banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 86 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2016, 15:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2016, 20:43
Postovi: 7
Brale moj, prijemni za ovu god je vec bio. Konkurs je raspisan krajem februara, a sad krajem juna je objavljena i konacna rang lista. Nemaju oni tacno odredjen period u godini kad objavljuju konkurs. Moze biti bilo kad, a moze se desiti kao i prethodnih par godina da uopste i ne bude prijemnog. Sve u svemu jako neizvjesno.

E sad, suska se po coskovima kako ce biti nesto i sad u avgustu. Zna li neko nesto vise o tome??????


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 17:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2016, 20:43
Postovi: 7
Moraju li kadeti PA znati plivati? Nigdje u uslovima plivanje nije navedeno, niti ga je bilo na drilu, a sad kad je na sajtu objavljen poziv primljenim kadetima pise da ponesu i kupace gace/kostime :confused4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2016, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Mislim da ne trebaju, kod nas se neki lik udavio prije par godina, ono potonuo, mozda mu se moglo i pomoci al dok su se oni izdogovarali jel smiju ga vaditi ili ne i dok su nasli ko ce zaroniti i izvaditi ga proslo je...dugo. Nije za smijati se al bila dva policajca i dva dgs-ovca, prva tema je bila cija je nadleznost, nerijeseno, druga tema ima li uvidjaja u vodi, e to je potrajalo tek, onda su nasli nekog da ga vadi, niko nist nije gledao samo ga pokrili dekom. Nas kupace otjerali, sjedimo mi u kafani na ulazu na plazi i da crnjak bude kompletan pici hitna pod rotacijom i ode na drugu plazu :)
Od-do svemu sam svjedocio, ja ne znam kolika bi plata trebala biti da obucem tu uniformu glupana

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2016, 17:36 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Maj 2016, 20:43
Postovi: 7
Hvala ti na odg
Uh brate, jadan momak. Nzm sta vise da kazem, a da ne ogrijesim dusu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2016, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Morao sam to da napisem kad se pomenulo plivanje i policija, nek stoji da se procita
Sad ozbiljno, jel te nije sramota da nosis uniformu i pistolj a ne znas da plivas?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 15:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Dec 2016, 15:32
Postovi: 1
Zdravo. Zeleo bih da znam sta je sve na testovima motorickih sposobnosti sta se sve podrazumijeva pod tim i koliko sta treba da se uradi? Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 86 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs