banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Okt 2013, 17:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
na trgu postavljena kutija, mozete i na taj nacin donirati sredstva

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Okt 2013, 23:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2013, 17:16
Postovi: 98
најљепши осмијех!


Prikačeni fajlovi:
1375073_689885984356825_1589852278_n.jpg
1375073_689885984356825_1589852278_n.jpg [ 61.78 KiB | Pogledano 2591 puta ]

_________________
Slika
Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2013, 21:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Citiraj:
http://pressrs.ba/sr/sport/fudbal/story/47255/''Lešinari''%20uz%20Gojka.html


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2013, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
ima li neko informaciju koliko je priloga do sada prikupljeno i još bitnije zna li se šta je sa ocem od malog Gojka? Kako noga? Zar nije trebao ovih dana na operaciju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2013, 17:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Avg 2013, 16:56
Postovi: 298
Шајин je napisao:
ima li neko informaciju koliko je priloga do sada prikupljeno i još bitnije zna li se šta je sa ocem od malog Gojka? Kako noga? Zar nije trebao ovih dana na operaciju?

Procitao sam danas u novinama da je operisan i da se vraca u selo , da nece biti pottreebe za amputaciom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2013, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
lijepa vijest. nego za ove pare što je dijaspora meni uplatila na paypal, ne mogu ih odmah isplatiti na karticu nego moram čekati određeni broj dana, iz razloga što mi prije niko nije uplaćivao na ovaj način...
pa čim odobre da ih mogu isplatiti biće to i odrađeno. možda do tada još neko uplati :) takođe u narednom periodu možda ću ići u pravcu Bijeljine pa ako bude tako moglo bi se iskombinovati da odemo do čovjeka da mu lično uručimo ili kupimo ako mu nešto treba za te pare...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2013, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Svaka cast,jos jedna uspjela akcija,dokaz da se sve moze kad se hoce,nazalost zivimo gdje zivimo i ovakvih slucajeva je jako puno,vjerovatno ste vec procitali,ja dam kacila na fb,pomogla koliko sam mogla,djecak Igor iz Doboja sa tumorom na mozgu,zivi sa dedom,nema para za.operaciju,cca 25000 km nedostaje...:(

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2013, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Samo da javim da se na mom racunu nalazi malo manje od 500 maraka. Jos cu ja da dodam koliko budem mogao i to ce u narednim danima biti uplaceno na racun ili ce biti licno odneseno. Ove pare su uplacene od strane cetvero forumasa iz dijaspore tako da svaka cast.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2013, 12:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Petar Đurić iz selja Ljeljenča, kod
Bijeljine, nije juče operisan u
Beogradu, jer ljekari nisu došli na
zakazanu operaciju.

http://www.banjalukalive.com/drustvo/lj ... g-oca.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2013, 22:21 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Dec 2013, 16:28
Postovi: 5
Kako ih nije sramota!

_________________
Skola stranih jezika | Ray Ban naocare


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2013, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
filozof sa vrbasa je napisao:
Petar Đurić iz selja Ljeljenča, kod
Bijeljine, nije juče operisan u
Beogradu, jer ljekari nisu došli na
zakazanu operaciju.

http://www.banjalukalive.com/drustvo/lj ... g-oca.html



Majku im jebem prokletu, pa jesu li svi na isti kalup pravljeni? :-? Tako su i mog oca zakazali, pa kad su vidjeli da nema koverte onda odjednom nigdje nikoga i "na sluzbenom" putu svi.

Banda prokleta, dabogda im djeci za lijeka zatrebalo.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2013, 16:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
mali Gojko dobio nagradu 'Jelena Trikic' u organizaciji Nezavisnih, stvarno lijep gest

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2013, 01:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Био у посјети у Бања Луци, први пут гледао филм у 3D пројекцији.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2013, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Juče smo Revan, <Enter_name> i ja posjetili malog Gojka i njegovog oca Petra i tom prilikom Gojku uručili novogodišnji paketić i 500 maraka koje su mi određeni forumaši uplatili na moj paypal nalog u prethodnom periodu. Imao sam želju da uz te pare od vas i na osnovu tih para prikupim još neke priloge, ali nije mi uspjelo. Doduše biće mu uskoro uplaćeno na račun još nešto para od mog kolege i mene, ali ništa pretjerano veliko. Enter i Revan su finansirali put i omogućili da Gojku lično uručimo ovaj veoma lijep novogodišnji poklon. Takođe, htjeli smo da lično odemo i zbog vas koji ste uplatili, a i da usput pitamo da li treba nešto kupiti za te pare dok smo već tu.
Što se tiče Gojka i Petra, dan prije izgrađena im je montažna kuća, odmah pored te njihove stare kućice, koja je u baš lošem stanju. Petar je bio u Beogradu, ali nisu smjeli da ga operišu, jer valjda još ima infekciju. I sve dok se ne ukloni ta infekcija ne smiju operisati. Spominjao je da treba ići i u neku banju, a i na preglede u Ljubljanu da vidi mogu li oni išta uraditi. Takođe reče da će najvjerovatnije on i sin ići malo na zimovanje u Švedsku ili neku drugu zemlju, još nisu odlučili, jer su imali nekoliko poziva da dođu u posjetu kod naših ljudi u inostranstvu. Kaže da i dalje dolaze ljudi da pomognu. Prvih 5-6 dana kada je sve ovo bilo na TV-u, kaže da mu je preko 1500 ljudi prošlo kroz kuću. Još reče da mu je žao što nije pisao u neku svesku podatke od svih tih ljudi pa da se može zahvaliti, ali ko će se u trenutku svega sjetiti.
Što se tiče Gojka bio je veoma ćutljiv, kaže tetka da su dan prije imali čitavo slavlje povodom nove kuće, bilo je i dosta novinara, pa se jadan izmorio i nije naspavao.
Eto forumaši svaka vam čast na prilozima, pare su definitivno otišle na pravo mjesto i kod ljudi kojima baš trebaju. I za kraj kao dokaz evo i slika. Iskreno ne kači mi se slika nikako, jer niko od nas troje to nije radio radi neke sopstvene promocije, ali eto neka to bude dokaz da smo stvarno predali pare. Najradije bih ja posalo to u privatnu poruku svima koji su uplatili, ali problem je što ne znam ko su neki od ljudi od kojih su mi legle uplate.

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2013, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Svaka vam cast Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2013, 23:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
shakal je napisao:
Svaka vam cast Slika


+1

Citiraj:
Petru Đuriću iz sela Ljeljenča kod Bijeljine biće u petak amputirana noga koju je povrijedio 2012. godine kada je radio u šumi za nadnicu.
U telefonskom razgovoru s Petrom, o kome brine sin Gojko i čija je priča dirnula javnost u proteklom periodu, "Nezavisne novine" saznaju da nije bilo druge mogućnosti i da je amputacija noge jedini izlaz.
"Ovo je jedina mogućnost da svoj život nastavim normalno sa sinom Gojkom. Nijedan ljekar mi nije dao nadu da će mi ostaviti nogu i pristao sam na posljednju opciju, a to je amputacija. Otišao sam u privatnu kliniku 'Dr Đoković' i tamo su mi rekli da je ovo jedini spas. Teško mi je i nadam se da ću nakon operacije biti riješen muka", rekao je Đurić.
Operacija je zakazana za 27. decembar u toj klinici u Beogradu i koštaće 2.000 evra.
Inače, Gojko i Petar Đurić tek su se uselili u novu montažnu kuću, ali još ne mogu normalno da žive dok se stanje s nogom ne riješi nabolje.
"Hrabar je on dječak i shvata moju situaciju. Polako sam mu objasnio šta je u pitanju i shvatio je da je ovo jedino rješenje. Najbitnije mu je da se vratim živ i zdrav s operacije", rekao je Petar Đurić.
Takođe, kako tvrdi, "Dr Đoković" je jedina klinika koja je pristala da izvrši operaciju.
"Obraćao sam se ljekarima u Banjaluci, Beogradu, Sloveniji... Svi su me odbili jer nisu vidjeli spas za moju nogu", rekao je Đurić.
Aleksandar Đoković, ortoped na klinici "Dr Đoković", rekao je za "Nezavisne" da je Petar imao razne operacije koje su bile manje uspješne. "Njemu je uspostavljena dijagnoza sufilencija cirkulacije zbog infekcije i tromboze u nozi. Ortopedski je ostalo ono što se ne može srediti i uz sve to on ima jake bolove, od kojih ne može ni da spava. Ne znam ni kako je do sada izdržao bolove, ali će uskoro tome doći kraj", rekao je Đoković.
Dodao je da je najbolje odraditi amputaciju jer nakon nje neće imati bolove.
"On je težak slučaj i jedino rješenje je amputacija, nakon koje će mu biti odrađena proteza za nogu", naglasio je Đoković.
Podsjećamo, dječak Gojko je dobio nagradu "Jelena Trikić - Majka Hrabrost" za podvig godine "Nezavisnih", a brigom o bolesnom ocu rasplakao je mnoge u BiH i regionu i podstaknuo ih na humanost.


Log: Tekst kopiran sa BanjalukaLive portala: http://www.banjalukalive.com/drustvo/go ... z2oQxrc9HW


tužno :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2013, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... 24086.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2013, 23:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
ИЗДРЖИ ГОСПОДИНЕ !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2013, 06:59 
Prijatelj je imao iste probleme, kaze da su to uzasni bolovi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Sep 2014, 10:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
http://www.banjaluka.com/vijesti/kratke ... ovoj-kuci/

Napokon lepe vesti


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs