banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 07:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2020, 02:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Да, нервира када тако корјење издигне асфалт, али јбг сад, не треба све посјећи што је дебље и веће од дрвета мушмуље. А и оно што се посјече, одмах засадити ново, у сваком случају сорте које могу да произведу довољно кисеоника и чине квалитетан хлад. Колико год неко не волио дрвеће у урбаним зонама, мора да схвати да је оно заслужно што у граду имаш гдје да удахнеш кисеоник, а не да се угушиш од угљен-моно и диоксида и осталих продуката човјекових дјелатности. Осим паркова, битно је да и уз улице има дрвећа, управо из горе наведена два разлога.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2020, 02:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kiseonik je tu najmanje bitan, bitniji je hlad i biocenoza.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2020, 23:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Apr 2020, 22:42
Postovi: 237
Vidio sam na Zapadu to rjesavaju sa mnogo niskog drveca kao sljive kod na citavi parkovi takvog drveca,ovog velikog nema puno i obicno ih posjeku nakon izvjesnog broja godina.Ono je dobro kad drvece sade pokraj trotoara,nikako uz cestu gdje se sastaju cesta i trotoar i onda obicno i nemoze lako dizati asvalt.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2020, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
31.08.2020.godina-intervencije u protekla 24 časa
1. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice...ul.Radoje Domanovića.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
2. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice...ul.Momčila Nastasijevića.Na intervenciji učestvovala 4 vatrogasca i 1 vozilo.
3. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice...ul.Kozaraska.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
4. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice...ul.XIV Srednjobosanske brigade.Na intervenciji učestvovala 4 vatrogasca i 1 vozilo.
5. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice...ul.Stepe Stepanovića.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
6. Požar-štala...naselje Barlovci.Na intervenciji učestvovalo 5 vatrogasaca i 2 vozila.
7. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice(oštećena dva automobila)...ul.Nikole Tesle.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
8. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice(23:55h)...ul.Mis Adeline Irbi.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
9. Tehnička intervencija-uklanjanje oborenog stabla sa saobraćajnice(06:35h)...ul.Mis Adeline Irbi.Na intervenciji učestvovala 3 vatrogasca i 1 vozilo.
10. Tehnička intervencija(spasavanje psa)...ul.12 beba.Na intervenciji učestvovala 4 vatrogasca i 1 vozilo.


Ne bih nikad pomislio da je puhalo toliko jako juče.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Sep 2020, 17:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
nema Puhalo s tim ništa, biće da je duvalo. 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs