banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Mlad i drcan, otkrio toplu vodu. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 11:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
h4xx0r je napisao:
Upravo to i treba izbjegavati.RS treba da postane dio jedne države BiH a ne da se z4jebavamo okolo i mislimo da imamo neke veze sa Srbijancima.


Pito Komšić za tebe, što te nema?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 14:39 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Mar 2018, 16:21
Postovi: 10
zavrsio sam faks i gledam da bjezim iz drzave sto prije to bolje ovde nema zivota ako ces biti rob za 400 maraka ima i to da nemas za nista na kraju mjesca ako dobijes i taj poso strijepis da ga izgubis tako da dodo rakija pivo i partija ... to ce zivti dok narod ne crkne i treba ovaj sav narod balkana satrati u crnu zemlju nema ovde vladara koi voli svoj narod ni kod hrvata ni kod muslimana ni kod srba sve sama govna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 14:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Po tvome pisanju ne bih rekao baš da si završio faks, ali ajde de...
Čak i da jesi, ne znam kakav je to faks, ako ti je plata 400KM. Ali dobro, razumijem tvoju frustraciju i želim ti sretan put u bijeli svijet. Mada nemoj da misliš da ćeš sve svoje probleme riješiti samo tako što ćeš otići. Sam čin odlaska ne rješava probleme, već ono što radiš kad stigneš na odredište.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 14:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
h4xx0r je napisao:
Simpatizer je napisao:
Sto volem kad omladinac poput tebe daje savjete. :D

A ja ne volim kad zatucani ljudi trube o patriotizmu i nacionalizmu, a "patriote" koje biraju ih guze 24/7.

Аха, а шта више волиш, илахије или касиде? Јер то би ти био једини избор у тзв. "грађанској БиХ".

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 14:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
super_koza je napisao:
Po tvome pisanju ne bih rekao baš da si završio faks, ali ajde de...
Čak i da jesi, ne znam kakav je to faks, ako ti je plata 400KM. Ali dobro, razumijem tvoju frustraciju i želim ti sretan put u bijeli svijet. Mada nemoj da misliš da ćeš sve svoje probleme riješiti samo tako što ćeš otići. Sam čin odlaska ne rješava probleme, već ono što radiš kad stigneš na odredište.

Ја подржавам свакога ко хоће да иде. Јер ко год оде, ако му није добро, може и да се врати. А ко не оде, није ни пробао.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 15:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
@sinip,

Naravno, u potpunosti se slažem. Podržavam i ja sve koji žele da odu, samo sam htio da stavim akcenat na to da je odlazak samo početak borbe i da na to treba biti spreman.

Izbija me kad ljudi kažu nešto u fazonu "Lako je tebi, ti si vani. Ti si svoje probleme riješio"...

Ali ne znaju ljudi da je i to trnovit put, pa im treba oprostiti...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па ријеше се неки проблеми кад се оде вани, оно, уређена држава, углавном, зна се како шта функционише, права и обавезе и тај рад... С друге стране, све остало је рад...
Него, ено и на Кипру кукају како им одоше млади. :D Кажу, ако радиш у државној администрацији или баннкарском сектору, ОК је, све остало је труба... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 17:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2014, 19:45
Postovi: 199
super_koza je napisao:
Po tvome pisanju ne bih rekao baš da si završio faks, ali ajde de...
Čak i da jesi, ne znam kakav je to faks, ako ti je plata 400KM. Ali dobro, razumijem tvoju frustraciju i želim ti sretan put u bijeli svijet. Mada nemoj da misliš da ćeš sve svoje probleme riješiti samo tako što ćeš otići. Sam čin odlaska ne rješava probleme, već ono što radiš kad stigneš na odredište.

Ne za 400 KM, ali nezahvalne poslove koji će sigurno biti plaćeni manje nego negdje drugdje.Pitaš se kakvi nezahvalni poslovi?Zamisli da doktor sa završenom specijalizacijom radi kao medicinski tehničar, tako je barem sa inžinjerima.Neće riješiti sve svoje probleme, riješiće barem 90% njih, a neki možda i sve.Toliko su nam srozali standarde da je bilo šta bolje od života ovdje.

sinip je napisao:
h4xx0r je napisao:
Simpatizer je napisao:
Sto volem kad omladinac poput tebe daje savjete. :D

A ja ne volim kad zatucani ljudi trube o patriotizmu i nacionalizmu, a "patriote" koje biraju ih guze 24/7.

Аха, а шта више волиш, илахије или касиде? Јер то би ти био једини избор у тзв. "грађанској БиХ".

Mislim da više ne pričamo istim jezikom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
super_koza je napisao:
Čak i da jesi, ne znam kakav je to faks, ako ti je plata 400KM.


A što lupaš.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 18:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
izaći iz zemlje svakako da, a na izbore još se razmišljam..
ove godine kao nikad lošiji izbor:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Šta ti nije jasno Fiki? Šta je lupljeno?

Pogrešno ste protumačili šta sam napisao za inostranstvo. Poenta je da nije sreća u samom odlasku, već u trudu i radu nakon odlaska. Ljudi obično misle da će im se svi problemi riješiti tako što samo sjednu u autobus, ali je to sve džabe ako nisi spreman da grabiš kad stigneš tamo...
Ako si voljan i sposoban da radiš, onda ćeš vrlo vjerovatno riješiti sve svoje probleme...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
super_koza je napisao:
Šta ti nije jasno Fiki? Šta je lupljeno?

Pogrešno ste protumačili šta sam napisao za inostranstvo. Poenta je da nije sreća u samom odlasku, već u trudu i radu nakon odlaska. Ljudi obično misle da će im se svi problemi riješiti tako što samo sjednu u autobus, ali je to sve džabe ako nisi spreman da grabiš kad stigneš tamo...
Ako si voljan i sposoban da radiš, onda ćeš vrlo vjerovatno riješiti sve svoje probleme...
Većina i ide da bi grabila i vukla al za sebe ne za "elitnih" (sarkastično) 50 porodica i okolne uđiguze. Inače i Mile će uskoro za Igora kao i Slobo za Marka - nisam znao da je toliko sposoban!?!?!?
A Marko će sad 20 godina u Moskvi proslaviti, ne vidim da je tamo napravio od truda i rada išta. Toliko o sposobnostima povlaštenih ovdje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 21:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Mar 2018, 16:21
Postovi: 10
super_koza je napisao:
Šta ti nije jasno Fiki? Šta je lupljeno?

Pogrešno ste protumačili šta sam napisao za inostranstvo. Poenta je da nije sreća u samom odlasku, već u trudu i radu nakon odlaska. Ljudi obično misle da će im se svi problemi riješiti tako što samo sjednu u autobus, ali je to sve džabe ako nisi spreman da grabiš kad stigneš tamo...
Ako si voljan i sposoban da radiš, onda ćeš vrlo vjerovatno riješiti sve svoje probleme...


ja kolko vidim ti si vise rad da podjebavas i zajebavas od prve rijeci nego ista... nego da ti objasnim posto vidim da si il na drzavnim jaslama il si neuk il slijep pa nevidis....ja jesam zavrsio poljoprivredni fakultet u banjaluci i plata inzinjera na institutu je 800 maraka za koje od tog 1 nema vise mjesta kad sam tamo radio diplomski sreo sam coveka koi kicma i ceko je 10 godina na birou da dobije posao sto mi se iskreno zgadilo i on radi tamo za tih 400 500 maraka sa srednjom skolom za koih je ceko znaci jebo te svetac i kad skontas kolko si ceko kolko ti treba za penziju kolko si ti jos sposoban za raditi uhvati te tolika depresija da ti doje da jauces a gdje je kuca auto zena dijeca zdravstveno tako reci gdje je ta opcija da izgradis zivot s tih 400 500 pa i 800 maraka ?koliko sam sracnuno trebalo bi jedno 2000 maraka prihoda mjesecnog da bi se nesto postiglo ovde ako imas manje krpis kraj s krajem a tu cifru imaju vecinom funkcioneri nekakvi sefovi sto znaci mali broj ljudi zivi kako treba ostalo sve sirotinja i naravno mladi su automatski kleta sirotinja jer nemaju gdje da zarade za zivot.Necemo spominjati tatine i mamine sinove funkcionera koji imaju po milion maraka a ispali iz picke materne juce... Naravno kad pogledam malo siru sliku opet mi se zgadi jer svi koji su otisli sad imaju dosta vise nego nasi smrtnici recimo moja rodbina koja je otisla u njemacku svicarsku imaju danas dosta vise nego ja naravno oni su izbjegli ovaj crni rat i vratili se sa dovoljno novca da im kuca auto i tako pojedine stvari zablistaju dok je moj otac bio na 1 liniji branio ovu drzavu i u kuci je parket stari dok kod cice iz njemacke mermer i rosfrajne stepenice reko bih kad bi ispao komad mesa na pod mogao bih lizati s poda kolko blista naravno svaka cast njemu na njegovome uspjehu to jeste za pohvalu al sto jest jest za vrijeme rata moja mati je radlila za 10 maraka dok je on imao hiljade.... i sad te ljude koi podjebavaju mlade koi ce otici il koi idu vidim kao one koi mogu samo sebe podjebavati jer su umrle patriote al one koi nevide dalje od dode i njegovog preseravanja ne samo njegovog nego citave vlasti i partija cijelog balkana jer je sve isto.... ja sam se licno zajebo sto sam oso na fakultet trebao sam kao i moji drugovi otici vani raditi jer u kratkom periodu se osjetila velika razlika izmedju mene i njih i onda sam razgledo i opet shvatio da ovaj moj fakultet nije priznan nigdje sto mi je jos teze palo jedan moj drug je cak osao u hrvatsku da polozi razliku predmeta kod njih da bi dobio hrvatsku diplomu i da bi eventualno mogo se negdje zaposliti vani....mozete vi biti patriote al tek kad imate veoma dovoljno obezbjedjeno stanje i materijalno i financijsko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 02 Apr 2018, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
h4xx0r je napisao:
sinip je napisao:
h4xx0r je napisao:
Simpatizer je napisao:
Sto volem kad omladinac poput tebe daje savjete. :D

A ja ne volim kad zatucani ljudi trube o patriotizmu i nacionalizmu, a "patriote" koje biraju ih guze 24/7.

Аха, а шта више волиш, илахије или касиде? Јер то би ти био једини избор у тзв. "грађанској БиХ".

Mislim da više ne pričamo istim jezikom.

Па јест вала, ћЕрилица је баш зајебаТа... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 01:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Koliko puta sam čuo od svojih drugara "lako je tebi ti si snalažljiv".
Dok sam ja udisao kojekakva isparenja i sjebao vid popravljajući kurce i palce, oni su igrali belu u kafiću i čekali koga da izlevate za 10 - 20 maraka.

No, ovdje se ne govori o tome da li neko zna i hoće da radi, nego o tome da nema šta i kod koga da se radi. Pa ja bih sutra sa radošću išao popravljati televizore da ih ima kao što ih je bilo u neko vrijeme. Jbga ništa drugo ne znam, a i to što znam sad nije ni za kurac :D Pregazilo me vrijeme.
Pola komšiluka otišlo voziti kamione i avione, sa teslićke i prnjavorske opštine cijela sela su otišla u Italiju. Vjerujem da u Tesliću ne postoji familija da neko nije vani, ali to je tako bilo i za one države.

Od kako se završio rat živimo u nekom strahu od izdaje, ukidanja ovog ili onog, svakodnevno smo suočeni sa ponižavanjem, prijetnjama i na to sve vlast krade nemilice. Ne mogu ni zamisliti kako se osjećajuz ljudi koji su život proveli u Incelu, čajevcu ili Metalu ili kako već, i sad gledaju kako to sve neko krčmi za posranu deviznu štednju.

Mi ni izbliza nismo svjesni koliko nam je vlast pokrala sa onim vaučerima i nakaradnom privatizacijom. Ja sam npr uložio sve u teslićku niskogradnju, SDS postavio Marnika Đuku za direktora, on firmu "otkupio" na sinove, sinovi imaju svoju firmu i samo prelivaju.
Đuka na kraju "guta" u DNS-u i boli ga quratz i ono što je vrijedilo nekad pet šest hiljada sad ne vrijedi ni cvonjka.

Otud moj stav da on države ne treba očekivati ništa, nikad nisam ni ratni staž prijavio niti se registrovao za "borački" dodatak.
Pre neki dan pričam sa tipom koji je gazdurina u BL i priča mi kako je dobio "samo 60 maraka invalidnine". Ja ga pitam gdje je ranjen, on kaže ma nisam, ja sam bio u Karadžićevoj pratnji. Civil jebote. Prima invalidninu ? I još se žali kako je to malo. A moj vojnik bez pola stopala prima možda 120.

Države i kurca.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 02:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Warstone je napisao:

ja kolko vidim ti si vise rad da podjebavas i zajebavas od prve rijeci nego ista... nego da ti objasnim posto vidim da si il na drzavnim jaslama il si neuk il slijep pa nevidis....ja jesam zavrsio poljoprivredni fakultet u banjaluci i plata inzinjera na institutu je 800 maraka za koje od tog 1 nema vise mjesta kad sam tamo radio diplomski sreo sam coveka koi kicma i ceko je 10 godina na birou da dobije posao sto mi se iskreno zgadilo i on radi tamo za tih 400 500 maraka sa srednjom skolom za koih je ceko znaci jebo te svetac i kad skontas kolko si ceko kolko ti treba za penziju kolko si ti jos sposoban za raditi uhvati te tolika depresija da ti doje da jauces a gdje je kuca auto zena dijeca zdravstveno tako reci gdje je ta opcija da izgradis zivot s tih 400 500 pa i 800 maraka ?koliko sam sracnuno trebalo bi jedno 2000 maraka prihoda mjesecnog da bi se nesto postiglo ovde ako imas manje krpis kraj s krajem a tu cifru imaju vecinom funkcioneri nekakvi sefovi sto znaci mali broj ljudi zivi kako treba ostalo sve sirotinja i naravno mladi su automatski kleta sirotinja jer nemaju gdje da zarade za zivot.Necemo spominjati tatine i mamine sinove funkcionera koji imaju po milion maraka a ispali iz picke materne juce... Naravno kad pogledam malo siru sliku opet mi se zgadi jer svi koji su otisli sad imaju dosta vise nego nasi smrtnici recimo moja rodbina koja je otisla u njemacku svicarsku imaju danas dosta vise nego ja naravno oni su izbjegli ovaj crni rat i vratili se sa dovoljno novca da im kuca auto i tako pojedine stvari zablistaju dok je moj otac bio na 1 liniji branio ovu drzavu i u kuci je parket stari dok kod cice iz njemacke mermer i rosfrajne stepenice reko bih kad bi ispao komad mesa na pod mogao bih lizati s poda kolko blista naravno svaka cast njemu na njegovome uspjehu to jeste za pohvalu al sto jest jest za vrijeme rata moja mati je radlila za 10 maraka dok je on imao hiljade.... i sad te ljude koi podjebavaju mlade koi ce otici il koi idu vidim kao one koi mogu samo sebe podjebavati jer su umrle patriote al one koi nevide dalje od dode i njegovog preseravanja ne samo njegovog nego citave vlasti i partija cijelog balkana jer je sve isto.... ja sam se licno zajebo sto sam oso na fakultet trebao sam kao i moji drugovi otici vani raditi jer u kratkom periodu se osjetila velika razlika izmedju mene i njih i onda sam razgledo i opet shvatio da ovaj moj fakultet nije priznan nigdje sto mi je jos teze palo jedan moj drug je cak osao u hrvatsku da polozi razliku predmeta kod njih da bi dobio hrvatsku diplomu i da bi eventualno mogo se negdje zaposliti vani....mozete vi biti patriote al tek kad imate veoma dovoljno obezbjedjeno stanje i materijalno i financijsko.


E moj ti prijatelju, pa ovaj tvoj post govori o tebi više nego što bih ja ikad mogao napisati...
Da ne ulazim u detalje, reći ću samo da nisam ništa od tih stvari što si naveo, a znam i kakvo je stanje kod nas i kakvo je vani iz prve ruke.
Znam da kod nas ima jako puno nepravde i da to boli. Boli i mene, nisi jedini...

Kako su tema izbori, reći ću još jednu stvar. Svi članovi SNSD-a i partnera glasaju, tu je izlaznost 100%. Kod nas je redovno ukupna izlaznost na izborima 50%. Jedini način da nešto promijenite u državi je da izađete na izbore i date svoj doprinos. Ako palamudite i govorite da nema za koga glasati, sigurno neće sutra biti bolje...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 08:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2014, 19:45
Postovi: 199
super_koza je napisao:
Kako su tema izbori, reći ću još jednu stvar. Svi članovi SNSD-a i partnera glasaju, tu je izlaznost 100%. Kod nas je redovno ukupna izlaznost na izborima 50%. Jedini način da nešto promijenite u državi je da izađete na izbore i date svoj doprinos. Ako palamudite i govorite da nema za koga glasati, sigurno neće sutra biti bolje...

Zar je moguće da 100% tog malog dijela glasača nadjačava onaj ostatak?Pa nemaju 50% glasača na svojoj strani (valjda).Neki spominju i da bi opozicija trebala "samo" obećati povećanje minimalne plate na 1000 KM, nisam ekonomista ali sam siguran da stvari nisu tako jednostavne.Da iko može/želi plaćati radnike toliko onda bi ih plaćali.Država koja očajnički želi privući investitore sigurno ne može govoriti koliko radnici trebaju biti plaćeni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 09:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ako na izbore izlazi 50% glasača, a od njih je 50% iz SNSD-a i koalicije, to znači da efektivno jedna četvrtina glasačkog tijela ima većinu na izborima...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Нема шансе да сзп добије изборе, једино ако се они што су довели калифа не потруде скинути истог...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs