banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9550 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 478  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Jul 2022, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Da, stereotipni Texas rednecks voze 7.3 powerstroke Fordove sa US zastavama.. zapravo to nije stereotipno, svako malo se viđa ovako nešto na jugu US.

Slika

Pa kaže: https://www.youtube.com/watch?v=oaN36hV_iSM

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2022, 17:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
A sta to konkretno govori o vama sa ''sjevera''?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2022, 18:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Kakvo je to pitanje?
Koji mi?
Ništa ne govori.. kažem da je stereotipno, i u Minnesoti, i u Oregonu, i u Kanadi (Vancouver, Edmonton) voze ova heavy duty pick-up vozila do prodavnice jer su tako u mogućnosti (a i zima ih jebe)
Seattle i Vancouver, "komšijski" US i kanadski gradovi se ne razlikuju puno iako za Kanađane važi da su uljudni i ljubazni.. to više važi za istok oko Montreala i Toronta.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2022, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Ma jos sjevernije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2022, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
U vezi američke priče da Rusi nabavljaju dronove iz Irana:

https://t.me/boris_rozhin/59069


Povećana aktivnost iranskih transportnih aviona, obavili više od 40 letova.
Međutim ne mora značiti da se radi o bespilotnim letjelicama, može biti nešto drugo, jer je za očekivati da se trgovina između Rusije i Irana sad poveća.



Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2022, 11:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Rider on the storm je napisao:
Bez obzira na situaciju, geopolitiku, ratove, bez obzira ko bio na čijoj "strani", distanciram se od događanja, ja ću samo iskoristiti temu da dočaram šta sam vidio u gradu, a nisam stigao uslikati u prolazu.
Kockoglavi Golfista (MK3) sa zastavom Srbije na autu i zalijepljenom trakom u obliku slova Z na lijevom zadnjem staklu vozila.
Jednostavno je procijeniti inteligenciju ovakvog odraslog insana kad vidite ovo što sam ja vidio.
Pošto nisam uslikao, upotrijebio sam svoje Fotošop majstorije da vam dočaram.. ne zajebavam se, zaista sam vidio ovo sa skice u prolazu kod Gimnazije.
Mislim da je ovo krkanluk level 1000, nema dalje.

Slika


LOL, danas sam ga opet vidio i uslikao da vidite da zaista postoje ljudi čiji um će pomisliti da je estetski potaman označiti staklo na autu trakom u obliku slova Z.
Ne znam je li smiješno ili žalosno, fali još samo SNSD naljepnica pored zastave da bude full patriota.

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2022, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Jedinice DNR ušle su jutros u Soledar, tvrde telegram kanali. Borbe se još vode kod fabrike Knauf. Nerma potvrde ove vijesti na Oplot TV, koji je inače do sada bio 100% mjerodavan. Na već pomenutom Oplotu pak tvrde da su linije ukro-fašista probijene u naselju Peski i na dijelu fronta kod Marinke što bio bio strateški veliki pomak.

Slika
https://t.me/intelslava/34636


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2022, 13:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://www.youtube.com/watch?v=wBulI-Dyls8

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2022, 21:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Oslobođen Peski.
Edit: Wagnerovci upravo ušli u Artjemovsk ( Bahmut ).
Težak dan za NATO.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Ja malo pisao na Kljiksu, pizde samo tako. :lol: U stvari nemaju konkretno šta ni da napišu osim Buča i agresor, gdje ih ja poklapam sa agresijom SAD I NATO paktom na sijaset suverenih zemalja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Ban im je jedini način borbe sa argumentima. Mošnje na haparatima...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Pečenko je napisao:
Ja malo pisao na Kljiksu, pizde samo tako. :lol: U stvari nemaju konkretno šta ni da napišu osim Buča i agresor, gdje ih ja poklapam sa agresijom SAD I NATO paktom na sijaset suverenih zemalja.


Covjek koji u 2022. godini pise argumentovano na Kljiksu je jedan prirodni gospodin 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 18:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
munja.alex je napisao:
Ban im je jedini način borbe sa argumentima. Mošnje na haparatima...
A zbog čega oni pizde u ovom slučaju? Jebeni kreteni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Zbog tucanja u mozak godinama, zato pizde. " Ha nem'že hagresija na komśije prve, ba. Treba ih zatuć, ginu żene i djeca ba...."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2022, 20:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
The_new_Statesman je napisao:

Covjek koji u 2022. godini pise argumentovano na Kljiksu je jedan prirodni gospodin 8)


:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2022, 09:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Post je s jednog drugog foruma, ali potpis na ovo. Zapad se toliko upetljao u svojim sopstvenim lažima, da bi im i Gebels na tome pozavidio. Napravili su takvu medijsku kanalizaciju da će se na kraju ugušiti u sopstvenom izmetu.

Citiraj:

EУ осуђује руске војне активности око нуклеарне електране Запорожје. Ово је озбиљно и неодговорно кршење правила нуклеарне безбедности и још један пример руског непоштовања међународних норми.

Ову гнусну лаж која прети да изазове катастрофу неслућених размера у Европи, али и свету (бар 5 пута већу од Чернобила) написао је Борели - Високи представник ЕУ за спољне послове и безбедносну политику.
https://twitter.com/JosepBorrellF/statu ... 0589538305

Нуклеарна електрана у Запорожју се налази под контролом руских снага и нема никакве сумље да је гранатирају украјинци хаубицама 155 милиметара. Жалосно је што сви западни медији преносе исту лаж и доводе у опасност по безбедност Европе (нарочито источне) грађане исте.

Пошто безумље политичара ЕУ у својим лажима нема краја, реаговао је на твит Борелија руски званичник Михајл Уљанов, одговоривши на твит Борелија речима

Citat: Ово је невероватно. Украјинске оружане снаге гранатирале су нуклеарну електрану, изазвале пожар, уништиле далеководе, а ЕУ за то криви Русију и тако подстиче Кијев да настави нападе на електрану. Званичници ЕУ живе у надреалном свету.


https://twitter.com/Amb_Ulyanov/status/ ... 4082193408

Безумље и лудило Западне пропаганде, у смислу политичара ЕУ, које су у својим лажима здушно подржане медијима на Западу, нема краја.

Има ли ико у свету да их све са Запада и ЕУ, укључујући и њихове медије, дозове разуму док не буде касно. Ја лично не верујем. Болест је толико узнапредовала да врло лако већина овог дела Европе (али и шире) може да има несагледиве последице о којима не смем ни да помислим. Свима нама који нисмо под медијском индоктринацијом Запада је јасно као бели дан ко жели да изазове ово велико зло.

Живим у нади да је електрана у Запорожју обезбеђена, у самом току изградње, по пројекту бившег СССР-а од украјинских хаубица 155 мм које су до сада дејствовале по њој, али ако украјинци нападну са рактеним системима - нека нам је Бог свима у помоћи.




Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2022, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Postaje sve teze odrzati ukrajinu i malog zelenog u fokusu vaskolike javnosti a zima sve blize

Zna li se dokle su ovi stigli
https://www.youtube.com/watch?v=cKaoAZexncQ

I twitter se umorio od Herson ofanizve


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2022, 16:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Eno napušavaju Emnesti Internešnal jer su rekli da i Ukrajina čini zločine. Cancel Amnesty Internetional.

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2022, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
drug je napisao:
Oslobođen Peski.
Edit: Wagnerovci upravo ušli u Artjemovsk ( Bahmut ).
Težak dan za NATO.


Je li ti dođe nešto Juri Podoljaka, po babine linije? :P :D

3 dana poslije, još nije uzet cijeli Peski, a u Bahmutu tek trebaju početi gratske borbe, ovi su došli do predgrađa.

Elem, strategija izvlačenja Zapada iz ovoga kao da se nastavlja:

https://www.spiegel.de/international/wo ... cac1525651

Vjerujem da ste pogledali i intervju Rodžera Votersa (Pink Floyd) na CNN, gdje je otprilike pričao ono što bi im rekao i prosječan učesnik ove teme, da su ga pitali za mišljenje.

Pipanje pulsa Rusije, strategija izvlačenja ili gluma iste u pokušaju da uljuljkaju Rusiju? Nešto mislim, mnogo oni vole svoj novčanik, pragmatični Germani i Anglosaksonci, biće da nije baš pošlo kako su zamišljali.

Citiraj:
Eno napušavaju Emnesti Internešnal jer su rekli da i Ukrajina čini zločine. Cancel Amnesty Internetional.


Eto, i Amnesty... je li jednostavno poslije 6 mjeseci više ne mogu ignorisati ili su i oni dobili zeleno svjetlo...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2022, 19:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Rivaldinho je napisao:
Je li ti dođe nešto Juri Podoljaka, po babine linije? :P :D


:D :D :D Ne na žalost, ali rodbinski vezan za Slavjansk pa jedva čekam oslobođenje pomenutog grada. 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9550 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 478  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs