banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 00:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 190 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Mar 2019, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
https://twitter.com/WhistlerDick/status ... 2263514112

Pišaj po sirotinji lvl pro

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Džontra je napisao:
Veli Vučić, niko Srbe i Srbiju neće više ponižavati...

А ни мање...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
danijell je napisao:
https://twitter.com/WhistlerDick/status/1107434212263514112

Pišaj po sirotinji lvl pro

То је та алтернатива Пичкоустом. :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Eto i Kitarovicka kaze da ne zeli destabilizaciju Srbije...zakljucak je da bi "najbolje bilo" da Srbija sto prije udje u NATO i Brale da se smiri ta situacija konacno. Eto nesto slicno kao u Makedoniji. :D
Naravno da ona "podrzava mir i da se brine za mir u Srbiji"....ali ako bude mir nece bas biti urgentno to uvezi NATO i tako brzo sto ne ide sa tom njenom "public" pricom!!

Treba malo razgnut i Vucicevu osudu NATO agresije na SFJ na jucerasnjem forum za koga je i kome je namjenjena ta njegova predstava.
Kaze predsjedik Srbije da je to bio zlocin. Stvarno je to rekao, pa kako sa zlocincima zelis imat dobar i kulturan odnos?
Minimum minimum ako nista drugo bi bilo da je takav nepozeljan u tvojoj kuci?


To sto Slager pita sta je tu vodilja u svemu ovome i ovim protestima(Ko , gdje, sta i kako) ...samo prati ko je za Sjeverno Atlanske integracije to ti je vodilja, Kosovo i ostalo ide us to ko krpa uz zakrpu.
Nista drugo ti ne treba sve ostalo se poslozi lijepo uvezi ovih dogadjaja u Srbiji a i ovde. :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nakon pada Miloševića svi protesti u Srbiji su bili u funkciji učvršćivanja postojeće vlasti....demonstranti i njihove vođe u javnosti osuđeni na rušenje i vandalizam.U konačnici sve se svodi da trenutna vlast NEMA alternativu.Sutra da raspišu izbore,Vučić bi glat pobjedio,bz ikakve potrebe za namještanjem rezultata i krađom.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Upravo objasnjavam to jednom Jagodincu koji se jadan ponadao da Vucic samo sto nije pao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Jedina alternativa Vucicu moze da bude i jeste Djilas. Jedini dovoljno veliki igrac da ga izazove, sa pozamasnim politickim iskustvom, podrskom i sa mogucnoscu da
komunicira kroz, odnosno da ima pristup medijima.

Bosko Obradovic je tu u ulozi pijuna, onog ulicnog bukaca, koji sa pristalicama izlazi na ulicu, mobilise, upada u institucije i sl.
Slicno kao Velja Ilic sa svojim Cacanima i bagerom, Kostunici.

Znaci jedini koji bi dobio stvarnu vlast umjesto Vucica bio bi Djilas. To sto je on okupio sarenu koaliciju i sa lijeva i sa desna, to ce biti privremeno, dok se ne uzme vlast, a tad ce
postojati samo Djilas. Nesto slicno sto se desilo sa DOS-om i sto se inace desava na nasim prostorima, gdje oligarhija ne postoji, a svaki pokusaj iste se zavrsi drzavnim udarom.

Ovo je vrsta pritiska na Vucica u jednom momentu kad je mozda najranjiviji od preuzimanja vlasti, svakodnevni mitinzi, egzodus, Kosovo. Mozda i pritisak na njega da raspise vanredne izbore, na koje bi Djilas mogao da izadje kao vodja opozicije, sa npr. Trifunovicem kao kandidatom za predsjednika. Mogla bi da bude zanimljiva kombinacija i glasacima primamljiva.

Da ce Djilas, ako bi osvojio vlast, imati neku drugu politiku u odnosu na ovu Vucicevu danas, to neka se niko ne nada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
Čiča iz Rogače je napisao:
Nakon pada Miloševića svi protesti u Srbiji su bili u funkciji učvršćivanja postojeće vlasti....demonstranti i njihove vođe u javnosti osuđeni na rušenje i vandalizam.U konačnici sve se svodi da trenutna vlast NEMA alternativu.Sutra da raspišu izbore,Vučić bi glat pobjedio,bz ikakve potrebe za namještanjem rezultata i krađom.


Ne poznajem situaciju u Srbiji i raspolozenje plebesa ne mogu reci da je to tvoje tacno ili netacno sto se tice ko bi pobjedio.

Medjutim preletio sam na brzinu i povrsno, primecujes li da se na protestima ne proziva vise samo Vlast vec i obicni problemi malog covjeka: Tesko stanje skojim je plebes suocen zivotni standard,cijene,poso i sl malo mi to pocinje licit na Fracusku gdje nema opozicije i stranaka da vode direknto i predvode vec frontalno: I student i penzioneri i ucitelji i soferi i (TNS ovi rudari) sve ide na ulicu ...to vec nije zdravo!!! :wink:
Ovakav nacin organizovanja protesta neda vlastima poznati adut u ruke da optuze "opoziciju" za van parlamentarni vandalizam i bezakonje, huliganstvo i " bazarov" sindrom te potrebu da se uved javni red i mir u drzavu i zastiti imovina i dobro zdravlje plebesa!!!! :D
Ako ces pendrecit mase i razbijat fronalno uvijek i uvijek moras da optuzis nekog. Nikad masu - plebes vec nekog ko "stoji iza njih" nekog ko ih je "zaveo". :D

Stari partizanski trik naucen jos od Platona!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Treba napraviti neku listu od 20ak najstraznjih stvari i pucati na ekonomiju i Kosovo.
Pitam se, kada bi i kod nas opozicija dobila nekog pametnog na celu i krenuli sa ozbiljnom kampanjom prikazivanja ekonomskih problema, koja bi to lista bila? Sta bi bilo tipa 10 prioriteta?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
skeva je napisao:
Treba napraviti neku listu od 20ak najstraznjih stvari i pucati na ekonomiju i Kosovo.
Pitam se, kada bi i kod nas opozicija dobila nekog pametnog na celu i krenuli sa ozbiljnom kampanjom prikazivanja ekonomskih problema, koja bi to lista bila? Sta bi bilo tipa 10 prioriteta?


Nije toliko problem napraviti listu prioriteta, ima ih na nesrecu, koliko je problem doprijeti sa tim do potencijalnog biraca.
Jos ako ides na iskrenost pa mu kazes da zato treba puno vremena, jer smo sve raskupusali, onda te nema nigdje.

Ako nudis instant rijesenja. sto nasi obozavaju, onda si demagog i populista. Sa druge strane narod voli instant rijesenja, ne samo nas narod.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 20:02 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
The_new_Statesman je napisao:
Upravo objasnjavam to jednom Jagodincu koji se jadan ponadao da Vucic samo sto nije pao.
Daj čoeku da nešt popije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Dukke je napisao:
skeva je napisao:
Treba napraviti neku listu od 20ak najstraznjih stvari i pucati na ekonomiju i Kosovo.
Pitam se, kada bi i kod nas opozicija dobila nekog pametnog na celu i krenuli sa ozbiljnom kampanjom prikazivanja ekonomskih problema, koja bi to lista bila? Sta bi bilo tipa 10 prioriteta?


Nije toliko problem napraviti listu prioriteta, ima ih na nesrecu, koliko je problem doprijeti sa tim do potencijalnog biraca.
Jos ako ides na iskrenost pa mu kazes da zato treba puno vremena, jer smo sve raskupusali, onda te nema nigdje.

Ako nudis instant rijesenja. sto nasi obozavaju, onda si demagog i populista. Sa druge strane narod voli instant rijesenja, ne samo nas narod.


Bosti se sa rogatim ne ide, vidjelo se evo dvocifren broj godina, sto ne probati napokon odigrati na kartu boljeg zivota.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
skeva je napisao:
Dukke je napisao:
skeva je napisao:
Treba napraviti neku listu od 20ak najstraznjih stvari i pucati na ekonomiju i Kosovo.
Pitam se, kada bi i kod nas opozicija dobila nekog pametnog na celu i krenuli sa ozbiljnom kampanjom prikazivanja ekonomskih problema, koja bi to lista bila? Sta bi bilo tipa 10 prioriteta?


Nije toliko problem napraviti listu prioriteta, ima ih na nesrecu, koliko je problem doprijeti sa tim do potencijalnog biraca.
Jos ako ides na iskrenost pa mu kazes da zato treba puno vremena, jer smo sve raskupusali, onda te nema nigdje.

Ako nudis instant rijesenja. sto nasi obozavaju, onda si demagog i populista. Sa druge strane narod voli instant rijesenja, ne samo nas narod.


Bosti se sa rogatim ne ide, vidjelo se evo dvocifren broj godina, sto ne probati napokon odigrati na kartu boljeg zivota.


Stoji to, stoji, samo sto to isto i Vucic nudi. Vidjecemo doduse kako ce izgledati Djilasova kampanja, ima ljude koji to mogu lijepo uraditi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 20:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Dukke je napisao:
Da ce Djilas, ako bi osvojio vlast, imati neku drugu politiku u odnosu na ovu Vucicevu danas, to neka se niko ne nada.

Те би сврха такве промјене била тачно шта? Курта-Мурта?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 22:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Promjena vlasti je uvijek dobra stvar, mozda Djilas ima bolje, novije ideje od Vucka, Vucko je vec 10 godina vlast, mozda se istrosio pa je poceo da brlja?

Kad sam mislio na promjenu politike, mislio sam na politiku o KiM. To bi ostalo isto, 100%.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 22:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2011, 15:35
Postovi: 470
Lokacija: СрПсКо СаРаЈеВо
Протести су го __рац, апсолутна фарса и представа за широке народне масе, у којој су уствари редитељ и главни глумци стране амбасаде, власт и дио опозиције.
Тензија и упад попут оног у РТС су одавно замишљене епизоде како би се народ припремио за оно што слиједи, а то нешто је покушај највеће издаје још од времена Вука Бранковића.

Уствари, већ је и то релативно. Имајући у виду да су неки издали и Крајину и Сарајево.
Вучић, Слина, Ђука луди или министар одбране који није служио војску, Боле, љевичарска гњида Борко, Тадићи и Ђиласко... сви раде за исту ствар. А ти се народе јеби.
Бирај ко је крив и које добар. Препуцавај се преко друштвених мрежа. Стварне проблеме стављај на маргину. Само је важно да Србин окреће леђа Србину. Идеална посљедица узрока, унапријед договореног, са циљем да се у потпуности убије све што има везе са идентитетом.
Правити избор између два зла је само по себи самоубиство.
Постоји, истина врло мала, шанса да се ипак поједине патриотске снаге дигну на ноге и не дозволе издају. Не по сваку цијену. Чека се финални обрачун. Показаће се тога дана ко је стао на страну Лазара, Милоша, Топлице Милана, Косанчић Ивана, а ко на страну зла, издаје.

Није искључено да буде нереда, невиђених од жуте револуције. Али овог пута, обрачун неће бити са влашћу, већ и са влашћу и са претходницима. Са свима који су учинили све да легализују државу Косово. Испирајући мозак српском народу.
Ближи се тај дан. Чека се званична подршка пријатеља. Знају то и они који већ мјесецима парадирају, што по улицама, што по Пинку и Хепију.
Војска и полиција су ту да стану уз народ. То ако се деси, Срби ће послије дуго времена славити ослобођење. Ако се не деси, вјечнаја памјат. Ускоро.... Што кажу или ће Срби устати или ће нестати.

Можда ми избришете пост... Упамтите шта је написано 18.3.2019.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2019, 23:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
рЕпУбЛиКа СрПсКа je napisao:
Није искључено да буде нереда, невиђених од жуте револуције. Али овог пута, обрачун неће бити са влашћу, већ и са влашћу и са претходницима. Са свима који су учинили све да легализују државу Косово. Испирајући мозак српском народу.
Ближи се тај дан. Чека се званична подршка пријатеља. Знају то и они који већ мјесецима парадирају, што по улицама, што по Пинку и Хепију.
Војска и полиција су ту да стану уз народ. То ако се деси, Срби ће послије дуго времена славити ослобођење. Ако се не деси, вјечнаја памјат. Ускоро.... Што кажу или ће Срби устати или ће нестати.

Можда ми избришете пост... Упамтите шта је написано 18.3.2019.

Знаш како, таман да Руси и Кинези организују државни удар, ја с ове тачке немам представу ко би то у Србији могао да изнесе на својим леђима? Толики је ниво пропасти. А волио бих да се варам.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2019, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Kad neko sa strane bolje vidi nego mi sami...
https://twitter.com/DrMarcusP/status/11 ... 7174169600
Citiraj:
Nothing would be achieved if Serbs were to only replace Vucic, including replacing him with someone from the so-called opposition. What Serbs need to do is overthrow the pro-Western system in Serbia and expel or jail the political elite, including the ‘opposition’


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2019, 11:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Dukke je napisao:
Promjena vlasti je uvijek dobra stvar, mozda Djilas ima bolje, novije ideje od Vucka, Vucko je vec 10 godina vlast, mozda se istrosio pa je poceo da brlja?

Kad sam mislio na promjenu politike, mislio sam na politiku o KiM. To bi ostalo isto, 100%.

Jedina Đilasova ideja je kako doć na vlast. Nema on nikakvog potencijala ni masu koja bi ga podržala,isto ko ni Jeremić i Obradović.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2019, 11:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Čuj promjena vlasti je uvijek dobra stvar.
Kod nas svaka promjena vlasti ubija nadu da će biti bolje.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 190 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs