banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 05:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jul 2019, 11:47 
Umetnik je napisao:
Milan je napisao:
ali feministi :lol:

Баш, тај дио нисам ни читао, прескочио :lol:

krenuo nabrajati pa ga ponijelo..


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
bolno nedostaju biciklisti i alpinisti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 12:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
I saksofonisti i harfisti.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 13:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ima zato Bubi flautista...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
wtf

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Али Бруби није политичар...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2019, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Само се ви зајебавајте, али то је тако. Драго ми је да сам вас насмејао. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2019, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па то и јесте тако, нико не спори и не треба

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2019, 16:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Je l se to sad vrćamo na tribine?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2019, 17:29 
Koje jebene trkbine...jebes borac, hrpa uhljeba


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jul 2019, 16:28 
Citiraj:
Bivši vođa navijača Fudbalskog kluba Borac Dejan Kostić Dela može slobodno šetati Republikom Srpskom, jer je Osnovni sud u Banjaluci zaboravio da obavijesti Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske da su za njim raspisali potjernicu, otkriva Srpskainfo.

Ovakav skandal još nije zabilježen u pravosuđu, a naš izvor iz policije kaže da se Kostić slobodno može vratiti u Banjaluku, jer ga policajci neće uhapsiti pošto nemaju potvrdu da je za njim raspisana potjernica.

Podsjetimo, iz Osnovnog suda su nedavno za Srpskainfo potvrdili da su još 24. juna raspisali centralnu potjernicu za Delom.

Kostić je prvo bio uhapšen zbog nasilničkog ponašanja, jer se snimao dok je tukao i maltretirao mladiće u Banjaluci i tada mu je određen jednomjesečni pritvor.

Nakon isteke tog perioda, banjalučko tužilaštvo je tražilo da mu se opet produži pritvor, ali je sudija Osnovnog suda to odbio i Dela je pušten na slobodu. Tužilaštvo se žalilo na ovu odluku Okružnom sudu u Banjaluci koje je to prihvatilo i ponovo mu odredilo pritvor. Međutim, kada su došli da mu uruče rješenje o pritvoru, nisu ga pronašli jer je u međuvremenu pobjegao.

U Osnovnom sudu su rekli da su zbog toga raspisali centralnu potjernicu za njim, ali prema našim informacijama, ta potjernica ništa ne znači jer ni poslije tri sedmice nisu obavijestili MUP Republike Srpske o tome, što im je bilo dužnost.

Da su za Delom nema potjernice juče su nam potvrdili u MUP Srpske.

“Uvidom u naše evidencije utvrdili smo da za Dejanom Kostićem nema međunarodne potjernice, niti je MUP RS dobio naredbu suda da se za ovim licem raspiše centralna potjernica” – rekla je za Srpskinfo portparol MUP Mirna Miljanović.

Ona nam je pojasnila da centralnu potjernicu raspisuje MUP RS, ali po naredbi nadležnog suda.

Na naše pitanje da li će policajci uhapsiti Kostića ako ga primijeti na ulici, Miljanoviće je pojasnila da je raspisivanje potjernice zakonski preduslov za postupanje policijskih službenika.

Naši sagovornici su pojasnili da ne pamte da se desio ovakav slučaj, jer je neshvatljiv postupak Osnovnog suda u Banjaluci, da ne obavijeste Ministarstvo unutrašnjih poslova o potjernici.

“Centralna potjernica znači da se za njim traga na području Republike Srpske. Međutim, ako MUP nije obaviješten o tome, postavlja se logično pitanje ko će ga onda uhapsiti” – pojasnio je naš sagovornik.

Juče smo pokušali provjeriti zbog čega nije obaviješten MUP Srpske o potjernici za Kostićem. U Okružnom sudu su nam rekli da je Osnovni sud raspisao potjernicu za Kostićem i da se obratimo njima. Međutim, juče iz Osnovnog suda nismo dobili odgovore zbog čega nisu obavijestili policiju i da li su bili dužni da to urade.

Podsjetimo, Kostić je uhapšen krajem aprila ove godine nakon što su se na društvenim mrežama pojavili uznemirujući snimci na kojima se vidi kako maltretira dva mladića.

Tome je prethodio sukob koji je Dela imao u kafiću u banjalučkom naselju Starčevica i zbog toga mu je uručen prekršajni nalog. Nakon toga Kostić odlazi u kafić gdje pronalazi konobara, kojeg je ugurao u toalet. Tu je snimao kako ga tuče, vređa i maltretira, te ga u jednom trenutku hvata za vrat i davi.

Odmah poslije toga pojavio se i drugi snimak. Na njemu se vidi da na suvozačevom mjestu u Delinom vozilu sjedi mladić koji odgovara na njegova pitanja o tome šta se dešavalo u tom kafiću. Na ovom snimku se vidi i kako Dela tuče mladića, a na kraju mu kaže: “Da si malo stariji, otkinuo bih ti glavu”.

Nakon objavljivanja snimka reagovala je policija i uhapsila Delu.

Kostić je od ranije poznat policiji po brojnim krivičnim djelima i odslužio je nekoliko zatvorskih kazni, među kojima je ona i za pokušaj ubistva u Banjaluci.
Podrška

Nakon hapšenja Kostića, na internetu su se pojavili snimci u kojima se pruža podrška Deli. Među prvima koji su pružili podršku Kostiću je bivši fudbaler FK Borac Dejan Zarić.

“Brate moj, drži se. Pomagao si nam svima. Gurnuo si nas u Borac, davao si nam para. Kapa do poda” – poručio je bivši prvotimac FK Borac.

Objavljen je i snimak jednog mladića koji kaže da je osoba, koju je išamarao Dela, noć ranije istukla njih klince.

“Oni su klošari i majmuni. Ja sam pozvao svog druga Delu da nam pomogne. On je došao i išamarao ga. Uvijek nam je u naselju branio da se drogiramo i budemo klošari. Htio je da naše naselje Starčevica bude najjače u Banjaluci. Stvarno je dobar momak i uvijek nam je pomagao” – rekao je ovaj mladić.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
И онда имаш случајева који вјерују институцијама да се Давид предрогирао и скочио у ријеку... Нема везе са овим, али индиректно и има, ови мозгови да кажу да је небо плаво, не бих им вјеровао.
Хвала Богу па су се смиловали да напишу БИВШИ вођа...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2019, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Kao prvo, ako radi niceg drugog onda radi svog ega ne bih bio navijac, da mi neka budala bude vodja... Nemam pojma, najezim se samo na to

Kao drugo, ostalo se slazem

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Umetnik je napisao:
И онда имаш случајева који вјерују институцијама да се Давид предрогирао и скочио у ријеку...

1.Nisu naveli da se "predrogirao" , već je utvrđeno da je bio pod uticajem.
2.Nije skočio, već je slučajno upao ili ga neko gurnuo, vjerovatno
3.Crkvena nije rijeka, više potok

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 10:31 
vise je wastewater stob englez reko iliti otpadna voda...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 13:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Umetnik je napisao:
И онда имаш случајева који вјерују институцијама да се Давид предрогирао и скочио у ријеку...

1.Nisu naveli da se "predrogirao" , već je utvrđeno da je bio pod uticajem.
2.Nije skočio, već je slučajno upao ili ga neko gurnuo, vjerovatno
3.Crkvena nije rijeka, više potok

a 4. to mozda bas i nije bilo tako?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 13:49 
Cak i ovo prvo je pod sumnjom...

Mozda je i skocio, mozda ga je neko gurnuo, bacio...mozda, mozda, mozda...

Cinjenica je da nema niko pojma...ne znam na osnovu cega pojedinci misle da je stopostotno ubistvo u pitanju...prvi veljo iako to ne pise direktno vec 'nako...zaobilazno


Poslednji put menjao Milan dana 19 Jul 2019, 13:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
5. Išao po klubovima cijelu noć i pio pago sokove.
6. Pojeo burek sa sirom
7. Dobri student korišćenjem profi eksel tabele uhakovao na tajni dodikov server na kojem je krio bitkoine, i promjenio dodiku šifru
8. dodik skontao i javio ratnom zločincu lukaču
9. Lukačovi psi rata su znali da samo jedna osoba u ovoj hemisferi ima sposobnosti za takvo ekspertsko hakovanje
10. Lociraju žrtvu, muče ga nekoliko dana(dont forget meksička kaša), ali mali lav ne otkriva pasvord...

nastavi niz

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 13:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam mislio da ga je Dodik lično ubio..

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2019, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Dodiku su slali vhs kasete mučenja. Jednostavno, previše je znao

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs