banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 07:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 305 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jul 2014, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Tekbir povici
pre nekoliko dana ostavljaju utisak kao da se radi o nekoj bliskoistocnoj zemlji. Zelim da vas pitam da li smatrate da je kod mnogo Bosnjaka nastao otklon od sekularnog islama bosanskog tipa prema bliskoistocnom fundamentalizmu? Uz znacajne odlike fasizma.

Ako je tako, sta je ciniti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 08:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Emigrirati u Australiju, recimo. Ne samo zbog domaceg Bliskog istoka, nego i zbog svih ostalih govana sa kojima zivimo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Apr 2014, 11:12
Postovi: 33
sta je gore muslimanski ekstremisti, cetnici, ustase

pogleds svadbe i ta obiljezja,. bude ti jasnije,., mase se zastavama srbije, s.arabije. hrvatske,.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Najgori su muslimanski ekstremisti.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Šta je loše u tome da državljani jedne zemlje mašu zastavom iste na svadbi? :?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nista sem cinjenice da Srbin iz Bosne ima veze sa Srb zastavom kao i Musliman sa zastavom Saudijske Arabije ili Turske :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Rode, to sto pita sta Srbin iz Bosne ima sa srpskom zastavom je fasizam koji si ti nekako prihvatila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Srbin mase sa srpskom zastavom... To je isto kao kad Bosnjo mase sa zastavom nekakvih sand nigera. Bravo.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
ajkula je napisao:
Nista sem cinjenice da Srbin iz Bosne ima veze sa Srb zastavom kao i Musliman sa zastavom Saudijske Arabije ili Turske :)



Ovo je sasvim ocekivano od tebe.

Je l' se stvarno pravis blesava ovako?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Sto bi rekao musko bre,isuuse...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
shakal je napisao:
ajkula je napisao:
Nista sem cinjenice da Srbin iz Bosne ima veze sa Srb zastavom kao i Musliman sa zastavom Saudijske Arabije ili Turske :)



Ovo je sasvim ocekivano od tebe.

Je l' se stvarno pravis blesava ovako?



Moguce :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Taj sekularni islam bosanskog tipa je nastao tokom komunisticke vladavine..komunisti su naprimjer 1945 zabranili i nosenje zara i feredža koja je bila tradicionalna odjeca muslimanskih zena na ovim podrucijima ..da nije bilo komunisticke vladavine nebi se muslimani u bih nimalo razlikovali od onih u arapskim zemljama...i 1990 u BIh na vlast dolaze radikalni islamski fundamentalisti kakav je bio Alija Izetbegovic..obavezno pogledsti islamsku deklarciju koju je napisao...slazem se u bih islamisti sve vise uzmaju maha,sve je vise radikalnih islamista tipa ovih vehabija ,selefija a vidimo da sve vise ljudi iz BIH ide u dzihad u Siriju,Irak itd a na internetu je ogroman broj portala koji propagira radikalni fundamentalisticki islam i dzihad protiv kajfira ,portali tipa islambosna.com,putvjernika.com,vijestiummeta.com,saff.ba.....itd

Sta nam je ciniti
Samo nezavisna i jaka drzava Republika Srpska je spas za ovaj narod.Konacno bi dobili zeljenu politicko stabilnost koja je glavni uslov za razvoj ekonomije,okrenuli bi se razvoju i ekonomiji.Sta ce oni da rade tamo preko granice nas nebi trebalo da zanima.Ako zele nek uvedu i serijat.
Pokusati sa mirnom disolucijom ove nakazne i nametnute tvorevine kakva je BIH ako ne onda jednostrano proglasiti nezavisnost,sto pre to bolje po sve


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
ajkula je napisao:
Nista sem cinjenice da Srbin iz Bosne ima veze sa Srb zastavom kao i Musliman sa zastavom Saudijske Arabije ili Turske :)

:lol:
Sto navijas onda za Srbiju koji k?

Propaganda majka.



Da odgovorim TNSu, ne postaje. Ekstremista ima, ali ni blizu dovoljno. Nisu muslimani uopste toliko konzervativni kod nas, mada se moze pronaci. Ali opet, manjina.
Najveci su problem sirotinja i mediji koji raspiruju mrznju.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ozna je napisao:
Taj sekularni islam bosanskog tipa je nastao tokom komunisticke vladavine..komunisti su naprimjer 1945 zabranili i nosenje zara i feredža koja je bila tradicionalna odjeca muslimanskih zena na ovim podrucijima ..da nije bilo komunisticke vladavine nebi se muslimani u bih nimalo razlikovali od onih u arapskim zemljama...i 1990 u BIh na vlast dolaze radikalni islamski fundamentalisti kakav je bio Alija Izetbegovic..obavezno pogledsti islamsku deklarciju koju je napisao...slazem se u bih islamisti sve vise uzmaju maha,sve je vise radikalnih islamista tipa ovih vehabija ,selefija a vidimo da sve vise ljudi iz BIH ide u dzihad u Siriju,Irak itd a na internetu je ogroman broj portala koji propagira radikalni fundamentalisticki islam i dzihad protiv kajfira ,portali tipa islambosna.com,putvjernika.com,vijestiummeta.com,saff.ba.....itd

Sta nam je ciniti
Samo nezavisna i jaka drzava Republika Srpska je spas za ovaj narod.Konacno bi dobili zeljenu politicko stabilnost koja je glavni uslov za razvoj ekonomije,okrenuli bi se razvoju i ekonomiji.Sta ce oni da rade tamo preko granice nas nebi trebalo da zanima.Ako zele nek uvedu i serijat.
Pokusati sa mirnom disolucijom ove nakazne i nametnute tvorevine kakva je BIH ako ne onda jednostrano proglasiti nezavisnost,sto pre to bolje po sve

Zaboravio si samo jednu sitnicu - Hrvate u BiH. Dokle god oni ne dobiju svoje, neces ni ti svoje. Tako ti je - kako ti je.
Bosanski lonac. Svima nama.

I slazem se sa Taskom.
Medijima jos pridodati politicki vrh - koji na sve nacine cuva svoje pozicije. Zna se zasto.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ташко je napisao:
ajkula je napisao:
Nista sem cinjenice da Srbin iz Bosne ima veze sa Srb zastavom kao i Musliman sa zastavom Saudijske Arabije ili Turske :)

:lol:
Sto navijas onda za Srbiju koji k?

Propaganda majka.


Navijam i za Hr, BiH a vala i za Njemacku kao i za Kolumbiju a bogumi bude tu jos kojih ekipa koje mi se svide pa i za njih znam navijati... Draga Saveta, da li sam ja losa osoba? :oops:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Tasko shvatices tu pricu kad postanes multi-kulti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kamo srece da smo svi multi kulti pa bi ovih dana forumom dominirale teme gdje se bolje i ljepse ljetuje a ne iznova nanovo vec 20 god o klanju, ratovanju.. ko je koga, ko je vise kriv, ko je prvi poceo..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ni meni nije jasno zasto se pokrecu takve teme kad je opste poznata cinjenice da su sve stradale pobili Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
RS se ne moze mirno otcjepiti ... Ako to do sada niste skontali onda ga ebi. Ako tako nesto pokusamo desetine hiljada muslimana iz BiH ce uzeti puske u ruke .. U pomoc ce im doci jos hiljade muslimana iz ostalih islamskih zemalja ... Koliko bi nas kostao ? Na cijoj bi strani bio zapad ? Da li bi nam Rusi pomogli ? U gradovima po RS a narocito u BL bi sledecih par godina ako ne i duze, vidjali bombase samoubice ... Kad budemo spremni na sve to onda mozemo razmisljati o nezavisnosti. A koliko ja vidim nikome se ne ratuje ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2014, 10:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
I ovi snack-bari su isto tako multi-kulti.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 305 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs