banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 07:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 684 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jul 2014, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Izraelu je Hamas potreban kao hljeb nasušan! Protiv koga bi onda ratovali? Kako bi i dalje odgajali vlastitu djecu da ih "zli Arapi" žele sve potamaniti ako ne postoji Hamas. Priznali su da im nije cilj uništiti Hamas! Nisam ni za jedne ni za druge. Obje strane su krive za sve što se dešava a za posljednjih 40 godina krivac je uglavnom Izrael jer njima nije uopšte cilj povući se sa okupiranih teritorija i prestati sa terorisanjem tamošnjeg većinskog stanovništva i ilegalnim naseljevanjem jevrejskih doseljenika koji im opet služe kao tampon zona i sutra nekada u budućnosti ako dođe do sukoba prvi koji će najebati biće ti doseljenici. Okupaciju iz 1967. izazvao je Izrael tj. izraelska provokacija a sve zbog kontrole područja bogatih pitkom vodom kojom Izrael oskudijeva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 11:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
Uspjeli su izbaciti iz stroja jednog izraelskog vojnika.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
NenadV je napisao:
Izraelu je Hamas potreban kao hljeb nasušan! Protiv koga bi onda ratovali? Kako bi i dalje odgajali vlastitu djecu da ih "zli Arapi" žele sve potamaniti ako ne postoji Hamas. Priznali su da im nije cilj uništiti Hamas! Nisam ni za jedne ni za druge. Obje strane su krive za sve što se dešava a za posljednjih 40 godina krivac je uglavnom Izrael jer njima nije uopšte cilj povući se sa okupiranih teritorija i prestati sa terorisanjem tamošnjeg većinskog stanovništva i ilegalnim naseljevanjem jevrejskih doseljenika koji im opet služe kao tampon zona i sutra nekada u budućnosti ako dođe do sukoba prvi koji će najebati biće ti doseljenici. Okupaciju iz 1967. izazvao je Izrael tj. izraelska provokacija a sve zbog kontrole područja bogatih pitkom vodom kojom Izrael oskudijeva.


Istina je da izrael provocira ratove, provocira samim svojim postojanjem i to, cini se, ne samo Arape...

Al' neka si se ogradio sa "nisam ni za jedne ni za druge", da ne pomisli neko da ipak navijas za jednu stranu. Samo si zaboravio da postavis i onu svoju listu "cinjenica" sa satellitskim antenama i ostalim zanimljivostima. :)


filozof sa vrbasa je napisao:
Uspjeli su izbaciti iz stroja jednog izraelskog vojnika.


Allahu Ekber!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... l-facebook

Outrage as France become first country in world to ban pro-Palestine demos

подржавао или не подржавао палестину, једна демократска земља каквом се представља француска ово себи не би смјела дозволити

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 17:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Francuzi rade ono sto bi svi drugi htjeli, barem se ne uvijaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
можда, али не можеш неком говорити да је једно неисправно а и сам радити исто.
француска у својој новијој историји према остатку свијета нема ниједне свијетле и праведне одлуке.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
De Gol bi se okreto u grobu kad bi znao kako Ameri naredjuju Francuzima sta ce da rade u svojoj kuci.
Ocit primjer gubljenja nacionalnog ponosa i prestiza je Evo Morales i zabrana da preleti Francusku na poziv telefona preko bare.

A prisila da otkazu ugovore sa Rusima i pretnje zavrtanje ruku Francuskoj banci da ne pricamo. :D :D
Francusi ne mogu da kazu ni ko ce da leti i kad preko njihovog neba.
Odlucuju sami. :lol: :lol:
Welcome to reality :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 19:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39425
Lokacija: Месечева икра
Brale001 je napisao:
De Gol bi se okreto u grobu kad bi znao kako Ameri naredjuju Francuzima sta ce da rade u svojoj kuci.

Nije mu smetalo kad su mu Ameri oslobađali kuću..

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
_зока je napisao:
Brale001 je napisao:
De Gol bi se okreto u grobu kad bi znao kako Ameri naredjuju Francuzima sta ce da rade u svojoj kuci.

Nije mu smetalo kad su mu Ameri oslobađali kuću..




Nisu njemu oslobadjali.
Tj nije ju on imao prije u rukama pa mu Ameri vratili nazad u ruke od Njemaca.

Ko sto je nas Pera ocekivo da ce dobit KJ nazad na tanjuru od Engleza i Amera, samo da saceka malo.
Sto narod kaze strpljen - spasen i zato kralj cijelo vrijeme morade Drazi govori prikociiii denerale prikociii, stas navalio tako na Njemce, saceka ne napadaj Njemce tako zestoko a ovaj naravno ne zarezuje ni zglave, ma pet posto ni Kralja ni Engleze ni Vladu ..navalio pa udri po Njemcima gdje god stigne i gdje god moze. :D :D
Naravno samo po noci kad spava.

Al nazad na Fracuze slavne praunuke heroja od Bastilje... :cry:
U sustini slazem se sto kazes za De Gola, doveli su ga na vlast saveznici i oslobodili Francusku.

Medjutim De Gol je bio drugaciji materijal sto se tice Francuskog nacionalizma i ponosa od ekipe sto dodje poslije, i sto naleze na NATO rudu i kamarilu. Znao je De Gol ispravit malo kicmu. Poredit njega i jednog Sarkozija sto se tice kicmenog stuba je bespremetno.
Naravno i De Gol je uronio ruke u krvavi Africki lonac i svasta cinio, ne slavim ja njega.

Doduse treba i to reci, nisu Ameri Francusku oslobadjali zbog velike ljubavi prema toj drzavi i slobodi porobljenog Francuskog naroda vec da ju Ruje nebi oslobodile prije.

A Ruje Ameri i Englezi nisu mogli zbog njihovi pjesama... kazu da su svasta Ruje i ekipa okolo pjevali tada, posebno one ruzne pjesme nesto kao "Amerika i Engleska bit ce zemlja proleterska".... :wink:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2014, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Timotic je napisao:
NenadV je napisao:
Izraelu je Hamas potreban kao hljeb nasušan! Protiv koga bi onda ratovali? Kako bi i dalje odgajali vlastitu djecu da ih "zli Arapi" žele sve potamaniti ako ne postoji Hamas. Priznali su da im nije cilj uništiti Hamas! Nisam ni za jedne ni za druge. Obje strane su krive za sve što se dešava a za posljednjih 40 godina krivac je uglavnom Izrael jer njima nije uopšte cilj povući se sa okupiranih teritorija i prestati sa terorisanjem tamošnjeg većinskog stanovništva i ilegalnim naseljevanjem jevrejskih doseljenika koji im opet služe kao tampon zona i sutra nekada u budućnosti ako dođe do sukoba prvi koji će najebati biće ti doseljenici. Okupaciju iz 1967. izazvao je Izrael tj. izraelska provokacija a sve zbog kontrole područja bogatih pitkom vodom kojom Izrael oskudijeva.


Istina je da izrael provocira ratove, provocira samim svojim postojanjem i to, cini se, ne samo Arape...

Al' neka si se ogradio sa "nisam ni za jedne ni za druge", da ne pomisli neko da ipak navijas za jednu stranu. Samo si zaboravio da postavis i onu svoju listu "cinjenica" sa satellitskim antenama i ostalim zanimljivostima. :)


filozof sa vrbasa je napisao:
Uspjeli su izbaciti iz stroja jednog izraelskog vojnika.


Allahu Ekber!


Žmurenje na teror koji sprovodi Izrael nad Arapima na Zapadnoj obali neće nikome pomoći. Upravo to radite na ovom forumu. Velika većina vas. Izrael provodi identičan plan kao što to rade Šiptari na Kosovu. Ali dok jedne osuđujete na akcije drugih žmirite. Politika Izraela je prošireni Izrael a ne nikakav mirovni dogovor jer imaju zaleđinu. Isto rade i Šiptari.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2014, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
NenadV je napisao:
Žmurenje na teror koji sprovodi Izrael nad Arapima na Zapadnoj obali neće nikome pomoći. Upravo to radite na ovom forumu. Velika većina vas. Izrael provodi identičan plan kao što to rade Šiptari na Kosovu. Ali dok jedne osuđujete na akcije drugih žmirite. Politika Izraela je prošireni Izrael a ne nikakav mirovni dogovor jer imaju zaleđinu. Isto rade i Šiptari.


Paralela ti je strasna. Jos samo da udruzenim snagama Srbija, Crna Gora, Makedonija i Grcka krenu u brisanje Albanije sa mape. Pa, ispuse zestoko. I tako par puta. A, onda ljevicari sirom planete krenu u antialbanske proteste sa sajkacama na glavama...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2014, 15:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Da imam moć i da mi nije žao djece tamo bih poslao pet (dovoljno je) atomskih bombi i svijet kurtalisao nagomilane gamadi.
znam da sa hitlerom duvam u istu tikvu ali drugog rješenja nema

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2014, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Izrael ovo radi dok ima parha, kad nestane parha dobice po njonji. U principu vidi se sta rade, svi mi dajemo podrsku onima koji su bar malo uz nas, muslimani vole Palestince zato sto su i oni muslimani, a i dio su nekog muslimanskog folklora gje je palestina simbol stradanja tog naroda, pa onda kao bore se za palestinu, to sve more dok bogati arapi placaju, ka usahne para tako ce i Palestina prestati biti simbol otpora muslimanima sirom svijeta, sve je to kao trend bidne pa se ugasi. Ja licno podrzavam Izrael, ipak su to fini kulturni ljudi, a druga stvar ubijali su nas zajedno u II Sv. ratu i stavljali pod ista zakonska rjesenja da nas treba istrijebiti pa tu ima neka veza, cak su nam slali i granate kao pomoc dok smo se tukli sa domacim ljubiteljima Palestinaca. Izrael treba da nam je uzor u organizaciji.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2014, 16:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
spijo je napisao:
Da imam moć i da mi nije žao djece tamo bih poslao pet (dovoljno je) atomskih bombi i svijet kurtalisao nagomilane gamadi.
znam da sa hitlerom duvam u istu tikvu ali drugog rješenja nema

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/11 ... reji-braca


Ima jos jedan naslov koji mi je drazi, a kaze Srbija odumre... Ocigledno je da nam je bog dovoljno gledao kroz prste. Jebo nas Izrael i Beograd..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2014, 05:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pre ove danasnje globalne jevrejske supremacije svijet je, kao sto znamo, bio jedno pitomo mjesto za zivot.
U svijetlu cinjenice da cu uvijek biti krivi sto to vise nije tako jednostavno su primjenili staru srpsku narodnu poslovicu: U se i u svoje kljuse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2014, 13:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
neko je upucao 19ka dok je predvodio medjunarodne posmatrace po ostacima svoje kuce, brutalna egzekucija, ima video

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2014, 13:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23493
Hertzog je napisao:
spijo je napisao:
Da imam moć i da mi nije žao djece tamo bih poslao pet (dovoljno je) atomskih bombi i svijet kurtalisao nagomilane gamadi.
znam da sa hitlerom duvam u istu tikvu ali drugog rješenja nema

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/11 ... reji-braca


Ima jos jedan naslov koji mi je drazi, a kaze Srbija odumre... Ocigledno je da nam je bog dovoljno gledao kroz prste. Jebo nas Izrael i Beograd..


Pored Dodika mislim da je jedino Njemačka otvoreno podržala Izrael u Evropi :) E da, ima još jedan podatak.
Spoiler:
Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2014, 01:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pa nisu ni ovi Jevreji tako zli. :D

alexandarlambros.wordpress.com/2014/07/21/izraelsko-palestinski-sukob-za-neupucene/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2014, 11:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
po analogiji zajednickog stradavanja mi bi trebali biti saveznici sa indijancima iz indije, je l tako?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 684 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs