banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 656 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Feb 2016, 13:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Ne vidim ko bi drugi trebalo da plati...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2016, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Rampa se vjerovatmo ukida. Uvodi se ogranicenje od 30 km/h za MV. Razmislja se o naplati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2016, 12:15 
Da, sigurno ce se to ograničenjr poštovati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2016, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
E nek se more sad avtom gore, da malo i ja protegnem noge. :-D parkiram ko čoek pred spomenik...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Gavranović skida rampu, ali ostaje zabrana saobraćaja :confused2:

Citiraj:
Gavranović: Rampa na Banj brdu biće uklonjena

Rampa na Banj brdu biće uklonjena, jer ne postoji nikakva odluka da bi trebala tu da stoji, rekao je danas Slobodan Gavranović, gradonačelnik.

On je ustvrdio da iako će rampa biti uklonjena, postojeća naredba o regulaciji saobraćaja prema Banj Brdu, kojom je zabranjen prolazak automobila, ostaje na snazi.

"Naredba o regulaciji saobraćaja na Banj brdu nema nikakve veze sa rampom, naredba je donesena, poštuje se i provodi. A rampa koju je neko smislio da treba da postoji bez ikakve odluke je objekat koji je tamo višak", kaže Gavranović.

Prema njegovim rijeičma "rampa će se ukloniti jer enma nikakvu svrhu nego je samo trošak, gdje Grad na godišnje nivou za čuvare izdvoji oko 200.000 KM".

Iz Rekreativne zone su prije neki dan rekli da će ukoliko se ukloni rampa i dozvoli prolaz automobilima preduzeti razne mjere da to spriječe.

Mnogi Banjalučani su protiv uklanjanja rampe i dozvole da auta idu prema izletištu jer treba da ostane za rekreaciju, a ne da postane saobraćajna zona.

Još se ne zna kad će rampa biti uklonjena jer Gavranović o to nije želio precizirati.

http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... ena/361301

:lol:
Baš će svi poštovati zabranu saobraćaja (osim ako ne stave patrolu da dežura 24/7, što je nemoguće) :-?
Ovaj je puk'o, al' skroz. Nek' mu neko napiše uputnicu za Stojakovića, pod hitno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 12:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Išao sam gore u nedelju, sreo sam nekoliko auta koja su se mahnito kretala... jedan me zamalo i udario. Genijalna ideja pustiti gore auta, nema šta.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Sjajno mjesto za mobilne radare.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Evo brate, pa nek jure koliko hoce. Moram ovo naci na ebay, prodavati pored rampe uz sokice.

http://www.armormax.com/uploads/road_ta ... 723421.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 13:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Choban je napisao:
Gavranović skida rampu, ali ostaje zabrana saobraćaja :confused2:

Citiraj:
Gavranović: Rampa na Banj brdu biće uklonjena

Rampa na Banj brdu biće uklonjena, jer ne postoji nikakva odluka da bi trebala tu da stoji, rekao je danas Slobodan Gavranović, gradonačelnik.

On je ustvrdio da iako će rampa biti uklonjena, postojeća naredba o regulaciji saobraćaja prema Banj Brdu, kojom je zabranjen prolazak automobila, ostaje na snazi.

"Naredba o regulaciji saobraćaja na Banj brdu nema nikakve veze sa rampom, naredba je donesena, poštuje se i provodi. A rampa koju je neko smislio da treba da postoji bez ikakve odluke je objekat koji je tamo višak", kaže Gavranović.

Prema njegovim rijeičma "rampa će se ukloniti jer enma nikakvu svrhu nego je samo trošak, gdje Grad na godišnje nivou za čuvare izdvoji oko 200.000 KM".

Iz Rekreativne zone su prije neki dan rekli da će ukoliko se ukloni rampa i dozvoli prolaz automobilima preduzeti razne mjere da to spriječe.

Mnogi Banjalučani su protiv uklanjanja rampe i dozvole da auta idu prema izletištu jer treba da ostane za rekreaciju, a ne da postane saobraćajna zona.

Još se ne zna kad će rampa biti uklonjena jer Gavranović o to nije želio precizirati.

http://www.nezavisne.com/novosti/banjal ... ena/361301

:lol:
Baš će svi poštovati zabranu saobraćaja (osim ako ne stave patrolu da dežura 24/7, što je nemoguće) :-?
Ovaj je puk'o, al' skroz. Nek' mu neko napiše uputnicu za Stojakovića, pod hitno.


cekaj jebo te bog, 200 hiljada maraka?!?! koliko to cuvara ima? 30? i kolike plate imaju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
ako čuvar radi puno radno vrijeme ,a stražari se 24h dnevno,znači treba zaposliti 3 čuvara, 12 mjeseci, to je 36 plata , što znači da im je plata 5,555.00 KM.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Baš sve ode u platu?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Za jedno cuvarsko mjesto moras imati najmanje cetri radnika kako bi imali fond sati i radili u tzv cetvorobrigadnom sustemu, naravno moras imati i petog da pokrije Godisnji odmor, bolovanja i slave, moras ih oblaciti i ima tu jos niz troskova, struja u kiosku itd itd itd, ali ipak je Gavran naduvao ovu cifru...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ali ipak je Gavran naduvao ovu cifru...

Pokušaj da opravda skidanje rampe "uštedama". Nije narod tol'ko glup.
Mada, ne bi me čudilo da su zaposlili 20 ljudi da radi na rampi. U tom slučaju - racionalizacija.

Mislim da su, u ove četiri godine, Gavranović i ono par ljudi oko njega nanijeli više štete vladajućima nego sva opozcija zajedno :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Choban je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ali ipak je Gavran naduvao ovu cifru...

Pokušaj da opravda skidanje rampe "uštedama". Nije narod tol'ko glup.
Mada, ne bi me čudilo da su zaposlili 20 ljudi da radi na rampi. U tom slučaju - racionalizacija.

Mislim da su, u ove četiri godine, Gavranović i ono par ljudi oko njega nanijeli više štete vladajućima nego sva opozcija zajedno :lol:

Jednostavno taj čovjek je za mene veeeeliko razočarenje, očekivao sam daleko više, ali on nije uradio ništa, grad je unazadio, okružio se neznalicama i ima savjetnika kao da je Bil Klinton...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
cekaj jebo te bog, 200 hiljada maraka?!?! koliko to cuvara ima? 30? i kolike plate imaju?


Omasio je Gavran nulu :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
10 cuvara....ima kucica i kod spomenika....mora ih biti toliko zbog zakona o radu...objasnio je rba


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
_Krol_ je napisao:
10 cuvara....ima kucica i kod spomenika....mora ih biti toliko zbog zakona o radu...objasnio je rba

Onda nije puno ni slsgao, a sta cuvaju gore, spomenik...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Ima i gore rampa..pa strazare pored rampe i spomenika koji su jebavali vandali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 15:07 
ne vidjeh te gore...par jutara sam isao u zadnjih 10-ak dana...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2016, 15:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 19:05
Postovi: 633
Super je fora,
skidamo rampu, vi nemojte ići, al ako ko prođe do restorana SNSD-a, nek prođe, šta bi ja, lijepo sam rekao nemojte molim vas.
Nije do mene.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 656 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs