgrada renovirana, podignuto jos 3 sprata, iznutra sve sredjeno, ucionice, kabineti, biblioteka...gde su supe i radionice bile sad je menza i to kakva, amfiteatri sredjeni (nove katedre, klupe, prozori, klima, proektori itd), zgrada studentske sluzbe...studentska je bolje organizovana,podeljena na godine, nova skriptarnica, kopirnica itd...sve u svemu, mozda s polja ne deluje nesto, ali su se potrudili da ga srede iznutra i jos ce biti ulagano u njega....toliko, valjda sam nesto uspeo da razjasnim, koga je zanimalo naravno ;))

_________________
bolje sam piti, neg' ne piti.....Šekspir valjda O.o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2012, 06:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
U mom selu ne postoji covjek koji nema diplomu ovog ili pavlovic privatnog fOksa, pametni ljudi, sta li je vec :) ...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2012, 23:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2012, 00:46
Postovi: 11
skeva je napisao:
U mom selu ne postoji covjek koji nema diplomu ovog ili pavlovic privatnog fOksa, pametni ljudi, sta li je vec :) ...


prodaju kravu i kupe diplomu :D a realno, svagde se diploma moze kupiti ;)

_________________
bolje sam piti, neg' ne piti.....Šekspir valjda O.o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs