banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Mar 2023, 12:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
<Enter_name> je napisao:
I kojeg si ti pola?


Džabe pitaš, neš jebat... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 12:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Jes ti neki opterećen seksom...
Mene više interesuje koja je on nijansa sive.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
@DStankovic
Druže, ti si u pravu ali u prethodnom postu sam napisao da je to stvar broja hromozoma.
Dakle govorimo o genetskim bolestima.
Takvi ljudi imaju izmijenjen broj i raspored hromozoma i to je bolest.
Klinefelterov sindrom, Turnerov sindrom.. to mi prvo pada na pamet, a ima hiljadu hromozomskih kombinacija.. nisu to "polovi".

@tatamata
Podsjeti ti mene na pjesmu "KPGS" Ramba Amadeusa u kojoj 70-ak puta ponavlja "kurac, pička, govno, sisa". xD
Da ne postavljam YT link, samo premotati pjesmu na 1:19 i tu počinje "refren".

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 12:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
https://twitter.com/andst7/status/1637214310471434241

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
tatamata je napisao:
pazi sad ovo sad, postoje kurac i picka.
Dakle, morao sam.. trebalo bi da je dobar timemark na linku: https://youtu.be/XA8XgPFCKfs?t=89

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Ubiće nas demokratija, i ljudska prava i slobode.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 15:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
The_new_Statesman je napisao:
GialloRosso je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Aktivisti-napadnuti-u-Banjaluci-ima-povrijedjenih/763744

Pitanje za novinare: Zasto i jedni i drugi nisu aktivisti jer se obe grupacije aktivno angazuju za svoje stavove?


Možda zato što ovi što se jebu u guzicu ne tuku druge i ne razbijaju im flaše o glave?


Zli jezici bi rekli da su mnogi (poput vec spomenutog Muhameda) vladari i mocnici u proslosti i sadasnjosti su bili homoseksualci. Pa nisu nista manje sjekli glave i razbijali lobanje od kolega heteroseksualaca.

Sta si ono htio reci?


Evo reći ću ti, samo ako skontam šta si htio ti da kažeš.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 20:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Vanji Stokic nema vise migranta i izlizane price o njima pa se sad bori za LGBT prava jel ? Nisam za nikakvo nasilje naravno nit mi je ovaj napad OK, klimci su ko nesto pokusalo,samo izazvali medisku paznju i dali im više na značaju al ajd...


Al ta žena/cura mi je max iritantna, sledeci korak od nje ocekujem odlazak kod Arnauta/Šiptara na Kosovo i borba za neka njihova prava itd.

Ako se bori za te neke ugrožene ili za manjine evo ima porodica 9+ pa i jedna porodica 10+ djece (lično sam ih upoznao) nadomak Kotor Varoša pa neka tako nekom pomogne...

Ili mozda ove manjine (višečlane porodice) nosu dovoljno IN ?

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Što s' ljubomoran na ženu?

Ona zna đe su pare.

Nisu kod ćuka lutalica na ulici, niti više kod PzD, a i migranti bježe od nas, sad je LGBT in.

Široko ti internet polje, ne moraš da je pratiš po mrežama i portalima, kad ti je iritantna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
munja.alex je napisao:
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.
Živ bio , koja je kafana? Znam da je ona Žiža bila sabirni prije par god...

Žiža? Kad? Khm... Ovaj... Ups :oops:







Bio jedared, gotov sam :Fade-color


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2023, 08:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Danchi je napisao:
Mislim da si pomješao pedere i ova transgender sranja. Slično je, ali nije isto. Puno je gore od toga.


Sve je to iz istog izvora i sve služi istom cilju i jednom kad krene, to je krešendo. Počne "stidljivo" sa "borbom za prava", te oni su manjina, ugrožavate manjinu, pustite ih neka žive svoj život itd, onda se to širi i širi, idu parade, tj. reklamiranje istog ponašanja, pa dođe do ovoga što imaš sad na zapadu, da se djeca već praktično zakonski otimaju od roditelja kako bi mogla da mijenjaju pol i prije 18. godine (granica ide sve niže i niže!), da djeci ove trans spodobe po vrtićima čitaju bajke i slični užasi. Uostalom imali ste sad ovaj probni balon sa Balenciaga kampanjom što je već besramna promocija pedofilije. A preduslovi za sve to što se dešava su "prava manjina" i njihove "šetnje ponosa", da se preformira svijest ljudi, svijest društva. Tj. da se ispira mozak.
Što se tiče "malog procenta ljudi" ni to nije tačno, a tim zapadnim "istraživanjima" ne treba vjerovati ništa, po tim istraživanjima nekad su gazirana pića bila "zdrava" a jaja "štetna", sve u skladu sa tim kako šta odgovara interesnim grupama koje su ih i naručile. Stari Rim je npr. bio duboko pervertirano društvo, ne znam ima li aristokrate da nije imao i muškog ljubavnika. Spartanci su u procesu odrastanja podsticali homoseksualne odnose među dječacima itd. Pogledajte šta se dešava po zatvorima, ljudi koji nisu pokazivali homoseksualno ponašanje, masovno se upuštaju u homoseksualne odnose, neko za pare, neko za drogu, neko zbog surogata za žene. To je jedna zaraza koja se sistematski širi, uostalom kao i druge vrste promiskuiteta, samo što je ovo stepen više, a najviši stepen je valjda pedofilija gdje kao što već rekoh, kucaju i na ta vrata, opipavaju jesmo li se već toliko odljudili da će nam i to proći. Bogu hvala, i ovaj narod na zapadu ih je žestoko napao. Mada, prateći društvene mreže generalno, od ruske invazije na Ukrajinu ljudi kao da su dobili neku kuraž i masovno prozivaju ove transdžendere i slične nesrećnike. Svijetu uvijek treba neka nesreća, da se probudi.

Tako da - možda jesmo u raznim problemima, možda smo jedna od najkorumpiranijih država sa pljačkaškim režimom, možda ima sto stvari, ali ipak nismo u svemu tako loši. Od svih većih gradova u regionu, jedino Banjaluka nije dopustila ovo i tako i treba. U korijenu to sasijecati, ne dati da se primi.

Ovdje moram još reći da ne podržavam nasilje niti ikakvo zlostavljanje nad ljudima za koje se zna da imaju takvo ponašanje, ali ga ne reklamiraju besramno kao ovi paraderi. U tom slučaju bi valjalo tući i one što varaju ženu, što se napiju pa tuku djecu... Dakle u školstvu, na radnom mjestu, u prodavnici... dužno poštovanje svakom jer niko nije savršen, svi imamo svoje nedostatke i strasti kojim smo podložni.
Ali ako izađe na ulicu da hoda gologoz pred ljudima i djecom, da promoviše i širi tu vrstu ponašanja, kao oni nesrećnici u BG naprimjer, e, to je već druga priča. To neće moći. Bukvalno stavi sebi pero u gaće u svoja 4 zida, pa paradiraj.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2023, 12:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
baki je napisao:
Vanji Stokic nema vise migranta i izlizane price o njima pa se sad bori za LGBT prava jel ? Nisam za nikakvo nasilje naravno nit mi je ovaj napad OK, klimci su ko nesto pokusalo,samo izazvali medisku paznju i dali im više na značaju al ajd...


Al ta žena/cura mi je max iritantna, sledeci korak od nje ocekujem odlazak kod Arnauta/Šiptara na Kosovo i borba za neka njihova prava itd.

Ako se bori za te neke ugrožene ili za manjine evo ima porodica 9+ pa i jedna porodica 10+ djece (lično sam ih upoznao) nadomak Kotor Varoša pa neka tako nekom pomogne...

Ili mozda ove manjine (višečlane porodice) nosu dovoljno IN ?


https://youtu.be/qxNX6ozCty8?t=68

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2023, 13:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ipak nisu medice, cvjecke i moralne vertikale

https://youtu.be/X9d-mqzX5xA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 09:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Majko mila koliko gluposti i "naucnika"koji sve o svemu znaju, cak i buducnost proricu. Evo ja zivim u Swe,na tom tamnom i zlom zapadu gdje se to sve "dozvolilo", imam 3 djece i ne mislim da je ovdje propast svijeta zbog toga sto imamo gej parade i sto je to sve normalizovano.

Da se razumijemo, i sam sam protiv svih vrsta razvrata i nemorala po ulici i na javnim mjestima, necu da mi djeca gledaju perverzije i golotinju, ali o tom sr i ne radi, iako mnogi ovdje hoce da "utrpaju" perverzije i pedofiliju u isti kos s homoseksualitetom i borbom za njihova prava.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 11:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Prepoznajte gluposti

https://kurier.at/chronik/wien/wiener-f ... /402356880


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
ERROR je napisao:
Majko mila koliko gluposti i "naucnika"koji sve o svemu znaju, cak i buducnost proricu. Evo ja zivim u Swe,na tom tamnom i zlom zapadu gdje se to sve "dozvolilo", imam 3 djece i ne mislim da je ovdje propast svijeta zbog toga sto imamo gej parade i sto je to sve normalizovano.

Da se razumijemo, i sam sam protiv svih vrsta razvrata i nemorala po ulici i na javnim mjestima, necu da mi djeca gledaju perverzije i golotinju, ali o tom sr i ne radi, iako mnogi ovdje hoce da "utrpaju" perverzije i pedofiliju u isti kos s homoseksualitetom i borbom za njihova prava.


Ako je to sve normalno i nije poremećaj, gej i lezbo parovi nek imaju sopstvenu djecu, bez uplitanja nekog sa strane. Mislim da ne može, jer priroda nije namjenila da se dve salame ili dva sendviča reprodukuju. Istina, ne može ni nemali broj hetero parova, ali ne zato što imaju pogrešne alatke.

Dalje, ako žele svoje mjesto pod suncem, treba da ga imaju, ali kao manjina. Znači, nek snimaju svoje filmove, muziku, itd, a ne da konstantno podmeću i guraju svoj ''poremećaj'' kao nešto sasvim normalno. Ja ne mogu da posmatram kao prirodno stanje gej i lezbo drpanja u filmovima, jer nemam pogrešan broj hromozoma niti genetski poremećaj. Koliko znam, čovjek ili žena kad su bolesni, tijelo i um im ne rade kako treba, liječe se. To što je LGBT lobi njihovu abnormalnost stavio u isti koš sa prirodnim stanjem, samo govori koliko su spremni daleko ići. Takodje, ako se nešto ne tretira kao bolest, onda se ne zna šta dovodi do poremećaja, niti se traže načini liječenja. Čovjek ima na desetine psihičkih bolesti, težih ili lakših, sve se pokušavaju liječiti, ublažiti, osim ako se radi o poremećaju seksualne orijentacije.. Interesantno. 8)

Na kraju, zamisli da sav biljni i životinjski svijet odluči da ide stopama LGBT populacije ? Napusti ono što je priroda ugradila u živi svijet, nema rodova, razmnožavanja, fotosinteze i tako dalje, i tako dalje. Gdje bi nas to odvelo ? Gdje nas vodi LGBT, koji će još malo postati važniji od ratova, bolesti i gladi u svijetu ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Ako već spominješ prirodu, ona je toliko raznolika da je fascinantno. Da li si ikada čuo npr za hermafrodite? Kakva bolest :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 20:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Ljudska rasa, ili sisari uopšteno, su hermafroditi?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Izgleda da jesu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2023, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
<Enter_name> je napisao:
Ljudska rasa, ili sisari uopšteno, su hermafroditi?


Gdje si ti to pročitao u moje 2 rečenice?

Moja konstatacija se odnosi na njegovo poimanje prirode.
A kakve veze nemogućnost arazmbozavanja ima sa gejevima? Ako si gej ne možeš postati otac ili majka? Tačno su vam glupe konstatacije i povezivanje prirode i LGBT populacije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs