banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Da li ste za zabranu rada nedjeljom?
Da 69%  69%  [ 29 ]
Ne 31%  31%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 42
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Sep 2018, 12:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Водим се тиме да ако Американци кажу да нешто ваља - ја у контру.

Дакле, апсолутно подржавам забрану.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 12:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Tako je u USA gdje sve podredjeno stvaranju profita. U Evropi se drzave jos uvijek nesto pitaju.

Flash, znas ti to neuporedivo bolje od mene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Obzirom da vecina prodavnica i trznih centata radi makar do 9 radnim danima, mislim da nam nece nista biti ako ne budu radile nedjeljom. Pumpe jedino, apoteke i poneki dragstor da super koza ne ostane gladan. A radnicima ce makar taj dan biti slobodan, mada ce, kao sto neko lijepo napisa, vlasnici vec naci neki nacin da ih iskoriste maximalno radnim danima.
Ovo za samousluzne pumpe se bojim da kod nasih ljudi nece jos dugo zazivjeti, iako bi bilo korisno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
FLASH je napisao:
Ljudi koji rade tokom sedmice često idu u nabavku subotom ili nedjeljom. .

Koji je problem kupiti radnim danom ono što bi kupio inače nedeljom? Koji je problem odvojiti sat-dva u radnoj nedelji i otiću u kupovinu? 99% onih koji kupuju nedeljom radnim danom ne rade od 7-21 nego rade neko normalno osmočasovno radno vrijeme i imaju dovoljno vremena da obave kupovinu tim danima. Al' lakše je dijete ostaviti u igraonici i lamudati po tržnom centru nego osmisliti kako kvalitetno provesti taj dan sa porodicom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
super_koza je napisao:
[
Slažem se. Rad nedeljom treba da spada pod dežurstvo. Isto kao i vozači javnog saobraćaja i ostali koji svakako moraju da rade nedeljom. Što se prodavnica tiče, barem nek rade dragstori. Nemojte da gladujemo nedeljom... :D

Nataknem ja tebe na dežurstvo. Ako si ne možeš organizovati i subotom kupiti nešto da ne gladuješ nedeljom onda nisi sposoban za samostalan život i trebaš o tebi da se brine neka ustanova koja skrbi o idiotima.
@spijo
Ne moraš držati krave. Da ne budemo selektivni aj svi da radimo nedeljom. I proizvodne djelatnosti i uslužne. I državna uprava. Svi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_зока je napisao:
o tebi da se brine neka ustanova koja skrbi o idiotima


Haha nek si mu rekao :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Za zabranu.
Gore sve pomenuto. Treba se krenuti sa tim, pa nek se ljudi navikavaju.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
[
Slažem se. Rad nedeljom treba da spada pod dežurstvo. Isto kao i vozači javnog saobraćaja i ostali koji svakako moraju da rade nedeljom. Što se prodavnica tiče, barem nek rade dragstori. Nemojte da gladujemo nedeljom... :D

Nataknem ja tebe na dežurstvo. Ako si ne možeš organizovati i subotom kupiti nešto da ne gladuješ nedeljom onda nisi sposoban za samostalan život i trebaš o tebi da se brine neka ustanova koja skrbi o idiotima.
@spijo
Ne moraš držati krave. Da ne budemo selektivni aj svi da radimo nedeljom. I proizvodne djelatnosti i uslužne. I državna uprava. Svi.


Nataknem i ja tebe!
Ti nikad ništa ne kupuješ nedeljom? Tebi nikad ništa ne zafali nedeljom? Ajde ne seri molim te...
Ja kažem da sam voljan platiti više to što bi se radilo vikendom. Ti si idiot...

Nemam ja ništa protiv da imamo različita mišljenja, ali de malo pripazi na način na koji komuniciraš...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
super_koza je napisao:
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
[
Slažem se. Rad nedeljom treba da spada pod dežurstvo. Isto kao i vozači javnog saobraćaja i ostali koji svakako moraju da rade nedeljom. Što se prodavnica tiče, barem nek rade dragstori. Nemojte da gladujemo nedeljom... :D

Nataknem ja tebe na dežurstvo. Ako si ne možeš organizovati i subotom kupiti nešto da ne gladuješ nedeljom onda nisi sposoban za samostalan život i trebaš o tebi da se brine neka ustanova koja skrbi o idiotima.
@spijo
Ne moraš držati krave. Da ne budemo selektivni aj svi da radimo nedeljom. I proizvodne djelatnosti i uslužne. I državna uprava. Svi.


Nataknem i ja tebe!
Ti nikad ništa ne kupuješ nedeljom? Tebi nikad ništa ne zafali nedeljom? Ajde ne seri molim te...
Ja kažem da sam voljan platiti više to što bi se radilo vikendom. Ti si idiot...

Nemam ja ništa protiv da imamo različita mišljenja, ali de malo pripazi na način na koji komuniciraš...


Pa ti stvarno i jesi za tuđu brigu.

Šta to ima što ne možeš kupiti subotom popodne a bez čega ne možeš do ponedjeljka ujutro? Ako si zaboravio, ko te jebe, sledeći vikend ćeš više paziti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 13:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
_зока je napisao:
FLASH je napisao:
Ljudi koji rade tokom sedmice često idu u nabavku subotom ili nedjeljom. .

Koji je problem kupiti radnim danom ono što bi kupio inače nedeljom? Koji je problem odvojiti sat-dva u radnoj nedelji i otiću u kupovinu? 99% onih koji kupuju nedeljom radnim danom ne rade od 7-21 nego rade neko normalno osmočasovno radno vrijeme i imaju dovoljno vremena da obave kupovinu tim danima. Al' lakše je dijete ostaviti u igraonici i lamudati po tržnom centru nego osmisliti kako kvalitetno provesti taj dan sa porodicom.


Evo vidiš, ne mora biti tržni centar. Nek bude neki dragstor i pekara. O tome je riječ. Ovdje kod mene apsolutno ništa ne radi osim jedne prodavnice na željezničkoj i par nekih pekara u gradu.
I ta prodavnica radi od 06 do 22 časa.

Naravno da neću crći od gladi, uvijek se nešto nađe u kući za pojesti, ali da je lagodno rješenje, nije nikako...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
shakal je napisao:
super_koza je napisao:
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
[
Slažem se. Rad nedeljom treba da spada pod dežurstvo. Isto kao i vozači javnog saobraćaja i ostali koji svakako moraju da rade nedeljom. Što se prodavnica tiče, barem nek rade dragstori. Nemojte da gladujemo nedeljom... :D

Nataknem ja tebe na dežurstvo. Ako si ne možeš organizovati i subotom kupiti nešto da ne gladuješ nedeljom onda nisi sposoban za samostalan život i trebaš o tebi da se brine neka ustanova koja skrbi o idiotima.
@spijo
Ne moraš držati krave. Da ne budemo selektivni aj svi da radimo nedeljom. I proizvodne djelatnosti i uslužne. I državna uprava. Svi.


Nataknem i ja tebe!
Ti nikad ništa ne kupuješ nedeljom? Tebi nikad ništa ne zafali nedeljom? Ajde ne seri molim te...
Ja kažem da sam voljan platiti više to što bi se radilo vikendom. Ti si idiot...

Nemam ja ništa protiv da imamo različita mišljenja, ali de malo pripazi na način na koji komuniciraš...


Pa ti stvarno i jesi za tuđu brigu.

Šta to ima što ne možeš kupiti subotom popodne a bez čega ne možeš do ponedjeljka ujutro? Ako si zaboravio, ko te jebe, sledeći vikend ćeš više paziti.


Ma jedite govna.
Ne putujete nigdje? Ne idete na izlete? Nikad vam ne navrati društvo onako iznenada? Nikad ne popijete litar mlijeka uz pahuljice, ili koliko već ostane u tretrapaku?

Uostalom, u Švici su se pumpe pretvorile u prave prodavnice, upravo iz razloga što ljudi kupuju stvari i nedeljom...
Navikli ste na stanje kakvo je u BL, koje je za potrošača fantastično. Probajte malo i drugačije. Eto uvedite sebi režim da nedeljom ništa osim kafe ne možete platiti, pa mi javite kako vam ide...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Poslednji put menjao Castra dana 18 Sep 2018, 14:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
super_koza je napisao:
[
Ti nikad ništa ne kupuješ nedeljom? .

Trudim se da ne kupujem. Zašto? Zato što sam 15 godina radio nedeljom da bi debili koji si ne mogu organizovati sutrašnji dan mogli kupiti nešto. Koga boli kurac što bi ti nešto platio skuplje osim gazde trgovina kojim bi to skuplje išlo u džep? Je li trgovci nemaju porodicu? Da li njihova porodica ne zaslužuje nedeljni ručak? Da li njihova djeca ne zaslužuju vikend sa roditeljima?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol: :lol:

edit: smijem se kozi i debilizmima o mlijeku i pahuljicama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
super_koza je napisao:
Ovdje kod mene apsolutno ništa ne radi osim jedne prodavnice na željezničkoj i par nekih pekara u gradu.
I ta prodavnica radi od 06 do 22 časa.

.

I je li žive ljudi? Da li nedeljom bude kolaps zbog gladi, nedostatka goriva i toalet papira?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Za sve nabrojano postoji dragstor i pekara. To ce uvijek raditi nedjeljom.
I da, mi smo beteri koji se lako naviknu da nam je sve uvijek dostupno. Dok se ne zabrani rad nedjeljom, necemo ni razmisljati o tome da promijenimo navike makar malo.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
_зока je napisao:
super_koza je napisao:
[
Ti nikad ništa ne kupuješ nedeljom? .

Trudim se da ne kupujem. Zašto? Zato što sam 15 godina radio nedeljom da bi debili koji si ne mogu organizovati sutrašnji dan mogli kupiti nešto. Koga boli kurac što bi ti nešto platio skuplje osim gazde trgovina kojim bi to skuplje išlo u džep? Je li trgovci nemaju porodicu? Da li njihova porodica ne zaslužuje nedeljni ručak? Da li njihova djeca ne zaslužuju vikend sa roditeljima?


Аман, биће плаћени више, шта ти је.

Ем четири стоје фиксне, ем радне недјеље... Изашли би на пет стоја, а сви имамо гдје купити пахуљице недјељом.
Пуна шака браде.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Апсолутно за забрану, само због тих људи који раде недељом. Чак и ограничити рад суботом до 18:00, а радним даном до 19:00.
И мислим да бисмо се сви врло лако прилагодили.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ташко je napisao:
Аман, биће плаћени више, шта ти је.

Ем четири стоје фиксне, ем радне недјеље... Изашли би на пет стоја, а сви имамо гдје купити пахуљице недјељом.
Пуна шака браде.
Biće plaćeni kurac. Kao što sam i ja bio. I za noćni rad.
WinstonWolfe je napisao:
Апсолутно за забрану, само због тих људи који раде недељом. Чак и ограничити рад суботом до 18:00, а радним даном до 19:00.
И мислим да бисмо се сви врло лако прилагодили.
Pa normalno da bi se prilagodili. I prije se radnim danom radilo do 19-20h, subotom do 14. a nedeljom jedna radnja u naselju do 12.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
То и говорим.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2018, 14:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ја кад бих био неспособан да се намирим у ових шест дана, да могу преживјети недјељу без маркета, одсјеко бих себи обе ноге и и руке и не бих нигдје ни ишао. Тј оставио бих једну руку, да играм шах.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs