banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 12:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Dec 2017, 23:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Da li ste ovo kada iskusili? U zadnje vrijeme je vrlo aktuelno. Konobari "jacih" lokala u gradu su se vrlo uzdigli. Ne ocekujem da mi se konobar ulizuje, dobar dan, smjesak i uljudnost bi bilo dovoljno.

Jova bar
sinoc, u mom drustvu sinoc covjek dosao iz inostranstva, pita konobara sta mu moze preporuciti da jede, konobar odgovara: "ma ne znam buraz, imas tu meni pa vidi". Godinama jesu tu negdje ali je ovo nedopustivo.


Agape - sa ulaza konobari za sankom skeniraju ko kakvu jaknu nosi, kako je obucen, koliki mu je dzep, i kako sjeda u podrucje koje opsluzuje jedan konobar jedni druge zasmijavaju u zavisnosti kakvog gosta dobijaju.

2 prosjecno obucena penzionera, baka i djed cekaju i cekaju da naruce, niko im ne prilazi od konobara, ulaze vjerovatno muz i zena, canada goose i moncler jakna (lako su uocljive obe, i obe su po 1000 eura), vire zlatni satovi, konobari raskolacili oci i lete za njima da ih odmah usluze. Nisu ni zagazili unutra, obojica konobara prilaze da im pokazu gdje bi mogli sjesti. Na kraju prilaze i penzionerima, pokupi konobar narudzbu onako poluokrenut od njih, bez volje ode nazad i krenu psovati pred drugim konobarom kako njega uvijek musterija sa kafom zapadne. Licno cuo i vidio jer sam bio sjedio za prvim stolom do sanka. Uzas za vidjeti.

Apsolutno svakog gosta koji je usao su skenirali od glave do pete i prema njemu su se onda dalje na osnovu toga postavili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2017, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
To nema veze sa radnicima nego sa vlasnicima . . .

Verdi, Monza, Perla, nekadasnji actross i sad sam zaboravio kako im se zove novi objekat, tu je osoblje uvijek na nivou . . . Sve pohvale.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 06:04 
Perla odlicna sa osobljem.

Ja licno ni ne idem na ta snobovska mjesta tipa agape.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 07:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Snobovska mjesta, snobovi vlasnici, vecina klijentele je takva, cast izuzecima i sta onda ocekivati od osoblja.
Toliko drugih lokala u gradu gdje je bolja i hrana i usluga.
Al jbg.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 08:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
WrDa je napisao:
Agape - sa ulaza konobari za sankom skeniraju ko kakvu jaknu nosi, kako je obucen, koliki mu je dzep, i kako sjeda u podrucje koje opsluzuje jedan konobar jedni druge zasmijavaju u zavisnosti kakvog gosta dobijaju.

2 prosjecno obucena penzionera, baka i djed cekaju i cekaju da naruce, niko im ne prilazi od konobara, ulaze vjerovatno muz i zena, canada goose i moncler jakna (lako su uocljive obe, i obe su po 1000 eura), vire zlatni satovi, konobari raskolacili oci i lete za njima da ih odmah usluze. Nisu ni zagazili unutra, obojica konobara prilaze da im pokazu gdje bi mogli sjesti. Na kraju prilaze i penzionerima, pokupi konobar narudzbu onako poluokrenut od njih, bez volje ode nazad i krenu psovati pred drugim konobarom kako njega uvijek musterija sa kafom zapadne. Licno cuo i vidio jer sam bio sjedio za prvim stolom do sanka. Uzas za vidjeti.

Apsolutno svakog gosta koji je usao su skenirali od glave do pete i prema njemu su se onda dalje na osnovu toga postavili.

jebem im majku, nikad nisam tamo usao, al tacno cu otici pitati ima li cvaraka i ustipaka!!! jebo ih onaj ko ih dovede iz Laktasa u Banjaluku!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2005
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Bez obzira sto je isti vlasnik ali konobari Kod brke kad se usporede s malom stanicom ili kazamatom su katastrofa. Dok u navedena dva loklala su mozda i najbolji u gradu, kod brke nikada nekulturnije i neusluznije nisam video. Jedini razlog zasto vise ni ne idem kod brke


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ајд бар кафана и ресторана има...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Konobarima se nervoza mora tolerisati, kakve budale svakodnevno moraju slusati, dobro je da nisu sisli sa uma. A ti u tim snobovskim mjestima, jebiga, napravljena su za snobove, tako da je i ocekivati takvo ponasanje, vjerujem da im je tako receno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nije im ništa rečeno,već misle da rade na Bečkom dvoru,a ne u Agapeu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
kod Brke katastrofa...sjedili za stolom,cerkica se igrala onim secerima...pridje konobar i kaze zabranjeno je to....sta...kaze da djeca diraju te secere u kesicama....pisam mu se na secer


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
To je do roditelja, dovedu decu u kafanu, puste ih da sve prevrcu i jase ljudima po glavi pa ti onda konobar smeta kada te upozori. Trebao te uhvatiti za kragnu i nabiti nogom u guzicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
posrati im se u pisoar


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
herc.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
kakvi god da su, ostaćemo mi bez konobara i kulturnih i nekulturnih....veliki je odliv konobara u inostranstvo, naravno Njemačka na 1. mjestu. Veće plate, veći bakšiš. Ovdje ovima jadnicima, em plata mala, em gazde kreteni, skorojevići, snobovi i sl, em kod nas niko ne daje bakšiš....šta očekivati. Čim završe ugostiteljksu expresno idu van...toliko o tome


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Bah, moji uvijek čaprkaju po šećerima i nemal svaki put ponesu 1-2 komada. Nikad nas konobar nije upozorio ali nikad nisam ni dopustio klincima da jašu po ostalim gostima i prave sranje po lokalu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ma lupeta herc,dijete sjedilo u krilu i slagalo secere jedan na drugi kad je kreten prisao...a o smetanju drugim gostima nema govora


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kazamat - preljubazni i prenapadni konobari i konobarice, morao sam jednoj reći nisam došao na večeru od 100 marki, već samo na sok i kafu.

_Krol_ je napisao:
kod Brke katastrofa...sjedili za stolom,cerkica se igrala onim secerima...pridje konobar i kaze zabranjeno je to....sta...kaze da djeca diraju te secere u kesicama....pisam mu se na secer


Svašta.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
radio sam u "Kajaku" svojevremeno kada su se konobari ponašali u najmanju ruku kao da su kardiohirurzi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
_Krol_ je napisao:
ma lupeta herc,dijete sjedilo u krilu i slagalo secere jedan na drugi kad je kreten prisao...a o smetanju drugim gostima nema govora
Ma vidim. Jebeš šećer- nisu žonglirali s tanjirima!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2017, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Debilcina u agapeu prevrnu ocima kad je vidio da cemo samo pice, a ne i jelo. Ono sto ste dosli da mi zauzimate mjesto.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs