banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2019, 00:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
150 000 pregleda za 1 dan.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lc60TUf7hIY[/youtube]


Dejan Kostic Dela, vodja navijaca Borca i privatni batinas Vice Zeljkovica, Dodikovog kuma se izivljava nad jedva punoljetnim momkom u WCu kafica u Banja Luci.

Od oca hronicnog alkoholicara sa Starcevice i majke sumnjivog morala bolje nije moglo ispasti - rok trajanja ovakvih koji odradjuju prljave poslove za vlast je vrlo kratak, nijedan ne dozivi starost. Postavlja se pitanje koliko samovolje ce mu biti dopusteno do tada.


Citiraj:
Republikom Srpskom kruži video na kojem se vidi kako Dejan Kostić Dela, lažni šef “Lešinara”, šamara konabara u kafeu “Armando”.

Za to je zaradio samo prekršajnu prijavu.

Sve se desilo 23. aprila oko 19 časova, kada je osumnjičeni ušao u kafić.
Policijska uprava Banjaluka saopštila je da je D. K. uručen prekršajni nalog zbog tuče.

– Policiji je prijavljeno da je 23. aprila oko 19 časova narušen red i mir u ugostiteljskom objektu na Bulevaru Stepe Stepanovića u Banjaluci. Po dolasku patrole zatečen je povrijeđen muškarac, a utvrđeno je da mu je povrede nanio D. K. Žrtva nije tražila krivično gonjenje osumnjičenog, pa je prekršajno kažnjen – rekli su u policiji za "Glas Srpske".
Nisu rekli zašto ga policija nije, po službenoj dužnosti, krivično gonila.

Video klip koji objavljujem od sinoć se dijeli preko svih aplikacija, uz propratni tekst, koji objavljujem u cijelosti: “Banjalučki presuđeni kriminalac, lažni vođa navijača Borca, Dejan Kostić Dela, 23. aprila napao je M. M. ispred kafića Armando, momak se uz pomoć druga odbranio, a nakon dolaska policije Kostiću je uručena samo prekršajna prijava, iako je, ponavljam, osuđivani kriminalac, robijao 5 godina za pokušaj ubistva.

Dan nakon toga, kivan na svoj neuspjeli napad, u istom kafiću stjerao je konobara u wc i brutalnim maltretiranjem, šamaranjem i davljenjem, tjerao ga da priča kako je i pi.ka i kako su ti momci pi.ke i da su dobili batina od njega. Na kraju snimka se snimio i sam, i poslao ga brojnim drugovima kako bi svi mislili da je on najjači, a zapravo se vidi da nije baš pametan sa tim potezom, jer je tako snimak dospio u javnost. Policijo, vlasti Republike Srpske, uhapsite ga odmah i osudite, ako on stvarno nije vaš čovjek... Nastaviće se”!

Ovaj apel policiji je apsurdan, jer upravo ga oni štite. Potvrđuje to i tekst, koji je objavio portal Srpskacafe, a prenosim ga u cijelosti. Da je drugačije, Nasilnik bi poodavno bio u zatvoru, a snimak koji se pojavio samo je mikron njegovog nasilničkog dejstvovanja!

Srpskacafe: Uhapšeni provalnici u “Hidroinženjenring”! Ukrali sef, odao ih DNK! (27.06.2016.)

Dejan Kostić (26) i Aleksandar Vasojević Cober (37) iz Banjaluke uhapšeni su zbog sumnje da su provalil u firmu “Hidroinženjering” iz koje su ukrali sef sa 12.000 maraka.


Provala se dogodila u noći između 8. i 9. avgusta prošle godine u banjalučkom naselju Rebrovac. Provalnici su čekali vikend kada firma nije radila, a potom su se popeli na palete koje su stajale u skladištu pored firme, razbili prozor i ušli u objekat.

Unutra su pronašli dva sefa i to veći, koji su obili i ukrali novac, dok su manji sef odnijeli sa sobom.

– Istragom je utvrđeno da su provalu izvršili D. K. i A. V. iz Banjaluke, koji su lišeni slobode i protiv njih će biti podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu – rekao je načelnik Sektora kriminalističke policije CJB Banjaluka Darko Novković.

Nezvanično saznajemo da su osumnjičeni priznali provalu i to nakon što su istražioci utvrdili da se njihov DNK poklapa sa biološkim tragovima pronađenim na mjestu provale.

U policiji navode da su obojica od ranije poznati policiji kao višestruki prestupnici. To se posebno odnosi na Kostića koji je u društvu sa Slavišom Ćulumom učestvovao u više pucnjava i drugih teških krivičnih po Banjaluci. U jednoj od tih pucnjava u aprilu 2010. godine ubijen je Slavišin brat Nedeljko Ćulum (19). Za učešće u toj pucnjavi Kostić je osuđen na pet godina zatvora. Više puta je osuđivan i zbog pljački i drugih krivičnih djela


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 09:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ica/535733

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 09:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Vjerujte da bi jeo na slamku da se mojem bratu ili rodjaku ovako desilo , ebo mu Lukac mamu maminu ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Evo,vjerujemo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Koje mazanje ociju sa ovim da je uhapsen.. ma bravo za mup...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 09:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Pošteni Srda je napisao:
Evo,vjerujemo.

Ja sam se uplašio, a nisam ništa uradio...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
kristijan borik je napisao:
Vjerujte da bi jeo na slamku da se mojem bratu ili rodjaku ovako desilo , ebo mu Lukac mamu maminu ...


jest ti i jos par takvih po komentarima na portalima bi mu pokazali :lol:

lik postrojava policiju i puno jebenije face i politicare al eto nadje se vas par mudonja il kad kazu sto mu momak nije uzvratio vec samo stoji vjrv zato sto bi sutradan zadesno plutao po vrbasu :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Vama je to normalno sto je tako ? Znam konobara i normalno da je uzvratio da bi gore prosao , al da je to normalno i jos se pojedinci smiju pa ljudi gdje smo mi ?!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Samo neko mentalno ograničen može podržavati takve kretene.

Kad tad će i on dobiti svoj metak kao i svi njemu slični. Po zasluzi.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
https://slobodanvaskovic.blogspot.com/2 ... varna.html

Jos jedan snimak


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Oba momka su sa Starčevice. Poznajem ih imenom i prezimenom.



Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:53 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
jest ti i jos par takvih po komentarima na portalima bi mu pokazali :lol:

lik postrojava policiju i puno jebenije face i politicare


Joj ove dječije Lešinarske priče.Koga je taj majmun ikad postrojio?Pa ima li iko u toj grupi stariji od 15 godina


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Tuče li ovaj Dela ikog osim djece?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
koga je ikad postrojio? ahahahaha u kom gradu ti zivis? lik hoda uz pratnju policije i radi sve ovo sto radi, raspitaj se s kim je dolazio u kafic i sacekivao sve ove momke koji su za sve vas ovde mudonje i to su vise puta dokazali ;)

koliko lokala i kafica je "ispraznio" za gazdu vicu da bi poslije tu nicale kladionice?

bitno je srati ovde ja bi ovo ja bi ono,da je meni ovako uradio ja bi ga ovo ono

doce nasih 5 minuta uskoro :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kada ode u Njemačku?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ovaj bale je garant posao tatu pa ispao ovakav, daj banujte govno da se ne nerviramo bez veze

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Ko ste to vi koji čekate svojih pet minuta?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Vjerovatno oni koji u grupi od deset napadnu klinca sa šalom, a kada se pojavi neko "zajeban" onda čekaju i čekaju... svojih pet minuta

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Philby je napisao:
Ko ste to vi koji čekate svojih pet minuta?

To i mene zanima

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Ja ne znam jel vi stvarno mislite da je doticnom jedini zadatak da samara klince po gradu? Pa se kacite sad oko toga.. jel i porse dodje od toga?
Ali eto ako vam je fora prozivati te momke iz grupe jer nisu u kriminalu i nemaju nikakva ledja da mu se suprotstave onda izvolite.. ocigledno ne posmatrate dublje samu pricu..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs