banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mi imamo svoga Boga
Evo zbori sa RTRS prvoga...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Pfc88 je napisao:
[Kad stranci dodju bice jos vise ljudi, a .


Biće ako se okupljanje bude održavalo u Slapu ili "negdje na zeleni".

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
:lol:
Zoka izdominirao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
manitu uci da svira je napisao:
:lol:
Zoka izdominirao

+1...
:evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 22:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
I ja sam mislio spomenuti nešto ako je onaj Viber SS autentičan. Odakle im?
Da nije pomoć ambasade ili curi nešto iz Mektićeve firme...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
Mi imamo svoga Boga
Evo zbori sa RTRS prvoga...


jel bio dobar prezident, vrijedi li gledat reprizu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Cista desetka, rekao je da sto se njega i Vlasti.u RS tice mogu dovesti i austrijsku policiju i pustiti ih da sami urade nezavisnu istragu.
Samo trazi da se rezultati istrage postuju, a ne poslije da bude ne valja Kurcova policija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Znači policija od nekog Kurca bolja od naše policije... Eee...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Dokle ide ta Zapadna propaganda, vidis ti to Dani..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Hoće li to opet biti Banjalučki proces? Ko je sada španski kralj? :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ne znam, ali ovo apsolutno dokazuje da nemaju sta kriti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Sada bez zezanja, opet se povlače institucije. Hoće li se svaki put ovako reagovati na pritisak? Pa da krenemo redom :) Ali je potez koji pokazuje volju da se završi, a ne razvlači priča.
Ali ni ovo neće pomoći "gomili", jer će biti... do sada su sve tragove sakrili i slično. Ovdje samo vremeplov može pomoći.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Znači, ovako postenu ponudu ne bi dobili ni u najdemokraticnijem sistemu Zapada. Osim toga, sve dokaze i imena mogu bez bojazni predati Austrijancima, ako se vec tvrdi da se zna ko, gdje i kako.
Predlazem i da se saslusa Vaskovic na okolnosti meksicke kase i banjaluckog narko kartela, Austrijanci nece odbaciti cvrste dokaze ako ih ima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Srbija odbila austrijsku policiju prije stotinjak godina i znamo šta se desilo . . . :D

Vožd suvereno vlada situacijom i narodnim masama.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ja sam tu meksičku kašu guglao i mogu vam reći da je ukusno, lako se sprema, a jeftino za 15ak maraka najede se 4 ljudi.

Što kaže prepodobni otac Rafailo ovaj narod je potpuno poluđeo.

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 01:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2018, 13:51
Postovi: 102
Lokacija: Banja Luka
@Rocker

Ja licno uopste ne otpisujem mogucnost da je ovdje (nekim cudom) rijec o zadesnoj smrti. Ipak, problem su brojne nepravilnosti i nelogicnosti u toj prvobitnoj verziji, pri cemu su kasnije i odredjeni (konkretni) dokazi ponistili istinitost jednog dijela 'Lukaceve verzije', a ujedno doveli pod sumnju i ostatak iste (koja je i od samog pocetka bila na nivou fantazije).

Oni su ekspresno po izvlacenju tijela izasli u javnost sa izjavom da se radi o zadesnoj smrti, slucaj okrenuli u tom pravcu i vec bi tog trenutka bio i zakljucen da se nije pojavila sumnja, a ubrzo i reakcija Davidovog oca. A kasnije su lagali da to nikada nisu rekli. Vjerovatno ni u najludjim snovima nisu ocekivali da ce otac konobar biti u stanju da pokrene ovoliku lavinu. Otuda i ova traljavo obradjena verzija za koju su bili ubijedjeni da je dovoljno dobra i ubjedljiva u tolikoj mjeri da ce je i "nebitni otac konobar" i (stanardno melanholicna i nezainteresovana) javnost "popusiti" na prvu, a da ce se slucaj ekspresno zatvoriti.

Ovdje jednostavno "nadlijecu" brojna pitanja, na koja MUP, na celu sa Lukacem, izbjegava da odgovori.

-Zasto covjek zaduzen za organizovani kriminal vodi konferenciju? Koja je njegova uloga u situaciji kada slucaj predstavljaju k'o zadesnu smrt, gdje (valjda?) ne postoje nikakve dodirne tacke sa organizovanim kriminalom?

-Zasto MUP, na celu sa Lukacem, nije izasao u javnost ni sa jednim imenom ili imenima koja su ucestvovala u prebijanju Davida i nanosenju ozbiljnjih tjelesnih povreda? Te povrede su nastale za zivota. Davidov otac je rekao da ga je poslednji put vidio i poljubio oko 19:00h. Ako se ne varam, David je prema prvobitnoj verziji nastradao oko 04:00h. Na snimcima se vidi da do kasno u noc kod njega ne postoje nikakve posljedice premlacivanja (nekim tupim predmetom). Samim tim, tu se radi o ekstremno malom vremenskom razmaku u kojem je mogao biti pretucen. MUP i Lukac tvrde da imaju kompletan uvid u Davidovo kretanje te noci. Dakle, gdje je pretucen, u koje vrijeme je pretucen i ko ga je pretukao? Ako MUP i Lukac DECIDIRANO TVRDE da imaju uvid u njegovo kretanje i SVA desavanja te noci (osim tih famoznih 20 metara), a nisu u stanju da potvrde gdje i ko ga je onako pretukao, onda verzija, ma koliko suluda bila, da su ga odvukli na drugo mjesto na kome je pretucen i da je bio ziv i u narednih par dana, uopste nije toliko nerealna. Pri cemu rezultat drugog obdukcionog nalaza potkrepljuje i takvu mogucnost. Po svemu sudeci, i MUP i Lukac znaju imena osoba koje su ga pretukle, jer ih prikrivaju, i zato se njihova imena ne provlace u "Lukacevoj verziji".

-Zasto nije odradjena analiza vode iz tijela? Da, da, da, prica o hemijskom sastavu Crkvene koji se mijenja iz minuta u minut. Al' ko kaze da je on uopste tu nastradao? Ko kaze da je to voda iz Crkvene? Sta ako analiza dokaze da je udavljen u cistoj, pitkoj vodi, na drugom mjestu, a da je tijelo dovuceno na mjesto gdje su ga nasli? Pa, to bi pobilo kompletnu njihovu verziju. Zasto eliminisu takvu mogucnost, ako vec kazu da nisu okvalifikovali smrt (iako lazu, jer su vec na startu pokusali da slucaj isforsiraju u samo jednom pravcu)? Ako je rijec o kriminalnom djelu, nije na njima da se bave nekim banalnim pretpostavkama. Iako je jasno kako su oni tretirali slucaj. Na stranu to da se svjesna i fizicki iole spremna osoba uopste ne moze udaviti u Crkvenoj (u dijelu gdje je David upao), cak i kada ista nadodje. To sa utapanjem u Crkvenoj je glupost koju furaju botovi. Vec ranije sam spomenuo da se covjek tehnicki moze udaviti i u sopstvenoj kadi, pod odredjenim okolnostima (legne i zaspe). Tako je i utapanje u Crkvenoj moguce pod odredjenim okolnostima, eventualno da je David bio ozbiljno pijan i nadrogiran, pa takav upao ( al' kako je onda bio pribran i sposoban da obije i opljacka kucu?). Ili da je isprebijan i u polusvjesnom stanju gurnut u Crkvenu koja ga je dokrajcila(sto opet dovodi do pitanja: ko ga je pretukao?). Karan je svojim izmisljanjem pokusao sve da ukalupi u "onu" verziju. Takodje, Davidov otac je rekao da je poljubio Davida onaj dan kada je isao da identifikuje tijelo i da TIJELO UOPSTE NIJE SMRDILO!? Iskreno, nemam pojma sta i kako, odnosno da li se tu u slucaju neprijatnih mirisa nesto radi kada se tijelo donese. Ako se tu nista ne dira, onda je cudno da tijelo ne smrdi nakon 6 dana u necemu sto je prakticno kanalizacija!?

-Ako je David opljackao kucu, zasto ne postoje dokazi sa mjesta zlocina? Gdje su otisci? Gdje je bilo kakav dokaz koji ce pokazati da je te noci David zaista bio u toj kuci? Ovako imamo tijelo mrtvog momka koji je isprebijan, sa tim ukradenim stvarima koje mu je mogao bilo ko da ugura u dzepove. Dokazi na nivou rezije nekog trecerazrednog filma znj produkcije.

U sustini, skoro sve cinjenice ukazuju na to da OVDJE BUKVALNO NIKAKVE ISTRAGE NIJE NI BILO! Karan se bavi pretpostavkama da neke analize nisu potrebne, dok za druge analize kaze da nije moguce odraditi u uslovima u kojima on radi!? Policija, kao, traljavo odradila posao, pa nisu prikupili dokaze, a kasnije to vise nije bilo moguce, jer su vlasnici kuce unistili te dokaze!? Lukac kaze da zna sve, a botovi tvrde da je 'Lukaceva biblija' jedina prava, al' samo ne znaju gdje je pretucen David i ko ga je pretukao!? Lukacu fale centimetri u svemu. Fale mu u visini, fale mu bas u tom dijelu gdje je David navodno nastradao i mogu samo da nagadjam gdje mu jos fale!? Ilic k'o Forrest Gump u onim scenama kada na tv-u ulece u kadrove. Nikome nije jasna njegova pojava. Lepir k'o da su ga pustili iz visegodisnjeg zatocenistva, pa mu je sve divno i veselo. Taman nesto pocne da objasnjava, a onda skrene i pocne da prica kako radi s divnim ljudima. K'o da smo u filmu "Ima li pilota u avionu?"! Bukvalno parodija!

Jedina pozitivna stvar u svemu ovome jeste to da su ovi sto su zasrali definitno "pomogli" da se ljudi malo trgnu, otvore oci i pokrenu stvari, a ne da zive u apatiji dok ovi unakazise B.Luku (a isto je i u ostatku RS) i kradu gdje stignu. Bar ce promjena definitivno biti, a od ishoda ovog slucaja ce zavisiti velicina tih promjena. Mada, ne sumnjam da su ovi istragu pokrenuli ispocetka samo da bi dobili vise vremena da ociste sranje koje su napravili. Jer, tesko da oni bilo sta istrazuju sada, s obzirom na to da i pored ukazivanja na brojne nepravilnosti i ne logicnosti, oni nisu odstupali od "Lukaceve verzije".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 02:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
mimikrija je napisao:
Al ovo kažem jer je dosadilo...ja više ne znam po njima koliko je ljudi opet po njima ubilo Davida...jedan(Ćulum Filip)..onda 15-20 osoba (kod metalske),onda tri ispektora (na trgu) pa sad jedan inspektor...pa Rađeni...te toliki saučesnici iz MUP-a i Ministarstva...jbt.Dokle više i ,ja znam ime ubice i znam vrijeme ,kad je kao ubijen pa ja bi ga uhapsio jer je to javno rečeno i morao bi biti svjedok saradnik na otkrivanju....al jbg


Manje je ljudi trebalo da se Djindjic ubije :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 07:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Evo Koventri, ja ću probati taksativno da prođem sve tvoje navode i da ti objasnim gdje griješiš...

Citiraj:
Ja licno uopste ne otpisujem mogucnost da je ovdje (nekim cudom) rijec o zadesnoj smrti. Ipak, problem su brojne nepravilnosti i nelogicnosti u toj prvobitnoj verziji, pri cemu su kasnije i odredjeni (konkretni) dokazi ponistili istinitost jednog dijela 'Lukaceve verzije', a ujedno doveli pod sumnju i ostatak iste (koja je i od samog pocetka bila na nivou fantazije).

Ma ti si nju davno otpisao, ali ajde...
Nebitno, hajde daj barem te određene, konkretne dokaze koje spominješ.

Citiraj:
Oni su ekspresno po izvlacenju tijela izasli u javnost sa izjavom da se radi o zadesnoj smrti, slucaj okrenuli u tom pravcu i vec bi tog trenutka bio i zakljucen da se nije pojavila sumnja, a ubrzo i reakcija Davidovog oca. A kasnije su lagali da to nikada nisu rekli. Vjerovatno ni u najludjim snovima nisu ocekivali da ce otac konobar biti u stanju da pokrene ovoliku lavinu. Otuda i ova traljavo obradjena verzija za koju su bili ubijedjeni da je dovoljno dobra i ubjedljiva u tolikoj mjeri da ce je i "nebitni otac konobar" i (stanardno melanholicna i nezainteresovana) javnost "popusiti" na prvu, a da ce se slucaj ekspresno zatvoriti.


Ne znam šta ti znači ekspresno. Nestanak momka je prijavljen, sačekalo se da prođe neko vrijeme da bi vidjeli da se neće jednostavno pojaviti, pa poslije toga ušli u proceduru. Znamo vrlo dobro da su Davida povezali sa pljačkom mnogo prije pronalaska samog tijela, a pretpostavljam da su isto tad pokupili i ostale kamere. Tako da je već prije pronalaska tijela bilo poznato dosta toga do samog mostića kod Crkvene. Dakle, ovdje je ključno da policija nije počela raditi kad je tijelo pronađeno, nego malo nakon prijave nestanka.

Citiraj:
-Zasto covjek zaduzen za organizovani kriminal vodi konferenciju? Koja je njegova uloga u situaciji kada slucaj predstavljaju k'o zadesnu smrt, gdje (valjda?) ne postoje nikakve dodirne tacke sa organizovanim kriminalom?


Da si gledao snimak anketnog odbora, vidio bi da je to, tako reći, redovna procedura. Ilić je rekao da njegova uprava vodi sve slučajeve gdje je veliko interesovanje javnosti. Ja ne kažem da je ovo istina, samo prenosim šta je on rekao...

Citiraj:
-Zasto MUP, na celu sa Lukacem, nije izasao u javnost ni sa jednim imenom ili imenima koja su ucestvovala u prebijanju Davida i nanosenju ozbiljnjih tjelesnih povreda? Te povrede su nastale za zivota. Davidov otac je rekao da ga je poslednji put vidio i poljubio oko 19:00h. Ako se ne varam, David je prema prvobitnoj verziji nastradao oko 04:00h. Na snimcima se vidi da do kasno u noc kod njega ne postoje nikakve posljedice premlacivanja (nekim tupim predmetom). Samim tim, tu se radi o ekstremno malom vremenskom razmaku u kojem je mogao biti pretucen. MUP i Lukac tvrde da imaju kompletan uvid u Davidovo kretanje te noci. Dakle, gdje je pretucen, u koje vrijeme je pretucen i ko ga je pretukao? Ako MUP i Lukac DECIDIRANO TVRDE da imaju uvid u njegovo kretanje i SVA desavanja te noci (osim tih famoznih 20 metara), a nisu u stanju da potvrde gdje i ko ga je onako pretukao, onda verzija, ma koliko suluda bila, da su ga odvukli na drugo mjesto na kome je pretucen i da je bio ziv i u narednih par dana, uopste nije toliko nerealna. Pri cemu rezultat drugog obdukcionog nalaza potkrepljuje i takvu mogucnost. Po svemu sudeci, i MUP i Lukac znaju imena osoba koje su ga pretukle, jer ih prikrivaju, i zato se njihova imena ne provlace u "Lukacevoj verziji".


Policija nije dužna da u toku istra išta saopštava javnosti ili da se nekome od nas pravda.
Ozbiljne tjelesne povrede ne postoje. Dva patologa su utvrdila samo lakše tjelesne povrede. Kao što kažeš, na snimcima se vidi da nema ozbiljnih povreda.
Da, David je nestao oko 03.45. Neki tup predmet je i šaka, a ne samo bejzbolka ili neka šipka. Snimak sa trga je nastao 20 minuta prije nego što je David snimljen na Laušu, a i viđen na Laušu, pošto ga je identifikovao radnik pekare gdje je kupio neko pecivo, a ne burek. Čak su ga snimile i kamere na putu iz grada do Lauša. Neposredno poslije onog snimka na trgu, David je otišao u 988 nakratko, tako da sva priča o otmici na trgu otpada. Tamo se zadržao par minuta, pa je otišao na Lauš. Dakle, osim tuče u 11.30, tu nije bila nikakva više tuča.

E sad, pošto vidim da si i patolog u slobodno vrijeme, predlažem ti da pogledaš opet i prvu konferenciju za novinare. Tamo ćeš vidjeti i čuti jednu stvar. Karan kaže da zbog promjena na tijelu, laicima (a to smo i ja i ti i Davor i svi ostali) tijelo izgleda puno gore nego što jeste. Dakle, postmortalne promjene.
Kako si zaboravio reći da je i patolog sa VMA rekao da su prisutne samo lakše povrede koje bi mogle nastati padom sa neke manje visine? Kako iz njegovog izvještaja uzmete samo 1 rečenicu, a ostalo preskočite? A apropo vremena smrti, taj patolog je isto tako ostavio mogućnost da je on napravio grešku, što je rečeno u Narodnoj Skupštini.

Citiraj:
Jedina pozitivna stvar u svemu ovome jeste to da su ovi sto su zasrali definitno "pomogli" da se ljudi malo trgnu, otvore oci i pokrenu stvari, a ne da zive u apatiji dok ovi unakazise B.Luku (a isto je i u ostatku RS) i kradu gdje stignu. Bar ce promjena definitivno biti, a od ishoda ovog slucaja ce zavisiti velicina tih promjena. Mada, ne sumnjam da su ovi istragu pokrenuli ispocetka samo da bi dobili vise vremena da ociste sranje koje su napravili. Jer, tesko da oni bilo sta istrazuju sada, s obzirom na to da i pored ukazivanja na brojne nepravilnosti i ne logicnosti, oni nisu odstupali od "Lukaceve verzije".


Nema ovdje nikakve pozitivne stvari. Ako je vlast loša, a realno jeste, postoje mehanizmi za promjenu vlasti. Problem je što su se isfrustrirani i razočarani ljudi okupili oko ovog problema i iskaljuju svoj bijes prema vlasti, a ne traže istinu. Iz konkretno tvog pisanja se vidi da ti tražiš isključivo dokaze koji bi inkriminisali vlast, a ne dokaze koji bi rasvijetlili slučaj. Odnosno, dokazi koji ne odgovaraju tvom ubjeđenju te jednostavno ne interesuju.
Ovaj pristup je očajno loš, jer bilo koja politika, koja dođe na vlast ovakvim putem, definitivno neće biti bolja...

Ako ćeš bilo kako odgovarati na moj post, molim te da sve što napišeš i argumentuješ istovremeno. U suprotnom nemoj ni pisati. Neću da se natežem, pa ako imaš neke dokaze ili uopšteno nešto čime bi mogao svoje pisanje potkrijepiti, daj to, a ja ću pokušati naći neki kontra dokaz. Ako ja ne nađem način da opovrgnem tvoj dokaz, onda ćeš me ubijediti da je riječ o policijskom zataškavanju, ubistvu ili šta već.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 07:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
manitu uci da svira je napisao:
Cista desetka,


potvrđujem.
al što je onoliko galamio na onu mučenicu, ko da nije naša već, božemiprosti, Duška Jurišić


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs