banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 14:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Дa ли је мржња према Србима у БиХ данас већа него 1992?
Апсолутно 76%  76%  [ 26 ]
Мања је 12%  12%  [ 4 ]
Немам став 12%  12%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 34
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jul 2018, 09:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Највећа дискриминација је образовни систем.
Дјецу од 6,7,8 година воде у музеје у којима приказују морбидне фотографије, остатке одјеће и сл.
Уколико малоборојну дјецу родитељи српске националности не пусте на такву "екскурзију" дјеца бивају обиљежена и практично им стављена трака на руку на којој пише "ја сам четник".
О томе се ћути јер је број српских основаца "занемарив". Сваки јавни иступ родитеља у суштини значи и исељавање из ФБиХ.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2018, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Khal Drogo je napisao:
Citiraj:
- да су српски делегати штитили интересе својих политичких странака са сједиштем у ФБиХ, а не виталне интересе свога народа.


Иначе принцип рада сваког политичара.

Иначе, осим политичара, нешто не видим разлог да би се народ повиновао за њиховим бљувотинама, јер и они су у проблемима жестоким као и ми у РС, и то неко бусање у прса и мржња према оном другом је само замазивање очију и склањање проблемчуга под тепих да би се посветила пажња неким секундарно важним стварима. Ваљда им није примаран циљ протјерати србе из фбих... Мислим обичном народу, не политичарима.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2018, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
sale82ful je napisao:
Da, Bakir je po tom pitanju "prešao igricu".
Njegove izjave u medijima, zveckanje oružjem itd... U svakom njegovom nastupu u javnosti se osjeti ta mržnja.
Ista ta (politička) mržnja se prenosi na narod, stoga...

Fora kod nas Srba je to, sto imamo riblje pamćenje... A "oni" slonovsko.
Zato nam je ovako kako jeste.

Зато подржавам активност РТРС-а да сваки дан нађе годишњицу неког срања над Србима, а тога нажалост има и превише, и идућих 50 година сваки дан "испира мозак" гледаоцима. Можда нешто и запамтимо. Можда.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3558
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
A ovi bi migranti u Medeno Polje na privatne posjede dosli?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
e, pa druze moj ja cu sada da ti napisem nesto sto ti se nece svidjeti. ja sam dosla iz federacije, ne krijuci, rekla sam svim prijateljima i komsijama da idem i gdje idem. svi su bili u cudu i pitali znam li ja gdje idem. bili su mi glupi u tom momentu, naravno da znam. ali.....dosla sam medju cudan narod, meni nepoznat, kradje, uvrede, najgore psovke, licemjerstvo, kukavicluk, dvolicnost....niko nikoga ne postuje, brat i sestra ne pricaju godinama, stariji psuju pred djecom, krade se, otima, spletkari, materijalizam, pohlepa, sve negativne ljudske osobine. opravdati moze samo sociolog, ali tesko bi i njemu bilo.sto se psihologije tice...jedan stari sarajevski doktor je rekao da je pogana i prljava svaka zemlja koja je u istoriji bila natopljena krvlju. na toj zemlji uspijeva samo zavist, mrznja, ljubomora i svo ljudsko zlo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Što ne reče da si iz Federacije, ja sam slab na takve...pljunem i na slavsku ikonu zbog istočnjačke čkepi...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Jes' vala, Sarajlije sve poštene, divne, miroljubive....pa jbt većih lopova nema, što nije zakucano za zemlju nije ni ukradeno. Što se tiče ostalog, nigdje nisam doživio, osim u Sarajevu, da mi neko jebe tavu i od tave dršku zbog knjige na ćirilici, a o tome koliko ste nekulturni neću ni pričati. Banjaluka je Beč za Sarajevo. Beč.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Da nisi slučajno iz S. Mosta?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Umetnik je napisao:
Khal Drogo je napisao:
Citiraj:
- да су српски делегати штитили интересе својих политичких странака са сједиштем у ФБиХ, а не виталне интересе свога народа.


Иначе принцип рада сваког политичара.

Иначе, осим политичара, нешто не видим разлог да би се народ повиновао за њиховим бљувотинама, јер и они су у проблемима жестоким као и ми у РС, и то неко бусање у прса и мржња према оном другом је само замазивање очију и склањање проблемчуга под тепих да би се посветила пажња неким секундарно важним стварима. Ваљда им није примаран циљ протјерати србе из фбих... Мислим обичном народу, не политичарима.


Povinovao?? Političari na vlasti i jesu volja naroda, koliko znam ovo u čemu mi živimo nije monarhija.
Što se tiče "naroda" zavisi koga pitaš, ja ih dijelim u dvije grupe:

a. Jedni koji vjeruju da će vrijeme učiniti svoje i da ćemo mi na kraju po****** priču o bosancima, zajedničkim problemima itd i da će to ići polako ali sigurno, nakon nekog vremena ukinuti RS i eto dve će sjesti na svoje.

b. Koji ne vjeruju u priču ovih iz grupe a, nego misle da će se pitanje BiH moći riješiti samo novim ratom.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 19:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
_зока je napisao:
Jes' vala, Sarajlije sve poštene, divne, miroljubive....pa jbt većih lopova nema, što nije zakucano za zemlju nije ni ukradeno. Što se tiče ostalog, nigdje nisam doživio, osim u Sarajevu, da mi neko jebe tavu i od tave dršku zbog knjige na ćirilici, a o tome koliko ste nekulturni neću ni pričati. Banjaluka je Beč za Sarajevo. Beč.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Има и финих и образованих Сарајлија. Само што су стотинама километара далеко. Не треба генерализовати.

Чињеница је да им је ћирилица један велики трн у оку. У Зворнику су на пар мјеста прешарали ћирилични натпис на табли поред пута.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
Koji si ti papak Dzontra, papcina. Znam ja Banjaluku odavno, stara stanica, sidjes i odmah dva tri lijevcanina zmireci na jedno oko jebu svetu nedjelju. jbg. slika iz djetinjstva. imate milion predrasuda. prvu biblioteku u privatnoj kuci sam vidjela kod sarajlija. i poslenju za sada.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
nije istina da im je cirilica trn u oku, mozda sandzaklijama, kao sto je i lijevcanima bonton trn u oku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Eto ispado papak...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
analiza je napisao:
nije istina da im je cirilica trn u oku,


Zato su im knjižare pune knjiga na ćirilici. Sve po pet-šest komada.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
_зока je napisao:
Jes' vala, Sarajlije sve poštene, divne, miroljubive....pa jbt većih lopova nema, što nije zakucano za zemlju nije ni ukradeno. Što se tiče ostalog, nigdje nisam doživio, osim u Sarajevu, da mi neko jebe tavu i od tave dršku zbog knjige na ćirilici, a o tome koliko ste nekulturni neću ni pričati. Banjaluka je Beč za Sarajevo. Beč.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Postoje Sarajlije i "Sarajlije".

Nadam se da svojim epitetima opisuješ ove druge, koji su od 92. došli (šljegli) u Sarajevo. Prave Sarajlije od prije rata su rado viđena raja poznata po prepoznatljivom humoru širom cijele bivše Juge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
a sta imas ovdje u knjizarama? hahaha, kada si poslednji put zavirio u knjizaru? ako si ikada i zavirio....a na kraju krajeva zasto bi nove generacije i zanimala cirilica????? zanima li slovence, austrijance....sta je cirilica? sveto pismo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Штета је зока што ниси модератор, штета...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
Gradovi u srednjoj bosni su imali ,,dusu,,.... tesko je to razumjeti. postovanje. kucni red....ima mnogo termina. Kao da je Banjaluka metropola??? Nemoj misliti da je ne volim, volim nekadasnju banjaluku, pa i sadasnju, ali treba neke stvari postaviti na svoje mjesto. Svaka cast cukundjedu sto je sjedio na slami, ali zivot ide dalje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Vratite Nepija jer i mi konja za trku imamo....

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2018, 20:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jul 2018, 22:22
Postovi: 201
Ima konja koliko hoces, bar toga ima na pretek....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs