banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Avg 2018, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Zašto ne pitaš nekog hercegovca ili podrinjca šta misli o tvojim zaključcima ?

Tamo gdje sam ja odrastao, turci su bi omrznuti toliko koliko ti nikad nećeš mrziti ustaše.
Što bi rekli muslići "nije nebo samo što se kroz dumu vidi".

Na kraju, ovo o čemu pričam nema nikakve veze sa time koliko koga ko mrzi, ovo su bre prosto očigledne stvari da bi ih djeca u vrtiću skontala.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 20:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
prije bi ti trebao pitat one stotine hiljada u staroj gradisci,jasenovcu,jadovnu,zitomislicu,capljini,prebilovcima,gradini....sta misle o tome sto ti pises da bih ja trebao za Hrvate nesto zalijegat....sta misle i o tebi,i o dodiku koji to propagira,i o rtrs

usli smo u zajebane stvari,i ja cu ovdje stat
jedini protivargument na ovu temu,koji ja uopste saslusam...je da je u toj ustaskoj vojsci bio i velik broj muslimana.....to na vrlo jednostavan nacin objasnim.,.....da ima i srba u romi,chelsea,man utd,fulham...al da to ipak nisu srpski klubovi :(..korjen zla je bio kod poglavnika..u zagrebu :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ne možeš ti, zakleti SDS-ovac, Dodiku zamijerati zalijeganje za hrvatsku stvar kad je vlast koju je činila isključivo tvoja stranka za hrvatsku stvar zalijegala oružjem i životima boraca VRS. Il tad Jasenovac nije bio bitan?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Zoka,nemoj i ti upadat u te zamke od prije 25 godina sto lupaju ovi sto veze nemaju...da su Srbi samo jednu stranu podrzavali u muslimansko-hrvatskom ratu

Bilo je kako gdje....

Procitaj recimo ovdje o Nevesinju i Mostaru samo prvi post...pa ces vidjet koliko lupaju....

A ako ti bude zanimljivo,procitaj nekad i ostalo,jer pricaju uglavnom direktni ucesnici rata u Mostaru,a ne ovi forumski teoreticari...
Pogotovo mi je imponovao ovaj momak sa nase strane,kako je realan

https://forum.klix.ba/rat-u-hercegovini ... 00812.html

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 11 Avg 2018, 21:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ma zna to Šlager samo se sad malo pravi blesav :D

Tad je to bilo jedino logično i ispravno, da ne tupim i objašnjavam šta se dobilo odbranom žepačkog džepa. To je bio pragmatičan potez tadašnjeg rukovodstva, kao što je i ovaj Dodikov stav o pružanju podrške zahtjevima HDZ-a u federaciji.
Osim ako ne gledaš BN pa povjeruješ da će Dodik dati hrvatima osam opština . . . :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:20 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Zoka,nemoj i ti upadat u te zamke od prije 25 godina sto lupaju ovi sto veze nemaju...da su Srbi samo jednu stranu podrzavali u muslimansko-hrvatskom ratu



Znači podržavali smo obe? Još gore.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Eto,procitaj nekad..vjerujem da ces bar malo korigovat stav.....ja sam i tad nacuo za ovo,jer su mi u VIZ lezali i jedni i drugi iz tih dole zaracenih strana,pa su mi pricali sve to.....ali nisam vjerovao da je ovo tako bilo izrazeno dok nisam nakon rata,pojavom interneta zakljucio da nijednog muslimana u dolini neretve,i hercegovini uopste ne bi bilo bez nas :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Hrvatima ne treba pomagati ni u čemu ni pod razno, daleko veće zlo od Bošnjaka po mnogo čemu.
Ne treba se ni baviti njihovim unutrašnjim sukobom, ništa mi tu ne bi dobili, štaviše možda bi nam i štetu nanijelo.
Kakvu korist nam je do sada donijelo Dodikovo šurovanje sa HDZ-om?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
apokalipto je napisao:
Hrvatima ne treba pomagati ni u čemu ni pod razno, daleko veće zlo od Bošnjaka po mnogo čemu.
Ne treba se ni baviti njihovim unutrašnjim sukobom, ništa mi tu ne bi dobili, štaviše možda bi nam i štetu nanijelo.
Kakvu korist nam je do sada donijelo Dodikovo šurovanje sa HDZ-om?


Samo bih naglasio da Dodikovo šurovanje sa HDZ-om vjerovatno nikad nije ni imalo za cilj da donese nama korist, već isključivo njemu... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ima li kakve koristi od SDS-ovog šurovanja sa Bakirom ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Da, preko leđa Srba koji nažalost žive tamo pod Hrvatskom upravom.
Ja jesam imao nesreću da živim u Federaciji, ali sreća u nesreći ne među Hrvatima zapalo me manje zlo. Životinje u ljudskom obliku.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Rocker je napisao:
Ima li kakve koristi od SDS-ovog šurovanja sa Bakirom ?

Како нема, ено Добој у заједници општина турског свијета...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Džontra je napisao:
Mene je dovoljno na večeru izvesti...zarad jebačine..

A ti si prije 2- 3 strane rekao da je Lavrovov dolazak predizborni politički potez...

Sad vidim da sam zasrao, na pogrešniu temu sam ovo za Lavrova napisao, trebalo je ić na izbore...
A doručak - ručak???
:-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 11:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
Neki ne žele da shvate cilj ove Dodikove izjave. Pa 2018. godina je, rat je gotov, treba gledati u budućnost, a ona je takva da Hrvati žele zadržati svoj identitet, a sanjaju o trećem entitetu (na području današnje Federacije). Oni trenutno nisu nikakva prijetnja za Republiku Srpsku, dok za ove druge se to nemože reći. Muslimani sve više teže unitarizaciji BIH, Ustavni sud "uspješno" rješava samo one slučajeve koji vode ka unitarizaciji, malo po malo. A i muslimanski narod to prihvaća i prati, sve je više zamotanih žena na ulicama Bosne. Cilj Muslimana je sve nadležnosti RS svesti na minimum i praktički je pretvoriti u teriroriju kojom se upravlja samo iz Sarajeva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 12:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mene kao Srbina u RS boli q za statusom Hrvata u BiH, sami su sebi ovo zakuvali, sami treba i da se cupaju.
Ko ih jebe, kad su vezali zastave nisu pitali Srbe dal je to u redu, sad treba Srbi da podmetnu kicmu da se zastave razvezu.
Svi politicari bi trebalo da se ponasaju u skladu sa tim...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 12:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Mene kao Srbina u RS boli q za statusom Hrvata u BiH, sami su sebi ovo zakuvali, sami treba i da se cupaju.
Ko ih jebe, kad su vezali zastave nisu pitali Srbe dal je to u redu, sad treba Srbi da podmetnu kicmu da se zastave razvezu.
Svi politicari bi trebalo da se ponasaju u skladu sa tim...


Pa tako će i biti, ova "pomoć" je samo simbolična kako bi se malo ojačalo poziciju i pokazalo muslimanima da nisu jedini faktor čak ni u Federaciji. Naravno da Hrvate nije briga za RS, zato treba biti mudar i čuvati svoju poziciju i paziti se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
milan30 je napisao:
Neki ne žele da shvate cilj ove Dodikove izjave. Pa 2018. godina je, rat je gotov, treba gledati u budućnost, a ona je takva da Hrvati žele zadržati svoj identitet, a sanjaju o trećem entitetu (na području današnje Federacije). Oni trenutno nisu nikakva prijetnja za Republiku Srpsku, dok za ove druge se to nemože reći. Muslimani sve više teže unitarizaciji BIH, Ustavni sud "uspješno" rješava samo one slučajeve koji vode ka unitarizaciji, malo po malo. A i muslimanski narod to prihvaća i prati, sve je više zamotanih žena na ulicama Bosne. Cilj Muslimana je sve nadležnosti RS svesti na minimum i praktički je pretvoriti u teriroriju kojom se upravlja samo iz Sarajeva.

Dodik je prije svega kriminalac i jajara, sposoban da, ubjedljiv da, ali za sebe i njemu bliskima.
Rat nije gotov, naša percepcija rata je potpuno pogrešna, to što trenutno nema oružanog sukoba ne znači da je rat u nekom trenutku stao, stao je oružani sukob kao jedna od grana rata.
I jedni i drugi su nam dušmani, a što se tiče tog da nisu "nikakva prijetnja" ne zaboravi da je prvi korak ka porazu podcjenjivanje neprijatelja, itekako su prijetnja ako se ne tretiraju na pravi način.
Ovo je prosto sukob naša dva zakleta dušmanina u kome mi ne treba da se miješamo, ako bi još mogla da se progura priča vani u smislu, "evo ni ovi dole ne mogu skupa a šta hoćete od nas" bilo bi odlično.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 17:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
У сукоб наша два заклета душманина не да не треба да се мијешамо него треба да га ложимо. А то је управпо ово што Дудек ради "подршком" 'Рватима...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 17:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Odličan primjer. Vidiš ono šta oči žele da ti vide.
Jedni vide pomoć Hrvatima, drugi vide totpaljivanje Hrvata... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2018, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Politički Čović i Dodik ne mogu biti dalje.
Jedino što ja ovde vidim je privremena alijansa za nerviranje mošnji.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs