banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 04:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nemaš ti dar nego prestani pisati kad si u kafani, to ti je moj savjet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa onda nikada ne bi pisao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39419
Lokacija: Месечева икра
shakal je napisao:
Čovječe jesi ti slijep, objavljena je komplet prepiska. Je l' čitaš ili negdje načuješ nešto pa to prenosiš
Može neki link ka tome, nisam upoznat da ima išta više od onog prvog skrinšota.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
kutak je napisao:
https://srpskainfo.com/borba-davora-dragicevica-za-istinu-dok-smo-ga-trazili-moj-david-je-brutalno-prebijan-ubice-su-kupovale-vrijeme-navodeci-nas-na-pogresan-trag/

Овдје први пут видим на једном мјесту шта овај човјек заправо мисли и кога оптужује.

Ја се надам да ће родитељи брзо наћи мир, мучно их је гледати :(
Meni tek poslije ovoga nista nije jasno. Ispade da je sve to zavjera vecih razmjera nego sto su cak i forumasi uspjeli iskonstruisati? Ako sam dobro shvatila te izjave?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39419
Lokacija: Месечева икра
CIA i Vatikan. Čovjek je "popustio" izgleda.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Znači sve optužbe i sve do sad u šta su vjerovali, otpada?
Ali ovog puta su 100% da su u pravu?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
http://www.wafb.com/story/15275723/sunni-shallow-drowning
Onima kojima se ne da čitati, preko 25% davljenja se dešava u dubinama ispod pola metra. Doduše u Americi, al tamo ionako ima puno Srba, pa dođemu isto ko i ovde.
Takođe, čovjeku je u određenim situacijama dovolji manje od minut da se udavi.

Toliko o tome da se nemoguće udaviti u Crkvenoj...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
CIA i Vatikan. Čovjek je "popustio" izgleda.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока
Ja sve kontam da se nisam dovoljno uzivjela u clanak pa propustam nesto.
Ili da to ovi znj portali izvlace iz konteksta.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
_зока je napisao:
shakal je napisao:
Čovječe jesi ti slijep, objavljena je komplet prepiska. Je l' čitaš ili negdje načuješ nešto pa to prenosiš
Može neki link ka tome, nisam upoznat da ima išta više od onog prvog skrinšota.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Pa ovde na temi je bilo nekad na početku :-? nekih 4-5 skrinšotova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2018, 11:01
Postovi: 159
Da je neko htio da ga "baci", "bacio" bi ga u Vrbas, a ne u Crkvenu. Moje licno misljenje je da je sve skup nesrecnih okolnosti - da je momak sam upao u korito nesrecnim slucajem, ili je u tuci udario glavom u nesto...

Ona prica o drzanju na nekoj lokaciji mi je skroz neprihvatljiva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jos prije def pozdrava da odgovorim vlakanju na ono pitanje zasto mislim da su forumasi bo i neiskvareni...ovako otprilike je moj stav...da se krol na pocetku ove teme izjasnio da vjeruje u policijsku verziju...popili smo pice i nakon toga...da ne glumim nesto ovdje i ne lazem vas,cak sam mu rekao i da jako cjenim to!!!..kao sto mi i sam kaze,othranio ga je policijski hljeb i ja sam 101% uvjeren da njega zaboli q i za sds i za snsd...covjek jedostavno postuje institucije...unifiromu...cak i mnogo vise vojnu od ove o kojoj je rijec....uostalom ,neki dan sam pred 10 ljudi izjasnio(skeva,800,caca i ne sjecam se ko je sve bio ,rekao da je za mene Krol narodni heroj RS!!!...svi mogu potvrdit!!...govanjce Dzontra piskara ono sto bi Krol volio procitat...Shakal mi je razocarenje,ali ne pretjerano,uvijek cu se obradovat kad ga vidim...a poz iznenadjenje mi je Hercog,kod nas uvijek toplo hladno :D ..a ja cu vas sve zajedno pozdravit jer se ocito nisam uklopio :D ..al svi ste mi dobro dosli koji me znate,i pocasticete me ako se javite ili svratite...patetika level pro za kraj :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Apr 2018, 20:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...



Samo zato sto ti mislis/hoces/zelis (da odes) na trg ...JA NECU!!!

Sramota me ovog tvog pisanja. Imam utisak kao da zelis da uvrijedis nekoga .....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Poslednji put menjao motozeljo dana 26 Apr 2018, 20:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cisto poredjenja radi, prije nekoliko godina se u Miljackoj utopio momak kojeg sam licno poznavao, sportista, alpinista, udavio se u miljackoj koja je bila metar duboka, spustali su camcem i na kaskadi ga povukao vir. Momak je bio alpinista i imao odlicne rezultate u free climbingu, isao sam sa njim na rafting neretvom i gledao ga kako se penje po stenama, pun snage, ali voda je cudo, nemas nikakve kontrole nad telom jer izgubis podlogu ispod sebe, u slucaju Davida je jos otezavajuci faktor noc i verovatno alkohol...

Nadoh sada snimak spasavanja Adnana, cisto da vidite koliko je NEMOGUCE bilo sta uraditi i u tako plitkoj vodi

https://www.fokus.ba/sport/ostali-sport ... deo/76799/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Rocker je napisao:
SAJ momci su našli ukradeni laptop u koritu.
Ako nije podmetnut, pitanje je kako je završio u Crkvenoj ?
Ako ga je David ukrao - sasvim realna mogućnost postoji je da mu je ispao/iskliznuo ispod miške, pokušao da ga uhvati, izgubio ravnotežu i tresnuo glavom o betonirano korito.

Sa kllipa br 4 za kojeg policija tvrdi da to David koji napusta kucu poslije pljacke se jasno vidi da ne nosi nikakav laptop. Dakle ili je podmetnut laptop ili video snimak.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2018, 11:01
Postovi: 159
I na to sve - udari od pada, gubitak svijesti.. pad u vodu bez svijesti... ja sam pao niz stepenice, pa se sav ugruvao i izgrebao, kamo li upasti u korito.

Miljacka je potok u odnosu na Crkvenu. Tu su one negdje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Narod moze sa se okuplja 20 godina nista pomoci ne mogu.

Ili mogu u zavisnosti koliko vlast hoce da izgubi rejting, malo ili mnogo. Ocigledno je da su skloniji drugoj opciji. To je vidjivo iz protesta koji traje vec preko mjesec dana.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
O kakvom narodu pricamo? Na trgu je skupljanje vecinom opozicije.

Jok ce vlast sama protiv sebe da protestvuje ili mozda radnici u administraciji pa da ih, vlast koja zestoko kaznjava ljude i za male stvari, otpusti. Budimo realni, jedino opozicija je slobodna od vlasti. To je posljedica Dodikove osionosti zbog koje nema opozicije u vlastitim redovima. U stvari ima Igor samo sto ga je Dodik "gurnuo" na prvo mjesto druge lige sa ciljem da Igor "ne dira nista" tako da jaka opozicija unutar vlastitih redova ne postoji niti bilo kakva. Nema nekog ko bi Dodiku u redovima partije rekao npr. da podnese ostavku jer to mnogo ocekuju od Dodika i to vec godinama. Dzabe kreci, odvratan je, on i Cvijanovicka, ne zna se ko odvratniji. Sto vise spinuju, to su odvratniji. Pa gledaju ljudi i druge televizije, a ne RTRS koja se pretvorila u medijski servis SNSD-a.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
Znam dosta ljudi koji tu jesu da budu vidjeni. Itd itd.

I ja znam da sunce je vrelo, mlijeko je bijelo, voda je bez boje, mirisa i ukusa i mokra je.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
Jednostavno politika vam se umjesala.

Za zemlju u kojoj se politika mijesa i u kadar bolnica, skola, vrtica, gradskog groblja i samo sto jos ne u gace naroda, ovo nije cudno, ako je gospodin Dragicevic umijesan u politiku, a nije, osim toga i sam je i to nekoliko puta rekao da nije. Sto se tice samog Dodika, sa ili bez politike, gotov je. On je i 2014 godine prosao losije na izborima, a ovaj put ce jos losije jer dobro se dobrim vraca.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
Otac uziva neke beneficije sada, ali prozivati ljude napamet, svako od tih imena moze da ga tuzi za klevetu i dobice ga na sudu.
JEZIK GLAVU ODSJECA!!!

Like a boss. Avioni, kamioni i helikopter, da ne ide pjeske od kuce do posla tj. palate jer stara palata nije bila dovoljno lux. Pa i mogu, ako mogu i da dokazu da su nevini. Mislim da nije lijepo prijetiti nekom ko za mjesec dana ima jos malo pa skoro 100000 ljudi clanova kojih ima vise nego na Facebook stranici RTRS-a i to skoro 2 i po puta vise (zakljucno sa danasnjim danom), a nekada je jednosmjerna komunisticka televizija bila preovladavajuci izvor informacija. Neke stvari se ocigledno nisu promjenile, ali zato jeste podrska takvim medijima i informisanje sa interneta. Istog onog interneta sa koga citas sad ovo.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
O Ja vjerujem da otac nije malog najbolje ni poznavao, kao sto se vecina roditelja pogubi kad cuje nrku priču o mjezimcetu, ali to je tako.

A koji to otac najbolje poznaje svog sina kada majka u prvih nekoliko godina (i kasnije) tehnicki podize dijete, a otac finansijski kroz posao ili obrnuto ili oboje. Normalno da ce se "pogubiti" zbog ove situacije oko svog sina, pa nije ga, sa svojom suprugom i cak decenijama odgajao vanzemaljac, vec njegov(i) roditelj(i). Mogu samo da mislim kako se osjeca. U stvari ne mogu. Zato i necu puno na taj detalj teme, kao i previse u intimu ovog slucaja i slucajeva ove vrste uopste. Vidljivo da drzava treba da rijesi ove slucajeve, a da pritom ne zataska i ceka na zaborav ljudi jer to se nece desiti jer ce uvijek neki slucaj biti aktuelan, a mozda i aktuelniji od ovog sto moze jos dodatno da potkopa ionako propalu vlast. Sve u svemu, ocigledno je da ce se ovom tematikom vise baviti neka druga garnitura na vlasti jer ova je ocigledno ogrezla u kriminal da i vlasnici kafica i drugi "slucajni prolaznici" stradaju od ovake vlasti kao od mafije svojevremeno tokom 90-ih na ulicama Beograda. Mafija ne preza ni od cega. Tu nema razlike izmedju mafije i Dodikove vlasti.

Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ono na fejsbuku samo ide u kontra stranu. Pljuvacina nevidjena.

Za onog ko ima vremena citati i komentare u moru statusa od kojih su svi korektni, a sto znaci da administracija radi svoj posao (koliko se to moze na onako brzom mediju kao sto je Facebook) jer nece da im se pripise to sto si spomenuo.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 26 Apr 2018, 20:42, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Wrangler je napisao:
Sa kllipa br 4 za kojeg policija tvrdi da to David koji napusta kucu poslije pljacke se jasno vidi da ne nosi nikakav laptop. Dakle ili je podmetnut laptop ili video snimak.


Mislim da je laptop bio pod miškom, ispod duksa ili šta je već imao na sebi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...


Je l' te sramota pisati ovako nešto?

Ovo sto je Schlager napisao uopste nije daleko od istine, dodao bi nazalost.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ko bi rekao da vas dva isto razmišljate...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Hertzog je napisao:
Cisto poredjenja radi, prije nekoliko godina se u Miljackoj utopio momak kojeg sam licno poznavao, sportista, alpinista, udavio se u miljackoj koja je bila metar duboka, spustali su camcem i na kaskadi ga povukao vir. Momak je bio alpinista i imao odlicne rezultate u free climbingu, isao sam sa njim na rafting neretvom i gledao ga kako se penje po stenama, pun snage, ali voda je cudo, nemas nikakve kontrole nad telom jer izgubis podlogu ispod sebe, u slucaju Davida je jos otezavajuci faktor noc i verovatno alkohol...

Nadoh sada snimak spasavanja Adnana, cisto da vidite koliko je NEMOGUCE bilo sta uraditi i u tako plitkoj vodi

https://www.fokus.ba/sport/ostali-sport ... deo/76799/

O boze sta ovaj poredi...cova ovo je Dunav naspram Crkvene...pogledaj samo slike prilikom trazenja Davida dan dva od nestanka...voda ispod koljena i ljudi hodaju po njoj.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs