banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 18:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 340 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Nov 2010, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ја не знам само како ови са приватних имају образа да конкуришу за стипендије и отимају хљеб некој биједи која живи у дому, која поштено учи и мучи се на државном... То вам је исто као кад би министар конкурисао за социјалну помоћ...
Срам вас било!!! :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2010, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
copy paste

------------------
October 29, 2010, 22:01:07 »
Quote
Ja sam jednom bila na ispitu na privatnom faxu, iz proste želje da vidim to čudo, pa me drugarica eto povela na kolokvij. Mogu samo reći da je mene bilo sramota kada sam vidjela šta se tamo radi...
Ljudi koji su vršnjaci mojih roditelja su vadili puškice iz džepova i rukava, prepisivali od mene (mene inače niko nije pitao ni imam li indeks, ni ko sam, ni otkud tu, nego su mi fino uručili test, pa sam ga ja radila), kuckali poruke, dovikivali se,... Ma svi vidovi prepisivanja koje ste ikad vidjeli počevši od OŠ pa do faxa - svi su bili primjenjivani na tom jednom ispitu koji inače spada u teže ispite 3. godine. Ko mi ne vjeruje, neka priušti sebi jedno takvo iskustvo polaganja ispita na privatnom faxu i tek onda će shvatiti zašto se frustriramo zbog toga što njima dozvoljavaju da budu u istom košu kao mi.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 00:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Nov 2010, 23:42
Postovi: 1
Ja sam na apeiron-u a bio sam i na dryavnom fakultetu.Apeiron jeste malo laksi nego ostali fakulteti ali po njegovom programu studenti mogu u toku jedne godine samo 3 puta izaci na svaki ispit i to 2 puta odmah poslije zavrsetka predavanja i jos jednom na kraju akademske godine u septembru i ako ne poloze u ta tri roka obnavljaju godinu.A posto predavanja za svaki predmet traju po 1 mjesec i odmah su oba roka u 14-20 dana poslije predavanja vrlo je zeznuto poloziti svaki ispit,dok na drzavnim ima se pravoizlaziti od 5-8 puta u toku godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 07:52 
ubica_mutanata je napisao:
Ja sam na apeiron-u a bio sam i na dryavnom fakultetu.Apeiron jeste malo laksi nego ostali fakulteti ali po njegovom programu studenti mogu u toku jedne godine samo 3 puta izaci na svaki ispit i to 2 puta odmah poslije zavrsetka predavanja i jos jednom na kraju akademske godine u septembru i ako ne poloze u ta tri roka obnavljaju godinu.A posto predavanja za svaki predmet traju po 1 mjesec i odmah su oba roka u 14-20 dana poslije predavanja vrlo je zeznuto poloziti svaki ispit,dok na drzavnim ima se pravoizlaziti od 5-8 puta u toku godine.



:lol: :lol: :lol: :lol: tri puta, daju vam 3 puta da mozete polagati jedan ispit... buahahahaha onaj ko ne polozi iz prve ispit na privatnom nek se ubije.. :lol: :lol:

predavanja za jedan predmet traju citav mjesec... citav mjesec jedan predmet... previse je to, ja mislim da oni to vama mogu reci i na jednom casu al uzimaju vam dragocjeno vrijeme, sram ih bilo :lol: :roll: o zemljo....


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Nov 2010, 14:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Nov 2010, 14:18
Postovi: 1
Većina negativnih mišljenja o Apeironu je, nažalost, tačna. Međutim, ima i tamo studenata koji zaista uče. Ne želim ovaj Univerzitet uzdizati do neba, samo ne mogu dozvoliti da se svi studenti Apeirona trpaju u isti koš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2010, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Onaj ko hoce da uci ne upisuje Apeiron.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2011, 13:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Sep 2010, 14:20
Postovi: 9
kako bilo da bilo, u ovoj banana državi da se zaposliš neće ti pomoć ni privatna ni državna diploma već kratko i jasno : ŠTELA I STRANAČKO UVLAČENJE U ONU STVAR....a što se tiče rasprave svako svoj faks hvali, kako ga je teško završiti...pa ako je tako, što ste ga upisivali....pozzz S.S.S


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Apr 2011, 20:54
Postovi: 2
jel ima ko šta studira laboratorijski inženjering na Apeironu, zanimaju me iskustva. hvala lijepa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
korisnik je napisao:
Onaj ko hoce da uci ne upisuje Apeiron.

Ovo što si ti napisao nema veze sa životom. Znam zato što je moj momak upisao pravo na Apeironu jer ne može ostaviti posao i ići na državni. Ovako radi i ide na predavanja na Apeiron. Naravno,ide zbog diplome, s tim da se on i trudi da nešto na tom kvazi fakultetu i nauči. I naravno, nije konkurisao za stipendiju jer ne može nekom uzeti stipendiju nekom kome stvarno treba. Iako je i sam digao kredit da plati godinu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
mrkvica je napisao:
Naravno,ide zbog diplome, s tim da se on i trudi da nešto na tom kvazi fakultetu i nauči.


Мало контрадикторно...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
јан_де je napisao:
mrkvica je napisao:
Naravno,ide zbog diplome, s tim da se on i trudi da nešto na tom kvazi fakultetu i nauči.


Мало контрадикторно...


Ne poznaješ situaciju pa ne možeš ni da sudiš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
:lol: Sta se trudi da nauci, ne mora ni ici na predavanja...
Pa svaki dan sam na kafi,s momcima koji su upisali to...odu iz dosade tamo da im se potpise profesor,da popiju kafu cisto da ubiju vrijeme.Koliko sam samo puta pitao koji si predmet polozio pa nisu znali ni naziv predmeta,doslovno kazu `nisam otvorio knjige samo sam se pojavio na ispitu`!

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2011, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Nisam pisala na temi sa namjerom da branim taj fakultet. Pa svi znamo kakvi su privatni fakulteti. Zna i on sam. I sam mi je pričao kakvo je to polaganje ispita. Ali za razliku od nekih koji upišu privatni pa se kroz njega samo prošetaju, malo je kod njega drugačija situacija. Imao je želju da upiše faks, nije imao dovoljno para da stanije u BL i da studira. A ima već siguran posao koji ne može ostaviti tek tako. E sad to što je on upisao Apeiron ne mjenja činjenicu da je željan znanja. Pa iako zna da će položiti ispit sjedne i uči jer ga to interesuje.
Možda vi to ne razumijete...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 08:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
mrkvica je napisao:
Naravno,ide zbog diplome, s tim da se on i trudi da nešto na tom kvazi fakultetu i nauči.


Sve si rekla. Taj fakultet se upisuje zbog diplome i kao sto si rekla, to nije fakultet nego kvazi fakultet.
Znam desetine ljudi koji su upisali taj faks i niko nije knjige otvorio.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
korisnik je napisao:
mrkvica je napisao:
Naravno,ide zbog diplome, s tim da se on i trudi da nešto na tom kvazi fakultetu i nauči.


Sve si rekla. Taj fakultet se upisuje zbog diplome i kao sto si rekla, to nije fakultet nego kvazi fakultet.
Znam desetine ljudi koji su upisali taj faks i niko nije knjige otvorio.

Kako god ti kažeš. Očito znaš bolje od mene, kao da si ga i završio....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
insp_CaLLahan je napisao:
:lol: Sta se trudi da nauci, ne mora ni ici na predavanja...
Pa svaki dan sam na kafi,s momcima koji su upisali to...odu iz dosade tamo da im se potpise profesor,da popiju kafu cisto da ubiju vrijeme.Koliko sam samo puta pitao koji si predmet polozio pa nisu znali ni naziv predmeta,doslovno kazu `nisam otvorio knjige samo sam se pojavio na ispitu`!


Ali to je stvarno istina, a ne karikiranje.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 08:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Korisnik, pročitaj malo bolje moje postove. Ja prva nikad ne bih išla ni na jedan privatni fakultet. Ja sam samo rekla da postoji ljudi koji ne mogu drugačije. Pa šta onda? Treba ih osuđivati što su upisali privatni?! Pa tebi ako će neko ukrasti posao, ukrašće ga i ovako i onako. Diploma se 'ladno kupi i na državnom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 13:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Okt 2010, 13:01
Postovi: 29
Ljudi nemoj te se varati i praviti neke razlike izmedju fakulteta, diploma nije bitna bitno je koliko znas a onaj ko je voljan naucice i na privatnom ako hoce, znam dosta ljudi koji su zavrsili privatne fakultet učeći i trudom i da u firmama kojim rade uopste se ne razlikuju od ljudi koji imaju drzavni faks cak u nekim stvarima su i bolji!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
saila je napisao:
Ljudi nemoj te se varati i praviti neke razlike izmedju fakulteta, diploma nije bitna bitno je koliko znas a onaj ko je voljan naucice i na privatnom ako hoce, znam dosta ljudi koji su zavrsili privatne fakultet učeći i trudom i da u firmama kojim rade uopste se ne razlikuju od ljudi koji imaju drzavni faks cak u nekim stvarima su i bolji!


Koja glupost. Kao prvo, na privatnim fakultetima se knjiga ne otvara, a kad bi bilo istinito to sto pricas, onda niko ne bi upisivao Harvard jer i na Aperionu moze nauciti to sto zeli.
U Americi postoje koledzi nesto tezi od Aperiona, Prometeja...ali te koledze niko ne sljivi ni pet posto.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2011, 14:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Okt 2010, 13:01
Postovi: 29
Nazalost sve sto sam rekao je istina jer da nsiam vidio zivi primejr ne bi ni rjec rekao, jer svako ko zavrsi fakultet bilo privatni ili drzavni veze nema u praksi i tu teoriju sto sa fakulteta donese pola zaboravi jer malo ko moze dobiti posao cim zavrsi faks, nazalost znam dosta ljudi koji rade sa privatnim fakultetima u raznim firmam i niko od njih nije u podredjenom polazaju cak ko se dobro pokaze postane cijenjen samo sto pojedinci nec da shvate.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 340 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs