banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Okt 2021, 10:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Nije novo, ali nije ni ništa manje žalosno zbog toga...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2021, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Mislio sam na ovo sto su Rocker i Nova spomenuli, ti si uletila sa porukom dok sam kucao.

A to o cemu pises je standard za sve partije.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2021, 13:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Aaa, ma no sikiriki.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2021, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Нова Варош je napisao:
То су сви чули :D

Ђајић је аутоголчина снсд-а.
Лик је можда и добар доктор, али за политику курац тешки.
Па једва саставља иоле нормалну реченицу, за њега је Вишковић измислио свијет изражавања.


Ja i nisam baš čuo te priče, ali da je autogolčina, djeluje da jeste. Kratak pregled Youtube-a "dr Vlado Đajić" otkriva da im donosi ogroman broj "dislike"-ova.

Evo ovo se ne viđa skoro nikad na cijelom Jutjubetu:

https://www.youtube.com/watch?v=0hf9BICNmrA

Odnos fantastičnih 0:15 :) Sad kontam, ubrzo će leći neki klik pa neće više biti 0 lajkeva :D , ali neće promijeniti ništa.

Ko misli da su klikovi i lajkovi neozbiljan parametar, neka se sjeti kako je Stanivuković dobio kampanju, pa velikim dijelom upravo klikovima i lajkovima, internet-fejsbuk kampanjom...

Spoiler:
Naletih sad na jedan svjež video, i to pravo sa Draškovog kanala. Uzeli Đajićevu izjavu o kiseoniku u vrijeme Jugoslavije valjda? i "boldovali" njen dio tako da ispadne maksimalno kompromitujuće. Svaki dan nabaci nešto novo, naučio je zanat dobro, izgleda. Kamen po kamen, palača, uzme aferu, podijeli na dijelove i stalno "hrani" javni prostor. Ili ima neki tim sa strane koji mu to priprema. Ali efekat definitivno ostvaruje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2021, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Rivaldinho je napisao:
Naletih sad na jedan svjež video, i to pravo sa Draškovog kanala. Uzeli Đajićevu izjavu o kiseoniku u vrijeme Jugoslavije valjda? i "boldovali" njen dio tako da ispadne maksimalno kompromitujuće. Svaki dan nabaci nešto novo, naučio je zanat dobro, izgleda. Kamen po kamen, palača, uzme aferu, podijeli na dijelove i stalno "hrani" javni prostor. Ili ima neki tim sa strane koji mu to priprema. Ali efekat definitivno ostvaruje.


Nije uopšte priča o Jugoslaviji, objavio sam na prošloj stranici link do čitavog snimka.

Моријентес je napisao:
https://www.facebook.com/281285105639550/posts/1284897068611677/

00:53

Đajić izjavljuje da je korišten kiseonik koji nije medicinski.
Išlo uživo za dnevnik pa nisu mogli cenzurisati.


Video prilog je isto veče obrisan sa zvaničnog yt kanala RTRS-a, juče objavljen i na fb stranici SNSD, kao demant Draškovim izjavama o aferi. Kad su skontali šta je Đajić rekao obrisali ga i sa facebook-a. :lol:

Šta kaže Tabako bot, gotova je afera kad je Višković rekao da je gotova. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2021, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
E moj Morijentes pa vama bl bolje bilo da jeste. Rekao bih po onom skup juce da vam je afera vise odnijela nego donijela. Dali ste i Viskovicu priliku da vam odrzi slovo a fino vam je Vaskovic ponudio izlaz da se bacite na fakture a ne na trovanje:.

Da kiseonik ne valja vjerujem da ni onaj Zolak ne bi cekao 2021. godinu da je pokrene ili bi se sve sa Draskom i kamerama prvi dan nacrtao na UKC kako uzima uzorke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
Nije medicinski, pa evo i Đajić priznao. I do danas ga niko nije demantovao iz njegove stranke.

Druga stvar, kako je moguće da firma za uvoz gasa opet vidi do nekog Čađe, Škrbića, Zeljkovića... ima li išta da niste poklopili u ovoj državi.

Otkud ovolika smrtnost od korone?
Crna Gora - 132 969 zaraženih, 1934 umrlih, 1,46 %
Republika Srpska - 76 211 zaraženih, 4379 umrlih, 5,61%

Šesto samoubistvo na UKC jutros u par mjeseci. Šta se još treba desiti da našmrkani podnese ostavku?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Ta bolnica je izgrađena na mjestu gdje su se sadile paprike. Mnogo ljudi je umrlo na tom polju pri teškim uslovima rada i sada njihovi duhovi tumaraju bolničkim hodnicama i traže psihički labilne pacijente i proganjanju ih lošim ajvarom. Ovo je istina, nije krivo rukovodstvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 12:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Моријентес je napisao:
Druga stvar, kako je moguće da firma za uvoz gasa opet vidi do nekog Čađe, Škrbića, Zeljkovića... ima li išta da niste poklopili u ovoj državi.

Čađo je bio direktor te firme i prije politike, i firma nije njegova nego italijanska. Nekad je bila dio sarajevskog Tehnogasa.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 12:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Моријентес je napisao:
Nije medicinski, pa evo i Đajić priznao. I do danas ga niko nije demantovao iz njegove stranke.

Druga stvar, kako je moguće da firma za uvoz gasa opet vidi do nekog Čađe, Škrbića, Zeljkovića... ima li išta da niste poklopili u ovoj državi.

Otkud ovolika smrtnost od korone?
Crna Gora - 132 969 zaraženih, 1934 umrlih, 1,46 %
Republika Srpska - 76 211 zaraženih, 4379 umrlih, 5,61%

Šesto samoubistvo na UKC jutros u par mjeseci. Šta se još treba desiti da našmrkani podnese ostavku?



Danas 27 mrtvih.

Mi smo toliko iznad bilo kog prosjeka, da ćemo kad se sve završi biti slučaj za proučavanje.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
_зока je napisao:
Моријентес je napisao:
Druga stvar, kako je moguće da firma za uvoz gasa opet vidi do nekog Čađe, Škrbića, Zeljkovića... ima li išta da niste poklopili u ovoj državi.

Čađo je bio direktor te firme i prije politike, i firma nije njegova nego italijanska. Nekad je bila dio sarajevskog Tehnogasa.

Istine radi,Čađo je postao direktor u vrijeme kad je skupa sa Dodikom bio u Savezu Komunista,kasnije u Reformistama tako da ga je politika itekako ustoličila na tu funkciju.....usput,direktor Trnskog Tehnogasa je postao sa završenim pravnim fakultetom.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Macr0 je napisao:
Ta bolnica je izgrađena na mjestu gdje su se sadile paprike. Mnogo ljudi je umrlo na tom polju pri teškim uslovima rada i sada njihovi duhovi tumaraju bolničkim hodnicama i traže psihički labilne pacijente i proganjanju ih lošim ajvarom. Ovo je istina, nije krivo rukovodstvo.
Ето човјек све разјаснио, само будале могу тражити оставку Ђајића поред свега овога.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2021, 18:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Čiča iz Rogače je napisao:
Istine radi,Čađo je postao direktor u vrijeme kad je skupa sa Dodikom bio u Savezu Komunista


Koji direktor iz tog doba nije?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 08:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
munja.alex je napisao:
mimikrija je napisao:
Zato skinuše s anezavisnih...on il da se vrati na neurologiju ili...ne znam samo da on se bavi politikom ..ne ide, znam da voli ljude i svima hoće pomoći al nije na nivou

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk
Jeste, voli ljude toliko da svima prepisuje tilt test, i kome treba i kome ne.


Tilu Lilu test :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 09:24 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Taj test bi bio veoma popularan.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Citiraj:

BANJALUKA - Direktor agencije za lijekove i medicinska sredstva BiH Aleksandar Zolak saopštio je da je dobio informaciju od kompanija "Messer" može da dostavi pet cisterni medicinskog kiseonika, kao i kiseonik u medicinskim bocama.

"Upravo sam dobio informaciju da je tema nabavke medicinskog kiseonika, povodom koje sam zadnjih dana obavio mnogobrojne razgovore, dobila jedan potencijalni epilog. Naime, predstavnik kompanije "Messer" me je obavijestio da su u mogućnosti da organizuju dostavu 5 cisterni (jedna cisterna je kapaciteta cca 23 tone) medicinskog kiseonika sedmično, plus jedan kamion medicinskog kiseonika u medicinskim bocama (prvih 150 boca bi bile date na revers, jer je evidentno da u Republici Srpskoj nema dovoljno medicinskih boca, ako ih i ima uopšte)", navodi se u saopštenju Zolaka.

Kako se dodaje, navedene količine bi se uvozile iz Republike Hrvatske, te potom isporučivale u Banjaluku.

"Uzimajući u obzir da je Ministarstvo zdravlja Republike Srpske izračunalo da su sedmične potrebe zdravstvenih ustanova Republike Srpske oko 120 tona, može se izvući zaključak da su potrebne količine medicinskog kiseonika obezbijeđene i dostupne", dodaje se u saopštenju.

Takođe, Zolak dodaje da je predstavnika kompanije "Messer" zamolio da ovu informaciju proslijedi i ministru zdravlja Alenu Šeraniću, da bi on preduzeo potrebne radnje iz nadležnosti Ministarstva na čijem je čelu.


Znači Messer ima dozvolu za uvoz i distribuciju?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 11:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
To bi Čvarkov iz Tužilaštva i Torbica iz Suda trebali da daju mišljenje, da li je sve po zakonu. Biće dogodine, u Decembru, dok se formira vlast....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
O kru te evo i retardi iz buke otkrili amer'ku:
https://www.6yka.com/novosti/medicinski ... u-agencije

Mora da imaju špijuna koji im prenosi šta se piše na forumu :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Ahahah...istina što rekoh..neko se pravi glup ili bezobrazan.Ja direktor Agencije za lijekove čitam članke o velikoj potrošnji kiseonika u bolničkim ustanovama za vrijeme od početka pandemije,tj godinu i po a ne znam ko dobavlja taj kiseonik bolnicama i u RS i u BiH.

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2021, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Meni ovaj Zolak izgleda PR kompanije MESSER. Cuj to, on dobio informacije da mogu isporucivati 5 cisterni sedmicno i jos ce im obezbjediti 150 povratnih boca. Samim tim, gura ih u poziciju monopoliste. Smijesno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs