banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9550 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 478  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Iskreno ova priča iz Kijeva bez mrtvih demonstaranata nije više intersantna..bar ne meni ...svakog čuda za tri dana dosta. To nije revolucija , to je s_nje i nered.
Ja čekam da se za par dana završe ZOI. Onda ćemo videti kakve su instrukcije Rusima u UKR tj MaloRuskoj i Janukoviču iz Moskve od Putina.
Ako Rusima generalno nije stalo do UKR, a jeste do Sirije naprimer.. , a posebno da im nije stalo 60% teritorije današnje UKR....koju oslobodili u WW2 , e onda meni kao posmtraču do svog ovog sr_nja stvarno nije stalo , pa čak ni da u buduće komentarišem.
Ako je do sada i bilo igre i izigravanja demokratije, ono ok. A od sada posle ZOI moraju da prorade streljački vodovi .
Za dva dana bila bi mrtva tišina u UKR.
Da li je Janukovič potpuno nesposoban polituičar videćemo opet nakon ZOI.
Ja hoću da verujem da je dobio , a po meni je to očigledno, od Putina instrukcije da razvlaći status kvo dok ne završi olimpijada. Nakon toga nadam se i mislim da će početi prava dejstva i prave akcije aktualne vlasti UKR.
U svakom slučaju mogu da se pocepaju , nova granica nove UKR je kod Žitomira. Sve ostalo je nova država MaloRuska.Kijev je u MaloRuskoj.
Na posletku Rusi ovo mogu da završe za dva dana ako hoće. I niko ih ne može zaustaviti i sprečiti , a to je najbitnije. Da li neko misli da će neko oružano braniti zapdne Ukrajince, ..e vidi neće. I Putin to treba da uradi , da im dokaže kao narodu stoki da ih je zapad ostavio, isto kao Gruzijce. Ista stvar. Zapad tu ne sme vojno intervenisati , mada bi oni rado hteli.No nije UKR ta za zapad zbog kojeg će izbiti WW3.Taj rat je ostavljen za bliski istok i Izrael u bliskom nadolazećem vremenu .Iako će sve početi od Ruskog pogroma Turske i Turaka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mozda je to ruzno reci, al' nekako me zaboli ona stvar za Ukrajinom i za ove izrode.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ja i nisam bas tako neutralan...mnogo vise sam za istocnu ukrajinu,tj prorusku stranu...cak cu i u derbijima odsad navijat za sahtjor protiv dinama!

ako ne sjebu i njima i drzavu i ligu i sve ostalo...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
popisaj drzavu....dzaba rusi dali pare kad se onaj boji upotrebiti vojsku i policiju kako treba pa ima snimak kako ubijaju policajca...cista egzekucija covjeka na zemlji u nesvjesti...fuujjjj......bezmudi ko sto su i oni u Jugoslaviji devedesete bili .....sto rece shakal jebem im mater fasisticku jer ti ukrajinci i nisu nista drugo


onaj usrani ruski istok cuti a ima ih vise nego ovih govana....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
:D
krol2 je napisao:
popisaj drzavu....dzaba rusi dali pare kad se onaj boji upotrebiti vojsku i policiju kako treba pa ima snimak kako ubijaju policajca...cista egzekucija covjeka na zemlji u nesvjesti...fuujjjj......bezmudi ko sto su i oni u Jugoslaviji devedesete bili .....sto rece shakal jebem im mater fasisticku jer ti ukrajinci i nisu nista drugo


onaj usrani ruski istok cuti a ima ih vise nego ovih govana....

:D A asocijacije rade...
Vojnik na transporteru, bespomocan a ovaj ga davi u Splitu u Lori ....

Btw, Ne tuku se demonstranti i ne puca se po njima vec se hvataju vodje stranaka, opozicije i vjesaju ili bajbuk.
Prvo to , ako se to ne uradi nista od posla dalje...
Protjerivaju se zapadni ambasadori i zatvaraju ambasade....
Za sada zapad vodi 2:0 :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Danas su se otvarale boce sa sampanjcem!!!
Zapad tajno slavi( a javno se zgrazava) a tek ce da oplete...

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kijev -- Ukrajinska policija krenula je u akciju protiv demonstranata na glavnom kijevskom trgu rasterujući ih vodenim topovima

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=52s9QsjChTk[/youtube]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Pa naravno da rade asocijacije brale...udavise onog mladog vojnika makedonca a oni ni sanduk sa municijom ne daju otpecatiti a kamoli napuniti oruzje...kad su rekli otpecati vec je bilo kasno

tad sam vrsio evakuaciju remontnog zavoda Bregana.....ma napunio svo oruzje sto sam imao.....kaze ne diraj...ma mrs stoko....podijelio vojsci a miliciji i Hrvatske i Slovenije rekao...ko pridje na 20 m od ograde pucam odmah.....jebe mi se za naredbu...cetni starjesina,neki zaco imao infarkt sto sam otpecatio municiju...kakvi smo bili neka smo se i raspali


odoh spavati zgaravica mi odmah proradi....jebo ih ko ih postavi da vode drzave tako nesposobni pa ih ameri drkaju kako hoce


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 23:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nije da nesto puno brinem.

A realno ako bi birao, nekako mi gotivnije da EU udari samar Rusima, nego obrnuto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 00:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Stara sema koja je prolazila do sada ko po loju i podmazano. :D

Mozemo ocekivat da se vec nocas sprema "visoka" delegacija iz EU koja ce ici nasilno u Kijev(niko ih ne zove).
Tamo ce se pojavit sutra ili cim prije da pomogne na uspostavljanju "mira" i "razumijevanja" i "prekidu sukoba" tj da progura neke pregovore izmedju Janukovica i "Opozicije".

Ovo se naravno radi, da se time da legitimited i podrska nelegalnim demonstracijama protiv legalno demokratski izabrane vlade.

Bila bi pozeljno za EU i Amere da se otvore razgovori o prelaznoj vladi ili tranzicionoj vladi kako ju nazivaju, u koju naravno nebi usli "diskreditovani" i koja je uvijek i svagdje do sada u svijetu bila nelegtimna.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 01:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
BeckaSkola je napisao:
Nije da nesto puno brinem.

A realno ako bi birao, nekako mi gotivnije da EU udari samar Rusima, nego obrnuto.

Мени некако готивније да Рује сатару ЕУ. У ствари треба само да им заврну гас ако идућа зима буде јака. И да спреме ванглу кокица док гледају како се ЕУ таба између себе. :) Набијем их све са демокраЦијом и љуЦким правима...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 02:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2012, 12:53
Postovi: 366
Eto i ta Cast mi pripade.... kamo srece da sam vam o nekoj utakmici pisao dojavu :))

Nocas su falange galicijskih Fasista (odlicno organizovane od strane zapadnih sluzbi, uvjezbane i popunjene poljskim i njemackim specijalcima vojnim) zauzele veci vojni objekat Ukrajinske Armije kod Lvova. Vojsku su navodno pustili, a zauzeli su skladista oruzja. Dobar izgovor da jos 10 puta toliko stigne preko granice. Kasarne su zapaljene...
Slicne akcije ocekuju se i u drugim mestima, u strategiski bitnim regionima. Zapad je aktivirao pripremni deo plana za Rat sa Rusijom i Istokom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 03:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
kristijan borik je napisao:
Eto i ta Cast mi pripade.... kamo srece da sam vam o nekoj utakmici pisao dojavu :))

Nocas su falange galicijskih Fasista (odlicno organizovane od strane zapadnih sluzbi, uvjezbane i popunjene poljskim i njemackim specijalcima vojnim) zauzele veci vojni objekat Ukrajinske Armije kod Lvova. Vojsku su navodno pustili, a zauzeli su skladista oruzja. Dobar izgovor da jos 10 puta toliko stigne preko granice. Kasarne su zapaljene...
Slicne akcije ocekuju se i u drugim mestima, u strategiski bitnim regionima. Zapad je aktivirao pripremni deo plana za Rat sa Rusijom i Istokom.


Je li proglasena privremena vlada spasa"Slobodna Ukrajina". :D
A poziv za priznavanje? :D :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 03:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Jbt. Ocel se olimpijada stic zavrsit. :D
Kazes pobunjenici zauzimaju kasarne. Je li pao koji aerodrom sa avijonima i sl, oce skoro pocet naleti... :wink:

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 08:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Како је кренуло, прићи ће НАТО руској граници. Ову глупи Украјинци нису ни свејсни колико су глупи, као да је западу стало да им помогне, демократија и та срања. Биће њихова марионета и задња база прије Русије.
Како је могуће један те исти сценарио примјењивати до бесвијести, па јел могуће да су људи толико глупи?

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 08:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Mogu ja biti pametan koliko hoću, ali džaba ako ti hoćeš da uzmeš pare da bi nešto uptopastio.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 08:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
ZOI završavaju u nedjelju. Neće Putin pustiti Ukrajinu. Ukrajina je važnija Rusiji od Sirije oko koje takođe ne popušta. Granica će taman biti tamo negdje između Žitomira i Vinice tako da zapadnoj Ukrajini pripadne teritorija nešto manja od teritorije Grčke bez izlaza na Crno More ili da Janukovič potuče opoziciju i postavi vojsku na granicu sa Poljskom i da se sudi vođama tzv. opozicije. Bilo bi suludo očekivati da će Putin dozvoliti NATO baze u Ukrajini kao i privatizaciju svih većih kompanija u Ukrajini pogotovo u Donbas regionu i njihovom prodavanju budzašto Zapadnim korporacijama. Nije vesla sisao!

Poljska kao glavna marioneta Zapada u centralnoj Evropi dosta radi Ukrajini o glavi.
Oblasti Lvov, Rivne i Volyn su do kraja WW2 bili dio Poljske.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
sinip je napisao:
Мени некако готивније да Рује сатару ЕУ. У ствари треба само да им заврну гас ако идућа зима буде јака. И да спреме ванглу кокица док гледају како се ЕУ таба између себе. :) Набијем их све са демокраЦијом и љуЦким правима...


EU uvozi oko 30% gasa iz Rusije, dok Rusija preko 80% izvozi u EU. Sta mislis koga bi zavrtanje vise pogodilo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 14:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Timotic je napisao:
sinip je napisao:
Мени некако готивније да Рује сатару ЕУ. У ствари треба само да им заврну гас ако идућа зима буде јака. И да спреме ванглу кокица док гледају како се ЕУ таба између себе. :) Набијем их све са демокраЦијом и љуЦким правима...


EU uvozi oko 30% gasa iz Rusije, dok Rusija preko 80% izvozi u EU. Sta mislis koga bi zavrtanje vise pogodilo?

Онога коме би било 'ладно. А ако "само" 30% увозе из Русије онда не контам чему сва она фрка око "токова" и зависности ЕУ од руског гаса...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2014, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Савјетница украјинског предјсдника управо на БиБиСију најављује моментални почетак "антитерористичке операције" пошто су ови идиоти проглашени терористима. Сад ће да буде весело домаћинееее... :)

Са све специјалном јединицом падобранаца.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9550 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 478  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs