banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 07:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Dec 2017, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Od svih Sajinih likala kod Brke su konobari “najtanji”.
Krol to za secer nisam dozivio a vise puta se dijete igralo secerom. Cak je jednom konobar donio jos secera da ima za igru.

Jednu stvar svi zaboravljaju. Svi ocekuju da konobar bude ljubazan a zauzvrat gost moze ze da pisa po tim istim ljudima koji tu rade. E pa ne moze brate.

Jako puno provedem vremena na kafama ruckovima po raznim restoranima. Rijetko kada sam bas nasao zamijerku na rad konobara. Ja njih postujem i trudim se da ne komplikujem i ne zanovijetam bez veze i za sitnice.

U Agape ne idem. Bio par puta, ne znam sjecam se ugodno i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 02:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Mogli bi malo.

Ja sam mislio da sam ja jedini koji je toliko osjetljiv. Jbg mene 2 godine u restoranu u kojem je sve po PS-u istreniralo da i najmanju "sitnicu" vidim, pogotovo vezano za higijenu. Zato redovno dobijem slom živaca kad uđem u žitopeku (bilo.koju.jebenu.žitopeku). 3-4 radnika, niti jedan te ne doživi dok ono BAŠ ne mora. Higijena i neki osjećaj za posao - 0. Znate oni ljudi što su u meku dobili otkaz nakon 10 radnih dana pa kasnije pljuvali po internetu kako su uslovi užasni, kako je teror što moraš prati ruke ako se počešeš po čelu itd? Isti takvi.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 03:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
U Žitopeci prekoputa Banskog dvora zaključali vrata toaleta i ne puštaju nikog...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 03:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4227
Lokacija: Little Rock, Arkansas
super_koza je napisao:
U Žitopeci prekoputa Banskog dvora zaključali vrata toaleta i ne puštaju nikog...
Dobro, i kakve to veze ima sa temom? :D Vjerovatno im se začepio govnovod, žali se upravi ako ti se prikenjalo u nezgodno vrijeme.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 09:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
GTK_Marko je napisao:
Mogli bi malo.

Ja sam mislio da sam ja jedini koji je toliko osjetljiv. Jbg mene 2 godine u restoranu u kojem je sve po PS-u istreniralo da i najmanju "sitnicu" vidim, pogotovo vezano za higijenu. Zato redovno dobijem slom živaca kad uđem u žitopeku (bilo.koju.jebenu.žitopeku). 3-4 radnika, niti jedan te ne doživi dok ono BAŠ ne mora. Higijena i neki osjećaj za posao - 0. Znate oni ljudi što su u meku dobili otkaz nakon 10 radnih dana pa kasnije pljuvali po internetu kako su uslovi užasni, kako je teror što moraš prati ruke ako se počešeš po čelu itd? Isti takvi.
To ti je ipak prof deformacija. I ti ljudi u Žitopekama rade za kikiriki i u gužvama ne stignu da isprazne košare, stave papire u toalet, obrišu...
Te momente razumjevanjem treba opisati a ne kritikovati kako je neko aljkav. A knjiga žalbi-utisaka prazna garant.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 12:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jun 2011, 18:08
Postovi: 64
super_koza je napisao:
U Žitopeci prekoputa Banskog dvora zaključali vrata toaleta i ne puštaju nikog...


sta bi ti da u pekari kenjas,eee druze :D :D

p.s. plate u zitopeki su trgovci prosjek 450 a pekari 600+prijava na 8 sati(mozda ali mozda ovi u centru imaju koju marku vise)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 13:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Rider on the storm je napisao:
super_koza je napisao:
U Žitopeci prekoputa Banskog dvora zaključali vrata toaleta i ne puštaju nikog...
Dobro, i kakve to veze ima sa temom? :D Vjerovatno im se začepio govnovod, žali se upravi ako ti se prikenjalo u nezgodno vrijeme.


Ne, ne. Poslije tipa 9 navece zakljucaju toalet, da ljudi koji dodju navece iz izlaska ne mogu da ga zaseru...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 14:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Паметно.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 15:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
svi dozivljavamo to drugacije, mene i moje drustvo je arsena otjerao od stola jer smo citavo vece pili jedno pice, tako da mi ljubaznost ne znaci nista, samo me nemoj maltretirati

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Нова Варош je napisao:
Паметно.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23484
Čitavo društvo jedno piće ili po jedno piće?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
super_koza je napisao:
Rider on the storm je napisao:
super_koza je napisao:
U Žitopeci prekoputa Banskog dvora zaključali vrata toaleta i ne puštaju nikog...
Dobro, i kakve to veze ima sa temom? :D Vjerovatno im se začepio govnovod, žali se upravi ako ti se prikenjalo u nezgodno vrijeme.


Ne, ne. Poslije tipa 9 navece zakljucaju toalet, da ljudi koji dodju navece iz izlaska ne mogu da ga zaseru...

Otkud ti to da zakljucavaju ? Ja sam jednom oko 11 navece, subota najnormalnije usao u toalet

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Jedino konobara razumijem kad je hebena gužva u lokalu, ili kad mu dođe grupa školaraca i naruči 25 produženih sa šlagom.. tad je opravdano da ne bude sav svoj ( ko bi bio realno )...

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2017, 16:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Svi po jedno koje sam ja platio.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 18:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Okt 2004, 15:34
Postovi: 146
Meni su konobari koje poznajem odlicni. Ja u kafanu ne idem zbog enterijera ili gazde nego zbog konobara. Kad znam konobara tu cu popiti pice jer znam da cu se tu prijatno osjecati. Tako da nemam nikakvih primjedbi na konobare. Ne idem na mjesta gdje ne znam konobare a i ako odem to je jako rijetko u tom slucaju mogu i oprostiti ako se neljubazno ponasao prema meni ili prema bilo kome. Ne znam kakav mu je dan ili noc bila, koliko je budala prevrtio preko glave i necu da mu stajem na muku.

_________________
MRZIM PETARDE!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 18:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ja lokale sa muškim osobljem zaobilazim u širokom luku pa taman da su bečka škola (ne ova naša).

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 18:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Al baš... Ajd restorani i to, al kad vidim konobara u kaficu zlo mi dodje.... A dobar procenat konobara je po kaficima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 18:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
munja.alex je napisao:
GTK_Marko je napisao:
Mogli bi malo.

Ja sam mislio da sam ja jedini koji je toliko osjetljiv. Jbg mene 2 godine u restoranu u kojem je sve po PS-u istreniralo da i najmanju "sitnicu" vidim, pogotovo vezano za higijenu. Zato redovno dobijem slom živaca kad uđem u žitopeku (bilo.koju.jebenu.žitopeku). 3-4 radnika, niti jedan te ne doživi dok ono BAŠ ne mora. Higijena i neki osjećaj za posao - 0. Znate oni ljudi što su u meku dobili otkaz nakon 10 radnih dana pa kasnije pljuvali po internetu kako su uslovi užasni, kako je teror što moraš prati ruke ako se počešeš po čelu itd? Isti takvi.
To ti je ipak prof deformacija. I ti ljudi u Žitopekama rade za kikiriki i u gužvama ne stignu da isprazne košare, stave papire u toalet, obrišu...
Te momente razumjevanjem treba opisati a ne kritikovati kako je neko aljkav. A knjiga žalbi-utisaka prazna garant.



Evo npr. cura u jevrejskoj obrise celo rukom i 1.5 sec kasnije sa dva prsta prevuce zadnji komad pice sa onog drvenog postolja i stavi na karton i da djetetu. Sumnjam da nemaju definisane procedure, prije ce biti da ih se ne pridrzavaju, dakle rade LOSE i tacka. Msm ok ako je nekom svejedno, ali meni nije. Nemoj mi upropastavati hranu i pokazi dovoljno postovanja prema gostu, BAR tih 30 sec dok stojim ispred tebe. To se zove minimum, ispod minimuma se dobija otkaz. Simple as fuck.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
Ma ok, ali takva je svaka druga Žitopeka i ne trebaš očekivati neki standard. To se počinje sa boljim uslovima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 19:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Ne radi ona za tvoj osmjeh,nego za pare,a druga stvar vise je bakterija u salami/mesu koja se (opet) termicki obradjuje nego na njenom celu
Ako cemo pa PS.u gde onda mreza za kosu/bradu gde kapa koja potpuno pokriva kosu,zasto ima nokte duze od 1mm,zasto nosi prsten/nakit i naravno gde su joj plasticne rukavice,da i ono najociglednije:
Kako moze dirati i pare i hranu??
Mozda jednostavno previse ocekujemo

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs