banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jul 2013, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Spacedwarf je napisao:
Тај одсјек је највећа срамота нашег образовног система. Довољно ти је да погледаш оне цуре са прве године, да су тражили горе не би могли наћи, почев од тога како обучене свакодневно долазе, затим у оном бифеу сједе дневно по 5 сати, наћимбуре 15 пепељара опушака, а нема испита да не праве пушкице или журке да њих мимоиђе. Кад им повремено чујем разговоре деградирам се за годину дана моментално.
И такав кадар кад се ишколује треба да обликује следећих 30 и више генерација ? Да буде примјер некоме ? Па није ни чудо што нам друштво из дана у дан пропада, али не кривим ја њих, већ оне гузоње изнад. Запита ли се ико од њих да ли је то исправно?
Под обавезно направити бољу селекцију кадра за тај одсјек а на прву годину увести предмет морал и етика. Смањити број уписаних и пооштрити критерије студирања!


Ako te mama i tata nisu oblikovali nece ni profesor garant, znaci ti bi sad na sadasnjeg ili buduceg ucitelja, profesora prebacio to....da te profesor ustimava i odgoji i pravi cojka od tebe ...ma nemoj.

Vidim mjerilo ti je odjelo i izgled,pusenje, stvarno to su najjaci moralni i eticki kriteriji. Mora da si osaca i gornji dio, jel prosjek trojka ili i tu fali. :D

Ne opravdavam to, ali koji faks je bez puskica daj reci mi, eto i onaj cupo od Ajnstajna je krao, da mu nasa Mileva Marci neproracuna dobio bi nobela malo sutra.

A o kom moralu i o kojoj etici bi ti ....
Oces djeca da ti popravljaju i mjenjaju ljude,sistem i drustvo...covjece. Ti "guzonje iznad" samo spomenu, daj malo tu teziste i kritiku, ubodi tu slobodno malo dublje... :)
Pusti djecu. :roll:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2013, 21:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:54
Postovi: 455
Lokacija: Tu i tamo
Spacedwarf je napisao:
Тај одсјек је највећа срамота нашег образовног система. Довољно ти је да погледаш оне цуре са прве године, да су тражили горе не би могли наћи, почев од тога како обучене свакодневно долазе, затим у оном бифеу сједе дневно по 5 сати, наћимбуре 15 пепељара опушака, а нема испита да не праве пушкице или журке да њих мимоиђе. Кад им повремено чујем разговоре деградирам се за годину дана моментално.
И такав кадар кад се ишколује треба да обликује следећих 30 и више генерација ? Да буде примјер некоме ? Па није ни чудо што нам друштво из дана у дан пропада, али не кривим ја њих, већ оне гузоње изнад. Запита ли се ико од њих да ли је то исправно?
Под обавезно направити бољу селекцију кадра за тај одсјек а на прву годину увести предмет морал и етика. Смањити број уписаних и пооштрити критерије студирања!


Ajd ne buljezgari. Kakve su to cure s prve godine? Dodji malo u 216 pa pogledaj. Zakljucujes na osnovu 6 cura koji su non stop u bifeu. Daj molim teeeeeeeeeeeeee.
Bolje ti je pametuj na istoriji, na svom odsjeku. Tamo su vam 2-3 ispita u dan, i to kad profesor dodje. Ko vas skoluje? E da, asistenti.
Već pretpostavljam ko si, po stilu pametovanja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2013, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Spacedwarf je napisao:
Тај одсјек је највећа срамота нашег образовног система. Довољно ти је да погледаш оне цуре са прве године, да су тражили горе не би могли наћи, почев од тога како обучене свакодневно долазе, затим у оном бифеу сједе дневно по 5 сати, наћимбуре 15 пепељара опушака, а нема испита да не праве пушкице или журке да њих мимоиђе. Кад им повремено чујем разговоре деградирам се за годину дана моментално.
И такав кадар кад се ишколује треба да обликује следећих 30 и више генерација ? Да буде примјер некоме ? Па није ни чудо што нам друштво из дана у дан пропада, али не кривим ја њих, већ оне гузоње изнад. Запита ли се ико од њих да ли је то исправно?
Под обавезно направити бољу селекцију кадра за тај одсјек а на прву годину увести предмет морал и етика. Смањити број уписаних и пооштрити критерије студирања!



+1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2014, 20:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Mar 2014, 23:08
Postovi: 1
sa kojih se fakulteta moze prebacivati na psihologiju? i jel zna neko koliko minimalno bodova treba otprilike da se upadne na psihologiju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2014, 21:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:54
Postovi: 455
Lokacija: Tu i tamo
Izgubljena knjiga prof. N. Suzića, pod nazivom Hrestomatija, ispred merkatora, sa strane male stanice. Knjiga ima zig biblioteke Filozofskog fakulteta.
Mole se sve dobre duše koje možda nesto znaju da se jave na pp.
Eto, slijedi i nagrada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2014, 15:24 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2013, 19:41
Postovi: 2
Zanima me je li neko planira psihologiju? Ja sam prošle godine radila prijemni, i nisam prošla. Pokušaću isto ove godine. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2014, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Ja sam bio na sajtu, ali nema ništa pametno.
Treba mi onaj Informator i sve što se tiče upisa, koji dokumenti trebaju, prijemni od prošlih godina i to...ima li to iko i je li rano da Studentska to ima?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2014, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
haveaniceday je napisao:
Zanima me je li neko planira psihologiju? Ja sam prošle godine radila prijemni, i nisam prošla. Pokušaću isto ove godine. :D


8) 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2014, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Očigledno si ga ti upisao, a možeš meni nešto uraditi? :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2014, 19:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2010, 11:58
Postovi: 624
Lokacija: Константинопољ
eric_cartman je napisao:
Ja sam bio na sajtu, ali nema ništa pametno.
Treba mi onaj Informator i sve što se tiče upisa, koji dokumenti trebaju, prijemni od prošlih godina i to...ima li to iko i je li rano da Studentska to ima?

http://www.ffbl.edu.rs/
tu ti je informator.
od dokumenata originalna svjedocanstva, diploma i rodni list.
P.S: sta planiras upisivati ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2014, 19:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Još sam bio na sajtu i nisam uspio naći...hvala! :)

Tražim za neku rodbinu, ja studiram socijalni rad na FPN-u.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2014, 00:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2014, 00:14
Postovi: 1
Za istoriju kako sta...Ako se da nekom napisat ukratko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2014, 06:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
http://ff.unibl.org/index.php/studijski ... s/istorija

Ili odeš i kažeš: "Dobar dan", "Dobar dan"...interesuje me to i to.

Spoiler:
http://vukajlija.com/to-i-to

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2014, 21:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:54
Postovi: 455
Lokacija: Tu i tamo
Zna li ko lozinke za WIFI na FF?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 12:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Pozdrav ljudi,mogu li se igdje na internetu naci rezultati prijemnih na psihologiji zadnjih godina?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2015, 15:49 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Sep 2013, 15:27
Postovi: 7
Pozdrav uvaženoj gospodi :D, može li mi neko opisati prijemni iz psihologije, malo detaljnije i ima li kakvih posebnih uslova za upis?

_________________
Agree, smile, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2015, 21:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2015, 21:30
Postovi: 1
Heej! Vidim niko dugo nije pisao ovdje pa se nadam da ce nemo da mi pomognne i odgovori :-) :-P :-D
Zanima me da li se sa pedagogije moze prepisati na psihologiju krajem prve, pocetkom druge godine (naravno ako se prva godina ocisti ili dadne uslov)????? Jel ima neko slicnog iskustva samo da mi odg.jer od nekih sam cula da moze a od nekih da ne moze bez jakee veze????
:-P
Please help ^-^


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2015, 09:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
Tesko da moze bez jake stele !!!
Jedino ako bude slobodnih mjesta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2015, 23:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Okt 2015, 18:28
Postovi: 3
Cao ljudi. Ako neko ima mi odg.neka to sto prije uradi hitno mi je. E ovako u prvom roku sam polusala da upjsem medicinu al nisma uspjela jbga slaba podloga. U drugom roku sam upisala pedagogiju. Jako fin poziv al meni ne lezi i ne mogu da ucim to. E sad zanima me da li postoji ikakav nacin da se ja prebacim na medicinu??? Ili sada ili nakon prvog semestra ili ikako? Stvarno me to zanima i voljela bi da idem medicinu.
Ja sam vec spremila molbu da posaljem dekanu al jel ima neko da moze da mi odgovori bar od prilike?
Hvala unaprijed.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2015, 00:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
Upiši fizioterapiju na Apeironu, ima veze sa medicinom a možeš da se prebaciš vjerovatno kad hoćeš.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs