banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 356 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jul 2017, 13:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Обавештавамо јавност да ће се скуп подршке једном од највећих српских јунака 20. века, генералу Ратку Младићу, одржати 11. јула на Тргу Крајине у Бањалуци, са почетком у 18.00 часова.

Тога дана обележавамо ослобођење Сребренице у којој су хорде Насера Орића од 1992. до 1995. године починиле стравичне злочине над српским народом.

У сусрет пресуди генералу Ратку Младићу сматрамо да је управо овај датум права прилика да се пошаље порука подршке српском генералу. У Хашком трибинулу не суди се само Ратку Младићу, већ читавом српском народу.

Сребреница је политички пројекат који годинама уназад служи као инструмент за стални притисак на Бања Луку, са циљем да се Србима наметне колективна кривица, а Република Српска прогласи за геноцидну творевину. Сребреница је постала оружје за одржавање србофобичне атмосфере у западним друштвима и инструмент демонизације српског народа.

Позивамо све оне који поштују велику жртву свих оних који су стварали и бранили Републику Српску да се заједно окупимо на Тргу Крајине и пружимо подршку генералу Ратку Младићу.

Српски сабор Заветници – Република Српска
http://zavetnici.rs/?p=7133


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
Evo ja, kao jedan od onih koji su stvarali i branili Republiku Srpsku, mogu da poručim zavetnicima i sličnim degenericima da se nose u pizdu lijepu materinu!

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 19:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
Zato i prolazimo tako kako prolazimo. Da je skup za nekog njihovog generala u sarajevu pohrlili bi muslimani sa svih strana. A vi napusavajte Zavetnike, ove one, ne valja vam niko.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 20:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Zašto je reper uvijek Sarajevo i zaostala sarajevska bagra?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Možda zato što su na višem vladajućem položaju!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Muje dobro prednjače u svakom pogledu kada je u pitanju zadnji rat, okreni obrni oni su maksimalno iskoristili svoje mrtve za propagandu. Mi ćemo se dobro namučiti dok se speremo da nije bio genocid, da su brojevi prenaduvani itd...

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 06:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Ako ikad uspijemo jer nas niko ne jebe ni 2%


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 08:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
balkanski špijun je napisao:
Evo ja, kao jedan od onih koji su stvarali i branili Republiku Srpsku, mogu da poručim zavetnicima i sličnim degenericima da se nose u pizdu lijepu materinu!


Evo i ja sam stvarao i borio se za Republiku Srpsku , ali NECU NISTA poruciti zavetnicima!!!

I bicu na Trgu Krajine tad.

Svidjelo se to nekome ili ne!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 09:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Krvavi tragovi uništene 28.divizije takozvane armije BIH

https://www.youtube.com/watch?v=RzvMFpgQAMs


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 10:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
Fascinantno je to kako oni od 10 zrtava stvore 10x10, kako koljace i zlocince slave kao heroje, a pojedini nasi organizatoru skupa podrske covjeku vjerovatno najzasluznijem sto zivimo na svojim ognjistima i dan danas je*u mater...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 10:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
EkipaIzProslogVijeka je napisao:
Fascinantno je to kako oni od 10 zrtava stvore 10x10, kako koljace i zlocince slave kao heroje, a pojedini nasi organizatoru skupa podrske covjeku vjerovatno najzasluznijem sto zivimo na svojim ognjistima i dan danas je*u mater...


Uzeti u obzir dva faktora,

1. da su oni samo izvršioci ove bajke o Srebrenici i ne samo u tom slučaju nego u cjelosti kada govorimo o prošlom ratu a da su nalogodavci i autori teksa izvan Balkana, isti ljudi su pisali scenario i za Vijetnam, Irak(oružije masovnog uništenja), Libije itd.

2. Naša peta kolona.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 10:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Meni je baš bezveze što je to 11. jula. Znači, provokacija čista. Taj dan se desio zločin, htio to priznati neko ili ne, tako da mi je glupo baš taj dan organizovati dan podrške Mladiću. E, sad, o naduvavanju njihovih žrtava treba posebna tema.
Uvijek koristim rečenicu, što je Dani(j)el Simić napisao i u potpunosti ocrtava situaciju: sve su žrtve jednake, samo su neke jednakije.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
Koja crna provokacija? Nije provokacija kad 10min nakon paljenja svijeca u Dobrovoljackoj te iste svijece i cvijece zavrse u kontejneru. Nije provokacija kad pola ljudi sto su izgubili najblize ne smiju ni otici u tu Dobrovoljacku. Nisu provokacije ni vojne parade u Kninu gdje je protjerano i ubijeno sve sto je srpsko.
11. Jul moze biti samo oslobodjenje Srpske Srebrenice i spas naroda koji je ubijan 3 godine na najsvirepije nacine. I dace bog da jednom i mi u toj Srebrenici slavimo oslobodjenje i pravimo parade. Kad to budemo znali uraditi cijenice nas i drugi i postovati bas kao Hrvate danas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
kutak je napisao:
Meni je baš bezveze što je to 11. jula. Znači, provokacija čista.

Upravo, mogao je bilo koji drugi datum ako već žele da kažu nešto.
Ovo je čista provokacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
To ti je ona: ako neko drugi jede go-na, daj da i mi jedemo. Nisam za to, a to sve sto si pobrojao jeste provokacija.

I, da: da ne pomisliš da ja ne cijenim žrtvu ljudi koji su učestvovali u ratu. Tata mi je RVI, samo što ova gamad na vlasti igra često na srce i uvlači te ljude koji su dali sebe i svoj život u svoju prljavu igru i predstave, pa je normalan čovjek razapet između gađenja prema vlasti i ljubavi prema državi.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
Mi se tog drugog nacina drzimo vec 20 godina zato nam i jeste ovako. Zato se zelene beretke i razni labudovi setaju po Potocarima tog 11. Jula i mase se zastavama neke rbih. Zato je i broj povratnika u fbih onih bijednih 1%. I dok god se bude razmisljalo tako oni ce glumiti zrtve i umnozavati ih 100x, a paradirati i nabijati na nos neke njihove "pobjede".

Ako je geHnocid ubijanje i unistenje 28. divizije arbih onda smo zlocinci i geHnocidasi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
bio sam zimus u društvu salonskih nacionalista koji su me optuživali zarad umjerenih i pomirljivih stavova.Mahom su bili studenti istorije i izlazili su sa gomilom argumenata i listom su "zavjetnici" i "baštionici".dotukao sam ih kada sam ih upitao koliko njih zna da rasklopi kalašnjikov,zakolje prase za Božić i ukalemi krušku.Da njih četvorica podijele "ikar" s jednom kašikom nisam ni spomenuo jer najvjerovatnije nikad isti nisu ni vidjeli a oblizati kašiku i otrati je od hlače bi im najvjerovatnije ličilo na neku perverziju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 398
ocekujem deset ljudi na skupu.... sve preko toga je sramota (ne zato sto imam nesto protiv ratka mladica vec zato sto je stvarno sramota)...

ja se pitam do kad ce republika srpska biti septicka jama u koju dolaze sva govna iz srbije....obraz, zavetnici, nasi, dveri, seseljevi radikali, pi*ke materine... svi ovi cije price u srbiji ne je*u ni 2% ovde u rs bas dobro prolaze.... valjda zato sto je rs ipak malo veca mentalna zabit i zaostaje mentalno za srbijom bar deset godina... prije nekoliko dana pricam sa likom koji je rat proveo na romaniji i podrinju... kaze 90% civila sto je ubijeno u tim krajevima ubijali su nekakvi napaljeni srbi koji su dosli sa one strane drine... ali isto kaze da kad su bile najzesce borbe takvi bjeze od linije ko djavo od krsta... zato braco iz srbije kad cistite svoje dvoriste od govana nemojte ih bacati u nase ko boga vas molim...

i tako udjem na fb profil od lika koji je organizator ovog skupa...jedna od slika on ponosno stoji pored dodika... mislim da nije tesko zakljuciti ko je zapravo organizator ovoga i da nisu braca iz srbije ti koji bacaju govna u nase dvoriste vec da ih sami sebi ubacujemo... sva sreca pa nam ne fali ni muva koje vole na ta govna i letiti...

ratku mladicu veliko hvala za sve sto je u ratu uradio za ovaj narod a ako je odgovoran za smrt bar jednog civila neka mu se sudi...a ovim dobavljacima govana i muvama sto ta govna vole jesti bi samo da se zahvalim sto ce ovu naljepnicu divljaka, genocidnog naroda, itd. koju moramo nositi, ni krivi ni duzni, pretvoriti u jednu trajnu tetovazu na nasem celu....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 08:48
Postovi: 32
Sa Kalasnjikovim nisam imao prilike rukovati ali sa Zastavinom m70 jesam na odsluzenju u kasarni u Zaluzanima generacija 2004. Otac mi je bio pripadnik IDO 16. kmtbr i ni on ih jos za vrijeme rata nije mnogo susretao osim sto ih je koristila HV i HVO uglavnom ruske ili rumunske proizvodnje.
A te ratne price o Srbima sa one str Drine sam prevazisao jer ih nije ni bilo. Kad budemo pricali o svercu nafte i cigara i prevozu bijele tehnike onda cemo o Srbijancima.
Bitno je za koga je skup a ne to da li ga organizuju ovi ili oni i ko se slikao sa bosicem, dodikom i ostalim govnarima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Daj, ne pretjeruj. Kako nije bitno ko organizuje? Upravo ovo gore što sam napisala, vlast je toliko odvratna i gadi mi se i sad, daj malo razonode i prenijećemo brigu o Mladiću, baš na 11. jul, čisto da se ima o čemu pisati i pričati ovih dana. Svake godine mi je muka od 11. jula, što zbog njih, što zbog nas.
I ja tebe ne krivim, stvarno. Isti si moj tata, vjerovatno će i on doći, žao mi je jedino što iskorištavaju vaš ponos i vaše srce da bi zajebavali narod. Počistite govna iz boračke organizacije i neka ona onda organizuje ovakve i slične skupove, a ne glavni Baja.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 356 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs