banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 08:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 178 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Dec 2012, 17:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Avg 2011, 08:54
Postovi: 26
На Аквани нисам био има сиугро 3-4године па не могу рећи какво је стање али на инцелов базен идем минимум једном седмично.Познаник ради тамо на базену и питам га шта он конкретно ради каже ма брате досада жива не радим ништа каже мој задатак је да тамо објасним људима који не занју како да очитају бар код и та срања и некада усисава воду(архитекра није благо искосио површину около базена па се праве локво и гле чуда морали су купити машину која сакупља воду)док за рецепцијом сједи миниму 2 раданика један чеше муда а други је на рачунару и даје ти кључеве итд.За спасиоце каже да их има превише један ради 2 пута седмично по 5-6часова тако нешто.
Има ли истине када се правио базен да архитекта није урачунао дебљину плочица и да је базен био краћи бубам за пола метра и није могоа добити лиценцу па ајмо јово наново(исти архитекта).Зато је пробијен рок за отварање.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 03:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Gizzzmo je napisao:
Evo pogledajte Univerzitetsku sportsku dvoranu. Zjapi prazna, a i prokisla je. Sta vise reci.

treba samo popricati sa upravnikom dvorane (ili dekanom difa) i skontace ljudi zasto je tako - kod njih je drugi problem u odnosu na GOB, hoce po svaku cijenu da im dvorana bude profitabilna, "*ebes sport" - to im je parola, ocigledno.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Feb 2010, 13:02
Postovi: 307
Dect je napisao:
На Аквани нисам био има сиугро 3-4године па не могу рећи какво је стање али на инцелов базен идем минимум једном седмично.Познаник ради тамо на базену и питам га шта он конкретно ради каже ма брате досада жива не радим ништа каже мој задатак је да тамо објасним људима који не занју како да очитају бар код и та срања и некада усисава воду(архитекра није благо искосио површину около базена па се праве локво и гле чуда морали су купити машину која сакупља воду)док за рецепцијом сједи миниму 2 раданика један чеше муда а други је на рачунару и даје ти кључеве итд.За спасиоце каже да их има превише један ради 2 пута седмично по 5-6часова тако нешто.
Има ли истине када се правио базен да архитекта није урачунао дебљину плочица и да је базен био краћи бубам за пола метра и није могоа добити лиценцу па ајмо јово наново(исти архитекта).Зато је пробијен рок за отварање.


tipicno nase razmisljanje, ali nije problem u radnicima vec u organizaciji.
SPASIOCA nema previse i ne moze ih biti previse. Jedan zivot spasen od spasioca, ne moze se poredi ni sa cim drugim. Obrnuto neka se desi nesto na bazenu, neka nesreca, a da ja jedan spasioc bio nepazljiv ili nije vidio odmah, covjek moze na robiji zavsiti. Veoma odgovoran posao, gdje su poslijedice fatalne, ukoliko dodje do greske.

Oko radnika ostalih, moje misljenje je uvijek bilo, bolje jedan radnik vise, nego jedan manje. Nazalost danas u modernom svijetu, se vodi politika, bolje ne jedan manje, vec sto manje radnika, koji ce vise raditi. Zato nam i jeste takvo drustvo.
Najveci je problem organizacija a to upravo potvrdjuje i taj tvoj prijatelj. Zadaci moraju biti jasno podijeljeni, ali ne tako da dvije osobe rade sve, a ostali zijane citav dan, pa se cude sto ljudi pricaju da ima previse radnika.
Zar samo one dvije zene moraju cistiti svlacionice i bazen? Zar je zabranjeno upravo tim momcima da obilaze svlacionice, da pomognu tim zenama. Sadasnji primjer snijeg pao, zar se nije mogao citavi parking i oko bazena ocistiti? Zar sajbe unutar bazena moraju iskljucivo zene cistiti. Van bazena isto ima posla koliko hoces...posla je na pretek, a organizacija losa, na bazenu stalno ima posla ko hoce da radi...cuvanje reda ne samo pred ulazom, vec i u svlacionicama, gdje stotine djece "divljaju" ...popravke na bazenu...ima stvari tonu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
bila jednom je napisao:
Zar samo one dvije zene moraju cistiti svlacionice i bazen? Zar je zabranjeno upravo tim momcima da obilaze svlacionice, da pomognu tim zenama. Sadasnji primjer snijeg pao, zar se nije mogao citavi parking i oko bazena ocistiti? Zar sajbe unutar bazena moraju iskljucivo zene cistiti. Van bazena isto ima posla koliko hoces...posla je na pretek, a organizacija losa, na bazenu stalno ima posla ko hoce da radi...cuvanje reda ne samo pred ulazom, vec i u svlacionicama, gdje stotine djece "divljaju" ...popravke na bazenu...ima stvari tonu...


Slazem se. Na bazenu sam´viska´ ljudi vidjela jedino na samom ulazu na recepciji i to je jedan ljud (:D). Uvijek bar neko u toku pola sata ima poteskoca sa aparatom za ocitavanje bar koda kod ulaza/izlaza, tako i da taj covjek sto tu stoji ne stoji bezveze, niti moze da se udaljava odatle. Mimo toga, cak smatram da fali cistacica jer koju kolicinu smeca ostavljaju ljudi iza sebe to je za nepovjerovati. Za ovo djecu ne krivim vec njihove drage roditelje (sa jednim dijetetom dodje na bazen bar jedan roditelj plus nekolicina tetaka/ujaka/strini/prijatelja itd). Sto se spasilaca tice, nije ih previse, upratila sam mozda dvojicu sto je taman prema velicini bazena i bude nekoliko trenera lokalnih plivackih klubova.
Ne vjerujem da ce se bazen zatvoriti, niti je ikom to u cilju, prevelika je to investicija da bi je tek tako neko skartirao.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Dobijem dzabane karticu za Gob -50 ulazaka,citam na netu na jednu karticu moze odjednom da udje dvoje i vise ljudi s tim naravno da koliko ljudi toliko skida i ulaza sa kartice.,provjerim preko telefona covjek mi to i potvrdi,
Ja dodjem s burazom gleda lik na recepciji,i kaze ne moze dvoje na "poklonjenu"karticu odjednom uci vec samo na kupljenu :roll: Jebem i njih bazen hoce mi ko objasniti sta imaju od toga,kakva je to politika,isti ku...usao ja sam 50 puta ,il` s nekim 25x,na karti ionako nema ni ime ni prezime.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Poslednji put menjao insp_CaLLahan dana 27 Jun 2013, 16:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6141
Ma mora moci..nema mi logike..trazi nekog iznad njega...mozds taj nije skobto(sto je najvjerovatniej)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Skontao je on veoma dobro,mogli smo samo da idemo jedan iza drugoga nakon 1.20h(to je kao termin)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Stvarno?
A smradova...mada osim ako nisu promjenili u samom sistemu, ništa ne košta da probaš da uđeš odma nakon nekog na istu kartu...
A da im je očajan potez, jeste...plus što nema nikave logike kad je broj ulazaka u pitanju...kontam da su im finansije na umu, pa da povećaju broj prodaje karata računajuće te što idu zajedno...ali svejedno dick move...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6141
Debilizam :/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
kontam da su im finansije na umu, pa da povećaju broj prodaje karata računajuće te što idu zajedno...ali svejedno dick move...


Pa izgleda trebas puknut 3-4 marke da bi zajedno s nekim usao pored karte od 50x,kakvi su to moroni.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6141
Klasicna seoska politika i ekonomija..sa jedne strane,ajd da budemo dzekovi pa da dijelimo raznim guzonjama sezonske karte....a ssa druge strane...ma ne da mi se pisati...uglavno....debilizam teski....bez zrna logike(niti ekonomoske opravdanost)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 17:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
insp_CaLLahan je napisao:
Dobijem dzabane karticu za Gob -50 ulazaka,citam na netu na jednu karticu moze odjednom da udje dvoje i vise ljudi s tim naravno da koliko ljudi toliko skida i ulaza sa kartice.,provjerim preko telefona covjek mi to i potvrdi,
Ja dodjem s burazom gleda lik na recepciji,i kaze ne moze dvoje na "poklonjenu"karticu odjednom uci vec samo na kupljenu :roll: Jebem i njih bazen hoce mi ko objasniti sta imaju od toga,kakva je to politika,isti ku...usao ja sam 50 puta ,il` s nekim 25x,na karti ionako nema ni ime ni prezime.


Imala sam i sama nedavno slicnih problema :D. Postoje dvije vrste kartica: regularna i gold. Na regularnu karticu moze uci koliko hoces osoba i ona se kupuje na bazenu. Gold je kartica koju osoblje bazena ili plivacki klubovi poklanjaju svojim clanovima ili neki drugim osobama i na tu takvu ´poklonjenu´ karticu moze uci samo jedna osoba (gold kartica se znaci ne moze kupiti). Postoji vizuelna razlika u karticama. Ti si dobio od nekoga karticu kome je ona isto tako poklonjena :).

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2013, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
U kojem terminu je najbolje otici,kad nema pliv.klubova?

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2013, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Ja idem navece iza 21h kada je najmanja guzva. I tada ima na bazenu i plivaca i vaterpolista, ali se opet moze bez problema plivati, maltene imas svoju traku, ne trebas se sklanjati drugima. A probaj subotom vece ako bas hoces prazan bazen :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2013, 19:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Tnx,a subotom uvece "plivam"u necem drugom :wink:

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2013, 20:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Викендом су вам најбољи термини за "купање" јер нема већине пливачких клубова, што се тиче радних дана сад љети је измјешано скоро увијек их има, најмања гужва је чини ми се у послијеподневним часовима.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2013, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Nego zna li iko kada će JU Lokvana uplatiti dug za struju od 200 000KM... Kontam kada možemo mi obični smrtnici, zašto ne bi i oni...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2020, 12:43 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007, 02:53
Postovi: 5
Jos jedan limit free karte pored jednog ulaska je i taj da se ne mogu produziti, kupljenim kartama sa brojem ulazaka se moze produziti rok trajanja ako isteknu, dok ovim dzabnim ne. Sto se tice 2 radnika na recepciji, ne rade oba na recepciji, jedan gura kolica za vodu ili je kucni majstor, ili neki dzabalebaros sa sprata kojem je dosadno, ili cistacica pravi pauzu, uvjek je jedan na recepciji. Svaki dan sam dole godinama poznajem ih manje vise sve, znam obicno ko sta i gdje radi.

Prvi put se ulogovao nakon 10+ godina, fucking hell

_________________
Good Bad and evil


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 178 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs