banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2018, 05:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ja sam poslao jednu prijavu i odmah sutradan je problem otklonjen.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 17:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Od 10 prijava u roku 20 dana pola rijeseno.
Mislim da im stize jako mnogo prijava i da fizicki ne stizu. Strpljenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 20:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
ja prvi put čujem za građansku patrolu...da nema foruma ne bih imao pojma. baš lijepo izreklamirano od strane grada..mada sve inspekcija ne preporučeno pismo riješava:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dok je stvarno gradjanin bio uvazen,zivio bez stresa,ljetovao,skolovao djecu besplatno,lijecio se besplatno,radio znajuci da ima posao do penzije..dok nisam mogao doc do kuce da ne cujem kako drustvo pjeva iz bar 5 dvorista (nisam to cuo 20 god).....
nisu mu trebali ovi pokazatelji koliko je "vazan"..niti je postojalo ovo...

manite se cinkarenja...i ovoga sto neko na taj nacin pokusava da kaze da ste vazni....

izvini zoka,zao mi je sto je tvoj post negdje gore iznad moga (volio bih da nije),ali vjerujem da se slazes sa mnom bar 50%

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Jest, baš se pravi važan što je prijavio pola prikolice smeća pored ceste.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
znao sam da je nesto bezveze,ali pisajuci post,zao mi bilo sto je njegov iznad moga,da ne ispada da nesto njega poklapam...

ali nadam se da sam uspio docarat misao...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 23:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Menscini da si ti ovdje malo zamijenio teze. Prijavljivati probleme od javnog interesa nije cinkarenje. A sad kako ce ko iskoristiti tu priliku je do njega, to samo pokazuje kakav je ko covjek, nema veze sa korisnoscu aplikacije.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 06 Jun 2018, 23:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
seven je napisao:
Menscini da si ti ovdje malo zamijenio teze. Prijavljivati probleme od javnog interesa nije cinkarenje. A sad kako ce ko iskoristiti tu priliku je do njega, to samo pokazuje kakav je ko covjek, nema veze sa korisnoscu aplikacije.


+1

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 23:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
zavisi kako se gleda na stvari :D

svi sa borceve teme znaju da su meni u prijedoru (kad smo igrali za prvaka bh 2011),izbusili 2 gume,razbili sajbu...i da je dosla policija da prijavim jer postoji neko BSO osiguranje koje isplacuje i kad je nepoznat pocionioc.....i ja rekao da sam sam izbusio i razbio,da ne zelim potpisat prijavu :D ..da sam polupao i isjekao sam od srece,jer je borac pobjedio i prvi (nazalost i jedini :( :( ) put u svojoj istoriji postao prvak drzave,kakve,takve!!
i ide u kvalifikacije za ligu sampiona!

(iako sam sva borceva obiljezja sakrio,ali bolesnom prijedoskom umu je bilo dovoljno ono sto sam sa tablica zaboravio sklonit "auto djelovi milovanovic banjaluka") :D

vjerujem da vam je ovo nesto najgluplje sto ste procitali u zadnje vrijeme,ali eto 8)

hebo cinkarenje u lopovskoj drzavi

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 07 Jun 2018, 00:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Mogu mislit da ima pun kurac niskotestosteronskih supaka koji prijavljuju svaki komsijin kurac. Zato ovi i ne stizu sve ako uopste neko nesto radi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 00:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro,ti si sad malo vulgarizovao ono moje "kad dobijem batine,nisam kukao,bio sam tucen i ja sam tukao"... :D

sad ce i mene napusit zbog tog tvog agresivnog stava i prozivanja ljudi "niskotesteroncima"

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 00:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ko je ono uslikao nečiji auto sa foruma i tagovao Radojičića? Hahahahahahaha :lol:

Aplikacija je u suštini dobra i korisna. Mnogi problemi bi prošli nezapaženi da je nema, ali će sigurno biti i bolida koji svaku glupost šalju...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 01:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Pa bice svasta, ali nismo mi izuzetak od takvih stvari, svugdje se desavaju. Opet ne znaci da nece biti koristi od aplikacije. Bar se nadam.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 02:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Aplikacija sigurno nije bez koristi. Imamo vec ovdje na forumu pozitivno-potvrdne info, tako da...

Ali, sto ja ne mogu da je instaliram? Google veli, da sam nekompaktibilan... Imam oreo android... I nije mi kanta od telefona, sve specifikacije su zadovoljene.
Bas bezveze...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 06:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Schlager je napisao:
zavisi kako se gleda na stvari :D

svi sa borceve teme znaju da su meni u prijedoru (kad smo igrali za prvaka bh 2011),izbusili 2 gume,razbili sajbu...i da je dosla policija da prijavim jer postoji neko BSO osiguranje koje isplacuje i kad je nepoznat pocionioc.....i ja rekao da sam sam izbusio i razbio,da ne zelim potpisat prijavu :D ..da sam polupao i isjekao sam od srece,jer je borac pobjedio i prvi (nazalost i jedini :( :( ) put u svojoj istoriji postao prvak drzave,kakve,takve!!
i ide u kvalifikacije za ligu sampiona!



vjerujem da vam je ovo nesto najgluplje sto ste procitali u zadnje vrijeme,ali eto 8)



Dosta si skroman, toe dobro.
Ovo je nešto najgluplje što smo pročitali ikad, ne u zadnje vrijeme :lol: :lol: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 06:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
sale82ful je napisao:
Aplikacija sigurno nije bez koristi. Imamo vec ovdje na forumu pozitivno-potvrdne info, tako da...

Ali, sto ja ne mogu da je instaliram? Google veli, da sam nekompaktibilan... Imam oreo android... I nije mi kanta od telefona, sve specifikacije su zadovoljene.
Bas bezveze...

Poslaću ti apk, ako hoćeš ?

Evo za one koji ne mogu skinuti.

http://www.mediafire.com/file/syct5j1ph ... 5-v1.2.apk

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Poslednji put menjao gavranpero dana 07 Jun 2018, 07:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 07:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Moze, salji slobodno... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 07:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
zavisi kako se gleda na stvari :D

svi sa borceve teme znaju da su meni u prijedoru (kad smo igrali za prvaka bh 2011),izbusili 2 gume,razbili sajbu...i da je dosla policija da prijavim jer postoji neko BSO osiguranje koje isplacuje i kad je nepoznat pocionioc.....i ja rekao da sam sam izbusio i razbio,da ne zelim potpisat prijavu :D ..da sam polupao i isjekao sam od srece,jer je borac pobjedio i prvi (nazalost i jedini :( :( ) put u svojoj istoriji postao prvak drzave,kakve,takve!!
i ide u kvalifikacije za ligu sampiona!

(iako sam sva borceva obiljezja sakrio,ali bolesnom prijedoskom umu je bilo dovoljno ono sto sam sa tablica zaboravio sklonit "auto djelovi milovanovic banjaluka") :D

vjerujem da vam je ovo nesto najgluplje sto ste procitali u zadnje vrijeme,ali eto 8)

hebo cinkarenje u lopovskoj drzavi

Kaže meni Zoka kad lupam gluposti u gymu, "nije bolest sve što boli"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 07:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Schlager je napisao:
zavisi kako se gleda na stvari :D

svi sa borceve teme znaju da su meni u prijedoru (kad smo igrali za prvaka bh 2011),izbusili 2 gume,razbili sajbu...i da je dosla policija da prijavim jer postoji neko BSO osiguranje koje isplacuje i kad je nepoznat pocionioc.....i ja rekao da sam sam izbusio i razbio,da ne zelim potpisat prijavu :D ..da sam polupao i isjekao sam od srece,jer je borac pobjedio i prvi (nazalost i jedini :( :( ) put u svojoj istoriji postao prvak drzave,kakve,takve!!
i ide u kvalifikacije za ligu sampiona!

(iako sam sva borceva obiljezja sakrio,ali bolesnom prijedoskom umu je bilo dovoljno ono sto sam sa tablica zaboravio sklonit "auto djelovi milovanovic banjaluka") :D

vjerujem da vam je ovo nesto najgluplje sto ste procitali u zadnje vrijeme,ali eto 8)

hebo cinkarenje u lopovskoj drzavi

Neke stvari su sada svima jasne, ko god da je sumnjao u tvoj razum


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 08:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a jeste opet kolektivno navalili na mene :D

dođem sinoć na forum,pročitam uvodni post teme i neka alarm lampica mi se upali :D ...kontam,čitav život nas uče da ne valja biti tužibaba,bježim da ne tužakam roditeljima..vaspitačici..učiteljici..nastavnicima..profesorima...desetarima...poručnicima...policiji ..šefu..direktorici...

čak ni adminima na blforumu!!!! 8)

i sad, pod stare dane,trebam počet radojičiću tužakat!!
..e nećete me nagovorit da instaliram aplikaciju 8)

mada,možda nešto nisam dobro protumačio..često se meni desi to :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 07 Jun 2018, 08:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs