banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 03:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2012, 23:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
dtkbl je napisao:
sjećate se slučaja silovanja prije 10ak godina kad su Trbojević i Velja Krtola navodno silovali onu Manju iz AJ. I Trbojević se naravno lako izvuko, a jadni Velja džanki došao na sud, ima 40 kg sa cipelama, trese se ko ker na kiši i kaže: "ljudi jel vi stvarno mislite da sam ja u stanju nekog silovati"? :lol: :lol: :lol:


Pa nije to bas bilo navodno :wink:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4384
Velja nije, onaj kreten moguće, ali je ona dileja bila veća od njih dvojice zajedno.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 23:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
alkibijad je napisao:
najveci isfur mi je bio kad sam ljetos oko 3 po noci isao kuci,i od centra pa do starcevice ispred mene isle dve cure,koje slucajno zive u zgradi pored moje,jadne se istripale da ih pratim,ja ubrzam korak da ih prestignem,vidim curama neugodno,one kontaju da ih ja ganjam,pa u stiklama potrce malo....jedino da sam vikao: nisam manijak :)


Tako smo ja i kolega išli od nekuda i špartamo mi uz Starčevicu i laganu sustižemo dvije cure. Kad smo mi primjetili da su se one prepale i ubrzavaju hod postepeno. Odma smo mi krenuli na glas: koju ćeš ti lijevu lil desnu i sl. A gluva noć, iza rata odma. Kako one počeše forsaž uzbrdo mi krenušmo vrištati i trčati za njima. Kako su se razbježale. Nakon 20 koraka obojica smo popadali po podu od smijeha.
Molim forumske žene da se ne ljute, znam da ovo nije fino ali tad sam bio mlad i blentav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 01:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
nije ni fino,a bogami nije ni smijesno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 23:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
Ma nije ni meni sada al tad sam se pocjepao od smijeha.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
dtkbl je napisao:
Velja nije, onaj kreten moguće, ali je ona dileja bila veća od njih dvojice zajedno.



Jesi ti procitao moj post? Taj isti Veljo je mene napao ni punih 10 dana prije nego su silovali tu djevojku. I to nista nije navodno :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 23:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
dtkbl je napisao:
Velja nije, onaj kreten moguće, ali je ona dileja bila veća od njih dvojice zajedno.


Znaci, zasluzila je da ju siluju? :roll:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 23:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
mi@86 je napisao:
šta je sa vrištanjem? vjerovatno to glupo zvuči ali znam slučaj gdje je ta opcija upalila...mada i to vjerovatno zavisi od toga koji tip manijaka je u pitanju, tj.može li ga to uplašiti ili slično..


Mislim da sam u jednoj od epizoda CSI-ja naletila na scenu gdje kažu da ne smiješ vrištati u pomoć jer te neko napastvuje, jer niko neće izaći da ti pomogne pošto ne zna sa kakvim manijakom ima posla. Nego vrištati da je požar.

Možete se vi momci smijati koliko hoćete, uopšte to nisu smiješne situacije. Mene, hvala Bogu, niko nije napao, ali i sam nagovještaj nekih situacija slede kožu. Najgore je što nikad ne znaš kako ćeš odreagovati. Možda i proradi adrenalin pa nekom slomiš vrat a ne samo nos i ponos. A možda se slediš da ni glas ne možeš pustiti.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2012, 23:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
alkibijad je napisao:
nije ni fino,a bogami nije ni smijesno.

Ma nije al nekad se desi. Ja nedavno špartam onom ulicom pored regine, to je nevjerovatno kako ja bučno trči i sad ispred mene ide žena, okreće se, svjestan sam ja da sam je prepao al ne mogu ponijela me inercija i trčim, usput sav u crnom ko da studiram bogosloviju, žena se okreće zauzima borbeni stav... Ja protrčah kraj nje kao da nema sutra...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4384
ajkula je napisao:
dtkbl je napisao:
Velja nije, onaj kreten moguće, ali je ona dileja bila veća od njih dvojice zajedno.


Znaci, zasluzila je da ju siluju? :roll:


Nije niko zaslužio, ja ne znam tačnu istinu 100% jer im nisam držao svijeću. Ja sam Velju upoznao poslije i u jednu ruku mi je bio simpatičan. Ako si ti imala takva iskustva žao mi je. Al šta je taj sve u sebe sasuo nije ništa čudno.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 13:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Znaci, komentarises na osnovu licnih simpatija prema njemu i samim time sumnjas u njegov cin? To sto je on tebi simptican ne znaci da on nije kreten na kub.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 13:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Samo malo, ako je to taj lik, znaci lik je ekstra.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Jel pricate o onom mrsavom , visokom liku, ima malo duzu kosu, neke marame vezao oko glave? Naravno, uvijek pijan, nekad se cesto motao po Hard Rocku-u, Onazisu i sl. mjestima?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 14:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
LemiGO je napisao:
Samo malo, ako je to taj lik, znaci lik je ekstra.


O Boze.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4384
ajkula je napisao:
Znaci, komentarises na osnovu licnih simpatija prema njemu i samim time sumnjas u njegov cin? To sto je on tebi simptican ne znaci da on nije kreten na kub.


pa može biti neko kreten i pritom simpatičan (u nekim slučajevima, i nekim ljudima)

seven je napisao:
Jel pricate o onom mrsavom , visokom liku, ima malo duzu kosu, neke marame vezao oko glave? Naravno, uvijek pijan, nekad se cesto motao po Hard Rocku-u, Onazisu i sl. mjestima?


nije Velja ovaj lik iz teme :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
dtkbl je napisao:
sjećate se slučaja silovanja prije 10ak godina kad su Trbojević i Velja Krtola navodno silovali onu Manju iz AJ. I Trbojević se naravno lako izvuko, a jadni Velja džanki došao na sud, ima 40 kg sa cipelama, trese se ko ker na kiši i kaže: "ljudi jel vi stvarno mislite da sam ja u stanju nekog silovati"? :lol: :lol: :lol:

Velja iz tvog posta nije ovaj za kog ja pitam, ili...?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4384
da, taj iz naslovne teme nema veze sa Veljom krtolom o kome pričamo. Nego kad smo kod njega zna li iko, šta je bilo sa veljinim psom? Jel ga izgubio/prodao/pojeo? Zadnji put sam ih vidio prije godinu dana sretne i poslije sam čuo da se nešto desilo sa kerom :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 16:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
nisam ga vidjela godinamaaa... ali prijateljica ga povremeno vidi u gradu i svaku put se iznenadi što je živ uopšte, pa mi obavezno pošalje sms sadržaja: "Veljo je živ!" :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 18:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
dtkbl je napisao:
da, taj iz naslovne teme nema veze sa Veljom krtolom o kome pričamo. Nego kad smo kod njega zna li iko, šta je bilo sa veljinim psom? Jel ga izgubio/prodao/pojeo? Zadnji put sam ih vidio prije godinu dana sretne i poslije sam čuo da se nešto desilo sa kerom :D


S kim je zivio ja mislim i da je pas bio zavisnik i uginuo od overdose-a,a inace Velju zombija vidim povremeno ne mice on puno iz Borika cini mi se.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2012, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4384
nebitni su ovi džiberi što su snimali, čisto da znaju ljudi o kome pričamo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kBcb6rSFTps[/youtube]

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 138 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs