banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
S obzirom da nam je divno sa postojećima, nemojte dogodine slučajno da glasate za npr Jeciku za prezidenta ili nekog anonimusa. Sa ovima nam je svijetla budućnost, zemlje 3. svijeta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Jeci nece staviti za kandidata iako je najnormalnija i ima velike šanse da pobijedi. Šarović će za člana predsjedništva za kojeg ni u ludilu ne bi glasao, a za predsjednika RS Nešić ili Borenović što je još gora opcija.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
munja.alex je napisao:
S obzirom da nam je divno sa postojećima, nemojte dogodine slučajno da glasate za npr Jeciku za prezidenta ili nekog anonimusa. Sa ovima nam je svijetla budućnost, zemlje 3. svijeta.
Jecika za prezidenta povlaci sa sobom na vlast Draska i 50+ levata najvece vrste, vjerovatno jos gorih levata od ovih iz SNSDa.

Svijetla buducnost zemlje 3.svijeta nam je zagarantovana + vise cemo se prifurati UK (jer je Jecika njihov ucenik i to je jedina moja zamjerka prema njoj), te samim tim, na ovaj, ili onaj nacin, prije ili kasnije, jos vise najebati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Samo neka tvoj snsd padne, ovdje ionako nikad nece biti bolje ko god dosao.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Pokazao je svoju nezrelost jer je znao ili morao znati kako će to oni koji ionako vjeruju u razne teorije zavjera protumačiti. Naravno da je toliki narod prije ubio industrijski kisik nego korona tj. obična gripa...lik ima što bi rekli Englezi "cult following" i malo ko među njima rezonira kako treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
vojopd je napisao:
Samo neka tvoj snsd padne, ovdje ionako nikad nece biti bolje ko god dosao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tu se slazemo... bolje nece biti sigurno. Cak i da bude "malo gore", pozdravio bih promjene.. smao nek se nesto desava i da razbijes standardne uhodane ekipe (kontajuci da se novi levati nece bas odmah snaci i organizovati, smamim tim.. postoji sansa da ce manjim intenzitetom krasti) , medjutim... mene je strah da ne bude "puno gore"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Ja kažem dajmo šansu u parlamentu nekoj opciji kao što je na lokalnim izborima bila ona Pokret za BL sa ljudima koje znam...ne mora to biti PDP sa Borenovićem i frljom promašenima, iako za Jelenu bih glasao umjesto Viškovića ili Željke. Sds treba da ode u istoriju sa svojim promašajima od kojih je Mirko zadnji u nizu koji će se nastaviti. Ne vidim ikog sposobnijeg od nje, pogotovo ove karikature Višković, Cvijanović, Borenović, Šarović....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
munja.alex je napisao:
Ja kažem dajmo šansu u parlamentu nekoj opciji kao što je na lokalnim izborima bila ona Pokret za BL sa ljudima koje znam...ne mora to biti PDP sa Borenovićem i frljom promašenima, iako za Jelenu bih glasao umjesto Viškovića ili Željke. Sds treba da ode u istoriju sa svojim promašajima od kojih je Mirko zadnji u nizu koji će se nastaviti. Ne vidim ikog sposobnijeg od nje, pogotovo ove karikature Višković, Cvijanović, Borenović, Šarović....
Slazem se.. samo sto se takav pokret jos nije pojavio u RS. Sasa Lazic je ok za Skupstinu grada, ali ne za vise od toga.

Meni licno, najbolju "novu" pricu ima Milko Grmusa, koji je bio GS PDPa, pa dao ostavku, ali mislim da je i dalje u PDPu.

Npr. kad bi on poceo. organizovati neki pokret, sa ljudima slicnim sebi.. to. bi vec mozda moglo liciti na nesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
wizzy_bl je napisao:
Ma i to me puno ne dotice, ali najvise sto me je zainteresovalo (a mislim da je vecina ljudi kliknula na to isto) jeste da sam procitao da su pacijenti lijeceni sa necim sto nije predvidjeno da bude lijek.. sad vidim da to nema veze sa vezom i da su lijeceni sa kiseonikom koji jeste presvidjen za medicinsku upotrebu, e sad..sto nisu izganjali. sve papire i ostalo, to me bas puno ne interesuje.

Drasko, to nije rekao na presu, ali se lako prenese na pogresan nacin i ode sve u *urac.Morao je ovo iznijeti na jos precizniju nacin, jer ljudi bas ne slusaju sta im se kaze, vec sta oni skontaju.
Видим да знаш да су пацијенти лијечени са медицинским кисеоником, па можеш ли са нама подијелити одакле ти тај податак, јел то негдје потврђено неким документом?
Пропустио сам...

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Od svih tih koji pominjete popularniji je Vukan duplo.

_зока je napisao:
Čini mi se da su gluplji ovi koji vjeruju u priču da se pacijentima stvarno daje tehnički kiseonik nego ovi što tvrde da se sve radi legalno i po ps-u.


Da li bi te ovo stvarno iznenadilo poslije afere sa pelenama i ko zna još koliko njih?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
45 минута Тужилаштва, чекамо, јер што један форумаш рече, ако нису осуђени онда је све уреду.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... eed_mobile

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 09:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 769
ssaassaa je napisao:
Jeci nece staviti za kandidata iako je najnormalnija i ima velike šanse da pobijedi. Šarović će za člana predsjedništva za kojeg ni u ludilu ne bi glasao, a za predsjednika RS Nešić ili Borenović što je još gora opcija.
SDS nema koga kandidovati ni za RS ni za Predsjednistvo, ako jednocelijski organizam Sarovic bude za Predsjednistvo Dodik ce ih izgaziti na izborima

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 10:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Najjači je ovaj, "O" je "O" i nema razlike: https://www.klix.ba/vijesti/bih/poslani ... /210925010

To je ravno izjavi H2O je H2O, nebitno je li voda destilovana, iz česme, iz Vrbasa, iz Dunava, iz mora.....

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
staklo je napisao:
ssaassaa je napisao:
Jeci nece staviti za kandidata iako je najnormalnija i ima velike šanse da pobijedi. Šarović će za člana predsjedništva za kojeg ni u ludilu ne bi glasao, a za predsjednika RS Nešić ili Borenović što je još gora opcija.
SDS nema koga kandidovati ni za RS ni za Predsjednistvo, ako jednocelijski organizam Sarovic bude za Predsjednistvo Dodik ce ih izgaziti na izborima

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk


Ima Miličević iz Teslića. On će za predsjedništvo, a Jelena za predsjednika. To je najrealnije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 11:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Moj stari je bio gore na kiseoniku skoro mjesec dana, nekako se izvukao. Stariji covjek.
Da je udisao industrijski ne bi bas toliko sastavio.

Drasko je whore attention i idiot.
Umjesto da se drzao toga da ta firma nije registrovana za promet i to forsirao, balo skocio pred kamere i laprdao ono sa cim ce privuci najvise paznje, namjerno izazivajuci paniku. A nasoj neukoj svjetini mozes prodati sve, kao sto vidimo u ovih 25 godina.

Mali ima sve predispozicije da postane novi Mile.

A Antonic je idiot na kvadrat, ono majka rijetko radja.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 11:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Моријентес je napisao:
Ima Miličević iz Teslića. On će za predsjedništvo, a Jelena za predsjednika. To je najrealnije.


Realnija je gore već pominjana opcija: Šarović za predsjedništvo, Borenović i Nešić za pedsjednika i mandatara.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Pa ne znam baš. Valjda će prije toga provesti neko istraživanje da se vidi ko ima najviše šansi, a tu bi se pokazalo da ta trojica nemaju velike simpatije kod opozicionih glasača.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ako to bude, SNSD može odmah da prestane sa kampanjom i uživa.
Opozicija već kasni u nekim stvarima. Zašto Jelena nije postala menadžer grada ili šta već je Draško najavio pred izbore. Ok, najava zbog onog vaganja ko će biti kandidat. A zašto nije, pa moguće da bi skrenula dio pažnje sa Draška. Ili ako ovakav hirovit krene nizbrdo, da imaju nekoga ko je tu čist. Za rezervu. I dalje mi nije jasno zašto nisu iskoristili BL da skupe tu ozbiljniji tim. Već je skoro godina dana prošlo, a Draško kao lipicaner skakuće sa teme na temu. Kampanja 24/7.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Rider on the storm je napisao:
Najjači je ovaj, "O" je "O" i nema razlike: https://www.klix.ba/vijesti/bih/poslani ... /210925010

To je ravno izjavi H2O je H2O, nebitno je li voda destilovana, iz česme, iz Vrbasa, iz Dunava, iz mora.....
Degenerik sa mekanim nasipima, šta reći..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
_зока je napisao:
Моријентес je napisao:
Ima Miličević iz Teslića. On će za predsjedništvo, a Jelena za predsjednika. To je najrealnije.


Realnija je gore već pominjana opcija: Šarović za predsjedništvo, Borenović i Nešić za pedsjednika i mandatara.
Mogu se onda pozdraviti sa glasovima, radije ću onda za Sulejmana ladičara podpredsjednika glasati.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs